PDA

Zobrazit normální verzi : Mikrofon



DeadJoyCZ
15-09-16, 14:40
Nazdar :) mám takový problem, který řeším už hodně dlouho .. před asi 2 rokama, jsem měl ntb, kde byla ještě vista a hrál jsem se sluchátkama s mikrákem .. když jsem mikrák zapojil, v csku šlo vše krásně jak má .. jenomže se mi ntb podělal a musel jsem ho vyměnit za jinatší .. Ted mám ntb Dell Latitude D630 a s WIN 7 .. a problém je následující, když zapojim jack do mikrofonový zdířky, tak mi to neukazuje, že něco říkam, tudíž jako by tam nebyl .. zkoušel jsem i jinatší mikrofony a jsou na tom uplně stejně, ale na ostatních ntbků fungují perfektně.. googlil jsem v čem by mohl být problém a ve všem jsem usoudil, že mám asi špatnou zvukovou kartu.. a někde jsem i dočetl, že si můžu dojít na stránky výrobce mého ntb a aktualizovat, stáhnout drivery či přeinstalovat moji zvukovou kartu .. jelikož se absolutně nevyznám v pc a těhletěch věcech, poradíte mi, jak udělat něco, aby ten mikrofon reagoval a vubec muj ntb zareagoval, že tam ten mik. vubec je ? :) Jinak jsem měl doted mikrofon v ntb(analogová zdířka).. A bojim se, že mi drivery či nově přeinstalovaná zvukovka nemusela fungovat vubec :D .. Byl bych rád za každou pomoc :)

DeadJoy