PDA

Zobrazit normální verzi : ban demencia retardacia



deagle1981
14-09-16, 19:55
apple STEAM_0:0:179465848 95.82.135.188

toto prve demo jasny FK pre jeho demenciu
http://leteckaposta.cz/419292158

jasny FK na deme auto neštartujem ako povedal simonovi dalši jasny FK
http://leteckaposta.cz/398121704

proste jasny ban k CT aspon na rok

Applicek
14-09-16, 19:57
Ježíši, už se jdeš sem vyplakat ? Prvně nadáváš do mámy, pak tu brečíš na fórku, autíčko jsi nastartoval, FK nebyl, jediný kdo je dementní jsi tu ty. :)

Dovoluji si předložit tohle, zde ukazuje, že není poprvé co jsi někomu nadával do rodiny. :) http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=153489

deagle1981
14-09-16, 20:02
ty čo tu riešiš 5 mesačny ban ty si fakt dement a tu dalsie demo
http://leteckaposta.cz/914028457

Applicek
14-09-16, 20:07
:doge: jsi frajer! dostal jsi kill protože jsi ho měl dostat, nikoli FK.

deagle1981
14-09-16, 20:08
je na deme tvoja retardacia aj tvoje FK cely dnes ked som hral aj ako sa hadas s adminom nebudem to viac riešiť s tebou

Applicek
14-09-16, 20:25
Koukni svoje bany, díky, autíku.

KajSinek
14-09-16, 20:29
Dobrý deň prajem,
túto hádku by ste mohli stopnúť a počkať proste na posúdenie admina, pretože on má posledné rozhodnutie teraz.

teecko
14-09-16, 20:33
Ty by si se mohl přestat vyjadřovat tam, kde je to stejně hovno platný, viz. post armymu jak točit dema (pobavil si hh )
Oni se hádat jen tak nepřestanou takže zbytečný post .. a bohužel i ten můj je ted zbytečný :DD

+ demo "dement7" zcela o ničem natočíš jen to jak tě někdo zabije ani příkaz slyšet nebylo.
Ostatní dema půlhodinová bez času xD Si podej ruku s Niggasem

Qwix
14-09-16, 20:37
Ty by si se mohl přestat vyjadřovat tam, kde je to stejně hovno platný, viz. post armymu jak točit dema (pobavil si hh )
Oni se hádat jen tak nepřestanou takže zbytečný post .. a bohužel i ten můj je ted zbytečný :DD

Už som mu to logicky vysvetlil v PM, aké sú možné postihy.

kuba002
14-09-16, 20:40
Co tu to spamujete.. :gabe: Nechte to na adminech..
Jo dal 2 fk, dejte mu ban na rok Kappa

Burak1
14-09-16, 20:45
U toho prvního dema je to nejspíš tak, že hráči měli jít v čupu do boxu, jenže deagle z té cely vyběhl a čupl si až dole... - zbytečný frag
U druhého dema dostal jasný fk, hráč nic nenastartoval, startovaly VŠECHNY ostatní tčka kromě jeho, on nastartoval až ct řeklo "seřaďte se na čáru"... - tady bych řekl, že je to kill z nenávisti k hráči deagle, jinými slovy nadržování ostatním

No moje sekce to není, takže to nijak trestat nebudu. Vlastně ani netuším, jestli by se toto mělo nějak trestat, protože ani jedna situace není 100%tní na ban.

Tatka.Smoula
14-09-16, 20:46
Demo7-není nic poznat (nevím, co tomu předcházelo a video bez zvuku-co jsem se tázal ostatních, co byli na serveru, tak ti nic neví)
Demo6-bylo slyšet, jak někdo startoval, ale konkrétně deagle to nebyl, takže FK to byl, ale jestli úmyslný, nebo ne se dá lehce obhájit ze strany CT-co jsem přišel o 2 kola následně jsem mu udělil za to VD
Demo5 které postnul nyní je prokazatelně vidět, že to úmysl byl, resp. obhajoba, že to věděl, že mu to napsal kamarád je hloupost (viz. /menu).

Navíc hádky v chatlogu a steamu nebudeme řešit (oba jste si toho napsali dost).
Takže závěr. 3 dny zákaz k CT pro appla za prokazatelný FK s neznalostí pravidel.

V poslední řadě poslední napomenutí pro oba účastníky... S tím slovníkem se oba razantně umírněte.

LOCK...

KajSinek
14-09-16, 20:49
Ty by si se mohl přestat vyjadřovat tam, kde je to stejně hovno platný, viz. post armymu jak točit dema (pobavil si hh )
Oni se hádat jen tak nepřestanou takže zbytečný post .. a bohužel i ten můj je ted zbytečný :DD

+ demo "dement7" zcela o ničem natočíš jen to jak tě někdo zabije ani příkaz slyšet nebylo.
Ostatní dema půlhodinová bez času xD Si podej ruku s Niggasem

Dobrý deň prajem,
uznávam, že som tam urobil chybu a môj ticket bol ešte slušne povedané na hovno, len som si neprečítal názov ticketu a zato sa ospravedlňujem. Rád poradím a fakt tam si uznávam, že som urobil chybu ja.

deagle1981
14-09-16, 20:50
ďakujem aspon niečo ja by mu dal viac za toto čo robi lebo to všetko bol umysel nie nahoda

Applicek
14-09-16, 21:03
To jebu..

Britny
14-09-16, 21:37
Pokud bys s banem nesouhlasil, tak si požádej o UB, kde nebude zbytečný spam a vyjádří se pouze admini.

LOCK