PDA

Zobrazit normální verzi : nemam slov server JB 6



DominoSVK
16-09-16, 02:02
posudte to sami ci sa to povazuje za prehresok alebo nie toto robili odkedy prisiel cize este jednu mapu do zadu demo je tu a je dost dlhe ukoncilo sa to ked odisli na jb 2 okolo 1:49 az 1:50 neviem presne ak s tym nieco urobite tak ok ak nie tak nic sa nedeje - https://uloz.to/!QdqpxEqxC/fesak-bmv-m6-dem
jeho ip je tu ale malo by byt aj v deme - 1 Fešák BMW M6# STEAM_0:0:132850368 188.167.89.241 SK

E: az ma z toho hlava zacala boliet

Britny
18-09-16, 15:34
Demo je opravdu dlouhé, tak to shrnu do bodů:
- Asi byl party mod a ty si s ním nesouhlasil
- 2. kolo jim hodil zbraň, protože si asi Simonoval a oni si chtěli hrát - demo je z tvého pohledu, takže není slyšet co říkáš
- Zbytek dema je asi to co první bod, ale je divné, že když byli hledaní a byli na disku, že si je tam teda nešel zabít taky sis jen tak všude možně skákal - i mimo zbrojku, když si teda chtěl tak moc normální kolo

Tyto situace se tu už řešily mnohokrát, protože si vězni chtěli hrát, dokonce měli aji zaplé miky. At si to posoudí ještě někdo jiný, já jsem stále za to, že když chtějí vězni party i třeba ct, protože takto v noci se tam sejdou max 2 ct a pár věznů, tak by jim to jeden člověk neměl kazit a pak hlásit zbytek na webu.

Klidně si tu další hráči můžou napsat, že je jedno kolik je hodin, ale bylo jich tam 5 z toho 4 si hráli a tento točil no.

Grakon2702
19-09-16, 07:06
Demo je opravdu dlouhé, tak to shrnu do bodů:
- Asi byl party mod a ty si s ním nesouhlasil
- 2. kolo jim hodil zbraň, protože si asi Simonoval a oni si chtěli hrát - demo je z tvého pohledu, takže není slyšet co říkáš
- Zbytek dema je asi to co první bod, ale je divné, že když byli hledaní a byli na disku, že si je tam teda nešel zabít taky sis jen tak všude možně skákal - i mimo zbrojku, když si teda chtěl tak moc normální kolo

Tyto situace se tu už řešily mnohokrát, protože si vězni chtěli hrát, dokonce měli aji zaplé miky. At si to posoudí ještě někdo jiný, já jsem stále za to, že když chtějí vězni party i třeba ct, protože takto v noci se tam sejdou max 2 ct a pár věznů, tak by jim to jeden člověk neměl kazit a pak hlásit zbytek na webu.

Klidně si tu další hráči můžou napsat, že je jedno kolik je hodin, ale bylo jich tam 5 z toho 4 si hráli a tento točil no.

A co když bych jich bylo 6 a z toho 2 by chtěli normálně hrát a zbytek by chtěl party? Máte tady nějakou hranici?

Nakladana Okurka
19-09-16, 09:43
A co když bych jich bylo 6 a z toho 2 by chtěli normálně hrát a zbytek by chtěl party? Máte tady nějakou hranici?

Hranice na to není žádná. Prostě jakmile chce jeden na serveru hrát, mělo by se hrát, bez ohledu na to, kolik dalších jb serveru tu má. Přesně kvůli tomuhle přišel Bikos o práva, takže to vypadá, že na názor jednoho se nebere ohled. (Co se týče serveru a párty modu)

Britny
19-09-16, 12:46
Hranice na to není žádná. Prostě jakmile chce jeden na serveru hrát, mělo by se hrát, bez ohledu na to, kolik dalších jb serveru tu má. Přesně kvůli tomuhle přišel Bikos o práva, takže to vypadá, že na názor jednoho se nebere ohled. (Co se týče serveru a párty modu)

A když jsou 2 ct a 3 vězni a vězni si chtějí hrát, tak daného simona nebudou poslouchat, tak je to potom nadržování pro posledního, že dostane pp. Jak chceš vyřešit tohle? Ct chce normální kola, ale bez věznů to asi nepůjde. A pokud to bereš, tak jak to píšeš, proč už si dávno tomu CT nedal ban? Máš na to právo, tak banuj ne? Když se ti to zdá v pořádku, jak píšeš..

Nihilia
19-09-16, 14:00
Párty mód byl, bude a je kravina, protože při tomto "módu" vždycky vznikají nějaké konflikty.
Hráči v tom mají nesrovnalosti. Admini se sami neumějí dohodnout od kdy je "párty mód" povolený a od kdy není.

Zakázat "párty mód" a máme od další věci klid.

Nakladana Okurka
19-09-16, 14:11
A když jsou 2 ct a 3 vězni a vězni si chtějí hrát, tak daného simona nebudou poslouchat, tak je to potom nadržování pro posledního, že dostane pp. Jak chceš vyřešit tohle? Ct chce normální kola, ale bez věznů to asi nepůjde. A pokud to bereš, tak jak to píšeš, proč už si dávno tomu CT nedal ban? Máš na to právo, tak banuj ne? Když se ti to zdá v pořádku, jak píšeš..

Jsi me špatně pochopila, jestli si chtějí všichni vězni hrát, tak je jasný že CT musí mít nějakou soudnost a vyhovět Teckum. To co jsem psal, bylo myšleno obecně na celej ten party mód.

Burak1
19-09-16, 14:37
Co je vůbec ten párty mód?

rejdžyoda
19-09-16, 14:45
To je mod při kterým si hrajou všechna Tčka a CTčka je to takový NK mod ale někdy se to zvrtne a Tčka dělaj většinou obrat nebo spíš jsem to tak já pochopil :)

Hastik
19-09-16, 15:42
Domino si myslí, že nastal nejaký problém tak vôbec nenastal bol to len žart preto som tam bol nechápem prečo to musel nahlásiť je to mrhanie časom.

Burak1
19-09-16, 15:56
Pokud dotyčný hráč nechce party mod, ať pozabíjí všechny ostatní ct. Pokud se T napojí, když se ostatní hrají a zdržují, měli by si dát kill a hrát všichni, pokud tomu tak nebude, ban pro ctčka.

Kalerab
19-09-16, 16:40
Pokud dotyčný hráč nechce party mod, ať pozabíjí všechny ostatní ct.

Toto je prave vecny problem "party modu". CT velakrat povedia ze "Party mod a kto ma zabije ma dalsie kolo kill" a potom im ozaj daju dalsie kolo kill aj ked na to nemaju pravo a vznikaju z toho problemy.

Burak1
19-09-16, 17:11
Toto je prave vecny problem "party modu". CT velakrat povedia ze "Party mod a kto ma zabije ma dalsie kolo kill" a potom im ozaj daju dalsie kolo kill aj ked na to nemaju pravo a vznikaju z toho problemy.

Pokud to tak někdo udělá, normálně to banovat jako úmyslný fk.

Britny
19-09-16, 19:32
Pokud dotyčný hráč nechce party mod, ať pozabíjí všechny ostatní ct. Pokud se T napojí, když se ostatní hrají a zdržují, měli by si dát kill a hrát všichni, pokud tomu tak nebude, ban pro ctčka.

Na serveru byli 3 vězni co si hráli, 2 ct z toho jeden si hrál s něma a 1 ct - Domino, který točil demo. Vězni ho neposlouchali, protože si chtěli hrát, tak jak pak může Simonovat? Když jim dá 2 kill, 3 má pp a je to nadržování. Když zabije to jedno CT co si chce s něma hrát, tak to CT ho zabije další kolo taky a nemá to prostě žádný význam. Aji mu tam říkal zde nahlášený Fešák že ho nezabije, at si jde s něma hrát, v jednom čase si tam sám skákal a nešel ani zabit hledané. Prostě nevím, koukněte se nejdřív na demo a pak si to posudte no. Já když si chci tát for fun pp s někým, tak jdu na rezervačku, ale toto mi přijde, že se jen na sobě nezávisle lidi sešli na jednom serveru a prostě si chtěli jenom pohrát bez příkazů a zákazů..

Grakon2702
19-09-16, 21:38
Tak mrtvým zakažte cvar na PP.

Burak1
19-09-16, 22:17
Nedíval jsem se na demo, mluvil jsem na celou situaci ohledně "párty módu". Pořád by to mělo fungovat tak, že pokud 10 hráčů nechce hrát a jeden ano, mělo by se začít hrát normálně. To je stejné, jak někdy na knifu. Pokud se tam sejde 5 lidí, kteří si dojdou jen povykládat a popsat, nemám problém s tím nehrát a přidat se, pokud ale dojde další hráč, který chce hrát, my ostatní se přestaneme bavit a jdem hrát taky...

Brambora258
20-09-16, 06:38
Zdravím, sice jsem jen hráč, ale vyjádřím názor. Dle mého „Party mod“ je jen špatný výmysl hráčů, který maximálně způsobuje chaos. Za 1. Bych potrestal hráče Fešák za kažení hry. Dle mého si CT nemůže dovolit házat Teroristům zbran na zabití CT. Simon má dávat smysluplné příkazy a má bavit Tčka. Tím, že půl mapy huláká písničky do voicu a tančí si někde s vězni je jen zdržování hry. *Pokud tam nikdo simona nebral a jen si tam skákali, téže bych je potrestal za neplnění povinností*. Tot ode mě vše.

Přeji pěkný den.

Hastik
21-09-16, 01:06
Je to na ich vlastnej voľbe či chcú party mod alebo nie..

Britny
22-09-16, 12:33
Nedíval jsem se na demo, mluvil jsem na celou situaci ohledně "párty módu". Pořád by to mělo fungovat tak, že pokud 10 hráčů nechce hrát a jeden ano, mělo by se začít hrát normálně. To je stejné, jak někdy na knifu. Pokud se tam sejde 5 lidí, kteří si dojdou jen povykládat a popsat, nemám problém s tím nehrát a přidat se, pokud ale dojde další hráč, který chce hrát, my ostatní se přestaneme bavit a jdem hrát taky...

Tak knife a JB je nebe a dudy. Na knifu ti kolo trvá chvilku, za to na JB i 10 minut. Tam si můžete číst pohádky a zároven si hrát. Ale na JB máš snad spousty atrakcí a když si tam já nevím 4 lidi hrají a 5 nechce, tak však klidně může jít na jiný JB. Asi by mě taky nebavilo ve 3 lidech poslouchat příkazy, kde ti poví do boxu, tam ti dá poslední reakci, zbudou dva, těm dá atrakci a kolo končí. To už si raději půjdu hrát. A kvůli jednomu hráči nebudu kazit atmosféru dalším.

A nevím proč tedy už na to nekouknul nějaký jiný admin z JB aspon :D Zatím se zde posuzuje jen "party mod"

Latins
23-09-16, 09:29
Klasický Party mod v pozdních hodinách. Nic zlé na tom nevidím. Projel jsem to narychlo.