PDA

Zobrazit normální verzi : Stažnosť na admina menom Troppe;



Fellow
23-08-16, 12:27
Dobrý deň vážený A-team, chcel by som sa stažovať na admina v JB sekcií menom Troppe. Tento admin si nezáslúži práva,bezdôvodne kickuje, dáva mute a neviem či má nejaké problémy doma ale nemusel by si to vybíjať v hre na normálnych hráčoch...Ďakujem za pochopenie

by Unncessary

Troppe
23-08-16, 12:35
Pokaždé,když jsme spolu na Serveru tak máš na mě kecy. Kick si dostal za to,že si mě i po upozornění nadále "prozrazoval",když jsem chodil na hlášení.
Pár věcí bych měl ještě k tvému Simonování,ale to ti vysvětlím,až budeš mít ban k CT.
Pokud máš ještě něco na srdíčku,klidně piš.

Fellow
23-08-16, 12:37
ban k Ct? začo povedz mi prosím ťa...hral som Jb vtedy keď ty si sa hral ešte zo svojimi kamošmi v pieskovisku...tak ma tu nepoučuj..!!

Troppe
23-08-16, 12:41
Jak ten ban budeš mít,odůvodním ti to. Máš ještě něco ke stížnosti?

E: Ok.
Rušíš simona (pořád mu do toho skáčeš,někdy i vulgárně).
Měl si hledaného v boxe. CTčko se mu tam nemělo plést,ale už byl hledaný,tak si ho měl fragnout,dostal by VDčko.
Byli jste 2 naživu u CT a 3 u T. Tčko zabil Simona a ty si sundal hledaného. Mezitím 1 Tčko uteklo,ani nebyli příkazy. Dal si úkol tomu co zůstal u tebe,aby našel poslední Tčko (nebylo hledané,nebyli příkazy,nic).

Fellow
23-08-16, 13:00
Neviem akým spôsobom som rušil Simona asi tým že nám tam nadával všetkým u Ct ale to pochopím puberta plieska..keď bol neschopný a tie T utiekli jemu len sa nevedel vyhovoriť...
toho hľadaného som tak či tak zabil aby si sa nerozplakal
a to posledné T ma hitlo tak som ho automaticky zabil.....tak neviem čo sa kraviny tu píšeš...zamysli sa nad tým keď niečo vypustíš z hlavy

Troppe
23-08-16, 13:03
Áno,u CT nebyli 2x schopný CTčka,ale i tak. Rušil si je,nadával si jim. Žádné jiné CTčko tam nenadávalo,kromě tebe.
Ano. Zabil si ho až poté,co jsem tě upozornil,jinak by si ho nechal žít.
Jo,hitlo. Nedal si mu jinou možnost. Když by si mu řekl "vrať se,je nový simon" tak by se určitě vrátil. Ty jdeš rovnou po krku.

Fellow
23-08-16, 13:05
Clap Clap ako vidím tu je zbytočne sa o niečom baviť keď ty si budeš vždy hovoriť svoje...


Prosím Lock..je to škoda času..

Burak1
23-08-16, 15:56
Oba tvrdíte pořád to svoje, tady bez důkazů nic neuděláme.

CokoladovyKarambit
23-08-16, 16:56
neviem či má nejaké problémy doma ale nemusel by si to vybíjať v hre na normálnych hráčoch...Ďakujem za pochopenie

by Unncessary :wat: V hre normálnych hráčoch? :D Poslední dobou na JB normální hráči nejsou..

Troppe
23-08-16, 18:54
Důkaz není potřeba. Ban nedostal,pouze kick za jeho "prozrazování",když jsem byl na hlášení. Prozrazoval mě i poté,co jsem ho upozornil,aby nic o mě nepsal,že jsem na Serveru.
Ban k CT zatím nedostal.

because
24-08-16, 15:00
By Bee zvykaj si, tento tupec mi menil nick jak retard lebo čísla ho veľmi provokujú. Radšej kašli na to, lebo nikam to nevedie bez dema a aj keď by demo bolo nič by z toho nebolo.

E:
Není potřeba hned někoho urážet....

Jinak kolega Burak1 to vystihl trefně... a pokud vím tak když občas příjdu na JB tak s troppem potíže nejsou.

Žial to je ešte len pochvala :)

Grakon2702
24-08-16, 15:07
O tom, kdo je na serveru, si mohu vypisovat do chatu jak chci a nikdo mi za to nemůže nic udělat. Chceš někoho spectovat v tajnosti? Od toho máš skrytý spect, kde tě nikdo nevidí. Žádný jiný důvod pro skrývání není.

Burak1
24-08-16, 15:27
Jako já nevím, ale kdybych byl na hlášení pod fake nickem, někdo se steamem by začal psát "ahoj burák, dej ban playerovi2 má wh" a cheater by leftl, asi bych taky nebyl zrovna nejšťastnější... Ještě pokud to dělá hráč úmyslně... Potom bych mu ten kick dal klidně taky.

teecko
24-08-16, 15:28
Zkus se vžít do něj .. někdo nahlásí někoho s WH na starém CS nebo Steamu, kde Screen nejde udělat .. Připojí se na server, doleze za ním ten hráč a začne psát do hry např. : Je tu admin koho asi spectuje ?? a Cheater už si dává hned větší pozor .. Nebo jak psal burák hned leftne.
Co by si dělal na jeho místě kdyby se to opakovalo ? :D

^SeaBi
24-08-16, 15:31
By Bee zvykaj si, tento tupec mi menil nick jak retard lebo čísla ho veľmi provokujú. Radšej kašli na to, lebo nikam to nevedie bez dema a aj keď by demo bolo nič by z toho nebolo.

Není potřeba hned někoho urážet....

Jinak kolega Burak1 to vystihl trefně... a pokud vím tak když občas příjdu na JB tak s troppem potíže nejsou.

Grakon2702
24-08-16, 15:34
Já bych na jakékoliv hlášení nikdy nechodil ani pod svým pravým jménem, ani pod fakem, ale šel bych hned do invis spectu. Tu možnost tam máte, tak si nestěžujte, že vás někdo prozradí.

Edit: Dobře, abych se teda ujistil, máte tady snad něco jako invis spect? Několikrát se mi stalo, že jak jsem byl na klasickém serveru, tak tam nějaký admin někoho zabanoval, přitom jsem jeho jméno ve skóre tabulce vůbec neviděl.

Britny
24-08-16, 16:55
Nevím co do toho taháš invis spekt? Co ten s tím má co společné? Tady se dá snadno ověřit i pomocí avataru, že je to admin, nebo na serveru je to samý steam hráč? Pokud to dělá úmyslně a aji po prosbě, zda by mohl přestat, tak kick je ještě dle mého ok. Když se tu banují hráči co se vydávají za adminy, nevím proč by nemohlo aji za prozrazování. Prostě jednou chcete mít servery čisté, tak nevím jaký byl zrovna důvod Beeho, aby psal kdo je admin.

Takže se mi toto zdá jen čistá provokace a za kick si dojít stěžovat.

Grakon2702
24-08-16, 18:12
Kdyby se připojil ihned do invis spectu, tak nikdo neví, že tam je, tím pádem by ho nemohl ani prozradit.

Daxer
24-08-16, 18:45
Přidat do pravidel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

Samco
24-08-16, 21:15
Kdyby se připojil ihned do invis spectu, tak nikdo neví, že tam je, tím pádem by ho nemohl ani prozradit.

Aj kebyže sa dá v momente pripojenia do invis spectu, tak je to jedno, pretože avatar je mu po celý čas v specte tak či tak vidieť.

Grakon2702
24-08-16, 22:36
Aj kebyže sa dá v momente pripojenia do invis spectu, tak je to jedno, pretože avatar je mu po celý čas v specte tak či tak vidieť.

Ok, to jsem nevěděl. V tom případě se omlouvám za své "chytré" řeči :D. Myslel jsem, že nejde vidět úplně, když je to teda ten invis spect.

Troppe
24-08-16, 23:38
Když nebudu chodit na hlášení,tak z toho asi výjdu líp,než když je poctivě obíhám.

_Koker_
24-08-16, 23:43
No jo, jak je vidět, tak asi někteří jedinci si zahrají radši s cheaterem , než aby nechal Admina konat svoji práci .

Nakladana Okurka
25-08-16, 00:13
Jasně, že si každý může do chatu psát co chce, ale zase musí dotyčný znát hranici demence. Jestli Mario přišel na hlášení pod Fejk nickem a někdo ho schválně i po upozornění odhaloval, nechapu že zůstal jen u kicku.

E: bany za demenci se tady dávaly i za větší banality a nikdo nekecal, příště se s nima Mario prostě neser.

because
25-08-16, 07:58
Ešte jednu vec sem napíšem: Ešte za čias mojho posobenia som išiel na pár hlasení na hrača abcdefatd. Ešte som sa ani nenapojil do nejakého týmu, a už ma hráč na ktorého došla sťažnosť zdravil. Tí ľudia na JB sú proste moc op, rozpoznajú admina aj keď ho nikto nemusí prezradiť. Preto radím Vám: Skúste si zapnuť nonsteam/poprípade ak máte druhy steam tak ten a uvidíte, že tí hráči čo sa adminom pchajú do riti, že sú vzorný, hlásia poctivo atď. tak ako náhle tam admin neni tak sú to úplne iný ľudia čo porušujú pravidlá. Na nonsteame Vás nikto nemusí prezrádzať a ešte budete prekvapkaný, že ako ten čo hlási sa chová, keď na serveri nevídí adminov avatar alebo meno. :)

Samco
25-08-16, 22:46
Admin situáciu zhodnotil správne. Do budúcna sa tohto zbytočného provokovania vyvaruj, pretože najbližšie to nemusí skončiť len pri kicku.