PDA

Zobrazit normální verzi : Obchádzanie banu?



KajSinek
11-09-16, 00:58
Dobrý deň prajem,
hráč, ktorý dostal včera ban od admina menom Koprakek: ban zaznamenaný tu: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=196069
a potom so ho uvidel znovu u CT zabanovaný adminom Hell: ban zaznamenany tu: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=196094
Tento hráč bol zabanovaný 2 krát a dneska bol 2 krát u CT a dostal ban k CT. Ako je možné, že sa tam dostal znovu natočený potom mnou a zabanovaný Hell. Potom sa neobjavil ale zaujíma ma potom po zabanovaný Koprakekom a a dostal sa k CT a potom bol až natočený mnou. ( v žiadostiach o unban som ho nenašiel)

Awesome^.
11-09-16, 01:54
Hráč používa novú verziu cs klienta. Musí byť zabanovaný in-game. Keďže oba bany dostal cez web, tak niesu platné.

KajSinek
11-09-16, 01:59
Tak prečo ho vlastne nezabanujete cez hru a takto ľahko sa dá obýsť ban?

Koprakek
11-09-16, 08:11
Protože jak jsem se koukal, tak ve hře už nebyl.

Del!k98
11-09-16, 08:34
Tak prečo ho vlastne nezabanujete cez hru a takto ľahko sa dá obýsť ban?

Lebo zabanovať toho, čo obyšiel ban s Y nieje také ľahké.

KajSinek
11-09-16, 11:05
Koprakek? Tak ak bude v hre u CT môžem ti napísať alebo akému koľvek adminovy na fórum? Pretože je totálne neschopný ďakujem. Stáčí mi už odpoveď a potom zažiadam o LOCK.

Samco
11-09-16, 11:09
Ak ho uvidíš v hre, stačí ak napíšeš cez ! alebo prípadne nejakému adminovi aj tu na fóre. Ten hráč, ale musí byť pripojený.

KajSinek
11-09-16, 11:18
Musí byť pripojený len ak by bol medzi poslednými desiatimi odpojený nemusí, pretože cez amx sa to dá zistiť. Ale cez ! To by nešlo pretože nikto nepríde tak či tak a na ten ! boli už dosť veľa stiažností.

Samco
11-09-16, 11:20
Cez ! je veľmi veľa hlásení a nie vždy tu je prítomný admin. Skúsiť to môžeš. Hráč nesmie byť ani medzi odpojenými, musí byť priamo v hre.

KajSinek
11-09-16, 11:26
Samozrejme to si uvedomujem, že je veľa hlásení, ale váčšinu mojich hlásení cez ! je vtedy keď najviac adminov je prítomných poobede a k večeru a večer a vtedy to dávam a napríde ani jeden. Stalo sa mi, že príšraz admin z 5tich hlásení raz. A niekedy ani raz.

Samco
11-09-16, 11:38
Samozrejme to si uvedomujem, že je veľa hlásení, ale váčšinu mojich hlásení cez ! je vtedy keď najviac adminov je prítomných poobede a k večeru a večer a vtedy to dávam a napríde ani jeden. Stalo sa mi, že príšraz admin z 5tich hlásení raz. A niekedy ani raz.

Nie je to tak vždy. Treba skúšať a raz určite niekto príde.