PDA

Zobrazit normální verzi : ados - Latins



ados
20-09-16, 18:10
Vypis z konzole:


BAN NEPRÁVEM






Poznamka:






DOSTAL JSEM NEPRAVEM BAN K CT PODLE VSEHO PRY ZA NEBRANI NA 1 MESIC SIMONA A ZA VYRUSOVANI SIMONA PRITOM JSEM MEL SIMONA VICKRAT NEZ DRUHE CT A NARUSOVALO ME TAKE DRUHE CT FLASHEMA TAKZE BYCH BYL RAD KDYBY JSEM DOSTAL UNBAN A KDYZ UZ TAK ABY ADMIN LATINS MEL PRISTE NEJAKEJ DUKAZ :) DEKUJI :)

Koprakek
20-09-16, 18:13
Detaily banu





Hráč
(Potato Army)Pussy Destroy


Typ banu
SteamID


SteamID
VALVE_0:0:281038439


IP adresa
213.192.19.10


Udělen
20-09-2016 - 17:11


Délka BANu
44640 minut


Vyprší
21-10-2016 - 17:11 (1 měsíc 0 týdnů 0 dní 22 hodin 57 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] Neznalost pravidel (Vyrušovaní Simona, Nebraní Simona) + Historie


BAN dal Admin
Latins (Latins)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak

Latins
20-09-16, 18:18
Když je to můj ban, tak se k němu vyjádřím velmi rád. Byl si nahlášený zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?51376-Demence-u-CT.
Na demu jsem viděl Nebraní Simona, tohle by si měl maximálně tak na den. Ale potom mě zaujala jedná pasáž. Neustále skákaní fo řeči Simonovi, který se snažil. Není nic horšího, než když ti někdo skáče do řeči. Tak jsem ti dal Ban na 5 dní. Ale co to vidí Latins. No to není pěkný banlist na jednoho člověka. Proto byl ban prodloužen na měsíc, za tvojí demenci. Je to výchovný ban, aby ses už naučil konečně chovat tak, jak máš.

Zde je ještě jeden důvod banu od jiného Admina, který ti dal ban: Zesmesnovani hrace (btw. uz tady mas moc banu,priste to muze byt i na par tydnu,ne-li mesicu)

ados
20-09-16, 20:29
Když je to můj ban, tak se k němu vyjádřím velmi rád. Byl si nahlášený zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?51376-Demence-u-CT.
Na demu jsem viděl Nebraní Simona, tohle by si měl maximálně tak na den. Ale potom mě zaujala jedná pasáž. Neustále skákaní fo řeči Simonovi, který se snažil. Není nic horšího, než když ti někdo skáče do řeči. Tak jsem ti dal Ban na 5 dní. Ale co to vidí Latins. No to není pěkný banlist na jednoho člověka. Proto byl ban prodloužen na měsíc, za tvojí demenci. Je to výchovný ban, aby ses už naučil konečně chovat tak, jak máš.

Zde je ještě jeden důvod banu od jiného Admina, který ti dal ban: Zesmesnovani hrace (btw. uz tady mas moc banu,priste to muze byt i na par tydnu,ne-li mesicu)

to je pekne co jsi napsal ale BTW. ten ban za urazeni hracu mi nemel byt ani dan ale o tom ty nic nevis je videt ze nekteri hraci se cpou do neceho do ceho jim nic neni a kdyby jsi se lepe podival na demo tak by jsi si vsimnul ze toho simona jsem nemel tak max 3x a taky ti este poslu demo kde ja jsem byl jedinej kdo si bral simona a on me taky prerusoval v simonovani tim ze mi tam hazel granaty (flashe) tak jsem zvedavej jestli mu teda na tech minimalne 6 dni ban das ju? :)

Troppe
20-09-16, 20:30
Demo jsem rychle proletěl,ban je na místě.
Už jsem ti dával do reasonu,že příště ban může být delší,nepoučil ses. Za mě ani nezkracovat.

ados
20-09-16, 20:30
Detaily banu





Hráč
(Potato Army)Pussy Destroy


Typ banu
SteamID


SteamID
VALVE_0:0:281038439


IP adresa
213.192.19.10


Udělen
20-09-2016 - 17:11


Délka BANu
44640 minut


Vyprší
21-10-2016 - 17:11 (1 měsíc 0 týdnů 0 dní 22 hodin 57 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] Neznalost pravidel (Vyrušovaní Simona, Nebraní Simona) + Historie


BAN dal Admin
Latins (Latins)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak



KOPRE tohoto jsem si vsiml taky ale me zajimalo proc me dal ban ale tomu druhemu ne navic tento ban co mi dal byl naprosto zbytecny

ados
20-09-16, 20:32
tak ok fajn ban je teda namiste ok ale pokud jsem hodim demo s jinym hracem tak jak tu LATINS vyjmenoval doufam ze minimalne na tech 6 dni taky dostane ban

Latins
20-09-16, 20:42
Když tam bude co zabanovat, klidně zabanuji.