PDA

Zobrazit normální verzi : R3V0LUTI0N



R3V0LUTI0N
31-08-16, 18:46
Vypis z konzole:


...všechno je tady: http://csko.cz/forum/showthread.php?50849-R3V0LUTI0N-chorykapitan





Poznamka:






Nemam WH ani jine cheaty a jestli nedostanu UNBAN i kdyz nic nemam tak jde kotelna opravdu doprd*l*.Doufam, ze se najde normalni admin se kterym do budu moct probrat a ne jenom nekdo kdo napise bez toho aniz by videl demo jenom Ahoj cheater...

Troppe
31-08-16, 19:24
Jak si už napsal,všechno máš napsané tady. (http://csko.cz/forum/showthread.php?50849-R3V0LUTI0N-chorykapitan)

Samco
31-08-16, 23:25
WH ti bolo potvrdené v uvedenej žiadosti o unban viacerými adminmi. Pripojíš sa len s originálnou hrou (http://www.herni-kupony.cz/counter-strike-1-6/?utm_source=pp-1052&utm_medium=pp&utm_campaign=pp-counter-strike-1-6) alebo po roku od vypršania banu.

B!g 5m0k3
31-08-16, 23:40
..

Maaaaaaaaaaja
01-09-16, 19:12
Milý R3V0LUTI0Ne. Nevím, jak jinak ti to mám(e) ještě vysvětlit. Ty jsi wallhack zapnutý měl a tečka. Na HLTV je víč než dost důkazů, které to potvrzují. Tvoje snaha se z toho vylhat je sice hezká, bohužel ti bude k ničemu. .... Já se už minule vyjádřil namátkově, SeaBi tam dal dost situací, z nichž spousta je dostačujících. Btw. to, jak jsem ti tam napsal, že hodnota tvých příspěvku je nulová, nebyla žádná urážka, nýbrž fakt, protože jsi ve 20 příspěvcích nenapsal nic kloudného.

Tak a teď znova výběr mého top:
21:15 - Tady je jasný čas. A vůbec nejde o to, že jsi mu pak viděl hlavu, jde o to, že na něho vycházíš natočený už zpoza zdi a nemůžeš vůbec vědět, že tam je. Nejkrásnější je to škubnutí crossem těsně před tím, než vyjdeš zpoza té zdi.
22:55+ - Nejdřív si přeběhu mostu krásně checkuješ hráče dole za krabicí, o kterém nemůžeš vůbec vědět. To, co uděláš na toho dalšího v čase 23:14 ještě ok, ale mezitím tam dole, kdes mířil předtím, tak ten borec vyběhl ven, ale ty si ho pořád checkuješ pak, když znova vylezeš, zase k té bedně, že ano
25:30 - na druhého hráče, co tam je, už vylízáš se střelbou, tohle bys nikdy neudělal, kdybys o něm nevěděl, prostě bys jen šel dál
28:42 - jeden z x momentů, tvého "cross jezdectví"
33:15 - nejdřív krásně podržíš fullout i na toho druhého, co přibíhá a následně v čase 33:28 zase sonda
36:00 - tady, prosím tě, čekáš na koho ? No jé, za rohem je CTčko
37:48 - přesně v tuhle sekundu si zase přejížděj crossem na toho, kde to vypadá, že vyleze
37:55 - hned po předchozí akci, o 2 víš, jdeš fullout a hned přejíždíš na třetího, co teprv půjde
38:42 - tady není co říct, týpek ani nedupne, běhá tam kolem dalších x lidí, které jasně slyšíš dupat, ale jdeš kachnu na borce, co čeká hned vpravo na bednách, do té doby pokaždé, když jsi takhle šel, jsi tam ani okem nezavadil
40:15-40:50 - ohraná písnička už ....40:37 např. co udělá s crossem zase že
42:13 - zastav se a počkej si na týpka, co běží z CT spawnu
42:36 - Tady tě ten borec úplně podělal, protože zasekl pohyb a ty ses ustřelil
44:27 - tady zas na koho dáváš ten cross přes tu bednu

Celková tvoje hra - začátečník. Pohyb po mapě mizerný, zakopáváš o zdi, cross placement katastrofa, reflex žádný. Kdybys ten wallhack aspoň používal míň okatě a ne tak, že frajery sonduješ přes zdi na vzdálenost pomalu půl mapy. Teď si můžeme pokecat, tak do toho.

R3V0LUTI0N
02-09-16, 18:42
... opravdu už nemám co říct. Asi dokážeš prostě najít cheat u kohokoliv i když ho nemá... Je krásné, že sis dal tu práci a tohle všechno sem napsal... To co už není tak krásné je, jak si na mě zasedlý a úplným neprávem. Hrál jsem celkem dlouho a hlavně jb... Občas jsem šel hrát Capture the flag jen tak pro zábavu... asi se mi vážně vymstilo, že hraju poctivě a opravdu mě dost mrzí, že takové velké herní servery CS 1.6 jako je kotelna směřují do záhuby. Myslím že nemá cenu o tom jednat, jestli jste o tom přesvědčeni. Říkal jsem, že nic nemám a už to jsem psát nebudu... Jestli se se mnou nějaký admin chce bavit na stejné úrovni a ne takhle povýšeně a zvládne napsat i jiná slova, než jenom cheater a Wh tak budu moc rád když mi napíše a pomůže mi to vyřešit... To je asi všechno co se k tomu dá říct.

Maaaaaaaaaaja
02-09-16, 19:11
Nedokážu. Ale tady ho vidím zcela jednoznačně. Ty tu pořád píšeš to samé dokola, nemám wh, nemám cheaty atd., ale ani se nezkusíš nějak obhájit, nějak to dokázat, prostě nic. Že jsem na tebe zasedlý ? Ale prosím tě, to sis vyfantazíroval ve své hlavě. Nemám ani problém ti dát unban a omluvit se ti, pokud mi nějak někdo (nejspíš jiní admini) vyvrátí věcně můj názor a ukáže mi, že jsi čistý.

Já mám nějaký názor a snažím se ho něčím podložit, narozdíl od tebe. Proto jsem si dal tu práci a napsal sem ty časy. Cheater a wh nejsou povýšené slova, to jsou reálná slova, která bohužel pasují na spoustu hráčů a pro mě momentálně i na tebe samotného.

R3V0LUTI0N
03-09-16, 14:58
Ok nemám problém nějak dokázat, že nic nemám, prostě napiš jak...

wowz0r
03-09-16, 15:57
WH a ještě s tím hraje jak stupid. Lockněte tu šaškárnu boha.

R3V0LUTI0N
03-09-16, 16:27
To je přesně ten důvod, proč jsem psal, že se chováte povýšeně...

wowz0r
03-09-16, 17:03
Konstatování faktu je něco jiného než povýšenost. Když po shlédnutí hltv s čistým svědomím prohlašuji, že pohyb po mapě připomíná epileptika v záchvatu, není to nic povýšeneckého. Je to prostě tak.

R3V0LUTI0N
03-09-16, 18:58
Myslím tohle... : Lockněte tu šaškárnu boha.

Koprakek
05-09-16, 14:41
ssss