PDA

Zobrazit normální verzi : Itemy



Seeky
29-08-16, 18:13
Číslo
Název
Předtím
Teď


1.
Encyklopedie
+25 int
+50 int


2.
Taktické náboje
---
5% šance na vysypání zásobníku protivníka


3.
Flexibilní Zaměřovač
---
Umožní přiblížit pravým tlačítkem s každou zbraní


4.
Vyškolený voják
---
+25 bodů do každého statu


5.
Tajemství vraha
---
5% šance vystřelit protivníkovi zbraň z ruky


6.
Oko odstřelovače
---
Při zásahu do hlavy ihned zabijete protivníka


7.
Superhelma X
Vykryje X ran do hlavy
Smazat


8.
Pancéřovaná helma
---
Imunní vůči střelám do hlavy


9.
Hořící kulky
---
+15 dmg za zásah, nepřítel bude hořet po dobu 3 vteřin, přičemž mu to bude brát za 15hp/vteřinu


10.
Kritické náboje
---
10% šance, že udělíš bonusových 100 dmg


11.
Kapitánův notes X
Vykryje X ran
Vykryje X ran mimo střely do hlavy


12.
Vesta NASA
+30 obrany
+50 obrany



Postupně budu z příspěvků níže doplňovat/editovat.

Grakon2702
29-08-16, 20:54
Souhlasím s pancéřovou helmou, flexibilním zaměřovačem (tady bych debatoval, zda jen přiblížit vision nebo rovnou dát zoom jako u AWP) a kapitánovým notesem. Ostatní jsou blbosti.

^SeaBi
29-08-16, 22:02
K tomu "Oko odstřelovače", se mi zdá že je to trochu OP na určitý classy, jako je např. SS, prot, FS... Každej lepší hráč se snaží střílet na hlavy a když to dostane nějakej ten lepší hráč, co už ty hlavy dokonce i umí trefit, tak by si proti němu neměl šanci a když už chceš zrušit u notesu, ochranu proti střelám do hlavy a panceřována helma je sama o sobě docela k ničemu...

Seeky
30-08-16, 01:02
K tomu "Oko odstřelovače", se mi zdá že je to trochu OP na určitý classy, jako je např. SS, prot, FS... Každej lepší hráč se snaží střílet na hlavy a když to dostane nějakej ten lepší hráč, co už ty hlavy dokonce i umí trefit, tak by si proti němu neměl šanci a když už chceš zrušit u notesu, ochranu proti střelám do hlavy a panceřována helma je sama o sobě docela k ničemu...

Pro slabé hráče je tu AWP Sniper, pro zkušenější by mohlo být oko odstřelovače

Hauss
30-08-16, 07:58
Taktické náboje zní velmi zajímavě :D možná že bych to i zkusil.Flexibilní Zaměřovač taky nevypadá marně.

radim5275
30-08-16, 11:29
Encyklopedie je dostačující, když máš classu na use a jedeš int, taktické náboje blbost - představ si s tím sappera, flexibilní zaměřovač by stál za zkoušku, vyškolený voják ujde, tajemství vraha --- sapper, oko odstřelovače blbost, představ si že někteří slabší hráči jen fulloutujou a daji luckem hs..., nebo zkušenější hráči..., superhelmu bych nechal, jsou s ní dobrá comba na def itemy, s panceřovou helmou by si skoro vůbec nezahráli dobří hráči, kteří umí davát hsky, hořící kulky - nechápu proč? Jsou tu otrávené kulky, je fakt že celkově by to ubralo o 15dmg víc, + možná nějaký slowdown z ohně, ale jinak to je úplně stejné, kritické náboje --- sapper, kapitánův notes bych neměnil, vesta nasa, dostačující/zvedl bych max o 10pointů.

BetheS
30-08-16, 11:30
1) proč zlepšovat itemy ?? třeba tu vestu a enciklopedie je to naprosto nevýhodné pro malé levely a zbytečné s toho serveru COD pak nic nebudu ... prostě přidávejte normální itemy kde mají i malý hráči šanci si zahrát protože když dáte notes x ... nikdo kdo v podstatě nemá awp item nebo také notes x tak nemá šanci 2) s tím skoupem to je na nic pro Rushera , protectora ... a oko odstřelovače pokud to dostane commando tak má insta kill na knife a insta na gloka + deagle 3) to vyražní zbraně je taky na nic běžíš třeba s protectorem rup a máš jen usp. hořící kulky zbytečnost ... to je stejné jak otravky ale ubírají o5+ 4) vyškolený voják ... uplná blbost jediná achylova pata u protectora je že je pomalý a když dostane toto ( všude 25+ ) jak ho budem zabíjet když nebude pomalý a budem mít více obrany a víc hp to je nezničitekný tank .

Seeky
30-08-16, 12:51
Encyklopedie je dostačující, když máš classu na use a jedeš int, taktické náboje blbost - představ si s tím sappera, flexibilní zaměřovač by stál za zkoušku, vyškolený voják ujde, tajemství vraha --- sapper, oko odstřelovače blbost, představ si že někteří slabší hráči jen fulloutujou a daji luckem hs..., nebo zkušenější hráči..., superhelmu bych nechal, jsou s ní dobrá comba na def itemy, s panceřovou helmou by si skoro vůbec nezahráli dobří hráči, kteří umí davát hsky, hořící kulky - nechápu proč? Jsou tu otrávené kulky, je fakt že celkově by to ubralo o 15dmg víc, + možná nějaký slowdown z ohně, ale jinak to je úplně stejné, kritické náboje --- sapper, kapitánův notes bych neměnil, vesta nasa, dostačující/zvedl bych max o 10pointů.

Žádnej člověk co má IQ nad 70 si Encyklopedii nenechá, ty možná ano. Proč si jí nechat? 25 int je prostě nulová hodnota, a na CODu není item, který by int přidával. Byl by to item pro menší levely.
Taktické náboje... Ty si představuješ jak to bude každým zásahem, ale 5% šance je opravdu málo. Když vezmeme v potaz, že sappera hrají hráči jako jsi ty, kteří z těch 50 nábojů trefí 12, tak by to nemusel být žádný problém.
K Oku odstřelovače... nevím co tu furt brečíte že by někdo dával hlavy, máte tu AWP sniper se kterým můžete střelit kamkoliv a dáte instakill. Důvod proč by tu měl být ?
Superhelma... Jestli si jí necháváš, tak nemám co dodat. :doge:
Pancéřovaná helma... vůbec jsem nepochopil co jsi napsal
Kritické náboje... to samé jako taktické náboje
vesta NASA.... to samé jako u encyklopedie

E: Kmotrovi ani nebudu odpovídat, nemám náladu to překládat.

BetheS
30-08-16, 15:58
E: Kmotrovi ani nebudu odpovídat, nemám náladu to překládat.[/QUOTE]

to se bojíš O.o sám tam píšeš úplné hovadiny protože tvé itemy jsou k ničemu kdybys sám měl malý level taky by ti to vadilo a + po tobě luštit v těch takzvaných "itemech" který je více na nic taky není nic lehkého :-)

Exot
30-08-16, 16:04
Všetko sú to hovadiny okrem encyklopédie A nasa vesta
A ja si encyklopédiu nechávam je dobrá pre sapera ,fs ,dema

radim5275
30-08-16, 16:08
Žádnej člověk co má IQ nad 70 si Encyklopedii nenechá, ty možná ano. Proč si jí nechat? 25 int je prostě nulová hodnota, a na CODu není item, který by int přidával. Byl by to item pro menší levely.
Taktické náboje... Ty si představuješ jak to bude každým zásahem, ale 5% šance je opravdu málo. Když vezmeme v potaz, že sappera hrají hráči jako jsi ty, kteří z těch 50 nábojů trefí 12, tak by to nemusel být žádný problém.
K Oku odstřelovače... nevím co tu furt brečíte že by někdo dával hlavy, máte tu AWP sniper se kterým můžete střelit kamkoliv a dáte instakill. Důvod proč by tu měl být ?
Superhelma... Jestli si jí necháváš, tak nemám co dodat. :doge:
Pancéřovaná helma... vůbec jsem nepochopil co jsi napsal
Kritické náboje... to samé jako taktické náboje
vesta NASA.... to samé jako u encyklopedie

E: Kmotrovi ani nebudu odpovídat, nemám náladu to překládat.

Jen pár dodatků, já sappera skoro vůbec nehraju, tkže nemůžeš vědět jaký mam s p90 aim. Žádný člověk nad iq 70 si nenechá encyklopedii, jasně, asi si nikdy neslyšel o classe sniper, rusher, demolition, popřípadě sapper, nebo fs. A já nebrečím že dostáváme hs je mi to jedno jestli skapu nebo ne.

radim5275
30-08-16, 16:11
A ten awp sniper by upravený

Seeky
30-08-16, 20:05
Kmotr:
Máš pravdu, bojím se. Kdybych to rozluštil, určitě bych našel nějaký hovno.
S luštěním itemů se neobracej na mě, ale na toho kdo strčil tabulku do editoru.

radim:
Netrefíš s žádnou zbraní, nevidím důvod proč bys měl s p90 trefovat. O těch classách jsem slyšel, dokonce mám všechny vyšší level než ty. Nikdy jsem si na nich encyklopedii nenechal, asi to bude ten důvod, proč nemám K/D 1.00 jako ty. :doge:

Poslední věta a další post... perly.

radim5275
31-08-16, 09:10
Kmotr:
Máš pravdu, bojím se. Kdybych to rozluštil, určitě bych našel nějaký hovno.
S luštěním itemů se neobracej na mě, ale na toho kdo strčil tabulku do editoru.

radim:
Netrefíš s žádnou zbraní, nevidím důvod proč bys měl s p90 trefovat. O těch classách jsem slyšel, dokonce mám všechny vyšší level než ty. Nikdy jsem si na nich encyklopedii nenechal, asi to bude ten důvod, proč nemám K/D 1.00 jako ty. :doge:

Poslední věta a další post... perly.

Tak ještě jednou, ty nejsi na codu nikdy když já hraju tkže moje k/d z toho vynech.
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/447365001617537946/0604D1FF57E238CD4689F709D29231B2CB75659E/
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/447366480849583160/E81DB21364671551926BB611FC05B57EFEDA799E/
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/447366480850020123/9188242D26B3476AD658B4496A31148759E6D7E5/
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/447366480854963348/8DBA863FC934F9467741287CD1B58826BAC5ECBC/
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/448492965231352131/33990D6BA9556E220B85B66F17D495809F8FB9CC/
Tu máš jenom pár screenu. Klidně si to okomentuj jak chceš je mi to jedno, letíš do ignoru na foru a mute ve hře, tací jako ty mi za to nestojí.

BetheS
31-08-16, 10:36
[QUOTE=Seeky;417525]Kmotr:
Máš pravdu, bojím se. Kdybych to rozluštil, určitě bych našel nějaký hovno.
nevím jaktože to nepřečteš ale asi máš možná poruchu čtení nebo pokročilou demenci a za to že ty vymýšlíš blbosti tak za to já nemohu :)