PDA

Zobrazit normální verzi : Blbne mi klávesnice



Paulie
21-08-16, 15:10
Zdravím,

už asi druhým týdnem mi blbne klávesnice nefungují mi čtyři písmenka jkl a enter, chvilku mi fungují a chvilku zas ne. Ale divné je to, že nefungují ty písmenka na ráz. Neměl
jste někdo stejný problém, po případě neumíte poradit? Nebo si mám nechat opravit notebook?

Qwix
21-08-16, 17:14
Keď som mal notebook, tak som mal tiež problém s klávesnicou, nebol dobrý doľah kontaktu o kontakt, hold šitný notebook, šitná klávesnica. Vyriešil som to tak, že som si kúpil samostatnú klávesnicu a problém vyriešený. Ak by si sa rozhodnul ku tomuto riešeniu, tak doporučujem túto klávesnicu (https://m.alza.cz/genius-gx-gaming-scorpion-k215-cz-sk-d3982568.htm?o=1). Lacná, dosť toho vydrží, a určite bude spĺňať svoj účel.

Paulie
21-08-16, 18:25
Podle mně není chyba v klávesnici, ale přestanou mi fungovat 4 klávesy a já to nemohu pořád pochopit, protože chvilku funguji a pak zase určitou dobu ne. Takže si myslím, že je chyba v kabelech nebo co já vím.. já se v počítačích nejlépe taky nevyznám.



E: I ve windowsu tak i ve hře.

Hauss
21-08-16, 18:27
A to jen v csku nebo i ve win ? Že si to postnul do problémy s hrou.

MiniHideN
21-08-16, 19:37
Zkus vyzkoušet fórum pc-help.cz, vždycky, když jsem měl problém, tak mi tam pomohli, jsou tam odborníci ...

Paulie
25-08-16, 11:40
Už je to vyřešené. Dnes jsem byl v PC servisu a zjistil jsem že je to chyba klávesnice nikoli softwaru takže dokoupím novou klávesnici. Jinak děkuji všem, kteří se mi snažili pomoct v situaci.