PDA

Zobrazit normální verzi : Zmena/uprava PP



Kalerab
12-09-16, 15:24
Zdravim,

uz parkrat tu boli nejake dotazy o zmene PP, ale tento som tu este nezachytil.
Na DR uz vyse 2 rokov funguje pekny system duelov. Chcel som sa opytat, ci by nebolo mozne pridat ho aj na JB - samozrejme mam na mysli iba vyber zbrani a nie mackanie tlacitka. Pytam sa najma preto, ze je to uz nieco co je naprogramovane a existuje/funguje to a nemyslim si, ze by to bolo nejak extra zlozite pridat aj na JB.

Pre tych ktori nevedia - rozdiel duelov DR oproti JB je ten, ze tam nie je 5 zbrani na vyber ale 11 inak je to rovnaky princip ako PP(po kazdom naboji prebijat). Okrem klasickych zbrani co su na JB je tam famas, galil, m4, ak, glock a gulomet.
Nemyslim si, ze by to nejak vyrazne zmenilo PP, ale predsalen trosku by ho to ozivilo.

S pozdravom
Vasa najoblubenejsia zelenina, Kalerab

Grakon2702
12-09-16, 15:33
Vzhledem k tomu, že je rozdíl jen v počtu zbraní, tak by nebyl problém tam přidat rovnou všechny :D.

Kalerab
12-09-16, 15:39
Vzhledem k tomu, že je rozdíl jen v počtu zbraní, tak by nebyl problém tam přidat rovnou všechny :D.

To je casovo narocnejsie, lebo treba nastavit ktora guna ma kolko nabojov, kedze na DR maju niektore aj 2 naboje :D
Ale to co je na DR je vazne otazka par sekund, kde len prekopirujes 10 riadkov kodu z jednej funkcie do druhej

teecko
12-09-16, 15:46
Podle mě celkem zbytečnost většina hráčů si dá VD ( těch slabších ) a ti ostatní zkušenější většinou dgl, scout nebo Awp :D

KajSinek
12-09-16, 15:51
Predsa len je to dobrý nápad, ale je to PP ( posledné prianie vezňa ), ktoré má obmedzený limit, pretože za zdržovanie PP je kill a pre niektorých mladších by mohlo toto vyberanie byť dlhšie, ak by si fakt vyberali a nestihli ani dočítať a CT by ich zabilo za zdržovanie PP. Mne osobne by to nevadilo, ale zlý nápad to samozrejme by nebol. Som ZA , ale keby to ostalo tak ako to je momentálne teraz, nebolo by to až také hrozné. Len kôly tomu, že sa tam pridajú M4 a mnohé iné zbrane, tak JB to neoživy na toľko, že všetci budú v úžase.

Volume
12-09-16, 15:52
To nemůžeš nikdy s jistotou říct :)

KajSinek
12-09-16, 16:01
Dobrý deň,
Volume, ale ja to nevravím s istotou. Na forum sa stretneš s plno ľuďmi ktorý vyjadrujú svoj názor ako ja a názor nie je 100% garancia.
Ďakujem za pochopenie.

Troppe
12-09-16, 16:07
Stejné téma je zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?45430-Vylep%9Aen%ED-PP).
Já jsem pro.

Grakon2702
12-09-16, 16:13
CT nemá vůbec co zabíjet T za zdržování PP. Je tam vyhrazený čas na výběr, potom všichni chcípnou a začne nové kolo.

Volume
12-09-16, 18:33
Dobrý deň,
Volume, ale ja to nevravím s istotou. Na forum sa stretneš s plno ľuďmi ktorý vyjadrujú svoj názor ako ja a názor nie je 100% garancia.
Ďakujem za pochopenie.

Nereagoval jsem na tebe ale ne téčko :D

Jo Grakone, ale zase si představ 3 minuty čekat na někoho kdo zdržuje jen aby v někom vařřil nervy

Grakon2702
12-09-16, 19:08
Nereagoval jsem na tebe ale ne téčko :D

Jo Grakone, ale zase si představ 3 minuty čekat na někoho kdo zdržuje jen aby v někom vařřil nervy

Tak ten čas čekání snižte, ale to, že neumíte počkat 3 zasrané minuty, je váš problém.

Volume
12-09-16, 19:50
Tak ten čas čekání snižte, ale to, že neumíte počkat 3 zasrané minuty, je váš problém.

No jako mě je to vcelku fuk, aspoň si zajdu na hajzlík, ale ostatním to může vadit. A snížení toho času by nebyla špatná úprava :)

IKEA
12-09-16, 22:14
bylo by fajn přidat nějaký guny do PP, rozhodně pro :thumsup4:

Nihilia
15-09-16, 19:59
Nevymýšlejte kraviny. Čím míň úprav, tím líp. Není nad čistý JB, bez všech "vychytávek".

Grakon2702
15-09-16, 21:35
Protože přidané zbraně v pp rozvrátí celý mód naruby...

Nudista
15-09-16, 22:33
Vôbec by som to nemenil, roky to je zaužívané tak a je to v pohode. V ostatných zbraniach nevidím zmysel.