PDA

Zobrazit normální verzi : [ ban k posouzení ] Jakub2581999 --> Koprakek



Jakub2581999
24-08-16, 16:04
Vypis z konzole:


Slim Shady^
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:104004476
IP adresa 178.143.133.170
Udělen 24-08-2016 - 12:15
DĂŠlka BANu TrvalĂ˝
VyprĹĄĂ nepouĹžito.
DĹŻvod [zakaz k CT] Nezaslouzis hrat za CT
BAN dal Admin Koprakek (Koprakek)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 8 mini
Předchozà bany 13





Poznamka:






Zdravim, ziadam o vysvetlenie udelenia permanentneho zakazu k ct.

Koprakek
24-08-16, 16:28
Dema jsou myslím 3 dny stará, ale i přes tyto kriteria jsem zasáhl, děláte te tam společně s Riskem nehorázný bordel, nadáváte, urážíte a ponižujete ostatní hráče, zabijíte spoluhráče, děláte naschváli ostatním hráčům, na které jste si "zasedli"
Bordel byl oboustranný, tudíž jsem Vás oba potrestal stejnoměrně.
Možná, pokud budou ostatní admini souhlasit tak s problémovým hráčem, ban bych ti mohl zkrátil, ale moc velkou nadějí si nedělej, že by ses mohl hned připojit, chvilku by sis musel počkat, uvidíme co na to ostatní, každopádně mě už jen stačí jak se tady na forum vyjádřuješ a projevuješ.

Dema jsou zde ( jsou trošku delší , tak bych doporučoval popcorn a něco k pití. ) http://leteckaposta.cz/176459667

Jakub2581999
24-08-16, 16:34
Nevidím tu nikde zatial, že by som sa nejak "vyjadroval" ako píšeš. Takže si sa rozhodol, že všetci tí, ktorí ta nemaju radi, tak ty im dáš permu. Yured, Libečka, risk, Ja. Dáva mi to celkom zmysel, že si si dal obzvlášť na Nás záležať, keďže si len povieme pravdu voči tebe. Akceptujem, názory ostatných adminov su mi ukradnuté, keďže aj tak sám hore vyššie píšeš, že tomu moc šancu nedávaš, v podstate mi je jedno, či unban dostanem. Nikto iný by mi perma nedal , len ty máš voči Nám, čo hráme vždy problém. Majte sa

Koprakek
24-08-16, 16:43
To je v pohodě, že mě nemáš rád, ne každý má dobrá vkus. Myslel jsem tvé všeobecné vyjádření zde na forum.
Uvidíme tedy co na to ostatní admini, dle ních se budu muset podřídit.

Jakub2581999
24-08-16, 17:07
Zaujímavá je jedná vec, že hrám tu štyri roky, mne dáte perma ban :D Ale deti, čo nemajú mikrofon, daju mfk, a uteču dostanu ban od 1 týždňa do 1 mesiaca :D Pekne no

Jakub2581999
25-08-16, 12:48
Čakám teda aspoň na to vyjadrenie od ostatných, ale nie od tých, ktorí ani na JB nechodia..

Koprakek
26-08-16, 21:13
Dle mého si to ani nezasloužíš, když záměrně neustále navzájem obcházíte bany.

Burak1
27-08-16, 14:58
Může na to prosím někdo mrknout?

Kratos
28-08-16, 01:03
Tenhle hráč je opravdu problémový, několikrát jsem ho už musel řešit. Patří mezi ty starší hráče ale dělá ještě větší bordel než ostatní. Souhlasím s Koprem i s banem, nevidím jediný důvod proč by někdo jako oni měli hrát za CT. - Od plesnivej nákladnej okurky

Jakub2581999
28-08-16, 12:12
Toto písal kto ako ? "Od plesnivej nákladnej okurky". nemyslím si, že táto osoba sa má čo vyjadrovať, keď nieje admin.

Jakub2581999
28-08-16, 12:16
nevidím jediný důvod proč by někdo jako oni měli hrát za CT.
Tak ty nevidíš dôvod? Ale to, že nikto u ct so mnou nemal doteraz problémy, že vždy som vedel hru za ct zahrať dobre, to nieje dôvod? Viete čo? Po tomto celom čo sa deje na Kotelni, mi tu permu kľudne nechajte. Viac už na Váš server nevkročím. - Slim Shady^

Kotel
28-08-16, 13:04
Co znamená, že dělají bordel? Máte nějaký etický kodex pro jb? Když byl u ct, tak hráči utíkali ze serveru?

Jakub2581999
28-08-16, 13:13
. Kľudne sem zavolajte ostatných adminov, ktorí Vám to dosvedčia, že hru za ct ovládam. Ďakujem za vyjadrenie, Kotel.

Jakub2581999
28-08-16, 13:26
Ešte jedna vec, keď teda robím podľa daného Admina "bordel" prečo nedostanem nejaké upozornenie, ale okamžite perma ban?

Britny
28-08-16, 16:10
Co znamená, že dělají bordel? Máte nějaký etický kodex pro jb? Když byl u ct, tak hráči utíkali ze serveru?

To poznáš podle historie banů, jestli je hráč problémový nebo ne. Taky tam poznáš jakou má pestrou historii, zda se tam střídají admini, nebo jenom od jednoho admina, to by se potom mohlo brát jako zaujatost.

Každopádně teda k těm demům. Ve všech 4 se tam neustále navážíte do toho playera, ani nevím kdo to je. Což na to odpovídá ta vulgárnost, otravování hráčů apod., kterou nemáte v banlistu jenom od kopra, teda aspon ne ty. Co se týče až dema s názvem rsk111 tam je vidět, že aji u ct neustále urážíte a otravujete, tak mi řekni, proč si vůbec žádáte o UB, nebo žádáš, když v tom chatu jde poznat, jak je vám toto všechno jedno. Si tam vyloženě honíte ego 4 lidi na jednom člověku a když admin zakročí, tak tu spamujete forko + obcházíte.
Já osobně nevidím důvod, abyste mohli vůbec hrát u CT, protože je vidět, že do Simonování jako takového je to daleko. A to soudím jen podle těch dem, protože jestli mám soudit jak byste se chovali před adminem co je na serveru, tak určitě ne jako když tam žádný není.

Momentálně máš jen jeden týden za vulgárnost a jinak můžeš stále hrát na jb, jiní nemůžou ani to už. A věř mi, že délky se budou zvyšovat, pokud se nezačneš chovat normálně. Jako napsala sem že nevidím důvod, abys hrál za ct, ale možná perma je taky moc. Za UB určitě nejsem, ale možná bych byla pro nějaké normální zkrácení banu, kde ti to vyprší a ty dostaneš šanci, abys mohl hrát zase u ct. Ale šanci jen jednu a nezapomen, že ta vulgarita, to máš ban na celý Jb a ne-li na celou kotelnu.

Jakub2581999
28-08-16, 16:23
Britny, nerozumiem, prečo sa vyjadruješ ty, keď som s tebou v živote nehral ani nič podobné. Navážame sa do neho preto, lebo je to hráč menom " teecko" Ktorý je falošny a iba sme mu vracali to, čo spravil on nám. Demo začal spúšťať až potom, čo zabil u ct riska, pretože vedel, že ho zabije tiež. Perma ban za to, že mu nadávam ? Za to by mal byť ban, dobre. Mal by ho mať síce aj on, ale to je teraz jedno. Perma ban nemám mať, tu vulgarita so simonovaním nemá nič spoločne. Nevieš ako simonujem ani nič, ale ideš sa vyjadrovať iba podľa toho, že mám bany za vulgaritu. Ako som už povedal, navážali sme sa do neho z istého dôvodu, lebo začal prvý. To isté dokážem aj ja spraviť, že najprv hráča vyprovokujem, a potom následne začnem točiť demo, aby to vyzeralo, že to robíme len tak :) Choré fakt. Teraz poďme ale riešiť to, že z minulosti nevidím nikde, žeby som porušoval pravidlá u CT ( 1krát) ano. takže dlžka banu je nespravodlivá. Nedostal som nikdy žiadné upozornenie, ani nič podobné. Všetko toto je len spravené tak, aby sme vyzerali my ako ti zlí.

Britny
28-08-16, 16:36
Chtěl si vyjádření od adminů? Chtěl.. Tu stejně se jich moc nevyjádří jen bude soudit podle těch dem. Protože ty dema se berou jako důkazní materiál toho, proč vás vůbec banoval. Jestli chceš čekat na UB, nebo na vyjádření adminů, kteří s tebou hrají, tak klidně můžeš. Já jsem klidně za krácení. Když se nenecháš vyprovokovat, tak nebude žádné demo, nebo něco co by bylo na ban, nebo můžeš aspon ty sám natočit. Co sem jediné teda u teecka postřehla, že tam někoho zabil, co měl mít VD a další kolo měl mít VD a byl mod. Pak tam zabíjel toho riska, ten mu to zase oplatil. Taky je pěkně na nic demo od hráče, kde ani on sám není slyšet co říká. To všechnu beru v potaz a proto jsem pro zkrácení. To demo můžete točit taky a dát jako stížnost, hráč dostane ban. Když budeš vulgární, tak ani na jb hrát nemůžeš jo, dostaneš ban na celý JB, takže jestli máš nebo nemáš permu k ct je taky jedno, ale to je jenom takový příklad. At se na to teda podívají další admini, ale já osobně nejsem momentálně pro permu k ct.

Jakub2581999
28-08-16, 16:41
V poriadku. Chcem ti vysvetliť to, že prečo bol ticho. Na serveri nemal nikoho, kto by si ho zastal, každý bol proti nemu, pretože to čo spravil, bolo veľmi trápne. Pri deme bol ticho hlavne preto, aby to vyzeralo tak, že on je anjelik, a nič zlé nerobí. Bezdôvodne by sme to asi nerobili predsa. Keby sa tu môžu ostatní hráči vyjadriť, napísali by to takisto, ako to píšem ja. Preto Perma ban za toto je nespravodlivý :) Ďakujem.

The Frisco
28-08-16, 17:59
Jsem pro zrušení zákazu a pro nastavení standardního banu za otravování hráčů.

Koprakek
28-08-16, 20:17
Dle úsudku adminů jsem se rozhodl ban zkrátil na pouhý týden od udělení banů.


Vyprší
31-08-2016 - 12:15 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 16 hodin 1 minuta ještě zbývá )



Příště být tebou se vyhnu tvé aroganci atp. Ban se ti bude navýšovat, to ty víš.



( #Britny #Blábol #+rep :shifty: )


Přejí krásný zbytek dne.