PDA

Zobrazit normální verzi : /cam



behindyou
17-09-16, 12:30
Zdravím. Navrhoval by som, aby sa do módu schovka pridal príkaz /cam čo vam umožní pozerať sa zo zadu , na vašu postavu.

KajSinek
17-09-16, 12:50
Ja si myslím, že by tu to bolo nanič.

Giussepe
17-09-16, 12:51
pro

Grakon2702
17-09-16, 13:20
pro

Volume
17-09-16, 13:32
to zní fajně

Mr.Skunky:P
17-09-16, 20:09
PRO



Ale nez se neco takoveho udela budou zas 2roky za vodou

behindyou
17-09-16, 20:13
PRO



Ale nez se neco takoveho udela budou zas 2roky za vodou

možno maš pravdu :D každopadne všetkym dakujem za vyjadrenia a podporu :)

Mr.Skunky:P
17-09-16, 20:27
Ja si myslím, že by tu to bolo nanič.

Neni ti na nic z toho duvodu ze hraci pri schovce cumi do zeme nebo do steny aby je nekdo neprozradil a kdyz bude tato moznost vezen bude moci vedet co se deje kolem

Troppe
17-09-16, 21:07
Neni ti na nic z toho duvodu ze hraci pri schovce cumi do zeme nebo do steny aby je nekdo neprozradil a kdyz bude tato moznost vezen bude moci vedet co se deje kolem
Někdo od T bude mít Steam,bude dead a bude se nudit,tak začne pomáhat CT (začne jim psát pozice na Steam). Nevím,jestli by to bylo moc dobré,už teď radí co se dá.

behindyou
17-09-16, 21:46
Někdo od T bude mít Steam,bude dead a bude se nudit,tak začne pomáhat CT (začne jim psát pozice na Steam). Nevím,jestli by to bylo moc dobré,už teď radí co se dá.

ale šak spect hrač to tak nebude vidieť...a to na steamu... to ked je hrač postihnuty a poruša pravida takym sposobom nezmeniš ho ..on sa vynajde aj tak...

Troppe
17-09-16, 23:54
ale šak spect hrač to tak nebude vidieť...a to na steamu... to ked je hrač postihnuty a poruša pravida takym sposobom nezmeniš ho ..on sa vynajde aj tak...
Ano,ale někdo používá mozek a snaží se o to,aby ho nikdo neprozradil (divá se pod sebe,nad sebe,do krabice atd),pak už ho nikdo neprozradí.
Já to pochopil tak,že ti co jsou dead budou vidět osobu jako 3D. Asi jsem to špatně pochopil.

Mr.Skunky:P
18-09-16, 19:51
Ano,ale někdo používá mozek a snaží se o to,aby ho nikdo neprozradil (divá se pod sebe,nad sebe,do krabice atd),pak už ho nikdo neprozradí.
Já to pochopil tak,že ti co jsou dead budou vidět osobu jako 3D. Asi jsem to špatně pochopil.

Spatne jsi to pochopil strejdo:/