PDA

Zobrazit normální verzi : Novinky na d2 only?



bEK0X
22-09-16, 16:06
---

Giussepe
22-09-16, 16:18
1: Na rozehrání si můžeš zajít na deathmatch nebo AIM server. Podle mě zbytečnost.

2: Jestli ta "animace zbraní" má být to, že primárka bude vidět na zádech, tak mi to taky přijde zbytečné. Akorát to odradí nové příchozí hráče tím, že se budou stahovat kvanta zbytečných věcí, což znamená zdržení a čekání na připojení.

VIP výhody: myslím, že vest+helm+HE+(defus) je pro VIP dostatečná výhoda. přidávání nakych skinů -> opět stahování zbytečností, nightvision na D2only snad nikdo nepoužívá, takže zbytečná výhoda. Navíc, sám momentálně VIP mám a a 75% času stráveného na serveru mám takové množství peněz, že nevím co s nima, takže dávat ještě další výhody je opravdu nesmysl.

^nismo
22-09-16, 16:19
Zdar.
Ten WarmUp se mi líbí. Jsem na tom tak nějak podobně.
Bezvýznamný PRO

Mr.N0b0dy
22-09-16, 16:50
Samě hlouposti, nechte to tak jak to je, proč je asi jeden z nejhranějších? Protože je normální a nemá tam hromadu zbytečností

gre
22-09-16, 16:52
Ja by som nemenil nič, väčšina hráčov tam hrá kvôli tomu že ten server je jednoduchý

Nudista
22-09-16, 17:14
Najhranejší mod na kotelne asi nebude potrebovat ziadne zmeny.

1. potom sa clovek cuduje ze DM a DM FFA su stale prazdne ked sa tam nikto nepride ani len rozohrat
2. koho zaujimaju animacie ?!
3. VIP ma vyhod dost....

Neber to ako hate ale v tych napadoch nevidim ziadny zmysel...

Sylab
22-09-16, 17:51
Podľa mňa by ste tam mohli pridať už len tie animácie a skiny, keď nie Warmup (je pravda, že to si môžeš ísť zahrať na DM, ale oplatí sa to na 1-2 minutky sa tam pripájať ? Oživilo by to hru (síce by sa trošku viac sťahovalo) bolo by to tam lepšie. A na furiene prečo sú teda skiny nožov/zbraní/hráčov ? Podľa mňa sa to hodí aj sem.
Ja by som s tým aj súhlasil, ale kedže ja tu nemám žiadne slovo, nie som admin alebo niečo podobné, tak je to aj v celku zbytočné.

kuba002
22-09-16, 18:05
Blbosti.. Už i moc napodobuješ Goučko :think: PROTI

Sylab
22-09-16, 18:14
Ako, tie skiny sú podľa mňa blbosť, pretože si každý hráč môže stiahnuť skin aký chce a aký sa mu páči, ale tie animácie nie sú zlé.

bEK0X
22-09-16, 20:17
Nemyslim si, ze by ta "animace zbrane" nejak narusila system toho serveru. Naopak by to bylo zpestreni.

^SeaBi
22-09-16, 20:27
1. Proti, zbytečnost, víc ti k tomu napsal giussepe.
2. animace, to je mi jedno, sice je to k ničemu ale jestli se to tam jdá tak se nic špatnýho nestane.
3. Kravina, jak už někdo psal, skiny si můžeš stáhnout individuálně.

Gravitr
22-09-16, 21:50
Warmup co tam teď je, je nastavený tak akorát - aby se všichni stihli napojit a stihli první round. Jinak na dostání hry do ruky potřebuješ většinou víc než 1.5 min.

Zbraň na zádech bych též nepřidával. Je to prostě.. zbytečnost. A čím víc zbytečností na serveru, tím víc ten server stojí za nic.

A VIP výhody.. skiny komentovat radši ani nebudu, noční vidění je k ničemu. Momentální laťka výhod je pro classic servery nastavená tak akorát.

Zaooo
03-01-17, 08:09
Je to už delší dobu mrtvý téma, ale ještě mě napadla taková kravinka :)

K příkazu /rs bych dal, že kdo dá /rs, tak mu to vynuluje peníze na nulu. Řikám, že to jen kravinka :)

wowz0r
03-01-17, 08:59
Proč? To, že si někdo potřebuje malinko boostnout ego, podpořit se psychicky, že si dá /rs, tak má být potrestán 0$? Nic proti, ale pokud si někdo dá /rs ze skóre 1:13, tak stejně asi ani tak moc peněz nemá.
Navíc /rs nijak neovlivňuje ostatní hráče na serveru, tak proč by měl být dotyčný trestán finančně? Za co?

Hloupost.

RedCure
10-02-17, 18:28
Zdravím všechny,

dust2 only servery hraji už nějaký ten pátek a za tu dobu jsem si nevšiml nějaké té rapidní změny, která by server oživila. Proto bych tu pro Vás měl menší návrhy či nápady pro vylepšení tohoto jednoho z nejhranějších serverů na Kotelně a třeba by se i někdy v budoucnu daly zrealizovat a tím pádem by to i přilákalo více hráčů.

1. takový nápad mi v hlavě už nějakou tu dobu v hlavě koluje a to je přidáni WarmUp (zahřívacího kola) na server d2 only. Ano vím, že už na serveru WarmUp je, mám pocit něco kolem 15-ti sekund. To je v podstatě jako kdyby tam nebyl. Proto mě napadlo, že by se přidal WarmUp před začátkem mapy a to na např. 1,5 minuty se startem 16 000 $. Proč? Už delší dobu si všímam jak většina hráčů (např. i já) ihned po připojení začne hrát, ale proste to nemají v ruce. Chtějí se roztrénovat, vžít se do té hry a to nějakou tu minutku potrvá.
2. takový vedlejší nápad je vylepšení animace zbraní na postavě.

Samozřejmě pak ještě nějaké ty výhody pro VIPka (skiny na jednotlivé zbraně, automat. noční vídění po spawnutí atd.)

Omlouvám se za nějaké ty chybičky v postu, ale píši to na rychlo. Jinak budu rád za každé pozitivní názory, připomínky či vylepšení mých návrhů. :happy:

http://i.imgur.com/ZFmacDz.png

1.WarmUp je podle mě zbytečný, k rozehřivani jsou servery DM...
2.Ten se skinama na zbraně, když máš VIP, to už by bylo trošku kopírování "GameShites". :D A noční vidění je docela zbytečné...
To je tak vše, neber si to bEKOX jako kdybych měl něco proti tobě :D
RedCure