PDA

Zobrazit normální verzi : DJ WHICH --> :_Koprakek_:



Batma
14-09-16, 16:30
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 196388)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 33 minut a 15 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '56763'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Tady neni karaoke'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < DJ WHICH >
[AMXBANS] Tvuj nick: DJ WHICH
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1810014475
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1810014475
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 185.133.60.14
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.133.60.14
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k





Poznamka:






Dostal som ho asi za minutu hrania chcel som iba nubudit spoluhracov lenejaky neschopny admin my dal ban mam tam aj kamosov a som sa chcel s nimi rozpravat cez mikrofon takze ostatny hraci ktory nechcely nas pocut mohly si dat mute neviem je to podla mna nespravodlive prosim zruste mi ho ved som si ani cs poriadne nezahral Dakujem za odpoved

Koprakek
14-09-16, 16:35
Není to tvůj první ban, ohledně neustálých porušovaní pravidel - Zneužívání mikrofonů, zbytečného mluvení - zpívání, pouštění písniček.

Batma
14-09-16, 16:53
naozaj už nebudem recnit do mikrofonu ani ine hluposti najprv som si myslel že mam ban na hodinu tak mi to aj napisalo ale potom že na tyzden prosim už budem normalny zmilujte sa nado mnou

Koprakek
14-09-16, 16:58
Upřimně? Ne. Ty jsi měl už mnoho šancí ( poslední dokonce včera ! ) a stejně si jí nevyužil, když dostaneš už delší ban tak tě to začne prudit, zkus si uvědomit svojí chybu a poté jí neopakovat, máš na to přeci týden.
Ban původně byl jen na 1h, ale po mrknutí na tvojí historii jsem to nastavil na týden.

_Koker_
14-09-16, 17:02
Proti ub, viz historie.

valentino
14-09-16, 17:04
za tu historii jsem proti.

Batma
14-09-16, 17:05
prosim dajte šancu ak urobim dačo zle dajte mi už trvaly ban len mi dajte zahrat dnes mam chut kedže zajtra je volno a nejde sa do školy chcel by som to využit ako nahle prusim pravidla dajte my aj trvali ban prisaham že uz nic neurobim ani nezneužijem

Batma
14-09-16, 17:13
ospravedlnujem sa vsetkym spoluhracom aj panovy adminovi za moju neschopnost už naozaj nebudem robit druhym naopriek prosim zmilujte sa vecer by som si chcel zahrat prosim prosim Koprakek naozaj nebudem robit zle

_Koker_
14-09-16, 17:16
S tím bych možná i souhlasil , šanci bych mu dal , ale jak by to opět porušil, tak bych mu napařil permu, sám to napsal , takže bych byl i Pro.

Koprakek
14-09-16, 17:23
Ok, poslední šance, pokud budeš nadále projevovat své poznatky, budeš tvrdě potrestat bez ohledu na to, jak budeš prosit.

Nyní se připojíš a přejí příjemné hraní.