PDA

Zobrazit normální verzi : Hm Nadržování.demence The Frisco



Moryk
20-09-16, 19:08
Dobrý večer. Mam stížnost na admina The Frisco který nadržuje. Udajně jsem ho zajel autíčkem a on ma kicknul,a hned další kolo on zajel autíčkem simona a jen se za smál.Hned kolo na to hráč Dr0Wn zajel Frisca a nic mu neudělal ani ten jeblý kick mu nedal. Prosil bych vysvětlení děkuju :) PS: toto chovaní není u Admina normalní

Qwix
20-09-16, 19:20
Mať tvoje problémy...

Giussepe
20-09-16, 19:39
Byly erekce na Slunci.

KHAL
20-09-16, 21:08
Stěžovat si bez dema (Y)

Grakon2702
20-09-16, 21:39
Stěžovat si bez dema (Y)

To nemění nic na tom, že by se k tomu mohl Frisco vyjádřit.

The Frisco
20-09-16, 22:11
To nemění nic na tom, že by se k tomu mohl Frisco vyjádřit.

k téhle "stížnosti" se možná vyjádřím, až to po mě bude chtít někdo, kdo s tím má aspoň trochu něco do činění, ale zatím nemám v úmyslu vyjadřovat se k těmhle stížnostem místních infantilních jedinců, jen proto, že to po mě vyžadují zdejší grakoni a jemu podobní

Samco
20-09-16, 22:22
k téhle "stížnosti" se možná vyjádřím, až to po mě bude chtít někdo, kdo s tím má aspoň trochu něco do činění, ale zatím nemám v úmyslu vyjadřovat se k těmhle stížnostem místních infantilních jedinců, jen proto, že to po mě vyžadují zdejší grakoni a jemu podobní

To je ale štandardný postup. Ak príde na hocijakého admina nejaká sťažnosť, tak je potrebné, aby sa vyjadril k situácii a vysvetlil to sťažujúcemu sa hráčovi, aj keď sťažnosť nemusí mať hlavu a pätu, alebo môžu byť v nej nejaké skutočnosti zahmlené, prípadne nepravdivé.

The Frisco
20-09-16, 22:35
To je ale štandardný postup. Ak príde na hocijakého admina nejaká sťažnosť, tak je potrebné, aby sa vyjadril k situácii a vysvetlil to sťažujúcemu sa hráčovi, aj keď sťažnosť nemusí mať hlavu a pätu, alebo môžu byť v nej nejaké skutočnosti zahmlené, prípadne nepravdivé.

k čemu se mám vyjádřit? proč jednoho hráče kicknu a druhého ne? tak ono záleží na situaci, při které to ten hráč udělal, jestli se jedná o úmysl a nebo ne.

Applicek
21-09-16, 07:18
To je normální, že z toho nic nebude.

Nakladana Okurka
21-09-16, 08:13
To je normální, že z toho nic nebude.

Co bys z toho chtěl mít? Přišel bez důkazu a chtěl bys nějak trestat admina ná základě tvrzení jo?

The Frisco
21-09-16, 09:24
tady ani tak nejde o důkazy, jako o to, co se tu vůbec řeší. zase se našel někdo, kdo by nejraději rozhodoval za co a jakým způsobem budou admini trestat ostatní hráče. kdo adminuje na jb, tak ví, že ne všechny prohřešky se dají trestat stejně a že primárně záleží na situaci.

navíc se tu neřeší žádný ban ani zákaz k ct, ale obyčejný kick, což je nejmenší forma trestu


jaká situace ? ty si afkoval a pak te ctcko zajebalo autem ja jsem vlezl na auto ze ho dam pryc a ty mam kicknes "si jediny na auticku" a zajímalo by mně kde si vzal to auticko kdyz mas hlidat simona :)

já třeba používám auta na snowu/oasisu pro rychlejší pohyb na mapě.. když někdo zdrhne, tak jsem u něj za pár sekund

Sylab
21-09-16, 16:02
Toto, čo píše Frisco je pravda, pretože je rozdieľ či povieš kok.t ako urážku alebo ako srandu. A keďže sa jedná o kick, tak s tým nič nespravíš.. neni to ban, aby si si požiadal o UB. A kvôli jednému kicku to riešiť cez fórum ako vážne?

Moryk
21-09-16, 16:06
k čemu se mám vyjádřit? proč jednoho hráče kicknu a druhého ne? tak ono záleží na situaci, při které to ten hráč udělal, jestli se jedná o úmysl a nebo ne.

jaká situace ? ty si afkoval a pak te ctcko zajebalo autem ja jsem vlezl na auto ze ho dam pryc a ty mam kicknes "si jediny na auticku" a zajímalo by mně kde si vzal to auticko kdyz mas hlidat simona :)

Sylab
21-09-16, 16:24
Neplač tu furt za jeden kick, už ho aj tak nezmeníš. A zaujímalo by ma, prečo si bral to autíčko potom ty preč ? Veď CTčko (Frisco) AFKoval, zrazili ho a nikto iný tam potom nebol, tak načo si liezol na to auto ?

A keby ťa aj kickol, tak čo si chcel dosiahnuť touto témou bez screenov/dema ? Teraz mu odoberú práva za to alebo čo ? Nemáš dôkazy o tom kicku.

Samco
21-09-16, 18:15
A kvôli jednému kicku to riešiť cez fórum ako vážne?
Ak by sa aj jednalo len o mute, tak každý hráč má právo sťažovať sa. Či je sťažnosť oprávnená alebo nie sa posúdi.



A keby ťa aj kickol, tak čo si chcel dosiahnuť touto témou bez screenov/dema ?

To aby pokaždé, keď bude v hre točil preventívne demo. To, že sa prišiel sťažovať bez dôkazu, neznamená, že ho pošleme hneď preč a odbijeme s tým, že má smolu nakoľko nemá demo.


Nemáš dôkazy o tom kicku.

Viď. post #11 (http://csko.cz/forum/showthread.php?51401-Hm-Nadr%9Eov%E1n%ED-demence-The-Frisco&p=419934&viewfull=1#post419934).


jaká situace ? ty si afkoval a pak te ctcko zajebalo autem ja jsem vlezl na auto ze ho dam pryc a ty mam kicknes "si jediny na auticku" a zajímalo by mně kde si vzal to auticko kdyz mas hlidat simona :)

Ak bol pred tým AFK, tak si ťa mohol kľudne aj pomýliť s druhým. Samozrejme nemusel byť v tom úmysel.

Sylab
21-09-16, 19:55
No počkať, ako vidím odpoveď, tak to môže každý prísť bez dôkazov a nahlásiť hocikoho.. Nejaký dôkaz by mal mať, alebo nie ? Keď ma napadne, že si prídem nahlásiť nejakého hráča za WH bez dôkazov, tak mu šupnete permu ?

Samco
21-09-16, 20:03
To je iný prípad - hlásenie cheatera/sťažnosť na hráča. Tam je potrebný nejaký dôkaz. Prípadne ak hráč nemá znalosti s točením dema a je tu nový a nevie ako to tu ešte chodí, tak z niektorých serverov možno dohľadať HLTV.

teecko
21-09-16, 20:04
Na to aby někdo někomu sebral práva určitě být důkaz musí, ale na to aby si stěžoval ne .. Admin se k tomu může vyjádřit, popřípadě uznat chybu a omluvit se pokud je stížnost oprávněná .. Ale pokud si každý bude stát za svým, bez důkazu to asi nepůjde. Jestli opravdu byl Frisco afk tak to nejspíš neudělal umyslně, viděl třeba jen, že ho přejelo autíčko v logu ještě a Kushe viděl na autíčku, asi by se více adminů zachovalo stejně pokud to takhle bylo :)

Sylab
21-09-16, 20:07
A čo takto, keby na JB mi začnú nadávať do rodiny ale cez mikrofón ? Tam taktiež netreba dôkaz ? To je jedno či admin alebo hráč, dôkaz je potrebný (či už obyčajný chatlog alebo demo).

teecko
21-09-16, 20:14
Mícháš hrušky s jablkama. Na stížnosti na hráče ani nikdo nečeká že se hráč vyjádří a přizná se proto ten důkaz .. Tady se ví, že admin na forku je a chodí sem, tak je celkem jisté že se vyjádří. a zatím se tu nikdo netrestá třeba ani nebude .. Třeba se admin omluví jestli byla chyba na jeho straně .. :D jestli ne tak se to lockne protože víc už bez důkazu nepůjde nejspíš.

Britny
22-09-16, 12:14
Tak se třeba Frisko spletl, když jen tebe viděl na káře, zase z toho nemusíte dělat slohovku do školy.
CT mají zakázáno jasně přejížděj ostatní CT - pokud je to úmyslně, měl by daný hráč dostat zákaz, pokud je to omylem, tak stačí pouze omluva, pokud se někdo někoho snaží přejet a je to vidět, tak bych dala pouze přesun/napomenutí. Opravdu záleží na situaci jak napsal Frisko.
Občas se i v konzole ukáže kdo koho přejel, tak se tam zkuste příště oba podívat

Moryk
22-09-16, 16:01
Tak se třeba Frisko spletl, když jen tebe viděl na káře, zase z toho nemusíte dělat slohovku do školy.
CT mají zakázáno jasně přejížděj ostatní CT - pokud je to úmyslně, měl by daný hráč dostat zákaz, pokud je to omylem, tak stačí pouze omluva, pokud se někdo někoho snaží přejet a je to vidět, tak bych dala pouze přesun/napomenutí. Opravdu záleží na situaci jak napsal Frisko.
Občas se i v konzole ukáže kdo koho přejel, tak se tam zkuste příště oba podívat

hm tako by mně zajímalo proč Frisco nemá zakaz k CT kdyz prejel simon a zasmál jse a řek sorry vidíš ze couvam ne,a jeste kde vzal Frisco auticko kdyz ma hlidat simon a pokud si jeste dobre pamatuju tak za "nehlidani simon" se daval ban taky a ještě něco pokud vim tak na auticku CTcko nema co delat kdyz mu to simon nerekne
PS: Sylabe ty si asi retard nevim co tu řešíš Whčko když toto je jenom stiznost ? :) a kdyz ti nekdo nadava do rodiny pres mikrofon tak mas demo nebo !

a řekl bych že to neni jediná stižnost na Frisca :) Frisco sam prejizdeni CT banuje ale kdyz on zajede simona tak je to v pořádku protože "záleží na situaci" (je to admin) že

The Frisco
22-09-16, 16:22
Já už jsem se vyjádřil a nemám zapotřebí tu psát furt to samé. Takže pokud se nenajde nový podnět k vyjádření a budete tu neustále psát furt to samé dokolečka, tak můj další komentář neočekávejte. A díky za podporu všem fans i v těchto temných dobách.

Jeremy
22-09-16, 17:55
Frisco ty si iny šusták :D

Sylab
23-09-16, 10:15
Nie som retard, neriešim tu WH. Pokiaľ si tak hlúpučký a nepochopil si to, tak som dal len príklad, čo keby nahlásim niekoho s WH bez dôkazov, či by ho tiež zabanovali (PS: Pozri si, čo písal Samčo) ;)

Moryk
23-09-16, 16:16
LOCK ja jse tu nebudu hádat s kok** jmenem Sylab

Sylab
23-09-16, 16:26
Nemáš argumenty proti mne a preto mi nadávaš ? S LOCKOM súhlasím

Samco
23-09-16, 16:31
Vysvetlené, do budúcna radšej buď opatrnejší. Ak admin prechádza hráčov ako tvrdíš hore vyššie, tak k tomu je už potrebný dôkaz, bez toho sa nedá pohnúť ďalej.

LOCK na vlastnú žiadosť.