PDA

Zobrazit normální verzi : Spešl human.



zkrewe
04-09-16, 11:44
Dobrý mám tu stížnost na spešla jménem *!GOOD NIGHT HUMAN PRIDE!*23* skončil mod schovka a já jsem přijel na autíčku před box. Potom jsem nechal ho u boxu a šel na steam se na něco kouknout Human mě zabil a nevím důvod. Nebylo to prvé co mě takhle zabil už se to stalo tak 5x možná už víckrát. Nechtěl jsem si na něj stěžovat ale tohle už podle mě přehnal. Díky za odpovědi a jsem zvědav co mi Human odepíše. :-)


http://leteckaposta.cz/832806250

GNHP23
04-09-16, 12:05
Ty si ale vtipálek :D Tak za 1. ty si obyčejnej provokatér a troll co se mě neustále marně snaží vytočit (ať už porušováním pravidlel nebo nadáváním na mou osobu) za 2. není to poprvé co u ct děláš blbosti (ježdění na autíčku především) za 3. sem tě pouze zabil a to za to že si dal autíčko DO BOXU což vážně nevím naco když už dávno bylo po schovce a simonoval sem za 4. kdybych byl takovej uplakánek jako ty tak máš zaákazy k ct a bany za tvé neustálé "vytržnosti" 5. nechovej se jak ko*ot a nebudu mít důvod tě zabíjet/přesouvat

zkrewe
04-09-16, 12:12
Tak za 1. Víš co je zajímavé že že "provokuju" jenom tebe a nevím ale já to netrollím kdyby si tam tedka někdy hrál tak já jsem se uklidnil a na to že mě zabiješ 5x za sebou tak se nediv že tě urážím protože jsem to začal až řešit tedka. Za 2. To že dám na začátek boxu autíčko tak to je důvod mě zabít? Co si dělal potom když tě provokovali ostatní hráči jenom si je hitnul mě ani neupozorníš to je zajímavé takové to maličké zasednutí protože něco proti mě máš kdyby si se ke mě choval normálně tak ti nic nedělám dříve jsme se spolu bavili a hráli ZM a potom si mě začal přesouvat jen tak a tedka to takhle pokračuje :-). 3. To už jsem ti odepsal. 4. Napiš mi mé výtžnosti prosím tě. Co jsem dělal tak špatného zajímavé že tedka máš se mnou problém jenom ty ze spešlů a adminů o kterých vím já. Já jsem se začal chovat normálně do dneska jsem uklidnil svůj slovník a nemluvil jsem simonovi do hry. Ale to ty nevíš že ty vždy napojíš dáš si 1 mapu a jdeš zase pryč.

ExitMucq
04-09-16, 12:14
Jestli se můžu přidat, tak se přidám.
Humane, píšeš tu, jak zkrewe nadává na tvou osobu, ale zkus někdy nahrát sám sebe když mluvíš. Neříkám že já jsem slušnej, to ne. Ale jak říkáš, že ti nadává, etc. Ty jsi ještě horší , jak zkrewe a zbytek STeamu. To bylo za 1. a za 2. s tím, že zabíjíš lidi bez důvodně, s tím má pravdu zkrewe. Mám tu taky jeden screen(viz. na spodu textu). Zkrewe není první ani poslední, který si na tebe stěžuje, bylo už hoooodně lidí, co chtěli podat stížnost, ale nemaj na to koule.
Dám příklad, místo toho, aby ses zeptal nějakého "dítěte" co je u CT, jestli má mikrofon, tak očekávám, že se zeptáš stylem "jméno.. máš mikrofon".. ale ne, ty většinou začínáš větou "hej p*čo, máš mikrofon".. to už se stalo několikrát.. a několik lidí mi to i dosvědčí ..
Když na tebe někdo mluví, tak ne, že bys mu normálně odpověděl, začneš mu nadávat a takhle ty komunikuješ s lidma, no.. "komunikuješ".. Prostě, nejsem pro to, aby si zrovna ty měl spešla. Je tu víc lidí, kteří jsou hodni mít spešla, ale ty to nejsi. Soráč. Peace
(Přikládám screeny/odkazy)
http://prntscr.com/cdymkp
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=615897539

^SeaBi
04-09-16, 12:22
Já teda nevím ale když se kouknu na ty screeny, tak tam je napsáno jenom "buzno :D", nepříjde mi to že by to bylo něco hroznýho, taky někdy někomu něco napíšu ze srandy a dám za to smajlíka, aby bylo vidět, že to nemyslím vážně a taky nechápu proč zakládáte další stížnost bez dema... chápu, že člověk netočí hned po tom co se připojí na server ale takhle tady zase bude několik stránek úplně o ničem, když nemáte důkaz.

zkrewe
04-09-16, 12:23
Mám důkaz na screenu a netočím na jb on mě nezabije po každé.

^SeaBi
04-09-16, 12:26
zkrewe a co čekáš, že bude jako teď ? Ty si budeš psát své a Human to samý, jak pak máme vědět jak to je ? A pokud jako důkaž berete screen, kde je napsáno jenom "buzno :D", tak to podle mě nestačí.

@Unihoc asi myslel mikrofon, ne chat.

Tatka.Smoula
04-09-16, 12:28
Human dostane kázání a pro příště se polepší! :twisted:

Sice je to uličník, ale to má z reálu, protože se potýká s neskutečnými živly s kterými se obyčejní smrtelníci (většina JB hráčů) nesetkají. Od rána, kdy musí nakrmit slepice, prasata, poklidit hnůj, vyhřebelcovat koně, sklidit slámu, poštelovat rozbitý traktor, zorat pole, podojit krávy a jezeďačky, a pak jde teprve do práce, kde se strhává celý den a zapíjí žal nejlevnějším pivem na trhu, tak navečer přichází na JB, tak je ihned těžké se naladit na naší notu.

Takže se vedení JB za něj omlouvá a věříme, že si to vezme k srdci a již se to nebude opakovat.

zkrewe
04-09-16, 12:28
A když ti tu napíše víc lidí jak se chovám já na serveru a jak se chová Human na serveru to by ti stačilo?

UNHCZ
04-09-16, 12:29
hej humane dodej výpis z chatlogu kde ti zkrewe nadává

GNHP23
04-09-16, 12:31
zkrwe nestačím se divit jak tu lžeš :D ty si prostě nedokázal překousnout že tě nenechám si u ct hrát a že ti říkám ať si vemeš simona a podobně a od té doby se to táhne...je mě úplně jedno esi sme spolu "kámošili" nebo ne,když děláš bordel a hraješ si tak tě prostě přesunu nebo zabiju-dělám to tak u všech a jen ty s tím máš problém a nepřekousneš to?a nikdy opakuji nikdy sem tě nezabil 5x po sobě :D :D abych pravdu řekl si mi ukradenej. Exit kterej spustí na malý děcko který je z něj nervózní PROTOŽE TAM POŘÁD VŠEM NADÁVÁ ať jde do p*če atd. když simonuje mi tu bude něco vyčítat? nikdy sem se k tvému chování ani nepřiblíž,jo někdy někomu řeknu že je retard nebo tak něco ale to co tam kolikrát předvádíš ty je něco extra...V ŽIVOTĚ SEM SE NEZAPTAL (ani v začátcích) STYLEM JAK TO PÍŠEŠ TY :D fakt mě udivuje to co si tu vymýšlíš to už snad ani není možný... a s tím screenshotem to má být jako další vtip? jakože že sem byl poslední ct a vyzabíjel sem T a ty to tu dáváš jako ukázku že bezdůvodně zabijím? to myslíš vážně?nebo to buzna? ty si prostě jeden den strašnej kámoš a druhej mě nadáváš :D okey ode dneška to řeším stylem že vás budu nahlašovat,nahrávat a fotit a né vám domlouvat...těšilo mě víc k tomu nemám co dodat

Britny
04-09-16, 15:56
Zkrewe 1 screen, kde tě zabil, víš sám že to nic nedokazuje, ani to, že by se mu měl vzít spešl. Pokud to dělal 5x po sobě a více jak tvrdíš, v té konzoli si to měl.
Exit - vysvětli ten screen kde tam všechny zabil a napsal o někom že je buzna. Zase tu píšeš něco co nemáš jak dokázat. Sama moc dobře vím, jak se ty sám chováš k ostatním na serveru a co dáváš za loga s nějakým rasistickým či teroristickým podtextem. Za takové loga se obyčejně banuje a určitě ne banem na jeden den a určitě ne jen na JB.

Applicek
05-09-16, 15:14
Já bych to vyřešil takhle, human jednal správně, protože zkrewe nemá jezdit s autíčkem před box, ale má hlídat simona, takže si myslím, e tu není co řešit a můžete lock..

Nakladana Okurka
05-09-16, 20:19
Důležitý je si uvědomit, že my spešlové (i admini), chodíme na server ve svem volnem čase a snažíme se udržovat pořádek. -> nemáme za potřebí někoho schvalne schazovat nebo si na někoho zasedat. Jednoduše řečeno: všechno má svůj důvod, a každý důvod má svůj následek.
Co se týče Humanova projevu na severu: Prostě mu není 15 jako většině v komunitě JB, zrovna dneska jsem musel podle hlasu staršího hráče servat do dementum a hloupejch zaostalcu.
Kdyby se měl brát spešl za výraz "Buzno" tak by tu neměl spešla nikdo a z adminu by zbyl jen slušný Koprakek.
Zameňte si hlavně každý před svým prahem. Ju?

DajMen
05-09-16, 21:51
Jojo zkrewe u humana je to normálni :)) Už bylo dost připadu kdy mě přesouval za nějake kraviny...Nebo jak se někdo snaží simonovat a human si začne povídat do miku s nějakym kamarádem a začne rušit simona takových případu taky bylo dost..Nehledně na to jak užasne hraje hru simon říka kde už taky dal dost MFK a nešlo mu to vysvětlit :D
Ale prostě tady bez důkazu nic neuděláš..

because
06-09-16, 00:25
Jojo zkrewe u humana je to normálni :)) Už bylo dost připadu kdy mě přesouval za nějake kraviny...Nebo jak se někdo snaží simonovat a human si začne povídat do miku s nějakym kamarádem a začne rušit simona takových případu taky bylo dost..Nehledně na to jak užasne hraje hru simon říka kde už taky dal dost MFK a nešlo mu to vysvětlit :D
Ale prostě tady bez důkazu nic neuděláš..

Tu neurobíš nič aj s dôkazmi, povedia ti nech : Choď trocha aj na vzduch. alebo, : Posratý kameraman.
Mne stačí, že ten týpek odišiel po jedlo či čo, došiel a hneď začal killovať lebo nevedel čo sa deje.

IKEA
06-09-16, 11:08
Jestli se můžu přidat, tak se přidám.
Humane, píšeš tu, jak zkrewe nadává na tvou osobu, ale zkus někdy nahrát sám sebe když mluvíš. Neříkám že já jsem slušnej, to ne. Ale jak říkáš, že ti nadává, etc. Ty jsi ještě horší , jak zkrewe a zbytek STeamu. To bylo za 1. a za 2. s tím, že zabíjíš lidi bez důvodně, s tím má pravdu zkrewe. Mám tu taky jeden screen(viz. na spodu textu). Zkrewe není první ani poslední, který si na tebe stěžuje, bylo už hoooodně lidí, co chtěli podat stížnost, ale nemaj na to koule.
Dám příklad, místo toho, aby ses zeptal nějakého "dítěte" co je u CT, jestli má mikrofon, tak očekávám, že se zeptáš stylem "jméno.. máš mikrofon".. ale ne, ty většinou začínáš větou "hej p*čo, máš mikrofon".. to už se stalo několikrát.. a několik lidí mi to i dosvědčí ..
Když na tebe někdo mluví, tak ne, že bys mu normálně odpověděl, začneš mu nadávat a takhle ty komunikuješ s lidma, no.. "komunikuješ".. Prostě, nejsem pro to, aby si zrovna ty měl spešla. Je tu víc lidí, kteří jsou hodni mít spešla, ale ty to nejsi. Soráč. Peace
(Přikládám screeny/odkazy)
http://prntscr.com/cdymkp
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=615897539

Čau, to zvýrazněný můžu potvrdit.


Jojo zkrewe u humana je to normálni :)) Už bylo dost připadu kdy mě přesouval za nějake kraviny...Nebo jak se někdo snaží simonovat a human si začne povídat do miku s nějakym kamarádem a začne rušit simona takových případu taky bylo dost..Nehledně na to jak užasne hraje hru simon říka kde už taky dal dost MFK a nešlo mu to vysvětlit :D
Ale prostě tady bez důkazu nic neuděláš..

Tohle taky.

@Seabi: Sice zkrewe nemá důkaz, ale imho když se tu sejde x lidí a každej píše podobnou zkušenost, tak to už opravdu není náhoda, jako když přijde xxx_franta_skill_xxx a stěžuje si na někoho.

Del!k98
06-09-16, 11:25
Ty chceš touto sťažnosťou dosiahnuť, aby sa mu zobral spešl alebo aby sa ti ospravedlnil alebo čo ? Nahlaste tu všetkych adminov/spešlov čo napišu nejaku nadavku ale free frag nech sa im zoberú práva. Btw. Som zvedavý kto potom bude chodiť na hlasenia.

E:@Ja som niekde napisal že sme nenahraditeľni ? Ja neviem, ale ja to nevidím.Kde kdo to robiť može j, ale polka čo tu napisala tu nemá práva,aká škoda.

IKEA
06-09-16, 11:31
Ty chceš touto sťažnosťou dosiahnuť, aby sa mu zobral spešl alebo aby sa ti ospravedlnil alebo čo ? Nahlaste tu všetkych adminov/spešlov čo napišu nejaku nadavku ale free frag nech sa im zoberú práva. Btw. Som zvedavý kto potom bude chodiť na hlasenia.

Pokud byl s někým problém při vykonávání jeho povinností problém, spešl se odebral. Druhá věta je absolutně irelevantní. Pokud si myslíš, že vy admini jste strašně nenahraditelní, musím tě vyvést z omylu - to může pro fun mod dělat kde kdo.

E pro delika: Z tvého příspěvku výše: "Som zvedavý kto potom bude chodiť na hlasenia" - z toho vidím určitou nadřazenost a povýšenost nad tím, že by nikdo vaši práci nesvedl líp. Pokud jsi to tak nemyslel, tak se ti omlouvám, ale za svým tvrzením o nenahraditelnosti si stojím.

Karadak
06-09-16, 11:52
Nechapem co sa tu riesi zo speslom...ak som to spravne pochopil human bol simon a zkrewe bol ct a ako je v pravidlach pisane ct maju pocuvat simona a ak tak neni simon ma pravo zabit ct. Na serveroch je bezne ze akonahle simonovi ct prekaza a vyrusuje mu simonovani ct ho zabije. Takze ak som to dobre pochopil tak tym padom nechapem co tu riesite tolko a uz vobec nechapem co to ma spolocne stym ze human ma spesla. Ak som to zle pochopil tak sa ospravedlnujem ale stale si myslim ze sa tu riesia ciste bludy.

Nakladana Okurka
06-09-16, 13:20
Pokud byl s někým problém při vykonávání jeho povinností problém, spešl se odebral. Druhá věta je absolutně irelevantní. Pokud si myslíš, že vy admini jste strašně nenahraditelní, musím tě vyvést z omylu - to může pro fun mod dělat kde kdo.

Docela by mě zajímalo, jaké problémy? Tak moc vám vadí, to že se vyjadřuje ponekud jinak? Myslis si, ze toho udělal pro server málo? Když budu počítat pozitiva, bude jich daleko víc, než negativ. Mas stále zájem o dobro modu, nebo jsi sem přišel upřednostnit svoje osobni dojmy a srazit někoho, kdo na tom JB dělá pro hráče první poslední? Na JB jsi nebyl hodně dlouho (když už tak na chvíli jednou za měsíc), a prijdes tu píčovat do někoho, kdo tam ma nahráno víc než my všichni dohromady? Sorry ale timle jsi me vážně nasral. Chodíme tam v podstatě každý den, každý den se tam musíme vypořádat s deckama ale i s dospělýma debilama co tam chodí dělat bordel a hledat skulinky v pravidlech. Jestli chceš, aby se mu odebral spešl, za slovo buzno, tak chtěj aby.se odebral vsem.
Zkus se zamyslet nad tím, jestli jsi sem jen přišel potopit člověka, který ti nesedí, nebo jestli ti jde o lepší chod serveru, protože jako byvalej spesl by jsi mohl vidět, že Humanuv prinos pro JB je větší, než jsme kdykoliv měli jako spešlové my. A fakt nechápu že tu soudis Humana za jednu věc. Na jB jsem každý den, a nikdy jsem ho neviděl se ptát "hej Pico mikrofon". To je buď vás výmysl, nebo jste na drogách.
My spešlové přesuneme denně od ct 20 lidí, fakt ti přijde, že pro ten server děláme malo? Jasný, kritizoval ti jen Humana, tak se tě zeptam: Přijde ti, ze Human dělá pro ten server málo? Budeš radši, když spešla dostane nezkusenej, 12ti letej kido, co se ale bude ptát na mik: "Prosím hráče Player aby promluvil. Pokud by mu to tedy nevadilo" Jedná věc se chovat slušně a druhá si nechat srat na hlavu.

Britny
06-09-16, 13:31
Prostě ti lidi co si ted na humana stěžují, si nikdy nedošli stěžovat že něco dělá, jen využívají příležitosti a oni sami očividně jsou svatí a v životě na JB nedělali bordel, nebo nemluvili sprostě, nebo nic sprostého či urážlivého ani nenapsali, nikdy nikoho nepřejeli a jsou svatí, tak sem mohou psát. Já osobně co sem u humana jen zažila bylo to, že chodil k ct afkovat, nebo kecal do miku. Ale toto dělá víc lidí, to hned jim mám dát ban? Spíš se čeká na vyjádření nějakých adminů či mají s humanem momentálně problémy, nebo vědí o tom, že nějaké dělá. Co sem viděla hráče co dělají a pak si zde stěžují, tak některým se ani nedá věřit.

IKEA
06-09-16, 15:15
Docela by mě zajímalo, jaké problémy? Tak moc vám vadí, to že se vyjadřuje ponekud jinak? Myslis si, ze toho udělal pro server málo? Když budu počítat pozitiva, bude jich daleko víc, než negativ. Mas stále zájem o dobro modu, nebo jsi sem přišel upřednostnit svoje osobni dojmy a srazit někoho, kdo na tom JB dělá pro hráče první poslední? Na JB jsi nebyl hodně dlouho (když už tak na chvíli jednou za měsíc), a prijdes tu píčovat do někoho, kdo tam ma nahráno víc než my všichni dohromady? Sorry ale timle jsi me vážně nasral. Chodíme tam v podstatě každý den, každý den se tam musíme vypořádat s deckama ale i s dospělýma debilama co tam chodí dělat bordel a hledat skulinky v pravidlech. Jestli chceš, aby se mu odebral spešl, za slovo buzno, tak chtěj aby.se odebral vsem.
Zkus se zamyslet nad tím, jestli jsi sem jen přišel potopit člověka, který ti nesedí, nebo jestli ti jde o lepší chod serveru, protože jako byvalej spesl by jsi mohl vidět, že Humanuv prinos pro JB je větší, než jsme kdykoliv měli jako spešlové my. A fakt nechápu že tu soudis Humana za jednu věc. Na jB jsem každý den, a nikdy jsem ho neviděl se ptát "hej Pico mikrofon". To je buď vás výmysl, nebo jste na drogách.
My spešlové přesuneme denně od ct 20 lidí, fakt ti přijde, že pro ten server děláme malo? Jasný, kritizoval ti jen Humana, tak se tě zeptam: Přijde ti, ze Human dělá pro ten server málo? Budeš radši, když spešla dostane nezkusenej, 12ti letej kido, co se ale bude ptát na mik: "Prosím hráče Player aby promluvil. Pokud by mu to tedy nevadilo" Jedná věc se chovat slušně a druhá si nechat srat na hlavu.

Pokud vím, pozice admina a nebo spešla vyžaduje určitý způsob jednání, určitý vystupování, který admin dodržuje jako příklad, přecejenom pokud někdo dostane pravomoce, je považován za dostatečně vyspělého jedince a pro mnohé hráče se může stát vzorem. Nevím co pro JB servery udělal, ale pokud bereš jen to, že se ptá na mikráky, jak jsem psal, to může dělat dalších 5 lidí místo něj. Toto nepovažuji za aktivitu navíc, ale povinný přínos, pokud vím, nic co by zlepšilo hratelnost modu kromě přesouvaní CT bez mikráku neudělal.
Ad osobní zájem x dobro modu: Kdyby mi nešlo o dobro modu, proč bych sem psal? S humanem jsem nikdy problém neměl, nejsem jeho kamarád, ani po tom nějak netoužím a proto vidím věci tak jak jsou. Já jsem se spešlováním skončil kvůli tomu, že se do AT dostali hráči, kteří tam nikdy neměli co dělat, a vadilo mi jak si AT sere do huby, když porušují vlastní pravidla.
Ad na jb jsi nebyl dlouho - to vůbec není pravda, jednak tam poslední dobou co mám PC hraju, a druhak myslím že mě něco o aktivitě říkat nemusíš - z 1500 hodin na 1.6 se nebojím říct, že 70% toho jsem strávil na jailu.
Jak jsem psal, nesoudím humana podle chování v jedné situaci, moje zkušenost je taková, že jsem ho viděl častěji než jednou, a evidentně, když si přišlo nezávisle na sobě postěžovat minimálně pět lidí, něco není úplně vpořádku.
Nikde jsem nenapsal, ať spešla dostane 12tiletý kido, ale věřím, že na jailu jsou lepší spešlové a i lepší hráči co spešla nemají. Jen jsem naznačil, že tuhle pozici může dělat dost lidí.
Je vidět, že si moje posty né zcela pochopil, a tímhle postem bych to rád uzavřel, věc náboru a spravování teamu je vaše starost. Britny ani nekomentuju, nemá to smysl.

Grakon2702
06-09-16, 21:39
Jestli ti human skáče do simonování zbytečným kecáním, tak mu prostě řekni, ať drží hubu. Buď si to uvědomí a řekne sory, anebo se zachová jak kokot... Nejsme stroje a děláme chyby na pozicích, na kterých bychom neměli. Když jsem byl spešl, taky se mi mnohokrát stalo, že jsem udělal něco, co jsem neměl. Já se hned přiznal, omluvil a dokonce vysvětlil, proč to tak nemá být. Taky jsem s nikým nesral, taky jsem hodně krát použil sprosté slovo a co jako? Kdybych nebyl dobrý v tom, co jsem dělal, tak bych nedostal titul hráče měsíce.

Nebuďte přecitlivělé slušné chudinky a klidně si otevřete hubu, když vás něco sere. Ovšem v jisté míře. Na druhou stranu pak byste měli i vy tolerovat jisté chyby. Ale základ je v komunikaci. Pokud nic neřeknete, nic se neví.

Závěr = řešíte tu naprostou pičovinu.

DajMen
06-09-16, 21:51
Jestli ti human skáče do simonování zbytečným kecáním, tak mu prostě řekni, ať drží hubu. Buď si to uvědomí a řekne sory, anebo se zachová jak kokot... Nejsme stroje a děláme chyby na pozicích, na kterých bychom neměli. Když jsem byl spešl, taky se mi mnohokrát stalo, že jsem udělal něco, co jsem neměl. Já se hned přiznal, omluvil a dokonce vysvětlil, proč to tak nemá být. Taky jsem s nikým nesral, taky jsem hodně krát použil sprosté slovo a co jako? Kdybych nebyl dobrý v tom, co jsem dělal, tak bych nedostal titul hráče měsíce.

Nebuďte přecitlivělé slušné chudinky a klidně si otevřete hubu, když vás něco sere. Ovšem v jisté míře. Na druhou stranu pak byste měli i vy tolerovat jisté chyby. Ale základ je v komunikaci. Pokud nic neřeknete, nic se neví.

Závěr = řešíte tu naprostou pičovinu.
Mě je u prdele že nadává ale tady jde o to jak říkáš,že buď si uvědomí chybu a omluví se nebo se zachová jak kok*t...Většinou to je tá 2 možnost,protože jsem snad nikdy nebyl u toho že by human uznal svoji chybu :D :D

Grakon2702
06-09-16, 21:56
Mě je u prdele že nadává ale tady jde o to jak říkáš,že buď si uvědomí chybu a omluví se nebo se zachová jak kok*t...Většinou to je tá 2 možnost,protože jsem snad nikdy nebyl u toho že by human uznal svoji chybu :D :D

Tak mu to řekni rovnou ve hře: "Udělal jsi chybu". To má mnohem větší efekt, než když na něj vytáhneš stížnost na fóru. Jestli tuhle výzvu ignoruje, tak klidně napiš stížnost přes ! nebo napiš adminům přes steam. Řešení bude probíhat jiným směrem, když se něco takového bude řešit hned na místě. Základem je prostě si umět otevřít hubu. Nezapomeň, že všechno chování vychází z nějakého důvodu a ze zkušeností řešení problémů.

IKEA
07-09-16, 10:41
Čau, dík za tvůj příspěvek, kterej je pointless jako příspěvky nad tebou. Od tebe jakožto admina bych čekal, že napíšeš něco k věci. Předpokládám, že se tahle stížnost vyřeší jako většina stížností - humanovy se řekne ty ty ty, už to nedělej! a pak se to lockne. Toto je můj poslední příspěvek v tomto tématu, pokud někdo z vás má něco proti, napište mě PM a můžeme se o tom pobavit.

Nakladana Okurka
07-09-16, 10:53
CT ma hlídat Simona, ne si chodit pro auto, takže Human neporušil žádné pravidlo přesouvání (ačkoli žádná stejně nejsou)
Co jiného než ty ty ty bys chtěl? Na základě čeho bys mu chtěl brát spešla? Protože jestli jen za slovo buzno, tak je to celkem funny.
Bylo tu na Humana víc stížnosti, ale všechny byly úplně useless. Takže ho máme utratit, pověsit, zavřit? Protože tady za to se spesl prostě nebere.
For teecko a Nudista: Nesnažte se být zajímavý, když k tomu nemáte co říct, stejně nikoho nepobavite.

_AnGeL_
07-09-16, 11:13
Celá sťažnosť je tak trochu prehnaná. Human spravil čo uznal za vhodné aj keď sa to niekomu nepáčilo. Je ti to nepríjemne, že to spravil, ale sám si nerobil to čo máš. To, že napísal slovo "buzna" sa dá prehliadnuť (beriem to tak, že všetci sú si rovnocenný) oproti tým čo nadávajú niekomu na rodinu. Zbytočne tu je flame a 3 strany v threade. Hneď sa urazíte, keď na vás niekto povie "buzno, kkt atď.",tak to hneď riešite, ale keď to poviete/napíšete vy niekomu, tak je to v poho a hrajete si ďalej ako keby sa nič nestalo. Pokiaľ vám vadí, že niekto na vás nadáva, tak mute a mám v pi*i, nezastavujem sa zbytočne nad inými. K tomu autíčku. Nemal si vôbec naňho liezť. Je to tvoj problém, že si sa šiel hrať, respektívne si si šiel po auto. Mal si byť pri simonovi a dávať naňho pozor. Pokiaľ ti human skočí do reči, pretože potrebuje povedať niečo k veci, alebo sa opýtať na mikrofón, tak si myslím, že je to v pohode. Robím to aj ja, pretože je to moja práca udržať poriadok aj za cenu, že skočím niekomu do reči. Samozrejme sa to dá riešiť aj cez chat, ale keďže nemá prístup k admin chatu, tak by si to dotyčný v chate nemusel prečítať. Ale pokiaľ niekoho preruší kvôli totálnej somarine, tak by som mu povedal nech je ticho.

Ak ma niekto problém s mojím vyjadrením, tak PM. Nechce sa mi tu čítať ďalšie 3 strany flamu.

GNHP23
07-09-16, 16:00
Nestačím zýrat jaká debata se tu odehrává u ZKREWEHO stížnosti :D To co tady někteří lidi vypisujou za blbosti a k tomu všemu na JB už dávno nechodí mě fakt přijde úplně směšný...sprostej občas sem to zapřít rozhodně nemůžu ale s mírou a zbytek bych zařadil spíš do vzdálené minulosti (když nebudu samozřejmě počítat ptaní se na miky nebo když někoho upozorňuju že dělá něco špatně páč to tu někteří můžou brat jako povídaní si s "kamošem" :DDD ) takže nechápu proč se to tady tak rozebírá? A pokud se tu někdo snaží aby mě odebrali spešla tak mi věřte že se z toho nezhroutím :) tak se tu bavte páč vás to očividně baví...

GNHP23
07-09-16, 16:08
Tu neurobíš nič aj s dôkazmi, povedia ti nech : Choď trocha aj na vzduch. alebo, : Posratý kameraman.
Mne stačí, že ten týpek odišiel po jedlo či čo, došiel a hneď začal killovať lebo nevedel čo sa deje.

to jako myslíš mě? :D to už je snad jen vtip ne? krom toho že je to tak rok dozadu co máš tuto halucinaci tak je to hlavně uplná blbost...nevím kde si k tomu přišel ale čumím že tě to pořád drží :D :D

because
07-09-16, 17:17
Je mi jedno koľko to je dozadu, mal som skúsenosť s tebou takúto a odvtedy som dal veľkú čiaru, že viacej skúseností s tebou nechcem mať. Nepotrebujem ani nič iné písať, viacero ľudí má s tebou krásne skúsenosti (ak chceš vedieť mená, prečítaj si tento thread), tak sa skús zamyslieť či sú to všetko iba fiktívne veci z ich hliav alebo sa takéto veci skutočne stali. Pre mňa bola v mojom príspevku hlavná ta prvá veta, druhú som iba dodal, že asi na tejto sťažnosti niečo bude.

Maaaaaaaaaaja
07-09-16, 18:21
Proč mám takový pocit, že každý měsíc se tu pravidelně objeví topic, kde si někdo stěžuje na JB admina/spešla z nějakého důvodu. Následně se daný admin/spešl vyjádří a vše samozřejmě popře. Pak si tito 2 jedinci vyměňují názory a postupně se k nim začínají přidávat další hráči, ať už na stranu tohoto či oného. Takhle se to tu zaplní x stranami příspěvky povahy "Já o voze, ty o koze," v kterých se ale stejně nikdy nic nevyřeší a nakonec se téma po pár dnech bez výsledku lockne a šmitec. Jsem zvědavý, kdo s koho to bude příště. :new_russian:

Nakladana Okurka
07-09-16, 19:34
Pocit správný, bude to tím, že Jailbreak hrajou převážně retardi. To potom prostě čas od času taková situace vznikne.

Přesně kvůli blbeckum jako ty je z toho pak 8strankovy flejm. Maja se vyjádřil k věci, ty jsi jen jako tupá ovce zopakoval jeho názor, ikdyz o situaci nic nevíš. Nebudeš zajimavej, zklamu tě.