PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh pre vylepšenie prestrelky



Sylab
22-09-16, 17:02
Dobrý deň.
Navrhol by som do prestrelky (čo je def. mod) zbraň KNIFE (Nôž)
Spravil by som to tak, že CTčka by mali veľa HP napr. 300 (podľa počtu T), Tčka normálne 100 a sekali by sa. Je to len také vylepšenie modu.

To je taký stručný popis

TobiskaTade
22-09-16, 17:25
Dobrý deň.
Navrhol by som do prestrelky (čo je def. mod) zbraň KNIFE (Nôž)
Spravil by som to tak, že CTčka by mali veľa HP napr. 300 (podľa počtu T), Tčka normálne 100 a sekali by sa. Je to len také vylepšenie modu.

To je taký stručný popis

Tohle bych bral taky , bylo by to zajímavý vylepšení :)

Sylab
22-09-16, 17:28
Poprípade by som to nazval Knife mod / nejaký iný mod by to bol. :)

Operak
22-09-16, 20:44
Je to dobrý nápad jen stím rozdílem, že by jsem nedával HP pro CT podle počtu veznu ale dal by jsem jim předem určený počet HP. Co budou dělat lidé na JB 1 například když bude plný server, dá se "Knife Mod" tak budou mít CT 2000 životu? Snad to ani v možnostech serveru neni aby bylo tolik životů co vím. Pokud by to někdo pořádně promyslel tak si myslím, že by tento mod uvítalo dost hráčů.

SirValecekLuis
02-10-16, 15:30
Souhlasím, také bych to bral aspoň by to bylo zajímavější.

Troppe
02-10-16, 22:14
Je to dobrý nápad jen stím rozdílem, že by jsem nedával HP pro CT podle počtu veznu ale dal by jsem jim předem určený počet HP. Co budou dělat lidé na JB 1 například když bude plný server, dá se "Knife Mod" tak budou mít CT 2000 životu? Snad to ani v možnostech serveru neni aby bylo tolik životů co vím. Pokud by to někdo pořádně promyslel tak si myslím, že by tento mod uvítalo dost hráčů.

Je rozdíl mít (příklad) 500HP proti 7 vězňům x 17 vězňům.

Co se týče návrhu,tak bych tam tenhle mód nepřidával. Bude to zdlouhavé,nahánět se po celé mapě. Už tak jsou celkově přestřelky dost dlouhé kvůli kempu některých hráčů.

because
02-10-16, 22:49
Je jedno aký mod tu navrhneš, z tých 5000 modov čo tu bolo navrhnutých nebol pridaný myslím ani 1.

^SeaBi
03-10-16, 09:18
proti, další mód kde se CTčka shovají na nějakou věž a budou čekat u žebříku jako u sparty a co si budem povídat, spartu dávají jenom blbci co si snaží nahonit fragy u CT.

Nakladana Okurka
03-10-16, 11:04
To je rozhodně blbej nápad.
Bude poslední T a poslední CT třeba a budou před sebou utíkat. Ti co dávají pro tak si asi neuvědomují ty negativa co to přinese.

Britny
03-10-16, 11:53
Knife mod už byl dávno navržen, ale jako 1HP:


Já stále navrhuji mod - only knife

CT - ? hp (max50) - bez helmy a vesty - zde se bude HP redukovat při počtu hráčů na serveru, jak to bývá při přestřelce
T - 1hp - bez helmy a vesty

ízi fast game :D

FairEsencia
04-10-16, 18:39
Mod prestrelka se tomu asi rika protoze se tam strili :)) ne ze se tam budeme sermovat Knifama -.- ...