PDA

Zobrazit normální verzi : Sylab --> Britny



Sylab
30-08-16, 17:32
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 195149)
[AMXBANS] Mas 1 tyden, 6 dnu, 23 hodin, 19 minut a 47 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vulgarita - nevhodne chovani na servrech'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Sylab >
[AMXBANS] Tvuj nick: Sylab
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:170678112
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:170678112
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.143.147.22
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.143.147.22
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Britny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 7 mini
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Dobry den, asi ste nepostrehli Milancikov chatlog, ze kto ma zacal provokovat. Asi ste nepostrehli, ze vsetkych na okolo provokuje svojimi recami a potom sa necudujte, ze nadavam, tak ako nadavam.. Ked sa pripojim na server tak ihned pise "Zas si mi prisel nadavat do mamky ?" Potom, mal fotku na steame jedneho hraca , tak som myslel, ze je to ten hrac. Opytal som sa ho teda ze co ti je ? A on, ze kto ti je [hrac] ty potrat ? - ma to aj v chatlogu. Nechcem sem davat jeho nick, aby som ho sem neplietol. Dalej na steame (chapem, mimo hry) sa mi vyhrazal, ze pokial niekomu nenapisem, aby ho mal rad, tak bude spamovat jeho FaceBook-Pride vam takyto clovek v pohode ? Potom si pozrite jeho banlist, kde ma bany prevazne za demenciu-nevie sa spravat/sprava sa tak, ako by sa nemal. Ja tiez nie som v tom nevine, ale najskor sa pozrite na toho, kto zacina az potom na toho, kto na to reaguje (niekedy az prehnane). Takyto clovek si este aj ziadal o prava-aj napriek banom a spravaniu. Netusim ako som mu mohol pisat na steame-ked som ho mal bloknuteho. Ale este pred tym ako som si ho blokol a pisali sme si normalne, tak pisal, ze sa bude snazit mi vybavit ban za kazdu cenu.
Zopar screenov, ktore by vas mohli zaujimat:
https://ctrlv.cz/oGqV nejake to kopirovanie
https://ctrlv.cz/MtTz nejake to drze spravanie PS: Pokial to mas nahrate, ako pises, tak daj na forko/posli (nezabudni aj na to, ze kto zacina, aby to nedopadlo ako u minuleho banu) ;)
https://ctrlv.cz/cAWH je to sice mimo hry.. ale vidite, ze aky je drzy (podobne veci pise aj na servery)
No a co este tu vidime ? Predsa nesmieme zabudnut na banlist ;)
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=195150 (Pozrite si dovody banov (Pokial by ste nevedeli, tie bany su pod tymto rozkliknutym)
Tak a takemuto clovekovi date ban na tyzden ? Viacej by som bol spokojny, keby mame obaja ban na mesiac.
Ale ozaj.. zabudol by som na jeho ziadosti o prava na zombie serveri http://csko.cz/forum/showthread.php?49322-Zombie-Escape-gt-zombie Vsak si tam pisal, ze mas 15 a ze chodis na strednu ? Podla spravania mas 10, hlas sem nechcem moc zatahovat ale podla hlasu mas 10. PS : Na FB, Steame, serveri si pisal, ze mas 14 ;). Nedavno si dostal permu za WH a o mesiac si ziadas o prava ? Nie si asi v poho, vsak ? To uz som stihol zistit na tvojom spravani.. Tocis demo, len ked rozpravam ja, ale co takto sa zamerat trochu aj na seba ? Fakt nie si v pohode, ked mi nadavas, ze som potrat a o 5 minut "Promin Sylabe, ja to taky nemyslel :(" To je vsetko.. napisal som, co som potreboval, je na vas ci mi UB date alebo nie, prajem pekny zvysok dna.

Britny
30-08-16, 18:11
Ty si už 2 týdny za vulgaritu dostal a očividně dle chatlogu si s tím nepřestal, tak si dostal další 2 týdny, ani víc. On dostal týden, protože bych tobě asi musela zvednout délku. Já si jeho chatlog prohlížela je tam poznat, že asi nebude v pořádku. Hledá na každého špínu a zneužívá toho, že vás vyprovokuje a potom hlásí na webu, ale tvou a ostatních vulgaritu musíme řešit stejně. Většinou lidi co dojdou někoho nahlásit, tak sami neodchází s týdenním banem. Ban ti skončí i jemu a on bude hledat špínu dál na tebe, takže bych ti radila, aby sis ho dal muted a vůbec nereagoval a už néé způsobem něco o rodině. Za takové narážky, byt vyprovokované se dávají dlouhé bany.
To že si žádá někde o práva, je věc druhá, ty práva nedostane nikdy - jen to ještě není zamčené.

_Koker_
30-08-16, 18:34
Rozhodně proti UB , neumíš se vůbec ovládat , musíš na všechno reagovat a ještě nadávkami do rodiny , příště si na nej dej mute a budeš mít klid a jestli tě zajímá co o tobě píše , tak na to nereaguj .

Sylab
30-08-16, 18:55
Neviem sa správať ? Tak fajne.. Predstav si, že prídeš na server ešte ani nič nenapíšeš a zrazu Zas si mi prišiel nadávať do mamky ? Alebo som ticho, nič nerobím a zrazu ty potrat.. Ten môj chat log je prevažne (nie vždy) opätovná reakcia na nejakú blbú narážku - samozrejme odpoveď je rovnaká alebo aj horšia. Mute si na neho dať nemôžem, pretože keď hrám, tak potrebujem často krát vidieť, čo píšu ostatní. ;) A teraz ako sa nemôžem pripojiť na server bez obáv, že tam bude Toxxic/Guest/Ghostik/Crazy/Error ?
Pretože mi on začne nadávať, potom ja, a kedže nemám screeny, tak s tým nič nespravíte (chat log si pozeráte len pri najhoršom) ;)

Pikii :D
30-08-16, 19:35
Mám pre Vás návrh.
Obom by som Vám dal permu s tým, že si to medzi sebou vyrozprávate ( mimo fóra,hry ) pretože týmito cancer vláknami akurát zhadzujete tento portál a hlavne samých seba. S tým,že za každé jedno podobné vlákno, (myslím vlákno typu sr*čka) pribudne do vášho banlistu týždenný ban.

Maaaaaaaaaaja
31-08-16, 00:14
Viva la Jailbreak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awesome^.
31-08-16, 01:12
Je to len hra, stačí si všimnúť, že sa len trápne snaží vyprovokovať ťa k tomu aby si mu to opätoval. No myslím, že stačí zapojiť trocha rozumu a zobrať si k srdcu, načo vlastne slúži pojem "ignor".

Del!k98
31-08-16, 07:54
Mohla sa dat anketa o perm bany pre sylaba,milancika a deagla1981 na cely portal. I ked vysledok by bol jasny.

Koprakek
05-09-16, 15:41
Příště se tomuto problému vyhni, lock.