PDA

Zobrazit normální verzi : dowwpq. bow to me --> Britny



adamnay
22-08-16, 00:13
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 192597)
[AMXBANS] Mas 1 tyden, 6 dnu, 15 hodin, 28 minut a 21 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vulgarita banlist. Priste perma, kdyz se neumis chovat '
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < dowwpq. bow to me >
[AMXBANS] Tvuj nick: dowwpq. bow to me
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:62373360
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:62373360
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 80.90.137.72
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 80.90.137.72
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Britny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Awp
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum





Poznamka:






Zjistim, ze mam za toxic chovani ban na 14 dni.. ok, v poradku, nekdo mel spatny den a da mi za toxicke chovani 2 tydny (O vasich adminech se tady bavit nebudeme, vy si musite uvedomit co za kreteny tam mate). Odjedu pryc na tyden, po tydnu dojedu domu, podivam se kolik mi zbyva, a napise mi to 1 tyden, 6 dni a 15 hodin. Bud si ze me delate srandu, nebo se nekde stala chyba. Vim co sem videl, bylo tam 14 dni. A rozhodne sem ban nedostal pred dnem. Myslim, ze se muzete podivat kdy mi ban dal a na jak dlouho, takze to prosim opravte. (Nechci unban, nybrz spravedlivou delku banu.) Diky za odpoved a naslednou opravu, Vas
Shidesu.

ZEUS
22-08-16, 00:40
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=166800 asi si myslel tenhle ban

Britny
22-08-16, 09:52
Ban kopra docela nechápu, protože já ti dávala za tvé jak říkáš "toxic" chování měsíc a můj ban byl dřív 07-08-2016 - 15:38 a kopr dával ban až večer 07-08-2016 - 21:48, takže jeho ban vůbec neměl platit, ani nevím proč ti ho dal, když si měl už dávno aktivní ode mě ban. každopádně ban ti stále trvá a za ten chatlog chceš jako ub? Délku máš aji za historii v banlistu. Tak si ještě očkáš. A doporučuju nebýt tolik vulgární

+ hlášení je zde

http://csko.cz/forum/showthread.php?50449-F-Vulg%E1rnos%26%23357%3B

kono159
22-08-16, 09:57
Ban kopra docela nechápu, protože já ti dávala za tvé jak říkáš "toxic" chování měsíc a můj ban byl dřív 07-08-2016 - 15:38 a kopr dával ban až večer 07-08-2016 - 21:48, takže jeho ban vůbec neměl platit, ani nevím proč ti ho dal, když si měl už dávno aktivní ode mě ban. každopádně ban ti stále trvá a za ten chatlog chceš jako ub? Délku máš aji za historii v banlistu. Tak si ještě očkáš. A doporučuju nebýt tolik vulgární

+ hlášení je zde

http://csko.cz/forum/showthread.php?50449-F-Vulg%E1rnos%26%23357%3B

ale on neziada o ub... + ostava mu 2 tyzdne... preto to chce skratit

Koprakek
22-08-16, 09:57
Banů jsem si nešiml , omlouvám se ti tedy za mojí chybu.

Britny
22-08-16, 09:59
ale on neziada o ub... + ostava mu 2 tyzdne... preto to chce skratit

To je hezký, ale on chce spravedlivou délku, kterou už dostal - měsíc. Kdo se nepoučí ani po těch délkách co tam má, nepoučí se asi nikdy.

adamnay
22-08-16, 12:37
To je hezký, ale on chce spravedlivou délku, kterou už dostal - měsíc. Kdo se nepoučí ani po těch délkách co tam má, nepoučí se asi nikdy.
Ty si baba, že? Wow, proč Kotelna. Štěstí, že je to na tu starou hru kterou hraju už sem tam. A ne, nepoučím se když admini ignorujou moje žádosti, jako když někdo nedodržuje pravidla CT/T atd., nemůžete se divit že potom nadávám (nahlášené chování není napsáno mnou, ale to už je vedlejší, je to moje rodina takže to je jedno.) Naučte se trochu "zapřáhnout" adminy aby se starali o to o co mají, mě by stačil dát třeba mute a ne BAN na měsíc. Chováš se jak dítě, asi si to musíš anonymně vylévat na hráčích. Kdybyste mě znali osobně tak víte, že já, ve svých 23 letech bych takhle nikdy nepsal, bratr je na to sice taky dost starý, ale to je jedno, to teď neřešte, prostě ho tam nebudu pouštět. Mám Global, League of Legends a práci, no a nakonec, kdybych tu hru tak moc chtěl hrát, mám po ruce asi 5 unban hacků, a rozhodně bych u toho neseděl max 2 hodiny denně, no ne? Znáš to? Takový to když ti někdo dá perma a ty si můžeš pořád připojovat, víš? Užívejte prázdnin, děti, nevím co si za člověka co dává měsíc za flame, ale wow, ok, tleskám. (malá rada, zkus si komplexy lěčít jinak.) Papa, Shidesu. (Např. Koprakek mám rád btw.) (BTW 2. JESTLI CHCEŠ A POMŮŽE TI TO VYLÉČIT KOMPLEX, PRODLUŽ HO ZA DALŠÍ FLAME PROSÍM!!! [Dokáže to aspoň že si děcko] )

adamnay
22-08-16, 12:40
ale on neziada o ub... + ostava mu 2 tyzdne... preto to chce skratit

Nežádám o skrácení, dostal sem ban na 2 týdny. Nevím co se potom stalo, jestli mi tady důležitá paní musela dát na měsíc najednou, nebo nevím, ale jelikož, jak už jsem napsal, to moc nehraju, sem tu asi 8 dní nebyl, a když sem přišel, napsalo mi to ještě 14 dní BAN. PANÍ ADMINKA JE SAD BOI.

Britny
22-08-16, 13:26
Čti pořádně co píšu. Ban si dostal ode mě první na 4 týdny, ten je stále aktivní - koprův ban ani platit neměl, on ho dávat neměl, protože si nevšimnul, že už si ban dostal. Mě je úplně jedno, kdo ti sedí na TVÉM steamu, za něj zodpovídáš jen ty sám. Taky tu nedáváme UB lidem, že si jejich "bratr" došel zacheatovat.

Já si nic zvyšovat nemusím, ale dle tvého projevu zde foru ty asi ano a rozhodně už podle toho nevěřím, že tam seděl bratr. Délka byla dána i dle historie v banlistu. A určitě nemám komplex :DD Denně tu dáváme bany za vulgaritu apod. jednou si byl nahlášený a byl si potrestán, příště si raději ověř komu píšeš, že je děcko :))

Navyšovat ti nic nebudu, ale ani krátit. Tímto moje konverzace končí.