PDA

Zobrazit normální verzi : JB/Admini by mali isť príkladom pre hráčov = HUMAN



Fellow
27-09-16, 17:13
Dobrý deň,
Dnes sa stala na Jb1 situácia taká kde jb admin Human ukázal svoju demenciu,neschopnosť a to tým že spôsobil MTK pri voľnom dni(Vd mal iba Human
Na Deme to zachytené nieje ale je tam vidieť arogantné správanie daného admina voči tejto situácií.
"Sám napísal že mu to je jedno a že cieľom módu Jailbreak je získať PP za [COLOR="#FF0000"]akéhokoľvek spôsobu aj s pomocou MTK"
Demo :http://leteckaposta.cz/689760956
Prosím za vyjadrenie adminov z JB sekcie a poprípade hráčov
Ďakujem za pochopenie , pekný deň

Nakladana Okurka
27-09-16, 17:28
V chatlogu to tak vážně je, pokud jsi za účelem získání pp opravdu dál úmyslný MTK (ať už se jednalo mačkání CT tlačítek, nebo házení granátu do šachty) tak by mě zajimalo tvoje vyjádření k tomu Humane. A argument, že Bee po tobě jde od dob, co máš spešla, nebo že pláče je v tuhle chvíli dost nemístnej.

Mr.Skunky:P
27-09-16, 17:34
V chatlogu to tak vážně je, pokud jsi za účelem získání pp opravdu dál úmyslný MTK (ať už se jednalo mačkání CT tlačítek, nebo házení granátu do šachty

Ahoj Okurko, MTK byl způsoben tím že Human vzal autíčko a přejel vězně.

grifin
27-09-16, 17:37
za to se normalne banuje kdyz prejede 1 T to se da tolerovat ale jestli prejede 10 lidi tak za to davam ban

Osle
27-09-16, 17:40
za to se normalne banuje kdyz prejede 1 T to se da tolerovat ale jestli prejede 10 lidi tak za to davam ban

Dohromady přejel 3 nebo 4 T, než se nám ho povedlo zabít.

Nakladana Okurka
27-09-16, 17:41
Já třeba kickoval když přejede 1-3 lidi a nad tři lidi to banuju (banoval bych). Bez důkazů ale stejně nelze banovat/trestat.
E: ikdyz oni ty nepřímý důkazy jsou

KeYo
27-09-16, 17:41
pekny TRYK Humane

Mr.Skunky:P
27-09-16, 17:48
Humane asi ti zkazím tvé dětské představy,Jelikož cílem vězňu je vyvolat vzpouru a vzpourou vyhrát kolo pro T nikoli zvítězit nadevšemi vězňi.

+Si myslím že se Human přiznal tím co napsal.

Jailbreak 27-09-2016 16:25:32 STEAM_0:0:96745162 88.102.87.104 *!GOOD NIGHT HUMAN PRIDE!*23* tvl :D toto sem udelal hodnekrat a nikdy nic...cilem hry je mit pp ne snad :D :D

Osle
27-09-16, 17:51
Humane asi ti zkazím tvé dětské představy,Jelikož cílem vězňu je vyvolat vzpouru a vzpourou vyhrát kolo pro T nikoli zvítězit nadevšemi vězňi.

+Si myslím že se Human přiznal tím co napsal.

Jailbreak 27-09-2016 16:25:32 STEAM_0:0:96745162 88.102.87.104 *!GOOD NIGHT HUMAN PRIDE!*23* tvl :D toto sem udelal hodnekrat a nikdy nic...cilem hry je mit pp ne snad :D :D

Humane: Cílem hry za vězně je ve vhodném okamžiku vyvolat vzpouru a zabít všechny dozorce.

replika
27-09-16, 18:03
Ja osobne som tam bol a celu situaciu som mohol vidieť na živo akosi som nepochopil prečo human dostal od Smoulu VD ale to neriešim potom human išiel pre autíčko došiel do boxu prešiel jedneho hrača na to simon povedal že ma ist preč lenže využil že tam ešte je a prešiel aj mna a ešte 1 či 2 to si nepamätám potom bol zneškodneny no a začala sa hádka kde sa trosku chytili fellow oslík a human :) potom human zmlkol a sem tam niečo napísal chápem že human sa chcel zabaviť ale ked už zrazil toho jedneho(aj to by nemal robiť kedže je adminom) mal ist preč a nie že vycúva a napáli to na mna a spol. vete : Jailbreak 27-09-2016 16:25:32 STEAM_0:0:96745162 88.102.87.104 *!GOOD NIGHT HUMAN PRIDE!*23* tvl :D toto sem udelal hodnekrat a nikdy nic...cilem hry je mit pp ne snad :D :D absolútne nerozumiem pokial si to urobil viac krát tak si asi nebol v tej chvíli admin že ? a pokial nevieš čo je cielom hry tak mame sa to vôbec o čom baviť ? Human nič proti tebe nemam ale spravil si riadnu volovinu :/

Giussepe
27-09-16, 18:04
Já bych dal Simonovi zákaz k CT.

Je to jeho problém, že si to nedokáže ohlídat. Kdyby zavřel box, tak se to nestane. Já tohle dělám taky, občas to vyjde, ale když je schopný simon, tak mě zastřelí dřív, než stihnu někoho přejet.

Doprdele!! Je to fun mód, tak tu nebrečte nad každým killem. Přesně kvůli takovejm uplákánkům jako jste vy, jsem navrhoval tu JB Anarchy, protože tam by se nic takovyho neřešilo. Nechal ses přejet? tvůj problém. Prostě si počkej na další kolo a neotravuj s takovouhle malicherností adminy.


btw, dobry TRYK human :happy:

GNHP23
27-09-16, 18:09
ok přiznávám chybu,do dneška sem nevěděl že to je tak vážnej prohřešek. Nikdy sem neviděl ban za přejetí spoluhráčů (nepočítám u ct). Takže s jakýmkoliv trestem souhlasím a omlouvám se. Víc už asi nezmůžu...

Nakladana Okurka
27-09-16, 18:14
Já si myslím, že omluva je fér, takže toto se může locknout

Fellow
27-09-16, 18:15
Já bych dal Simonovi zákaz k CT.

Je to jeho problém, že si to nedokáže ohlídat. Kdyby zavřel box, tak se to nestane. Já tohle dělám taky, občas to vyjde, ale když je schopný simon, tak mě zastřelí dřív, než stihnu někoho přejet.

Doprdele!! Je to fun mód, tak tu nebrečte nad každým killem. Přesně kvůli takovejm uplákánkům jako jste vy, jsem navrhoval tu JB Anarchy, protože tam by se nic takovyho neřešilo. Nechal ses přejet? tvůj problém. Prostě si počkej na další kolo a neotravuj s takovouhle malicherností adminy.


btw, dobry TRYK human :happy:

"Tvoj "zákaz k Ct som nejak nepochopil .. to má simon zabiť VD keď vôjde do Boxu?

Giussepe
27-09-16, 18:17
"Tvoj "zákaz k Ct som nejak nepochopil .. to má simon zabiť VD keď vôjde do Boxu?

kdyby byl box zavreny, tak tam ani nevjede. A to že nez ho CT zneškodnili, tak stihl zabít 4 vězně prostě svědčí o neschopnosti simona.

deagle1981
27-09-16, 18:53
MTK - ban nie ?
prik. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=168064
čo sa tu ešte rieši ?

Nudista
27-09-16, 18:54
Human izy tryker, kto sa nevie vyhnut auticku je dement, 6 CT sa prizera ako sa prechadza a potrestany je hrac a nie neschopne CT.

Toto je realita dnesneho jailbreaku, len si pozrite hlasenia cheaterov a je tam stale dookola JB/JB DEMENCIA/JB MTK... To je daň za to ze tam su minimalne pravidla a potom sa len stazujete na forku.

PS: Ukrižujte humana za tento nehanebný čin !

Krasne Prasacko :*

FizzyBubble
27-09-16, 19:29
Za MTK se ban nedává, chyba je pouze na simonovi a CT, že neumí uhlídat jedno VD.

Connan
27-09-16, 19:41
Vězeň nemá žádným pravidlem zakázáno zabít vězně (pokud ho nezabije tlačítky), takže vlastně nerozumím, co vadí na tom, že Human přejel autíčkem jiné vězně, toto se dělalo vždycky a asi i vždycky bude. Je to neschopností Simona, než VD doběhne pro autíčko, tak už má mít dávno zavřený box, a nebo jestli je u atrakce, tak si to má jinak ošéfovat, například jestli bude vd narušovat průběh hry, tak dostane kill.

deagle1981
27-09-16, 19:55
Za MTK se ban nedává, chyba je pouze na simonovi a CT, že neumí uhlídat jedno VD.
jak nedava sa ban za MTK ty si čo za admina ved si pozri banlist

FizzyBubble
27-09-16, 20:06
jak nedava sa ban za MTK ty si čo za admina ved si pozri banlist

to ze nejaky kaspari davaj ban za MTK, neznamena, ze je to spravne

Grakon2702
27-09-16, 20:37
Pokud bych to měl řešit podle pravidel do puntíku...


5. Hráči s volným dnem je zakázáno narušovat hru Simona, mačkat tlačítka v boxu, apod.
=> Hráč s volným dnem má zakázáno přejíždět ostatní hráče (netrestá se banem)


8. Zákaz mačkat CT tlačítka, která v daný moment zabijí jiného hráče (neplatí při HVD). (trestáno banem)
=> Hráč s volným dnem má zakázáno přejíždět ostatní hráče (trestá se banem)

=> Admin si může vybrat, zda má hráče zabanovat.


19. Dozorcům je zakázáno fragovat, zabíjet zbytečně hráče (Příklad: běžte k bočním stěnám boxu). Tím se myslí i to, když má vězeň příkaz "puštěná klávesnice", Simon musí tolerovat to, když se hráč pohne jen o malý kousek.
=> Simon neměl právo zabít hráče s volným dnem, ikdyž byl s autíčkem v boxu, protože nenarušoval hru. Simon ho mohl zabít až v momentě, kdy začal přejíždět. Z toho vyplývá, že Simon i ostatní dozorci jsou na tom nevinně.

bol raz jeden král
27-09-16, 20:53
Dobrej TRYK humane

Reflux
27-09-16, 21:02
Jednoduše neuvěřitelné. Místo toho, aby jste v pohodě dál hráli, tak tady řešíte sračky...

KajSinek
27-09-16, 22:06
Všetci boli pri sebe viac hráčov, takže raz dva sa dalo zabiť aj polku z toho, pretože on tam len vošiel a raz cúval a zabil 4 T. Box nemusí byť zavretý a tak sa mi zdá, že nevidno z hora menovky, čiže simon mohol chcieť dať otázky a otvoril box, čiže box nemusí byť zavretý ak chce simon simonovať. Nie je to hlúposť simona, že si otvorí box, keď potrebuje.

Tatka.Smoula
27-09-16, 22:39
MTK - ban nie ?
prik. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=168064
čo sa tu ešte rieši ?

Tenhle příklad je trochu nemístný, jelikož Prasátko mačkal, mačká a nejspíše bude i dál mačkat CT tlačítka (podle toho jsou také délky banu). Ten ban má ode mě za opětovné mačkání CT tlačítek na oasisu se zabitím T.


"Replika:akosi som nepochopil prečo human dostal od Smoulu VD ale to neriešim"

Dostal VD, jelikož dostal minulé kolo FK a chtěl jsem pomoci simonovi s rychlostí rozdání VD. :)

KajSinek
27-09-16, 22:47
A to VD .....tak Human dostal FK na ďaľšie kolo hneď na začiatku dal Šmoula VD Humanovy a ja som mu dal kill pretože ja som ani nevidel, že to je VD, pretože nebol označený na zeleno a nevedel som ani, že to je Human.....proste som konal aby nikto nezdrhol a na ďaľšie kolo sa stal ten MTK.

Fast212
27-09-16, 23:57
Já bych dal Simonovi zákaz k CT.

Je to jeho problém, že si to nedokáže ohlídat. Kdyby zavřel box, tak se to nestane. Já tohle dělám taky, občas to vyjde, ale když je schopný simon, tak mě zastřelí dřív, než stihnu někoho přejet.

Doprdele!! Je to fun mód, tak tu nebrečte nad každým killem. Přesně kvůli takovejm uplákánkům jako jste vy, jsem navrhoval tu JB Anarchy, protože tam by se nic takovyho neřešilo. Nechal ses přejet? tvůj problém. Prostě si počkej na další kolo a neotravuj s takovouhle malicherností adminy.


btw, dobry TRYK human :happy:

K tomuto by som sa chcel vyjadrit: To co si napisal je od zaciatku do konca uplna sracka.

Vobec neni simonova chyba ze VDcko zabije v boxe s autom 4 ludi a ze by on mal za to dostat ban za neschopnost to uz je uplny nonsens.

"kdyby byl box zavreny, tak tam ani nevjede. A to že nez ho CT zneškodnili, tak stihl zabít 4 vězně prostě svědčí o neschopnosti simona."

tato veta je tiez celkom zle napisana, nemas kazdu mapu na ktorej sa da zatvorit box napr. (beach)... zrazi tam vdcko 4 ludi a ty das ban simonovi za neschopnost.

"Nechal ses přejet? tvůj problém." ano ty mas byt pri zadnej stene odides aby ta nezrazilo vdcko a zabije ta simon za porusenie prikazu...

+si myslim ze zato ze je admin nemal by mu prejst ban... aj ked proti humanovi som nikdy nic nemal ide tu o ten princip a nie o to ci s nim niekdo vychadza.
=====Umyselny MTK ban 1 den, ako je v pravidlach, keby to neni admin uz ma davno ban=====

Connan
28-09-16, 09:03
Kde máš napsané, že za úmyslný MTK je ban na den?

deagle1981
28-09-16, 10:50
:mml::mml::mml::mml::mml::mml::mml:
Tenhle příklad je trochu nemístný, jelikož Prasátko mačkal, mačká a nejspíše bude i dál mačkat CT tlačítka (podle toho jsou také délky banu). Ten ban má ode mě za opětovné mačkání CT tlačítek na oasisu se zabitím T.


"Replika:akosi som nepochopil prečo human dostal od Smoulu VD ale to neriešim"

Dostal VD, jelikož dostal minulé kolo FK a chtěl jsem pomoci simonovi s rychlostí rozdání VD. :)
Ok tatka nemusíš ma hneď uloviť a zožrať ja som to uviedol ako priklad tak ma hned nezabíjaj

Britny
28-09-16, 12:26
K tomuto by som sa chcel vyjadrit: To co si napisal je od zaciatku do konca uplna sracka.

Vobec neni simonova chyba ze VDcko zabije v boxe s autom 4 ludi a ze by on mal za to dostat ban za neschopnost to uz je uplny nonsens.

"kdyby byl box zavreny, tak tam ani nevjede. A to že nez ho CT zneškodnili, tak stihl zabít 4 vězně prostě svědčí o neschopnosti simona."

tato veta je tiez celkom zle napisana, nemas kazdu mapu na ktorej sa da zatvorit box napr. (beach)... zrazi tam vdcko 4 ludi a ty das ban simonovi za neschopnost.

"Nechal ses přejet? tvůj problém." ano ty mas byt pri zadnej stene odides aby ta nezrazilo vdcko a zabije ta simon za porusenie prikazu...

+si myslim ze zato ze je admin nemal by mu prejst ban... aj ked proti humanovi som nikdy nic nemal ide tu o ten princip a nie o to ci s nim niekdo vychadza.
=====Umyselny MTK ban 1 den, ako je v pravidlach, keby to neni admin uz ma davno ban=====

K těm co jsem zvýraznila a podtrhla se ti vyjádřím:
Koho jiného je to chyba než Simona, který si v klidu může zavřít box + (ted k tomu potrženému mapa beach) tam kde nejde, tak má Simon právo přikázat VD, aby se mu nepletlo s autem do areálu, kde momentálně je s vězni, to VD tím může tak narušovat hru a Simon ho tedy může zabít, pokud neuposlechne. Že to je Simonovi jedno, to je už věc druhá.

Pokud Simon není schopný tohle celé si s jedním VD vyřešit a už vidí že najíždí do boxu a hráči vidí že je to VD chce přejet, tak Simon by neměl vůbec nikomu z nich i když dal nějaké příkaz dát kill, protože se stále bavíme o tom, že si to Simon neumí pohlídat. Pokud by se tak však stalo a dal za toto někomu kill, když je VD chce přejet a oni se pohnou, hráči by měli dostat VD, protože za to nemohli, že Simon nepřikázal VD, aby se tam nepletl. Takže to co napsal Giu je pravda.
To že má hráč VD neznamená, že si tam může dělat co chce, může, ale nesmí tím narušovat průběh hry + chodit do zbrojky, brát zbraně. V tomto případě má právo ho Simon zabit.

MTK = 3h, platí to pouze pro CT tlačítka. Je to bráno z toho důvodu, že vězni se při takovém tlačítku nemůžou nijak bránit, prostě hned umřou. Za to autíčku se vyhnout můžou. Za přejetí autem sem já osobně ještě nikomu nedala ban, pouze v případě, kdy je mod a hráč místo, aby se mu věnoval, tak schválně jezdí na autu a přejíždí ostatní vězně - což ale beru jako nevěnování se modu a za to spíše mu dám jen slay.

deagle1981
28-09-16, 12:39
VD nemusí počúvať simona to kde si vzala ? VD si môže robiť čo chce pohybovať sa po celej mape okrem zbrojky samozrejme preto to je VD lebo nemusi plniť príkazy ,môže ho zabiť ak mu narúša atrakciu.
Potom treba zaviesť nove pravidlo
Zakas jazdit s autíčkom v areali ciel jak pre VD tak pre CT
A bol by pokoj lebo vela CT to robi a aj VD samozrejme pokial simon neprikaze doniest ct auticko ze bude atrakcia v boxe s autickami

Karadak
28-09-16, 12:50
Ak to myslis takto tak nie nemusi ho pocuvat. Simon mu povie "aby odisiel." Ber to ako varovanie ze sa mu pletie do simonovania a ak neodide dostane kill. ;)

Britny
28-09-16, 13:01
VD nemusí počúvať simona to kde si vzala ? VD si môže robiť čo chce pohybovať sa po celej mape okrem zbrojky samozrejme preto to je VD lebo nemusi plniť príkazy ,môže ho zabiť ak mu narúša atrakciu.
Potom treba zaviesť nove pravidlo
Zakas jazdit s autíčkom v areali ciel jak pre VD tak pre CT
A bol by pokoj lebo vela CT to robi a aj VD samozrejme pokial simon neprikaze doniest ct auticko ze bude atrakcia v boxe s autickami

Pokud mu narušuje hru, i tím že se tam plete autem, které tam hrčí, tak mu může přikázat, aby s ním odjel pryč, to stejné platí pro CT, kteří si tam dojedou s autíčkem. Pokud to Simonovi překáží, protože to auto je hlučné, tak mu to přikázat může, nevím co je na tom k nepochopení. Někomu to nevadí a někomu ano, zase bys chtěl sepisovat listinu pravidel.

deagle1981
28-09-16, 13:09
Pokud mu narušuje hru, i tím že se tam plete autem, které tam hrčí, tak mu může přikázat, aby s ním odjel pryč, to stejné platí pro CT, kteří si tam dojedou s autíčkem. Pokud to Simonovi překáží, protože to auto je hlučné, tak mu to přikázat může, nevím co je na tom k nepochopení. Někomu to nevadí a někomu ano, zase bys chtěl sepisovat listinu pravidel.
Nie len že VD nemusi počúvať simona to je celé čo som chcel

Pikii :D
28-09-16, 13:15
Vážne sa bojím o psychiku niektorých jedincov na tomto portály.
Prospela by vám pauza od JB, pretože ako to tu tak čítam niektorí by boli schopní aj zabíjať len preto aby sa potvrdila ich pravda. A, ked nedokážete počkať pár minút na dalšie kolo k vôli (z časti CT a z časti vašej neschopností) tak to musia mať v živote veľmi ťažké.

PS: Prechádzanie na aute som v živote nebanoval a ani nebudem. A najvtipnejšie je ako tu niektorí nariekate a pri tom, ked sme spolu na serveri tak pri každom hvd sa jebete na auta a prechádzate sa.
Škodoradosť najlepšia radosť.

Tupelko
28-09-16, 13:29
ok přiznávám chybu,do dneška sem nevěděl že to je tak vážnej prohřešek. Nikdy sem neviděl ban za přejetí spoluhráčů (nepočítám u ct). Takže s jakýmkoliv trestem souhlasím a omlouvám se. Víc už asi nezmůžu...
Tomu se říká tryk, za který nám chtěli vzít spešla :D
Ale omluvil se tak veci vybavene či

Giussepe
28-09-16, 13:53
K tomuto by som sa chcel vyjadrit: To co si napisal je od zaciatku do konca uplna sracka.

Vobec neni simonova chyba ze VDcko zabije v boxe s autom 4 ludi a ze by on mal za to dostat ban za neschopnost to uz je uplny nonsens.

"kdyby byl box zavreny, tak tam ani nevjede. A to že nez ho CT zneškodnili, tak stihl zabít 4 vězně prostě svědčí o neschopnosti simona."

tato veta je tiez celkom zle napisana, nemas kazdu mapu na ktorej sa da zatvorit box napr. (beach)... zrazi tam vdcko 4 ludi a ty das ban simonovi za neschopnost.

"Nechal ses přejet? tvůj problém." ano ty mas byt pri zadnej stene odides aby ta nezrazilo vdcko a zabije ta simon za porusenie prikazu...

+si myslim ze zato ze je admin nemal by mu prejst ban... aj ked proti humanovi som nikdy nic nemal ide tu o ten princip a nie o to ci s nim niekdo vychadza.
=====Umyselny MTK ban 1 den, ako je v pravidlach, keby to neni admin uz ma davno ban=====



Britny to už celkem shrnula, ale neodpustím si na tebe reagovat. Tak začneme:


Vobec neni simonova chyba ze VDcko zabije v boxe s autom 4 ludi a ze by on mal za to dostat ban za neschopnost to uz je uplny nonsens.

Za prvé, vůbec si nenapsal nějaký argument, čím bys to svoje tvrzení podložil. No, ono je to celkem logické, protože žádný argument neexistuje. Je to jen a pouze simonova chyba, poněvadž ON si to měl ohlídat, aby to VDčko do toho boxu ani nevjelo. Budťo zavřít box a nebo, pokud box zavřít nejde, ( jak si úplně zcestně podotknul, ale dejme tomu...) tak prostě říct VDčku at se kolem boxu na autíčku nemotá nebo dostane kill. Na to má simon plné právo a i kdyby to VDčko opravdu zabil, tak žádný rozumně uvažující admin mu zákaz/ban nedá.


jdeme dál:

tato veta je tiez celkom zle napisana, nemas kazdu mapu na ktorej sa da zatvorit box napr. (beach)... zrazi tam vdcko 4 ludi a ty das ban simonovi za neschopnost.
Ano, sice nemáš každou mapu, ale tady se neřeší mapa beach, ale mapa, kde ten box zavřít šel, takže poněkud bezpředmětná poznámka. Navíc jak jsem napsal výše, simon může VDčku říct, ať se nemotá okolo boxu.



ano ty mas byt pri zadnej stene odides aby ta nezrazilo vdcko a zabije ta simon za porusenie prikazu...

opět to je neschopnost simona, že se VDčko vůbec do toho boxu dostalo. A když už se tam teda dostalo, tak žádnej rozumnej simon tě nezabije kvůli tomu, že se uhneš autíčku. Jenže to je problém vás, JB fanatiků, že místo abyste u té hry trochu přemýšleli, tak jednak prostě slepě následujete nějaký pravidla, který nejsou dle mého názoru úplně šťastně sepsaný a za druhý místo abyste se to snažili nějak rozumně vyřešit, tak to radši hnedka všechno pofragujete.

GNHP23
28-09-16, 15:08
To je zase debata...rád bych to upřesnil když už se to tak rozjelo. Vzal sem autíčko a chtěl sem jim ho dat do boxu (což sem už čekal killl od simona či ňákého CT ale čuměli na mě) ale sekl sem se ve dveřích a auto jelo samo a zabilo prvního hráče. Potom sem šel pro to autíčko (to mě simon pouze řekl ať s tím odjedu a nic víc ani jedno CT neudělalo) a snažil sem se je přejet ale CTčka opět jen čuměli a ne že by po mě stříleli jak se tu píše prostě jen čuměli a čekali esi někoho zabiju a pak teprve se mě pokoušeli zabit. Celkem sem úmyslně zabil 2 hráče! Popravdě řečeno ani teď nevím esi se to může nebo ne páč každej si říká to svoje a jak už sem psal,nikdy sem neviděl za toto ban za celou dobu co tu hraju,takže sem to považoval za "dovolené". A ne jednou sem to udělal jako spešl a admini se tomu max smáli a teď taková aféra! (u Beea se nedivím ten nedokázal ani spešla vydýchat že mám, natož admina :D) Navíc to beru jako když se jede závod...taky se všeci snaaží přejet spoluhráče a nic se neděje tak proč se toto řeší? Dělat to už nebudu ale stejně to nechápu....

Nakladana Okurka
28-09-16, 16:21
Hlavně nechapu o co všem tady doprdele jde? Opravdu málokdy admin přizná chybu a omluví se. Nebo sem píšete jen abyste si rejpli? Prostě banovat přejíždění je na každém adminovi podle uvážení. Nebo doplňování při módu (někdo řeší banem, já třeba jako první možnost volím slap tolik HP, kolik si přidal). Bugovani taky řeší každý jinak, některý admin si na minikule zajde do horního patra a grabuje ze sebe bugery, někdo si počká a lupne mu ban.
Prostě už dejte pokoj a Locknete to.

KajSinek
28-09-16, 21:10
Toto téma by sa mohlo uzavrieť......myslím, že sa tu každý vyjadril a Human sa ospravedlnil a to stačí nie? Niečo sľúbil a pravdepodobne to aj splní. Neviem či tu hádka bude pokračovať alebo nie ale čím skôr sa to uzavrie, tak tým to bude aj lepšie.

KeYo
29-09-16, 07:44
Nikdy sa za MTK nebanovalo.. bolo to jedneho casu v pravidlach a potom sa to dalo prec.. tak nechapem co riesite

^nismo
29-09-16, 07:48
Toto téma by sa mohlo uzavrieť......myslím, že sa tu každý vyjadril a Human sa ospravedlnil a to stačí nie? Niečo sľúbil a pravdepodobne to aj splní. Neviem či tu hádka bude pokračovať alebo nie ale čím skôr sa to uzavrie, tak tým to bude aj lepšie.

Musíš se srát do každého tématu?


Abych nebyl OT:
JailBreak komunita řeší poslední dobu jen pí*oviny.
Human se omluvil. Tak kde je problém? O.o
Většině hráčům na jb jde jen o to, aby daný admin/spešl ztartil svou funkci. ( Alespoň tak mi to příjde. )

KajSinek
29-09-16, 13:32
nismo.....ja neviem čo riešiš......ja sa nepletiem furt všade ale toto sa týka aj mňa, pretože u CT som bol aj ja. Vôbec si tam bol? Asi ani nie. Ja nechápem prečo sa staráš domňa, keď ja do teba nie. Čo tým chceš dokázať......ďaľšiu hádku?

^nismo
29-09-16, 14:30
nismo.....ja neviem čo riešiš......ja sa nepletiem furt všade ale toto sa týka aj mňa, pretože u CT som bol aj ja. Vôbec si tam bol? Asi ani nie. Ja nechápem prečo sa staráš domňa, keď ja do teba nie. Čo tým chceš dokázať......ďaľšiu hádku?

Netuším proč bych se měl hádat s člověkem co si huntí posty aby byl stálý člen. :hypocrite:

KajSinek
29-09-16, 14:37
Netuším proč bych se měl hádat s člověkem co si huntí posty aby byl stálý člen. :hypocrite:

Ja si ich nehuntím. Keby som si ich huntil, tak píšem každý deň od rána do večera a už by som tu mal minimálne 100 príspevkov za ten mesiac, čo som príhlásený cez tento účet a nie cez iný.....Mne nejde o Stáleho člena...... aj tak z toho nedostanem nič. Alebo ano? ( nie ).

teecko
29-09-16, 15:10
Nismo jemu jde o práva ne o stáleho člena :gabe: že by chtěl být spešl ? :gabe:

KajSinek
29-09-16, 15:36
teecko a povieš mi teecko ako dostanem práva, keď budem tu písať? O práva keby som chcel, tak sa musím snažiť v niečom inom a nie na fórku. A porposím o LOCK lebo toto je už úplne mimo témy ako je Human.

teecko
29-09-16, 15:40
Copak se ti nelíbí že tu někdo píše svůj názor na tebe ? :gabe: Na admina je potřebné aji hlásit a aktivita na forku je taky + :gabe: tak ze sebe nedělej dementa :D

KajSinek
29-09-16, 15:45
Ja ti nebránim písať názor na mňa ale je to trošku od veci, ak píšeš názor na mňa, keď sa tu mal riešiť Human a pravdepodobne je to už doriešené + zo seba nerobím dementa a aktivita na forku je to najmenej, ak v hre si normálny, zabávaš hráčov, chováš sa ako človek a vieš pravidlá.

^nismo
29-09-16, 15:47
Nismo jemu jde o práva ne o stáleho člena :gabe: že by chtěl být spešl ? :gabe:

Everything is possible. :gabe:

Nakladana Okurka
29-09-16, 15:50
Teecko přestaň se jak hulvat vyjadřovat ke všemu, k čemu ani nemáš co kloudnyho říct. Vecpeš se všude i tam kde tvůj názor není potřeba a toho si vsimam už delší dobu, akorát pak zadelavas thready hovnama.
E: ale nejsi v tom sám KajSinek a Sylab jsou podobný případy