PDA

Zobrazit normální verzi : Pridanie Micu



Dimitri19
07-09-16, 22:51
Ahojte ! Nemohol by som sa spýtať či by sa na furien mód nemohol pridať mic ?

Najlepšie by bolo keby ich mali admini aby zbytočne nemuseli písať hráčom do chatu "nekempite , nenadávajte,..."

Tečka
07-09-16, 22:56
Plně souhlasím, ale jen pro adminy bych to nedával, buď jako VIP výhodu nebo pro všechny.

Dimitri19
07-09-16, 22:59
Plně souhlasím, ale jen pro adminy bych to nedával, buď jako VIP výhodu nebo pro všechny.

s týmto súhlasím aj ja

bol raz jeden král
07-09-16, 23:02
Taky jsem to chtěl navrhnout, snad by to pomohlo oživit tento mód. Mikrofony by se dali adminum a pár hráčům. Mohlo by to pomoci i při neustálém kempeni hráčů a nebo začínajícím kteří nevědí co mají dělat.

_Koker_
08-09-16, 07:31
Vypadá to jako super nápad , mohlo by to furien zas o něco oživit , nevim jak u hráčů by se to zneužívalo, ale na zkoušku by se to mohlo zkusit , i adminum by to ulehčilo práci. Určitě jsem PRO

Baxo15
08-09-16, 16:25
porozmýšlal som nad tým a musím byť proti.. je to blbosť jak grab na furiene xd

KajSinek
12-09-16, 00:01
Ja som tiež pre PRO

Burak1
14-09-16, 18:17
Proti... Admini to stejně nebudou využívat, navíc to dost narušuje hru a málokdo zná příkaz /mute.

Nexik
14-09-16, 19:15
I když to dělám nerad souhlas s Tečkounem

Darongodx
14-09-16, 20:48
proti

_Koker_
18-09-16, 15:11
Mohlo by se to alespoň přidat pro adminy , aby jsme mohli upozorňovat na kemp přes voice, nepřipadá mi to jako velký problém na zkoušku .

SASKA
27-09-16, 15:56
proti

Samco
27-09-16, 23:35
Nie je to potrebné.

Nexik
01-10-16, 09:30
souhlas Kokere hráči by to zneužívaly a už by se to vážně nedalo

babovka
06-10-16, 19:23
Upřímně... občas by se to přitom Furienu hodilo si tam pokecat, ale jelikož by to 70% hráčů zneužívalo, tak to ani podle mě nemá cenu, s jediným co souhlasím je ten mikrofon povolit pouze pro adminy, ale jinak zbytečnost :) Nedá se to nonstop hlídat... :)

Killer Bee
29-10-16, 12:47
Proti.

Ti co hrajou furieny aby měli co nejlepší K/D tak většinou jsou závislý na sluchu (osobně já nevím jak ostatní) za CT slyšíš kde třeba nějaký T skočil zrovna kde se střílelo apod. za furieny máš radar ale i tak potřebuješ slyšet. Mikrofon by akorát překážel.Je to zbytečnost.

Tečka
30-10-16, 01:13
Proti.

Ti co hrajou furieny aby měli co nejlepší K/D tak většinou jsou závislý na sluchu (osobně já nevím jak ostatní) za CT slyšíš kde třeba nějaký T skočil zrovna kde se střílelo apod. za furieny máš radar ale i tak potřebuješ slyšet. Mikrofon by akorát překážel.Je to zbytečnost.

LoL? Věčně volávám na Ts/Skype, poslouchám písničky a nijak mi to v hraní nepřekáží. Nevím jak se jmenuješ ve hře, a jestli si nějaké skóréčka dáváš, ale tohle je blbost :-)

Ale tam nejde o popovídání, spíš když budou kempit nějací "ultra zkušení" hráči tak po nich výchovně zařvat a oni odejdou, nebo domluvit se s awpckarem na krytí atd... Jde o ZKOUŠKU nikdo neví jak by se ti hráči chovali kdyby tam ten mic. byl. Hned v tom všichni vidí spam výklady na 3 hodiny a já nevím co vše.

Killer Bee
30-10-16, 01:46
Delší dobu jsem tu nebyl takže jsi mě asi vidět ani nemohl. Nějaké skoréčka si dám když mám náladu a jde mi to. A + představit si že bych si na furienech pořad mutoval hráče kteří si mezi sebou povídají ... nope. Hold když už si chceš s někým popovídat jak píšeš Ts/Skype na to máš. Takže je zbytečnost přidávat mikrák na Furieny.

Dimitri19
30-10-16, 04:15
Dobre kedže veľa ľudí si myslí ,že pre hráčov je to zbytočnosť . Aký máte názor na adminov, že by sa im pridali mikrofóny ?

Baxo15
30-10-16, 07:34
A myslíš, ze by to aj nejaký admin využíval? Ked tam skoro žiadny nehrá.