PDA

Zobrazit normální verzi : FairEsencia



FairEsencia
25-09-16, 11:18
Vypis z konzole:


Hráč Fair_Esencia [Nebelgrimm]
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:1481055615
IP adresa 2.122.124.135
Udělen 24-09-2016 - 15:59
DĂ©lka BANu 4320 minut
Vypršà 27-09-2016 - 15:59 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 2 dny 19 hodin 57 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] demence
BAN dal Admin *!GOOD NIGHT HUMAN PRIDE!*23* (GNHP23)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 5 mini (jail_paradise_pfm)





Poznamka:






dostal sem ban od humana za prej za Demenci ... nechapu vubec zaco ... byla nova mapa a semnou byl nejakej barny .. ani jednou nepromluvil ... uplynuly 4 kola a ani simona si nevzal ... prijde Human a ja mu zrovna rekl ''Promluv'' a Human po me zacal rvat a rikat co si o sobe myslim ze sem nejaky amdin ci co ... Pote mi dal ban k CT na 3 dny... nejsem vubec spokojen s jeho usudkem .!!! Mam i svedky co se delo ... ! Prosim o vysvetleni ....

GNHP23
25-09-16, 11:26
Neustále se ptáš na mikrofony (i když tam su já a miky sem si zkontroloval) a když ti neodpoví protože ti odpovíd ani nemusí tak je zabijíš...zeptáš se jednou a pak je hned na začátku kola kiluješ aniž bys věděl esi ten mik má.Když sem ti řekl že to není tvá starost tak si po mě začal stěkat že máš právo je zabíjet když si simon. Nebylo to poprvé co sem ti to říkal a co sem tě viděl to dělat. Pak mi píšou lidi že tam kiluješ bezdůvodně ct.Navíc sem ti říkal už když sem tě viděl poprvé že to děláš že máš psat přes ! a došel bych tam ale místo toho je zabijíš.

FairEsencia
25-09-16, 11:46
neustale se ptam na mikrofony ? ... neptal sem se ani jednou jen sem mu jako simon prikazal at promluvi protoze si nevzal simona .. do chatu sem psal at si vezme simona .. nic .. nenapsal ani nic nerekl ... bohuzel jako simon ho mam pravo zabit :) i mu prikazat :)) pokud neco neni v pravidlech muzu si delat co chci :)) pravidla uctivam a neporusuji .. :) jelikoz to neni v pravidlach neni to uz muj problem :)) je to vas bordel .. !!! a jestlize prijdes a zacnes tam name rvat co pak cekas ?? nejdrive si veci zjisti u me nebo se me zetej a pak jednej :)) taky pristup jak nekdo ma ke me taky ja mam k nemu :))

GNHP23
25-09-16, 11:55
jak už sem psal...nebylo to poprvé co sem tě viděl to dělat a nejmíň 5x sem ti říkal ať napíšeš přes ! a já bych došel nebo jinej admin!!!

FairEsencia
25-09-16, 12:05
co to tu furt meles ?:D:D:D:D porad pisu pres ! a nikdo neprijde :)) je to uz vas problem navic v pravidlech nic takoveho neni to asi nechapes co ? :)) i operak je semnou :))

GNHP23
25-09-16, 12:09
hele já tam došel na hlášení které bylo na tebe že zabíjíš pořád ct a když sem ti to chtěl vysvětlit (už po několikáté) tak sis mlel pořád to svoje jak můžeš a že tě to nezajímá...UB nedostaneš

FairEsencia
25-09-16, 12:19
Kdyz je clovek vul jako ty je skoda tam neco resit co ? :))) ''uz po nekolikrate''' tj furt jen hledas dalsi a dalsi chybi a neuznas ze mam pravdu :)) Rekl bych ze tvoji povinnosti je znat pravidla tak si je prosimte jeste jendou precti :)) nic takoveho co tu pises tam neni :)) hah.. fascinuje me jak se porad snazis najit chybu a porad meles to same dokola ... Ted sem ti na JB6 rekl ze me tam dal Kushy fk .. co si udelal nic :))

GNHP23
25-09-16, 12:34
napíšu ti posledních pár vět....ano bylo to po několikáté a sám to dobře víš jen prostě nedokážeš pochopit že to dělat nemáš a vysvětlovat ti to pořád dokola nebudu proto si dostal zákaz!! Dostal si jen 3 dny aby sis to uvědomil a pokud to pořád nechápeš tak je mi to líto ale vysvětlovat ti to nebudu...a co se týče toho fk tak nemůžu vidět vše-to bys mohl chápat a vědět

FairEsencia
25-09-16, 12:44
boha ... porad to nechapes o co se snazim ?? Ne! nejsem si vedom ze by me nejaky ''Admin'' upozornoval nato ze mam zakaz se ptat na miky nikoliv prikazu at promluvi :)) toto ti nedochazi co ?? ! Znova te pozadam aby sis precetl pravidla :)) neni nikde napsane o tom co mi ty tady rikas :) Proste ja si stojim za pravdou a ppravda je na me strane :) nebyl si u toho nic .. kdyby ses me normalne slusne zeptal mohli sme si to vyrikat normalne jako clovek s clovekem a ne jako pes se psem ... Myslim si ze je castecne chyba i na me strane a to jak sem to pojal .. nikoliv si porad stojim za svym a ty vis ze mam pravdu :))

Britny
25-09-16, 14:38
Nevytvářej si tu vlastní pravidla. Simon nikdy nemusel a ani to není jeho povinnost zjištovat u jiných mikrofon - od toho jsou tu spešlové a admini, proto mají ty pravomoce. Simon se má starat o vězně, aby plnili jeho příkazy a nějak je zabavit, ct ho mají chránit a nedělat bordel, ale určitě NENÍ jejich povinnost ti sdělovat zda mají či nemají mikrofon. Vždy to tak bylo a bude, je taky zakázáno zabíjet ostatní CT, jen proto že si myslíš že nemají mik.

FairEsencia
25-09-16, 17:04
VLastni pravidla si nevytvarim :). ! nicmene Seru na to resit to nebudu .. mate v tom bordel vy ... mate to dat do pravidel ... ! nebrani simona je jedna vec ... nemluveni druha ... navic admin se ho ani nezeptal ci ma mik nic ..

GNHP23
26-09-16, 09:08
Tak aby bylo jasno...nejsem povinen tě učit pravidla přesto sem se ti to snažil vysvětlit ale ty si to slyšet nechtěl,porad sis mlel tu svou. Mik sem mu zkontrolovat nemohl páč si ho zabíjel. Nebudu to tady s tebou řešit pac to evidentně nechápeš. Cus

Nakladana Okurka
26-09-16, 10:39
Nesnášim, když přijdu na server, odkud přišlo hlášení a zacnu "Player123 mas mik?" a CT mi ho zabije se slovy, ze nemá.
Ten ban jsi dostal na tři dny, což je snad asi (až na výjimky) nejmenší délka trestu k CT, kterou admini dávají.
Stojím za Humanovym názorem.

FairEsencia
26-09-16, 14:28
hmm.. nejsi povinnen me ucit pravidla :)) TO JO KDYZ TO V PRAVIDLECH NENI LOOOLLL pochop cest

Britny
26-09-16, 15:26
V pravidlech není spousta věcí, protože už je to tak automatické dané serverem/portálem, že to tak ti hráči berou. Admin si žádná pravidla nevytváří, pokud se mají nějak změnit, tak se to probírá mezi adminy a potom se to přidává do pravidel. Ale pokud hráč něco dělá a admin nebo spešl mu vysvětlí, že to tak není, tak by to měl respektovat. Ten admin si to nevymýšlí, jen říká jak to nemá být. Kdyby se každá ptákovina dávala do pravidel, tak se ten JB může rovnou zrušit. Jestli tě admin upozornil na to, že je nemáš zabíjet, protože nesplní tvůj příkaz "promluv do miku" tak si je neměl zabíjet. Pokud CT nenarušuje nějak hru, že ti do toho kecá, nebo dělá bordel, tak ho nemáš zabíjet. Takhle si můžeš zabit celý CT tým a bere se to jako napomáhání vzpouře - spolupráce s vězni. My v tom žádný bordel nemáme. Některé pravidla, jak jsem psala jsou daná už automaticky, proto tam nejsou. Ted to máš vysvětlené, tak doufám, že příště už nikoho zabíjet nebudeš.