PDA

Zobrazit normální verzi : Melodie



^SeaBi
17-09-16, 20:14
Ahoj, rád bych, kdyby se přidalo do menu něco podobného jako je na RC cars, mám na mysli to ztišení/zesílení písničky a nebo úplné vypnutí. Vím, že minule když to navrhl Troppe, tak jste mu napsali něco ve smyslu, že to do tý hry patří, to Vám nikdo nebere, klidně si to tam nechte, je mi to fuk ale bylo by dobrý, kdyby jste tam dali tu možnost vypnout tu písničku pro ty, kterým to leze na nervy poslouchat furt dokola.

BetheS
17-09-16, 20:26
Souhlasím se seabim :-)

Samco
17-09-16, 20:36
Stíš si zvuk v nastavení CSka a máš pokoj, to je jednoduchšie, či?

^SeaBi
17-09-16, 20:42
Stíš si zvuk v nastavení CSka a máš pokoj, to je jednoduchšie, či?

Tak rád bych u toho slyšel kroky a střelbu, bez toho je to o ničem, pro ty kteří tam tu hudbu chtějí tak jí budou mít.

Samco
17-09-16, 20:50
Tak rád bych u toho slyšel kroky a střelbu, bez toho je to o ničem, pro ty kteří tam tu hudbu chtějí tak jí budou mít.

V nastaveniach, keď si stíšiš iba "kolónku" MP3 Volume, tak efekty to neovplyvní, tie sú osobitne.



tiež som za zmenu :D

Myslím, že už si to skazil dosť, tým, že si odobral granát pre zombie, tak nepokračuj. :thumbdown::pif:

Michaela
17-09-16, 21:11
Lenže, v prípade, že ideš na iný server a sú tam melódie, napr. furien, jb, rc.. Tak si zase musíš v nastaveniach zosilniť "kolónku" MP3 Volume.
Čo je trochu otravné, pretože pokiaľ má hráč vlastné spray logo, tak si ho musí neustále meniť. Takže, podľa môjho názoru je jednoduchšie pridať možnosti do menu.
:cray:

Paulie
17-09-16, 21:14
Dobrý nápad! Jsem pro.

Baxo15
17-09-16, 21:42
Jjj.. konecne nebudem musiet pocuvat to iste dookola. :d

SASKA
17-09-16, 22:24
Pro

Burak1
17-09-16, 22:30
Já bych spíš změnil song :-D.

Samco
17-09-16, 22:59
Já bych spíš změnil song :-D.

V žiadnom prípade. :pif:

Troppe
18-09-16, 00:03
Jak už jsem psal minule,jsem pro.

Qwix
18-09-16, 05:23
To vám fakt až tak prekáža ten sound? :-D Mimochodom ten, kto rozmýšľa, tak ten sound má aj taktické účely na niektorých mapách.

Troppe
18-09-16, 08:57
To vám fakt až tak prekáža ten sound? :-D Mimochodom ten, kto rozmýšľa, tak ten sound má aj takticné účely na niektorých mapách.
Nechceme ho úplně zrušit. Chceme pouze možnost si ho ztlumit,opakované poslouchání do kola toho samého může někomu vadit.

halelujah
18-09-16, 15:58
V žiadnom prípade. :pif:

tiež som za zmenu :D

bobo502
18-09-16, 18:10
Niečo nové do hry neuškodí s pozdravom .:F.B.I:.

Qwix
18-09-16, 18:54
tiež som za zmenu :D

Čo furt do neho vyrývaš jak malé decko?


Nechceme ho úplně zrušit. Chceme pouze možnost si ho ztlumit,opakované poslouchání do kola toho samého může někomu vadit.

Mne to nepríjde až také strašné. Ono ten "escape sound" nie je na všetkých mapách, iba na niektorých, najmä jurassic parky.

^SeaBi
18-09-16, 19:10
Čo furt do neho vyrývaš jak malé decko?



Mne to nepríjde až také strašné. Ono ten "escape sound" nie je na všetkých mapách, iba na niektorých, najmä jurassic parky.

Ano, tobě to nepřipadá tak strašné, některým hráčům ano, nikdo Vás nenutí si ty písničky vypínat, nechte si je zaplý, jestli se vám to líbí.

Michaela
18-09-16, 19:13
Čo furt do neho vyrývaš jak malé decko?



Mne to nepríjde až také strašné. Ono ten "escape sound" nie je na všetkých mapách, iba na niektorých, najmä jurassic parky.


Ale Radi, čo tebe vadí na tom, že sa tam pridá niečo nové? :)
Veď, ten song tam ostane, len sa tam pridá, nech sa to dá vypnúť a to je vše.

Samco
18-09-16, 19:26
Ale Radi, čo tebe vadí na tom, že sa tam pridá niečo nové? :)
Veď, ten song tam ostane, len sa tam pridá, nech sa to dá vypnúť a to je vše.

Len toto dovolíme. :D

Qwix
18-09-16, 19:50
Ale Radi, čo tebe vadí na tom, že sa tam pridá niečo nové? :)
Veď, ten song tam ostane, len sa tam pridá, nech sa to dá vypnúť a to je vše.

Nevadí mi nič Miška :-), však každý má svoj názor a ja vám ho neberiem. Skúste to navrhnúť Kotlovi a uvidí sa.