PDA

Zobrazit normální verzi : cs:go roztiahnutie



qvsaa.
21-09-16, 17:29
ako roztiahnem obrazovku na kazdu stranu? lebo ked dam 4:3 tak mam cierne okraje.. videl som ze michaelaverage to nejak roztahoval ale netusim ako

Nixvan
21-09-16, 20:44
http://funk.eu/hrc/ - Stáhni si to, zapni to, nabinduj si rozlišení, který máš na csku a rozlišení plochy, zapni csko, hoď ten bind na to rozlišení cska a csko se ti roztáhne, až dohraješ jen dej na ploše ten druhej bind a máš to zpátky.

Bezdak
22-09-16, 13:39
Jen takovej OT dotaz. Proč deformovat obraz hry a nenastavit si prostě widescreen rozlišení?

Tupelko
22-09-16, 15:20
Jen takovej OT dotaz. Proč deformovat obraz hry a nenastavit si prostě widescreen rozlišení?
4:3 Roztáhnuté => větší postavička hráče, líp ho trefíš
Tu to je vysvětlené (https://www.youtube.com/watch?v=A5xg3-Mq9xg)

Bezdak
22-09-16, 16:01
To je pro nooby, spravnej frajer to ma na nejvetsi rozliseni.

Nixvan
22-09-16, 18:45
S notebookem kterej to tahá na Black bary na 80 fps dám na nejvyšší rozlišení např. 30fps, tak mi s tim ukaž pořádnou hru :D

teecko
22-09-16, 19:34
nechcete tam jenom hlavěn, cross a velkou postavu hrače ? :D

eastone14
17-11-16, 17:03
Tak bezdak urcite to nie je pre noobov kedze s tym hra 80% progamerov, kazdemu vyhovuje ine rozlisenie, tak isto nie kazdy ma pc stavany na 1920x1080 a vysie rsl. Plus ked sa k tomu prida mapa narocna na FPS ako je nuke tak taky slabucky notebook rovno odpali a mozme volat hasicov, tak prosim ta napis mi aku mas grafiku ci AMD ale NVIDIA a podla toho si v ovladaci grafiky nastavis tie cierne pasy ;)

^nismo
17-11-16, 17:45
Tak bezdak urcite to nie je pre noobov kedze s tym hra 80% progamerov, kazdemu vyhovuje ine rozlisenie, tak isto nie kazdy ma pc stavany na 1920x1080 a vysie rsl. Plus ked sa k tomu prida mapa narocna na FPS ako je nuke tak taky slabucky notebook rovno odpali a mozme volat hasicov, tak prosim ta napis mi aku mas grafiku ci AMD ale NVIDIA a podla toho si v ovladaci grafiky nastavis tie cierne pasy ;)

Tak hlavně že umíš rozebírat posty stare dva měsíce. ;-)

qvsaa.
24-11-16, 12:06
Tak bezdak urcite to nie je pre noobov kedze s tym hra 80% progamerov, kazdemu vyhovuje ine rozlisenie, tak isto nie kazdy ma pc stavany na 1920x1080 a vysie rsl. Plus ked sa k tomu prida mapa narocna na FPS ako je nuke tak taky slabucky notebook rovno odpali a mozme volat hasicov, tak prosim ta napis mi aku mas grafiku ci AMD ale NVIDIA a podla toho si v ovladaci grafiky nastavis tie cierne pasy ;)
sorry ze pisem do starej temy, ale AMD mám. pridaj si ma na steam steamcommunity.com/id/qvsaa a tam to vyriesime ked tak, diky :)