PDA

Zobrazit normální verzi : Pepa (jiny hrac) --> Kenny je mrtvy!



Peperone
19-09-16, 20:42
Vypis z konzole:


[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 196984)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '93333'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Pepa >
[AMXBANS] Tvuj nick: Dr.Pepa
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:886263637
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:886263637
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.13.98.53
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.13.98.53
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Kenny je mrtvy! >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag 2 (de_mirage)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Zdravicko

Prosim Vas chlapi chtel bych pozadat o UNBAN. Pred chvili jsem se dostal k PC a rekl jsem si, ze pujdu na chvili na Soccerjam na ktery takhle obcas zajdu. A kdyz jsem zasel na ten server, tak jsem se nestacil divit... najednou me to vykoplo a ctu, ze jsem dostal ban :D ... a me bylo divne, ze byl bracha nejak v klidu coz u neho neni obvykle. Tak jsem zasel za nim a zeptal se ho co zas ten magor vyvadel. Priznal se mi, ze pry cheatoval na CTF a strasne se mi omlouval :D...Hele chlapi prosim Vas mohli by jste dat jeste jednu sanci? Ja toho vola srovnam toho se nebojte, ale ja se tesil, ze si po nejake dobe zas zahraji Soccerjam a ono prd.

anakin_pok
19-09-16, 20:50
Bohužel UB není možný, admin nemůže vědět, kdo sedí u počítače. A wallhack tam byl, tady je důkaz:

http://fd.csko.cz/upload/19-09-2016-19-39-50-xtr37352.jpg

B!g 5m0k3
19-09-16, 21:03
..

Peperone
19-09-16, 21:07
Ale no táááák chlapi...Je to vůl no co vám mám na to říci. Poslední šanci. Ten magor je z toho úplně mimo :D Už jsem mu to všechno smazal. A dostál varování. Slíbil, že už to neudělá. Chtěl si to vyzkoušet no :D mladej, blbej a hlavně zvědavej. Já bych si ale rád chtěl zahrát ten Soccerjam...přeci kvůli němu nebudu měnit IP...chlapi no tak. Přeci ho nebudu mlátit kvůli tomu :D no tak si to vyzkoušel, zjistil co to obnáší a dostal po čuni.

Peperone
19-09-16, 21:10
Chápu rozumím. Já se z toho kluka pos*ru :D