PDA

Zobrazit normální verzi : *GbelikCZ* --> ^Piki_



GbelikCZ
08-09-16, 18:26
Zdravím , chci si stěžovat na admina "Piki" za bezdůvodný ban a nesmyslný důvod banu . Jestli se tento případ bude více řešit tak chci být u toho . Doufám že admin bude potrestán .

Server - JailBreak
Banovaný hráč - *GbelikCZ*
Delka banu - 7 dní
Důvod - [zakaz k CT] sry polozilo sa mi to na ban .

+ Popřípadě žádám o důkaz.

http://banlist.csko.cz/ban_list.php

Pikii :D
08-09-16, 19:29
Ahoj ban si dostal na základe toho, že bolo asi 10 ľudí v boxe a ty si zabil 6 ľudí len tak pre nič za nič po 10tich sekundách z teba vyšla zalagovaná veta " Sry položilo sa mi to".
Takže ban je na základe mfk + katastrofálny mikrofón.
Pred tým kolo si zabil hráča 2 kola sa simon pýtal prečo si ho zabil a nebol si schopný mu odpovedať. Dôvod banu zmenim za neschopnosť,zlý mik a mfk.
Lock.

GbelikCZ
08-09-16, 19:49
Nebyl problém si mikrofonem ale dočasně internetem (ping) a za asi 4-5 let adminování by jste toto mohl vědět , nepočítal jsem kolik bylo v boxe lidí ale 6 sem jich určitě nezabil ( zabil jsem jich 3) , omluvil jsem se a zabil jsem se , já si myslím že se občas někdo udělá chybu , u mě se to stalo tim že jsem položil sluchátka na myš když jsem se pokoušel odcházet , další kolo jsem mohl ohlásit VDčka jako normálně a chybu bych neopakoval . A jako HL.SA tam by si měl mít nějaký to pochopení + dávat bany který mají normální důvod . A nevím v jaký části jsem byl "neschopný" jestli myslíte tim že jsem nedokázal odpovědět tak když jsem zjistil že mam velký ping tak jsem to psal do chatu , jestli nedokážete číst já za to nemůžu , simonovi jsem objasnil proč dostal kill ( byl z důvodem ).

Pikii :D
08-09-16, 19:53
Neschopný tým, že si nevedel odpovedať simonovi skoro 5-7 minút na dôvod killu. Mikrofón nebol len pingom pretože to neboli len lagy,ale aj silné šumenie v pozadí. Killov bolo viac ako 3, ale to je jedno bol to mfk. Málo kedy sa stane, že dá niekto v boxe len tak z ničoho nič 4-5 hláv a je to naozaj omylom, ale ak to bola fakt nešťastná náhoda , že si položil sluchátka na myšku a zároveň ti blbol internet a mikrofón som schopný ti dať unban, ale jedine tak, že na tsku mi povieš pár zrozumiteľných viet.
Súhlasíš ?

GbelikCZ
08-09-16, 21:43
Dobře souhlasím , já mam čas zítra od 4 , navrhněte čas a já dorazím ;)

Pikii :D
08-09-16, 22:43
Pridám si ťa na steame.
Myslím, že môžme lock.

UB.

Koprakek
10-09-16, 21:54
Lock