PDA

Zobrazit normální verzi : "Do boxu"



Don_Kujon
08-09-16, 22:37
Furt sa niake lamy vyhovaraju ze "do boxu" alebo "do boxu k zadnej stene" je prikaz...
Ked "skocte" je prikaz a "este" nieje mohlo by sa toto vyjasnit v pravidlach...

Britny
08-09-16, 22:51
To tu hraješ JB poprvé?
1. Věta - někdo to tak říká a je to tady tak zažité, že to snad už nikdo neřeší a všichni to pochopí a jdou do boxu, nebo že ti tam chybí sloveso, tak toho chceš zneužívat?
2. věta - "skočte" (plavte, jděte, stůjte) všechno to jsou příkazy, které se mají plnit "ještě" není žádný příkaz, příkaz se odvozuje od slovesa, že někdo má něco dělat, tak je to myšleno

Don_Kujon
08-09-16, 23:11
že ti tam chybí sloveso, tak toho chceš zneužívat?
příkaz se odvozuje od slovesa, že někdo má něco dělat, tak je to myšleno

Tak ktore plati? :slap:

Britny
08-09-16, 23:14
Dával si příklad na skočte a ještě, tak čemu nerozumíš? Určitě nebudeme dávat do pravidel ještě slovesa, že to tak být musí. Když x let s tím nikdo problém neměl. Selský rozum ti nic neříká?

Don_Kujon
08-09-16, 23:40
sedliacky rozum mi hovori:
pamataj na pravidlo pre veznov c. 2 cize simonov "prikaz" mozem splnit napriklad tym ze sa do boxu pozriem alebo tam hodim granat alebo co...
Wikipedia:
" Príkaz

Príkaz môže byť:

rozkaz vykonať niečo "
https://sk.wikipedia.org/wiki/Pr%C3%ADkaz
Cize "do boxu" nesplnuje vseobecne poziadavky na to aby sa povazoval za prikaz.

Nakladana Okurka
09-09-16, 00:00
Řekni prosím, že si děláš legraci. Co tady nacvičuješ? Britny ti to jasně vysvětlila, nehledej tu skulinky mezi pravidly jen aby ses zviditelnil.
Prostě si zvykni na to, že to tady tak bylo, je a bude. Jestli ti to vadí tak más smůlu.

Don_Kujon
09-09-16, 00:05
niake vysvetlenie je mi u...
dajte to do previdiel a nebudem to tu dalej rozpisovat... :happy:

Don_Kujon
09-09-16, 00:24
ale ked chcete vysvetlovat rad by som vedel co znamena pravidlo pre dozorcov c. 16 Zákaz přehazovat zbraně. idealne vysvetlenie napisat aj do pravidiel
tak isto by sa tam hodilo nieco o "automatickom kille za sachtu"
dalej pozeram ze ct ma v pravidle c. 13 Zákaz doplňovat si životy během módů. tu by malo byt aj PP nie? a mala by tam byt poznamka (trestáno banem)
dalej na mape oasis je pri celach v bedni stit ktory sa da zobrat behom prestrelky s pistolkami (to nepovazujem za bugovanie narozdiel od bugovania zbrani tam v tej pivnici)
dalej pravidlo pre veznov c. 11 Zákaz bugovat se texturou z cely.(trestáno banem) a Zákaz podvádění při atrakcích a módech (např. zneužití bugu). dovoluje sa teda bugovat mimo atrakcii a pod?
a na dalsie si este urcite vspomeniem...

Britny
09-09-16, 00:42
Pravidlo 16. - nevím co ti je na tom nejasné, prostě má CT zákaz přehazovat zbraně ve zbrojce
S tou šachtou to nevím jak myslíš, protože všechny šachty co vedou do zbrojky je automatický kill, to je snad jasné
Doplnování HP, ano je to i při modu a automaticky je jasné, že i při PP
Stít kdo vezme, má automaticky grab (kill)
Bugování je zakázáno z cel a zbraní, trestá se to banem, podvádění je automatika

Některé věci se do pravidel nedávají, protože je to tak dané. Z velké většiny to hráči ví a ne všechno musí být psáno do puntíku v pravidlech. Pokud něco nevíš, tak se zeptej ostatních. Věci jako podvádění při atrakcích je prostě automatika, pokud to vyloženě sám Simon nepovolí - že si hráči někde můžou pomáhat.

Fakt se tam nebude dávat každý prd co si někdo usmyslí. Není tam do puntíku psáno vše, ale neznamená to, že to prostě neplatí co tam není. To ti tu napíše asi každý, kdo tu už má něco odehrané. Asi každého třeba trkne, že kdyý si nemůže doplnit při modu, tak při duelu taky ne, asi by to dost nedávalo smysl.

Nakladana Okurka
09-09-16, 09:47
Nikdo s tím nikdy neměl problém, nikdo si nikdy nestěžoval. Použij rozum, nebo jses natolik nevyspělej, aby jsme museli speciálně jen pro tebe upravovat pravidla? Je to fun mod, Csko je fun hra, jdi se proběhnout, projít se, vyčisti hlavu, protože to co tady resis, jsou totální blbosti.
E:
niake vysvetlenie je mi u...
dajte to do previdiel a nebudem to tu dalej rozpisovat...

Nechapu, nikdo jiný to tam do pravidel nepotřebuje, tak k čemu to tam potřebuješ ty?
Vidim v tom prostě jen to, že chceš vyběhnout s pravidlama a pak mít EGO +1000 protože jsi poučil adminy?

kono159
09-09-16, 10:21
malo by sa pridat pravidlo a banovat to, malo by to zniet asi takto: zakaz slovickarenia a zneuzivania chyb v pravidiel vo svoj prospech alebo zneprijemnovat tym hru ostatnim
vyriesilo by to asi vsetko

Giussepe
09-09-16, 11:52
Co se týče toho "ještě" tak souhlasím s ním. Když simon řekne skočte, tak skočím a pak simon řekne "ještě", tak nevím co říká selskej rozum vám, ale mně říká, že se to vztahuje k tomu skočte a absolutně nechápu proč by za další skočení měl být kill. To jde právě přímo proti logickýmu uvažování, ale je to tu tak zaběhlý, tak jsem mlčel. Ale nedivím se mu, že si na tohle stěžuje.

Mimochodem Britny:

1. Věta - někdo to tak říká a je to tady tak zažité, že to snad už nikdo neřeší a všichni to pochopí a jdou do boxu, nebo že ti tam chybí sloveso, tak toho chceš zneužívat?
2. věta - "skočte" (plavte, jděte, stůjte) všechno to jsou příkazy, které se mají plnit "ještě" není žádný příkaz, příkaz se odvozuje od slovesa, že někdo má něco dělat, tak je to myšleno

zkus si to po sobě přečíst. Nezdá se ti, že si tam trochu protiřečíš?

Britny
09-09-16, 12:07
Ano jde tam o to sloveso, které tam chybí - jako příkaz. Jenže sem už psala, že to tak normálně lidi říkají a nikdo s tím neměl problém, když se to vztahuje na tuto větu "do boxu k zadní stěně" Jak chceš potom dávat samotný příkaz na jedno slovo? Aby se zastavili, čupěli apod. ? Tu první větu tam stejně dává takto minimum lidí a potom třeba to poví ještě jednou se slovem "jděte" je nesmysl, aby se každá sebemenší prkotina dávala do pravidel.
Jestli máš problém Giu, že tam opravdu musí být sloveso jako příkaz, tak "ještě" není příkaz. Stejně jako "můžete" Stejný příklad "začnete na slovíčko start" a někdo poví "můžete skákat" není to ten příkaz, který ruší jiný příkaz či zákaz.
Nebo jak chcete pojmenovat dozorce, který momentálně simonuje - no Simon a ještě to tam je hore napsané. Takže ještě si tento může dojít stěžovat, že se mu říká Simon a když Simon poví skočte a nikdo neskočí, tak je zabije a nemusí se hrát hra na Simona. Jestli to takto chcete dál řešit, tak proč by měl být problém ty pravidla o dalších 10 řádků zvětšit.

Giussepe
09-09-16, 12:23
Ten tvůj poslední odstavec, kde řešíš nějakyho simona, jsem vůbec nepochopil. Nevím na co narážíš. Nic o Simonovi jsem nepsal.
Tvůj první odstavec jsem taky moc nepochopil, máš to nějak zmatečně napsaný a řekl bych, že ti tam asi někde chybí tečky, protože ty věty mi moc nedávají smysl.

Jediný, co jsem já svým postem chtěl říct, že mi přijde hloupé a nelogické dávat kill za to, že simon řekne "skočte" a pak řekne "ještě", protože i cvičená opice si domyslí, že to ještě se vztahuje k tomu skočte a každej logicky uvažující člověk prostě skočí.

Britny
09-09-16, 12:41
To poslední sem jenom dodala, protože taky může dojít nějaký jouda na forko a začít vypisovat, že hlavnímu dozorci se říká Simon a když třeba poví, že Simon vám přikazuje, abyste skočili a nikdo automaticky neskočí, protože se nehrá hra na Simona, tak je zabije a bude toho taky zneužívat. Jen takový příklad s tím, že si došel stěžovat že "do boxu k zadní stěně" není příkaz a nemusí tam chodit, přitom už je to tak zažité, že tam jdou ti hráči. První věta měla dostatek háčků i čárek :happy:

Není to žádný příkaz co tvrdíš, ale klidně se za to nemusí dávat kill, ale už bys musel obohatit pravidla. Jde jim čistě o fragy. Stejně jako když má simon všechny nahnané v boxu, který je zavřený a on fraguje za to, že ten milimetr nedoplní. Tak proč by si nefragnul za slovo ještě. Oba dva případy jak "do boxu", tak "ještě" jsou už tam tak zažité, že bud se to přestane řešit, nebo at si to někdo napíše do pravidel.

Don_Kujon
09-09-16, 12:58
Jestli to takto chcete dál řešit, tak proč by měl být problém ty pravidla o dalších 10 řádků zvětšit.

Tym ze si tu nechavate vase nepisane "pravidla" nechavate iba priestor na nadrzovanie... A nam co nemame kamaratov adminov alebo polku hracov na servery to nechava priestor odist na iny server kde taketo veci vedia vyriesit...
Preco ked je nieco zabehnute tak kde je problem zapisat to do pravidiel aby o tom vsetci vedeli a mohli sa presvecit???

Pravidlo CT 16 sa ocividne moc nedodrzuje kedze pocas HVD kde niekto zabije ct pri dverach zbrojky (alebo ct zabiju t ktore voslo do zbrojky a malo gunu) ostatne ct hned odhadzu gunu prec od dveri - to by sa mohlo riesit a tak isto dopisat ze to plati teda len pre ct zonu...
dalej "všechny šachty co vedou do zbrojky je automatický kill" kill by nemal byt pokial sa z nej da vratit lebo aj z arealu ciel sa da dostat do zbrojky, ale to by tam tiez nebol problem dopisat a mali by vsetci jasno...
Doplnování HP, ano je to i při modu a automaticky je jasné, že i při PP. to tam pekne dopiste....
stit je tam volne dostupny pre t a ct nemozu brat veci v bedniach.. bug to nie je alebo ked podla vas je tak by to mohlo byt napisane v pravidlach tak isto aj ci su veze ct zona.
ostatne bugovanie som myslel napr. pri vzbure alebo este len pri uteku ci sa moze bugovat mimo ciel.

a dalej este guna a "automaticky" kill furt niekoho vidim nadrzovat ct ked nedaju kill niekomu koho poznaju a ma gunu... tak isto kolko krat som si ako vd zadovazil gunu pri zaciatku kola a zvysok vd som si pobehoval bez ctcka a gunu som nevytiahol a potom napriklad naposledy bola brokovnica pri lekarnicke doplnil som si pri nej hp isiel som za roh simon ma volal ze sa mam pripojit - nevedel som kam ct ma hitlo lebo tusim hladali ineho zlteho tak som si zase isiel doplnit a tam na mna zo sachty vyliezol simon zacali po mne aj s ctckom strielat co viedlo k FK ale "sak si mal ganu to nebol FK"... pritom som ju pol hodiny nevytiahol a brokovnicu by som nebral lebo ta je t na dve veci... takze bud je za gunu kill ak vezen neprejde cez test cvakatkom alebo ho odmietne vykonat alebo by guna mala byt povolena kedze sa deagle na niektorej mape fasuje pi niektorej atrakcii a da sa kupit glock v /shop, ohrozovanie CT je keby nou mierim na CT to ze mam gunu nie je ohrozovanie.

Nakladana Okurka
09-09-16, 13:43
CT nemohli vědět, že más gunu, byl to FK, jestli ti nechtěli dat VD, měl jsi napsat přes vykřičník a došel by admin a vyřešil to.
Prostě pravidla mají být stručný a jasný, další změny pravidel by vedli k neznalosti hráčů.
Každý tady už pár let říká: "Do Boxu přímou cestou bez zdržování" nebo jen "do boxu". Každý ví co má dělat, stejně jako při "skočte". Teď teda jako napíšete do pravidel, že příkaz ještě se vztahuje na "skočte" a budou se zabíjet ty co neskocili?
Ty bys chtěl pravidla na všechno? Už takhle vězni nemůžou nic. Jako sorry ale jestli tady z toho vznikne to, že budem muset na začátku kola říkat "Všichni vězni půjdou přímou cestou a bez zdržování do boxu" namísto toho, co je zažitý, tak se vám na to každej vysere.
Pochop Don, že tu nehrajes sám, pravidla se podřídí většině a ne to, že zrovna TY chceš, nebo ze zrovna TY s tím más problém!
Od ty doby co tu hraju, tak nikdo takovouhle blbost neřešil, každý to hrál, protože kazdy to tak zná. Tady jde vidět jak se mění komunita, jdes řešit takovouhle blbost, zajímalo by mě, k čemu ti to bude.

Grakon2702
09-09-16, 13:56
Všechna T mají zakázáno brát guny do ruky. Pokud je jediné VD, vím, že nikdo neutek a najednou si všimnu, že nějaká guna není na svém místě, tak bez váhání VD zabiju. Nikdo jiný než on tu gunu totiž vzít nemohl. Ano, mohl bych ho upozornit, ať ji vyhodí, ale to je jen má dobrá vůle, někdo by to mohl nazvat i nadržování.

Don_Kujon
09-09-16, 14:07
Všechna T mají zakázáno brát guny do ruky. Pokud je jediné VD, vím, že nikdo neutek a najednou si všimnu, že nějaká guna není na svém místě, tak bez váhání VD zabiju. Nikdo jiný než on tu gunu totiž vzít nemohl. Ano, mohl bych ho upozornit, ať ji vyhodí, ale to je jen má dobrá vůle, někdo by to mohl nazvat i nadržování.

a ako vies ze ju nevystrielal a nezahodil?

Grakon2702
09-09-16, 14:17
a ako vies ze ju nevystrielal a nezahodil?

To už mě nemusí zajímat. Respektive to nemám jak vyčmuchat. Mým hlavním úkolem je chránit Simona a pokud jsem si stoprocentně jistý, že VD vzalo gunu, tak ho mohu zabít. Neřeknu, kdybych tu gunu někde našel pohozenou, že si to asi rozmyslel. Pokud prostě vidím, že chybí a nemohu ji najít, muselo to 100% vzít to VD.

Edit: Mimochodem to, že někdo vystřílí gunu určenou pro T, je největší zhovadilost, co může někdo udělat. Tím v podstatě zabraňuje vzpouře (a spolupracuje s CT), což je zakázané. Si představ, kdyby se ti povedlo utéct, najdeš gunu pohozenou na zemi, ale stejně ti bude k ničemu, protože to nějaký kokot vystřílel. Nezapomeň, že hlavním cílem T, je udělat vzpouru a zabít všechna CT.

Don_Kujon
09-09-16, 14:49
To už mě nemusí zajímat. Respektive to nemám jak vyčmuchat. Mým hlavním úkolem je chránit Simona a pokud jsem si stoprocentně jistý, že VD vzalo gunu, tak ho mohu zabít. Neřeknu, kdybych tu gunu někde našel pohozenou, že si to asi rozmyslel. Pokud prostě vidím, že chybí a nemohu ji najít, muselo to 100% vzít to VD.


mohlo tu gunu zobrat aj ct...

Grakon2702
09-09-16, 14:54
mohlo tu gunu zobrat aj ct...

V tom případě to CT porušilo pravidla. V takovém případě by byl můj kill neoprávněný a dotyčný by dostal další VD. Ale taková skutečnost mě nemusí trápit, já pravidla neporušil, to CT je porušilo.

ZeMi7
09-09-16, 17:51
Hovadina...

Začněte prosím řešit příkaz STUJ!

Když běžím a dostanu kill, tak je to FK, protože simon mi neřekl zastav se, ale stůj. Já jsem stál (byl vzpřímený).


Tyhle thready mě vždycky pobaví, jen mě štve, že se furt řeší "ještě" a nikdo nepřijde s ničím originálním. Inspirujte se proto příkladem se "stůj" a vymyslete nové pohádky.

Děkuji. :)