PDA

Zobrazit normální verzi : [HightLight].:Friberg:. - CT



svat
19-08-16, 22:35
Zdravím mám tu pro Vás takové dost dlouhé demo, na kterém se mi některé věci nelíbily.. Šlo to hráče/ku [HightLight].:Friberg:. , nahrával jsem toto demo s důvodů, neznalost mapy, pravidel. Neznalost mapy, s toho důvodu co T chtěli dát strafy a trampolinu a takhle, ale na mapě jail_beach_v1 nebo nějak tak, tyto atrakce nejsou, poté v boxu dal/a výhodu a hráč si měl vybrat, atrakci nebo mod.. Mod když už bylo dávno po časové míře. Nevím jestli se toto bere jako neznalost / neschopnost.. Na demu je tam toho více třeba jako ZAJOvé přejíždění na autíčku.. a Agentové kempení ve vrtulníku po čase modu (nevěnování se modu). Celé tyto prohřešky Vám vyčasuji.

Demo : http://csko.cz/dema?UPD=LBCR757I

Hráč CT : [HightLight].:Friberg:. VALVE_0:0:1358348278 109.81.209.60 CZ

Hráč který přejel autíčkem 2 hráče : ZAJO VALVE_0:0:597179187 91.221.112.46 SK

Hráč který kempil při modu ve vrtulníku : agent007 VALVE_0:0:622325398 194.228.11.76 CZ

Doufám že při tomto vyčasování, hříšnici neutečou.

ČASOVÁNÍ & POPISOVÁNÍ SITUACÍ :

18:30 - 18:50 - Hráč ZAJO, přejetí dvou T + nevěnování se modu.
20:30 - začíná hráč agent007 kempit na helikoptéře a končí v 23:55
25:40 - si hráč skotti vybírá atrakci jménem strafy, poté si vybírá trampolinu, ani jedno ct neví že na této mapě nejsou tyto atrakce, ale tohle bych skoro ani nezmiňoval.
30:49 - chtělo dané ct zapnout mod když už dávno 1:00 odbyla a mod by už nešel, zajimalo by mě jestli by dalo to ct HVD, kdyby si tak vybral.
Opět a zase, 31:47 a už chtělo to CT zapnout mod přestřelku v boxe nahodne zbraně, a opět po časomíře.
32:05 - Dané ct mu výhodu asi zrušilo i když si psal co chtěl za ten mod.. :sad:
33:05 - První reakce s výhodou na čup. CT - skoč ten co to viděl nebo tak. tak jakože co to je ? Ono to neví kdo byl první a dáva výhodu jinému hráči ?

A toto by mělo být všechno, omlouvám se že jsem asi podle Vás časoval blbosti, ale podle mě, tam bylo hodně jiných blbostí.

Děkuju za případné zabanování daných hráčů.

By : svatíík

Latins
19-08-16, 22:48
Hráč ZAJO: Přejíždění Tčka bych řešil přímo na serveru. Zde na forum to nemá cenu už řešit banem.
Hráč agent007: Kempení, když je mod je taky menší prohřešek a teď to nemá taky řešit zpětně.

Moc krátké bany, to by se ani nevyplatilo, hráči by si toho nevšimli.

Hráč [HightLight].:Friberg:.
Banned by: Frisco (Latins.)
Důvod: Neznalost základních pravidel (Nemá nahráno 72 hodin)
Odkaz: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=194070

Koprakek
20-08-16, 00:42
Agenta bych řešil in-game, jak psal Latins.