PDA

Zobrazit normální verzi : Grawik



Grawik
31-08-16, 16:56
Vypis z konzole:


Hráč JSI VTIPNĂƒ JAK HLADKĂƒ MOUKA
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:160701393
IP adresa 83.208.5.137
Udělen 31-08-2016 - 15:40
DĂ©lka BANu 4320 minut
Vypršà 03-09-2016 - 15:40 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 2 dny 22 hodin 52 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] Nadrzovani,drzost
BAN dal Admin Belxir. (Troppe)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 2 (jb_flyhigh)





Poznamka:






Abych vam ujasnil proc jsem ban dostal .. Dostal jsem ho z duvodu ze jsem dal atrakci ,protoze jsem byl simon a byl to race pro 8 lidi.A asi 1 to nikdo nedal a najdnou to dal Troppe a ja rekl ze na to maji jeste 2 minuty a pak zrusim atrakci (P:S mely prezit 3 lidi).A tak to nikdo nedal a tak jsem to zrusil.PAk to zaclo zacal se semnou dohadovat a hadat se a ja jsem hadavej clovek a stojim si za svym nazorem..Tak jsem mu rekl ze se chova jako Mala kurwi*ka a Kret*n.A je zajimavy ze od nej jsem dostal pred 2 dnama 29.8 od nej ban ,ktery se jmenuje (Chces BAN ? ANO) A najednou dalsi .. Nevim co ma za problem a jsem na Jb a vzdy dojde on jako kdyby me sledoval.. Ban jsem dostal za drzost coz nechapu jak jsem byl drzy kdyz jsem se jen drzel vlastnaho nazoru a ze mi uletelo dvě slova tak ban ? Ale je zajimavy ze me jeste leze do ritee na FB... Toc vse

Troppe
31-08-16, 17:56
Jak začít. První ban (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=168238) odemě si dostal za svůj nick. Reason banu jsem dal odpovídající k tvému nicku.

Nynější ban si dostal za nadržování,protože jako jediný jsem dokončil danou atrakci a po čekání 2 minut na ostatní si danou atrakci prostě zrušil a Simonoval sis dál,jakoby se nic nestalo. Žádná výhoda nic.
Opět se vrátím k banu ze dne 29.8. Přišlo mi na tebe hlášení,jinak bych tam vůbec nedošel. Pokaždé,když je na nějakém jb mapa flyhigh,jdu si tam zahrát. Je mi fuk kdo tam je,chci si užít ty atrakce. Nijak záměrně za tebou nechodím na Servery,abych tě musel banovat,nemám důvod.

Tento ban,co máš nyní bych ani nedával,ale donutila mě k tomu tvoje drzost,jak si mě nazval. Nejprve malá dě*ka a později,když ses začal "obhajovat",tak si vychrlil další vulgarity (kurvi*ka,kret*n,..). Na Steamu si mi taky napsal pár "pěkných" slov,na TSku si mi taky něco řekl.

FB sem tahat nemusíš,je to zbytečné. Přidal jsem si tě z důvodu,že mi jedna hráčka JB serverů poslala tvůj FB,abych si tě přidal.