PDA

Zobrazit normální verzi : New map



Latins
01-09-16, 19:34
Název: jb_try
Stavbyvedoucí: Latins.
Den začátku stavby: 1.8.2016
Předpokládaný den dostavby: 31.12.2016
Den dokončení: 3.2.2018
Pokrok: 100%

Popis: Po delším čase jsem tu s mapou, která se bude jmenovat jb_try. Je to moje druhá mapa, kterou se budu snažit dodělat (první mapa byla jb_kingdom). Momentálně se nacházím teprve na začátku, ale budu pomalu pokračovat (Neslibuji, že ji dokončím do 31.12.). Nečekám, že to bude další mapa typu Oasis, Snow a cp_asiss, ale tyto mapy mi jsou inspirací.

Cíle:
1. Udělat dokonalejší mapu, než byla jb_kingdome
2. Větší úspěch, než mapa jb_kingdome
3. Přidání na Servery Kotelny

Návrhy, Připomínky, Stížnosti, Dotazy a Otázky jsou vítané.

Latins
01-09-16, 19:37
bsp. soubory
Heslo: 125
Wad. potřebný ke spuštění: https://uloz.to/!nxHv57LUb/numbers-colorse-wad
Návod: Stažený wad. dáme do složky cstrike (např. D:/Steam/SteamApps/common/Half-Life/cstrike), poté by se měla mapa spustit

1. (ze dne 1.9.2016) https://uloz.to/!uB43Vm8bD/jb-try-v1-bsp
2. (ze dne 25.10.2016) https://uloz.to/!hOrkgKXeUttc/jb-try-v2-bsp
3. (ze dne 8.1.2017) https://uloz.to/!P2LT20QoQM1B/jb-try-v4-bsp - ( Varování! - Tato verze mapy je špatně optimalizovaná. Můj počítač už není schopný vyrenderovat celou mapu bez toho, aby sám od sebe spadl. Děkuji za pochopení)
4. (ze dne 6.3.2017) https://uloz.to/!Iv7Nr0EgB8ID/jb-try-v4-bsp - Beta verze

Mapa obsahuje základní hrací plochu
Na dalším postupu se i nadále pracuje
Mapa má pár chyb (Případně bych poprosil o jejich nahlášení)

5. (ze dne 6.3.2017) https://uloz.to/!tSqSlqwL7CfE/jb-try-v5-bsp

Hra nyní obsahuje i .wad soubor, takže nemusíte přidělávat wad. soubor do složky cstrike

6. (Ze dne 3.2.2018) https://uloz.to/tam/_g1IfPEv45M6f

Mapa je ve finálním stavu.
Odstraňují se poslední závady a chyby.
(Mapa by se vám měla načíst i bez těch ostatních souborů, co jsou v tom odkazu)

7. (Ze dne 4.2.2018) https://uloz.to/tam/_g1IfPEv45M6f

Opravené bugy
Finální verze mapy

deagle1981
01-09-16, 20:03
No pridem domov a hned stiahnem a potom daj komplilaciu na expert a wad subor pribal k mape aby sa nemusel zvlast stahovat

http://tvorbamap.cz/articles.php?article_id=64

deagle1981
02-09-16, 15:08
pred dvere daj texturu aaa stači aj na podlahu hrubka klasika 4 preved ju na
trigger_multiple
target-meno dvery
delay before reset-0.1
to ak chceš aby sa obe kridla otvarali naraz

MrSlissi
11-09-16, 22:51
No nevím... za mě je jb_kingdom velký masterpiece, co se počtu atrakcí, pozic i vzhledu týče tak mnohem převyšuje i takový klenot jako oasis. Jediné co určitě zlepši je jednodušší systém šachet a taky by nebylo od věci přidat na box nějaké tlačítka- například na ANO/NE, nebo nějakou kyselinu či lávu- něco jako je box na jail_endoplazmik_fix

Latins
31-10-16, 22:30
Aby jste si toho všimli, tak jsem přidal novější verzi mapy.

Mr.Blue
01-11-16, 14:56
Super vzhľad mapky aj textúr,
Neviem ako si s tým pokročil ale, pridal by som k bludisku rebrík aby sa dalo dostať aj naspäť hore.
Čo sa týka toho KZ-tka oproti futbalu nejde vyskákať. A zmenil by som textúru tých políčok. (Tá textúra krabice nieje pekná :-D)
Pri granátoch ako sú tie tlačítka by som to vyvýšil aby CTčko malo lepší rozhľad.
V areály ciel a v zbrojke sa tá textúra trávy po okrajoch nehodí.
Bránky by chcelo predĺžiť smerom dnu aby tam bolo viac miesta.

Bazén na streche luxus :thumsup4:.
Výber zbraní v zbrojke super, len namiesto MP5 by som dal Famas alebo niečo podobné.


Môj názor #NoHate

WhiteWolf
06-11-16, 20:27
Mě se to moc nelíbí, mapa přináší to samé co kingdom.. chce to něco nového co ještě nikde nebylo..

Latins
07-11-16, 10:22
Mě se to moc nelíbí, mapa přináší to samé co kingdom.. chce to něco nového co ještě nikde nebylo..

Spíše bych čekal výčitky toho, že rozdělení mapy bude stejný jako na mapách typu Snow. A samozdřejmě, že se to bude trošku podobat mapě Kingdom, když jsem ji tvořil já :D
A co se týče nových atrakcích, když mi dáte návrhy, co by jste tam chtěli a já budu schopný to nějak udělat, nemám problém.

WhiteWolf
07-11-16, 19:17
Určitě bych ocenil atrakci jako je Házení bomby do dálky, (tlačítko které jim to givne a dopadovou plochu), vtip je v tom že mají dohodit co nejdále..
Další atrakci by bylo zajímave nějaký velký race v podobě "maratonu" Plavání,"Lj",Strafy, podobně jako to je na jb_flyhight
Pak by to chtělo náhodu která na kingdomu nebyla.
+nějakou tajnou nesmyslnou místnost plnou nesmyslných ale zábavných atrakcích kde by se Vdčka nezabili a zabavili se...

^nismo
08-11-16, 18:57
Další atrakci by bylo zajímave nějaký velký race v podobě "maratonu" Plavání,"Lj",Strafy, podobně jako to je na jb_flyhight

Sry že se vyjadřuju dkdyž tam nerahju. Ale řekni mi, kdo tam umí dobře LJ? Až na pár hráčů?

The Frisco
09-11-16, 14:32
Sry že se vyjadřuju dkdyž tam nerahju. Ale řekni mi, kdo tam umí dobře LJ? Až na pár hráčů?

To by tam pak nemělo být ani dr nebo treba fotbal, protoze dr umi jen hraci z deathrun serveru a fotbal hraci ze soccerjamu.

^nismo
09-11-16, 16:11
To by tam pak nemělo být ani dr nebo treba fotbal, protoze dr umi jen hraci z deathrun serveru a fotbal hraci ze soccerjamu.

Fotbal umí každý kokot a vyhnout se překážkám snad taky, ne?

The Frisco
09-11-16, 18:02
na dr byva casto obskok a dalsi obtiznejsi prvky.. a taky je na vetsine lepsich map, takze nechapu co jsi napsal ohledne toho kz a proc by se nemohlo dat na nejakou mapu

^nismo
09-11-16, 18:43
Kz mi je jedno. Konrétně se mi jedná o LJ..
Kdo tam sakra skočí LJ? 3/4 hráčů co tam hrají ani neví, kde je box.. Co mají dělat.. Ale co. Já tam nehraju takže. :-)

The Frisco
09-11-16, 19:19
Kz mi je jedno. Konrétně se mi jedná o LJ..
Kdo tam sakra skočí LJ? 3/4 hráčů co tam hrají ani neví, kde je box.. Co mají dělat.. Ale co. Já tam nehraju takže. :-)

3/4 hráčů neví kde je box a neskočí long jump, opravdu tam nehraješ :-)

Niko97971
09-11-16, 22:52
Kz mi je jedno. Konrétně se mi jedná o LJ..
Kdo tam sakra skočí LJ? 3/4 hráčů co tam hrají ani neví, kde je box.. Co mají dělat.. Ale co. Já tam nehraju takže. :-)

Tak keď tam nehráš načo sa do toho montuješ a zbytočne sa ideš hádať? :D Tak to potom zo všetkých máp by mali odstrániť všetko na skákanie lebo to je LJ.. a tak 1z 20 hráčov nevie kde je box :yay:

Troppe
14-11-16, 07:19
Nové mapy se vždycky hodí. Já bych osobně nedával ty "obyčejné atrakce" jako jsou granáty, bazén nebo třeba fotbal. To se dává pořád, na každé mapě.
Navrhoval bych tramp. race, spolupráci, nějakej těžší surf atd. Mapa jb_community je pěkný příklad.

FreeShotCZ
05-12-16, 01:32
Mapa vypadá zajímavě, areál cel vypadá velmi pěkně, jsem zvědavý jak to bude vypadat hotové.

Kotlys
16-12-16, 18:08
Vypadá skvěle,souhlasím s blue názory a jinak nice mapa :))
Chce to přece další mapu ,furt se něco opakuje.Doufám že to bude podobná mapa jak jb_community :D ta je nejlepší :)

Latins
08-01-17, 10:06
Nová verze mapy.

Deda z Depa
06-03-17, 19:04
Mapa je vážně super. Těším se až bude kompletně hotová a budu si jí moc projít. Doufám, že vyřadí mapy jako je např. Crime či jiné. Za mě obrovské + a obrovský respekt pro Latinse.

Latins
06-03-17, 22:23
Děkuji :happy:

Zase nová verze mapy.

Faero
14-03-17, 19:49
Ahoj latins, mapka vypadá pěkně, ale přijde mi to trochu nahečmané.. Vím, že jsi nejspíš chtěl vyhovět všem, ale to kz na bludišti vypadá divně :D... Co bych asi ještě vytknul je ta cesta do zbrojky... Zdá se mi, že tam to tlačítko na vyjížděcí plošinu je zbytečně. Na efekt pěkné, ale pro T na vzpouru to je k ničemu, když je to na začátku mapy bez toho, ct si to v pohodě takto ohlídají. Další co mi přijde blbý pro T je, že tam není nikde šachta.. bez šachty by to asi šlo, ale chce to upravit tu plošinu. Nevim jak máš ošéfené ty cely, ale mám pocit, že se skrz to můžou hráči bugnout :/
A poslední co by se dalo upravit jsou ty krabice a sudy na to jak je ta mapa velká se mi zdá, že jich tam je až moc :D ...
Nejsem proti nové mapce, ale chtělo by to ještě doladit:D
Ale na druhou stranu musim ocenit, že to vlastně děláš:)

Latins
15-03-17, 16:31
Čao,
děkuji za názor, postupně ti nějakým způsobem odpovím :happy:

Mapa je ve teprve ve vývoji. Celá hrací plocha není ještě dodělaná. Chybí podzemí. Samozdřejmě budou zase pár šachet, jako na minulé mapě jb_royal.
Ty bedny s barelama, palety a pytle jsou tam schválně. Mělo to vyplnit prostor a taky nahodit atmosféru, že se to vězení teprve staví.
Ano, snažím se šetřit místem tak, aby to bylo pěkný a bylo tam i dost atrakcí.
Mé zkušenosti mi napovídají, že se přes dostatečně silný blok prostě nebugneš. Většinou se buguješ většinou díky Entitě nebo slabé stěně.
Plošinu jsem zvolil z dúvodu, že v areálu cel nemají vyhrávat Tčka, ale CTčka. Měli by to snadno ohlídat. Ale jinde než tam by to mělo být výhodný pro Tčka.
Ke konci bych chtěl říct, že mám.zatím hotový jenom ty základní atrakce. Dále plánuji DR, Tempo Run, lasery a ještě nějaké speciální atrakce.


Ale děkuji za názor, každý názor se hodí :happy:

Bastien
19-03-17, 23:15
Mapa dobrá, jak jsem u boxu šel do té místnosti s mac10 a vestou, tak jsem šel ke dveřím a zabily mě :laughing1: takže až bude hotová a hrát se, tak budu muset dávat bacha :laughing1:. Ale to tlačítko na cestu do zbrojky, to bych tam nedával, to je zabranování vzpoury a nikde nic takového jsem zatím neviděl. To bludiště je dobrý že se můžezačánat z obou stran :D
Ta atrakce s tima barvama je dobrá :D.

spisovatel
22-03-17, 18:38
ahoj mapa vypada dobre mas muj obdiv latinsi bracha mi ukazoval jak se do dela a neslo mi to je to hodne tezke. obdivuju te zes postavil kingdom je to hodne pekna mapa a tohle vypada taky dobre akorat bych tam nedaval tolik sachet jako v kingdom to byla asi jedina nevyhoda te mapy jinak to mas vsechno skvele! at se dari

Burak1
22-03-17, 20:26
ahoj mapa vypada dobre mas muj obdiv latinsi bracha mi ukazoval jak se do dela a neslo mi to je to hodne tezke. obdivuju te zes postavil kingdom je to hodne pekna mapa a tohle vypada taky dobre akorat bych tam nedaval tolik sachet jako v kingdom to byla asi jedina nevyhoda te mapy jinak to mas vsechno skvele! at se dari

Souhlasím, kingdom je hodně dobrá mapa, akorát bych tam nedával takové šachty. Zbytečně zmatečné, jinak pěkné.

spisovatel
22-03-17, 20:58
presne buraku a mozna bych se nebal udelat nejakou originalni tajnou zbrojku + klidne se neboj udelat vlastni atrakce at je mapa co nejoriginalnejsi

Bastien
23-03-17, 10:46
Ta v Kingdom je dobrá ta zbrojka, já už si pamatuji správně cestu :happy:

spisovatel
23-03-17, 13:09
navrhuji pridat nejake originalni zbrane pro vezne na vetsine map je porad mp5 nebo ty slabe zbrane zkusil bych tam dát treba p90 nebo nejake pistole treba dualky nebo deagle at je to zajimavesji a treba misto scouta famas ale at tam toho zase neni prilis no

Latins
23-03-17, 23:01
Popravdě nemůžu nikde dát samostatně sekundárky.
VHE to prostě nepodporuje.

Kdybych dal silnější zbraně pro Tčka na vzpoury, tak by to dopadlo celkem špatně. Ve vězení bývají silné zbraně pouze ve zbrojnici. Takže tak.

dolarr
15-04-17, 04:30
Koukl jsem se na mapu a je opravdu pěkná, to bez pochyby, ale v mnoha okolnostech je to skoro jako kingdom. Je ale rozhodně originální jak atrakcemi některými, které jsem třeba nikdy neviděl, tak i stylem areálu cel. Jsou tam určitě ještě chyby a nedostatky, třeba ty létající stromy. :D Ale ta mapa působí trošku depresivně a strašně stísněně, nevím jestli jsem sám komu to tam připadá. :D Když tak je to čistě můj pocit z té mapy. Jinak opravdu skvělá a propracovaná. :)

Latins
03-02-18, 22:12
Update mapy! :happy:

bohémsky život
03-02-18, 23:10
No konečně! :biggrin: Hned se jdu na ní podívat.

e. Konečně další kvalitní mapa na JailBreak. Je hezky upravená, prostorná a vše tam dokonalé sedí. Textury jsou dobře prokombinované a atrakce jsou dobře rozprostřené. Jediné připomínky jsou jen asi to, že klávesnice na zdi není úplně to pravé podle mě :smart: a všiml jsem si, že na tempo runu je asi moc pomalá rychlost, takže se dá ve spodním patře ukrýt za bedny a stát na místě. Mapa je trošku menší což je dobře ale i zároveň špatně, pokud tahle mapa nebude jen na Mini servery, tak se moc lidí do toho boxu nevejde.

Stálo to za to čekání, luxus Latinsi.

Burak1
04-02-18, 00:29
Pokud se mapa přidá, tak na všechny servery. Nedělal bych rozdíly v mini nebo normal.

bohémsky život
04-02-18, 01:28
Neříkám, že by se měla přidat jen na Mini, jestli sis jí stáhl a zahrál, tak tam jde vidět, že ten box není velikostně určen pro 20 lidí a více + také ty cely.

Latins
04-02-18, 15:02
Finální verze mapy.

Latins
11-02-18, 19:35
Dne 11.2.2018 byla přidána mapa jb_try po skoro 2 letech práce.

Mapu by jste měli najít momentálně pod názvem jb_try_v9 (Z technických důvodů).

Lock.

Latins
12-02-18, 17:20
Mapa z důvodu technických problému nejde spustit.

Nedoporučuji votování.


(Toto téma bude opět otevřeno do doby, dokuď se tato chyba neopraví)

E//: Chyba opravena

Latins
12-02-18, 20:43
Při vyšším počtu hráčů mapa spadne.
Na opravě se pracuje.

E//: Problém přetrvává. Podobný problém jako na mapě jb_temple_v3. Mapa zůstává jenom na Mini serverech.

Lock.

Eust.
29-04-18, 23:22
Nevím, co ti na tu mapu (respektive obě mapy) mám říct Latins, nejradši bych tě praštil záchodovým zvonem po hlavě, protože větší prasárnu na fragy, jako jsou tvoje mapy, jsem ještě nezažil. A teď mi upřímně řekni, koho myslíš, že jako oblbneš tím, že tam dáš tisíc atrakcí? Ty si myslíš, že jsme idioti a nevíme, za jakým účelem jsou ty mapy vytvořený? Jsi určitě ten typickej frager u CTček, ale aby to nebylo tolik znát, tak jsi vyvořil 2 mapy, kde je spousta atrakcí a tím si chtěl nalákat hráče. Jenomže tvoje úmysly byly zcela jiné, šlo ti čistě jen o fragy, ale tentokrát jsi to udělal moc okatě, kamaráde, ty mapy totiž fragujou víc, jak ty. Jako co ty dveře od cel mají znamenat? Největší prasárna na obou mapách, postav se ke dveřím v cele a umřeš, protože Latins. A ty vrata na kingdom v areálu cel? Nemám slov, moc dobře jsem tě prokoukl, už ses prostě bál všech těch vzpour, jak tě vězni neustále rozbíjeli instalatérskejma trubkama a všema možnejma prostředkama, tak sis prostě nastvail mapy tak, aby ty nejaktivnější vzpouraře okamžitě ujebali dveře v cele, pokud by náodou někdo přežil, ještě jsou tu druhý dveře v areálu cel, které slouží jako pojistka. Ty dveře, to se dá nějak přejít a zkusit se tomu vyhnout, ale to, co mě namíchlo úplně nejvíc ze všeho bylo to, když už jsem se konečně dostal po 1254564 kolech z té podělané cely živej, tak jsem samozřejmě měl chuť na vzpouru (hrála se mapa jb_try_x), utekl jsem živej z areálu celej natěšenej na scouta, kterého jsem si ve spectu dvě hodiny hledal no a co se nestaneM TEN SCOUT NEŠEL SEBRAT ZE ZEMĚ, JAKO DALŠÍ OSTATNÍ ZBRANĚ, KTERÉ NAPŘÍKLAD DROPNOU Z MRTVÝCH CTČEK!!!!!! Já to považuju za naprostou snahu v zabránění ve vzpouře, jsi vinnen a měl bys za to pykat.

Navrhuji ODEBRÁNÍ PRÁV A DOŽIVOTNÍ ZÁKAZ VYTVÁŘENÍ JAKÝCHKOLIV MAP PRO JB. A prosím, aby se vyjádřili i další hráči, kteří to vidí úplně stejně.

STAY UMRDANEJ DVEŘMA by Latins 2k18

Grakon2702
29-04-18, 23:57
Odebrat práva oboum.

Vice1
30-04-18, 00:16
Odebrat práva všem třem.

Indian0
30-04-18, 00:24
Hehe :D pobavil na večer

Gregyy
30-04-18, 00:29
Chceš rychle udělat vzpouru a čekáš u dveří v cele? Umřeš
Dáš si na to pozor a stojíš na konci cely, aby si náhodou nepřišel k úrazu? Jsou tam další dveře, které si to pojistí
A jak bylo psáno, když chceš být poslušný vězeň, tak jsou tam stále dveře od boxu jako jistota.
A když se ti podaří projít nemožné, tak na tebe čeká odměna ve formě ležící zbraně, která nejde vzít.
A mezitím pokračuje kolo, ve kterém žijí afk lidi v celách a jeden statečný, který dokázal přežít tyto nenávistné dveře, ovšem jen pobíhá po mapě, kde nejspíše narazí na další dveře, protože pokud na té mapě dveře nikde nevidíš, tak jen nejsou vidět.

Takže bych to viděl na zabraňování vzpouře vězňožravýma dveřma, maketama zbraní na zemi.
A spoustu usmrcených jb hráčů se právě chystá na svůj pochod proti dveřím.

STAY UMRDANEJ DVEŘMA by Latins 2k18

Jeremy
30-04-18, 01:13
Nevím, co ti na tu mapu (respektive obě mapy) mám říct Latins, nejradši bych tě praštil záchodovým zvonem po hlavě, protože větší prasárnu na fragy, jako jsou tvoje mapy, jsem ještě nezažil. A teď mi upřímně řekni, koho myslíš, že jako oblbneš tím, že tam dáš tisíc atrakcí? Ty si myslíš, že jsme idioti a nevíme, za jakým účelem jsou ty mapy vytvořený? Jsi určitě ten typickej frager u CTček, ale aby to nebylo tolik znát, tak jsi vyvořil 2 mapy, kde je spousta atrakcí a tím si chtěl nalákat hráče. Jenomže tvoje úmysly byly zcela jiné, šlo ti čistě jen o fragy, ale tentokrát jsi to udělal moc okatě, kamaráde, ty mapy totiž fragujou víc, jak ty. Jako co ty dveře od cel mají znamenat? Největší prasárna na obou mapách, postav se ke dveřím v cele a umřeš, protože Latins. A ty vrata na kingdom v areálu cel? Nemám slov, moc dobře jsem tě prokoukl, už ses prostě bál všech těch vzpour, jak tě vězni neustále rozbíjeli instalatérskejma trubkama a všema možnejma prostředkama, tak sis prostě nastvail mapy tak, aby ty nejaktivnější vzpouraře okamžitě ujebali dveře v cele, pokud by náodou někdo přežil, ještě jsou tu druhý dveře v areálu cel, které slouží jako pojistka. Ty dveře, to se dá nějak přejít a zkusit se tomu vyhnout, ale to, co mě namíchlo úplně nejvíc ze všeho bylo to, když už jsem se konečně dostal po 1254564 kolech z té podělané cely živej, tak jsem samozřejmě měl chuť na vzpouru (hrála se mapa jb_try_x), utekl jsem živej z areálu celej natěšenej na scouta, kterého jsem si ve spectu dvě hodiny hledal no a co se nestaneM TEN SCOUT NEŠEL SEBRAT ZE ZEMĚ, JAKO DALŠÍ OSTATNÍ ZBRANĚ, KTERÉ NAPŘÍKLAD DROPNOU Z MRTVÝCH CTČEK!!!!!! Já to považuju za naprostou snahu v zabránění ve vzpouře, jsi vinnen a měl bys za to pykat.

Navrhuji ODEBRÁNÍ PRÁV A DOŽIVOTNÍ ZÁKAZ VYTVÁŘENÍ JAKÝCHKOLIV MAP PRO JB. A prosím, aby se vyjádřili i další hráči, kteří to vidí úplně stejně.

STAY UMRDANEJ DVEŘMA by Latins 2k18

Neplač, si proste slabé hovno a toto sú len výhovorky k tvojej neschopnosti.

KajSinek
30-04-18, 02:03
Chceme mapu s bagrami!
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/930434156533368827/9B701C7BCAA3998F63E120D74979FCC91B8558D9/

Dimitri19
30-04-18, 10:48
Bohužiaľ súhlasím s hráčom Eustralien.

Eust.
01-05-18, 09:14
Neplač, si proste slabé hovno a toto sú len výhovorky k tvojej neschopnosti.

Stěrač na ponorce je užitečnější, než tvůj post. Nepiš, slab1 Jeremy.

Folowed
07-07-18, 16:59
Ahoj, poté co se mi konečně jednou povedlo projít přes dveře musím říct že mapa je vlice pěkná FUNKČNÍ, bez bugů, A celkově je to lahoda jít hrát :)
PS doufám že se mi to ještě někdy podaří projít abych ji náležitě ocenil.