PDA

Zobrazit normální verzi : CaryMary (jiny hrac) --> Giussepe



CYCAK
03-09-16, 14:07
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 195501)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < CaryMary >
[AMXBANS] Tvuj nick: w0w.Ewz0R
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:181182608
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:181182608
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.229.226.150
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.229.226.150
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Giussepe >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Cheaty som rozhodne nikdy nemal :) rad si pozrem demo.

Giussepe
03-09-16, 14:44
http://csko.cz/dema?UPD=bQso7jV7 tady je demo.

Sám jsem si nebyl jistý, tak jsem se nejdřív radil s kolegy. Jeden kolega mi to potvrdil, tak jsem udělil ban, a až po udělení banu mi to další kolegové začali vyvracet.

Tímto tedy prosím další kolegy, aby zhlédli demo a na základě většiny buď dostaneš unban, nebo ti ban zůstane.

CYCAK
03-09-16, 14:53
demo na ktorom sú 4 fragy ani jeden náznak :) celkom smutné to, že strielam do vlastného ? a hýbem myškou to je problém ? rád ťa to naučím.

Koprakek
03-09-16, 14:55
Můj názor je takový, ( tedy ne jen můj ) že jsi zapl na chvíli, ale zjistil jsi že je to na prd, tak jsi to vypl.

Za mě cheater

^SeaBi
03-09-16, 15:04
Jak už psal koprakek, jsem stejného názoru jako on, to jak ti přeskakoval cross na spoluhráče :happy: cheater :splachnout:

CYCAK
03-09-16, 15:08
myslíš ten flick na svojho hráča ? veď ho to ani netrafilo pozri si spomalene a uvidíš, že som trafil vedľa neho. To ako keby si povedal, že profesionálny hráč raz dačo napr. hlavu cez stenu a hneď ban cheater ? :) jedna situácia je podla mňa málo mohlo ísť o šťastie alebo náhodu. :) Viem, že si tu dlho vieš rozoznať cheaty od normálneho hrania ale jedna situácia ? aké by bolo tebe keby si dal lucky shot a zabanovali by ťa neprávom a stáli by si zatým, že tá situácia nebola normálna a isto si musel mať cheaty. :)

^SeaBi
03-09-16, 15:11
Chceš mi řict, že si tím crossem naschvál cukal na své spoluhráče ? Neřeknu jednou... ale to v těch katech, je dle mého rozhodující.

CYCAK
03-09-16, 16:38
Dobre neveríš spusti si to spomalene ... vidíš kam to vôbec triafalo ? Som admin na jednom nemenovanom portály cheaty rozhodne nepotrebujem.
Ja chcem vidieť presne čas kedy mu to tú hlavu dalo ani raz .... :) to, že hrám ako hrám je moja vec nebudeš mi tu hovoriť, že nemôžem strieľať do vlastných.
Bola to len jedna situácia neviem prečo hovoríš v množnom čísle.

CYCAK
03-09-16, 17:38
+ keby mám aimbot zapnutý tak prečo som netrafil ani jedného v záhrade :).

Britny
03-09-16, 18:01
Mělo by se najít spíše hltv, protože Giu musel mít nějaký důvod, aby tě vůbec točil a ze začátku na demu je vidět, že ti to cuká na spoluhráče, avšak dále v demu nic není. Server nepovoluje mít víc jak 100 fps a za větší nastavení by tě to správně mělo vyhodit, pokud si však nepoužil na to nějaký cheat.

Jeden ban už tu máš na ns http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=181516 IP aji nick sedí, tak proč bys nemohl zapnout i na steamu?

Burak1
03-09-16, 18:04
Podíval jsem se na demo poprvé, podruhé, potřetí a furt si nemůžu pomoct, jako aimbot mi to prostě nepřijde.

CYCAK
03-09-16, 18:22
Proč by som nezapol na Steame ? preto, že si tú hru vážim stála ma peniaze :) nepotrebujem dostať vac zbytočne preto aby som bol lepší :).
prečo som cheatoval na ns to ti môžem povedať jednoducho hru som si nevážil sťahoval som rôzne hacky ako náhle som dostal ban na ns tak som si zakúpil steam nepotrebujem stratiť hru do ktorej som investoval peniaze.

- Burak ďakujem za odpoveď moc si toho cením aspom niekto pochopí keď niekto flickne hráča.

- Ja som sa pýtal viacej krát, že či je zakázané mať viacej fps povedali, že áno. do konzoly som napísal pouze fps_max 1000 fps_override 1 nič iné. Nepríde mi to ako script... semtam sa stávalo, že ma to vrátilo na 100fps ale o chvílku to išlo zase hore.

B!g 5m0k3
03-09-16, 18:23
Zapol si ho na chvíľu. Zistil si, že je k hovnu, tak si to už viac krát nezapol.

CYCAK
03-09-16, 18:26
B!g 5m0k3 nebudem sa tu s tebou hádať či ho mám alebo nemám pozri hltv alebo ak chceš demo si spomaľ a vidíš, že ty 2 náboje netrafili hlavu.

Keby som mal aimbot nemyslíš, že by ten cross sa zastavil na hráčovi a nie vedľa neho ?

Giussepe
03-09-16, 18:55
http://hltv.csko.cz/27049/27049-1609012212-de_dust2.zip hltv od času 55:15

nikdo mi nevymluví, že je čistej. Když se netrefí tak pohyb myší není prakticky žádný, ale jakmile je blízko nepřítele tak aimbot je nastaven aby se horizontalně posunul doleva a zpět doprava. u všech zásahů totožný pohyb. Něveřím, že tohle je děláno rukou.

Kotel
03-09-16, 19:01
Jestli má někdo steam nebo ne vůbec nesouvisí s cheaty. Cheatoval tu i hráč jednoho z nejlepších teamů čr, protože mu to prostě bylo fuk.
Mě se zdá, že sis špatně nastavil aimbot, když ti to zaměřovalo spoluhráče. Nebo z jakého důvodu jsi aimbot simuloval ? Pak mě zaujalo, jak jsi čuměl s awp do zdi místo, abys kryl východ z katů ? Takhle zoomovat nikdy nikoho neuvidíš, protože kdyby tam někdo vyběh, tak tě sejme. Ono za tou zdí byli náhodou ct, ale skoro až na plantu. Za mě aimbot a wallhack. Admini z jiných portálů tu také cheatují hojně, takže to nic neznamená. Řešíme tu jen fakta a to je čas 56:31, 57:02, 58:30, 59:00 - to je moc náhod v tak krátkém čase

CYCAK
03-09-16, 19:03
a čo tam je ako vidieť to že mierim z cT na short kde neni ani hráč ? ?????

CYCAK
03-09-16, 19:05
Myslím, že tu funguje, že si admin môže odfotiť tvoju obrazovku hádam by videl či mám wh alebo nie ...

valentino
03-09-16, 19:06
za mě aimbot

Kotel
03-09-16, 19:09
Tak hltv uz je jasny. Zbytecne tu dal ztracet cas. Dobrá práce.

Burak1
03-09-16, 19:12
JJ, hltv už je 100%tní, není o čem, aimbot.

Kotel
03-09-16, 19:27
No hlavně wallhack.Určitě je normální obkreslovat půl minuty s deaglem hráče za zdí. A ještě mi na ts budeš tvrdit, že jsi admin a majitel jiného portálu ti potvrdil, že jsi clear? Vtip roku.

Burak1
03-09-16, 19:30
To obkreslování mu dělá ten aimbot podle mě :-D.

B!g 5m0k3
03-09-16, 19:54
Nz Giu :doge:

wowz0r
03-09-16, 22:57
WH
AB
chatlog
nick "w0w.Ewz0R"

Za mě to stačí na 2 permy.

Samco
03-09-16, 23:06
Na HLTV minimálne AB.

CYCAK
04-09-16, 00:38
nick "w0w.Ewz0R" ? čo máš proti môjmu nicku zato, že máš podobný ? w0w je klan na jednom nemenovanom portály. Ezw0R ? :) strašne vtipný si
Že keď príde niekto s podobným nickom má ban.
Zoberme si to takto Admin by tu mal nick Johny a hráč by sa volal JohnyCZ tak by si mu dal nebodaj ban :)
chatlog ? to, že admini nadávaju jedna vec + banlist dôvody nebudem riešiť keď admin napíše Dôvod Do piče je to normálne ? asi nie....
-Kotel wallhack ? tak keď už neuspeje ab tak aspom wallhack ....
Na tom ct čo som mieril na short nebol ani hráč keď si pozreš hltv a to, že admin povie môjmu kolegovi ktorý sa ho spýta či vie rozoznať AB od WH a odpovie trochu. Príjemné aspom vidím aký sú tu schopný admini. :)

Maaaaaaaaaaja
04-09-16, 00:53
1) Cheaty som rozhodne nikdy nemal :)

2) prečo som cheatoval na ns to ti môžem povedať jednoducho hru som si nevážil sťahoval som rôzne hacky

:gabe:

Giussepe
04-09-16, 01:29
admin povie môjmu kolegovi ktorý sa ho spýta či vie rozoznať AB od WH a odpovie trochu. Príjemné aspom vidím aký sú tu schopný admini. :)


Vzkaž kolegovi PR0R0K0V1 aby si zaplatil hodiny sarkasmu a ironie.

B!g 5m0k3
05-09-16, 11:55
..