PDA

Zobrazit normální verzi : [ čakanie na hráča ] Zneuzivani pravomoci admina - Mirecc



Noha
27-09-16, 19:33
Vadi mi zneuzivani adminskych pravomoci mirece, a po tom co odbyl hrace ktery nahlasil prase nadavajici mu na matku slovy ze to se stava, ho chci nahlasit za opakovane zneuzivani pravomoci. Podkladam to dvema screeny, jeden z dneska, druhy je starsi. Ani v jednom pripade nijak neporusuji zadne pravidla ani se nechovam zadnym zpusobem nestandardne.

1) https://postimg.org/image/53ncxoc1n/ - dnesni screen - pulluje me po mape, z duvodu "jen tak" a po zadosti aby toho nechal "je mu jedno, ze mi to vadi"

2) https://postimg.org/image/xymrzvxsx/ - taha se mnou prez celou mapu az k druhemu adminovi delikovi, ktery me zabil kdyz jsem se nemohl branit. Patrne velice zabavne, zvlast kdyz me provokuje ze jsem jak pes a nasledne me zamutuje, kdyz se branim.

Naspamujte si sem pod to smajliku, kolik chcete. Admin ma byt clovek, ktery vyuzije specialnich prav aby udelal na serveru poradek kdyz je treba, a tak na nem hrali necheatujici hraci dodrzujici pravidla. Ne proto, aby si delal co se mu zlibi na ukor ostatnich jen proto, ze muze (a nasledne to timto retardovanym argumentem obhajoval.) Populace furien serveru kotelny sla za poslednich par let dolu, rad bych aby se udrzela aspon tam, kde je ted.

Troppe
27-09-16, 19:42
Pokud je to po kole a nezabije tě,když tě pokládá (nebo při začátku nového kola),tak v tom nevidím problém. Taky to semtam udělám na JB pro spestření.
Ten kill od Delika jsem tam neviděl,možná jsem ho přehlédl. Mute si dostal za tu nadávku,asi na uklidnění.

mirecc
27-09-16, 19:46
myslim že ide niečo podobné ak na jb keď sa na začiatku kola hadí o zem, s tým že ja nikoho nezabíjam ani mu nejak nezabraňujem v hraní, ak som ti nejak zabranil v hraní tak sa ospravedlňujem ale niesom si toho vedomý

slovo pes vzniklo tak (ak si dobre pamätám) - chodil si stále zamnou, stále som ťa sledoval, ptm keď mi to už liezlo na nervy tak som ťa grabol odmňa preč (cez celu mapu to určo nebolo odhodil som ťa Gčkom), začal si sa pýtať prečo som ťa grabol, napísal som že chodíš zamnou ak pes, nemala to byť urážka

to že ťa vtedy delik zabil, za to ja nemôžem

Del!k98
27-09-16, 20:10
Aky kill odo mňa ??

Samco
27-09-16, 22:26
Ahoj, ak ti to prekáža, tak myslím si, že sa stačí s adminom dohodnúť a nabudúce ťa už nebude presúvať po mape, samozrejme pokiaľ bude mať na to dôvod tak to je už iné.

Darongodx
27-09-16, 23:18
Zdravím, podelím sa s vami o môj názor na furien komunitu, furien adminov a celkový pokles aktivity hráčov.
Furien ide dole vodou, admini si tam robia, čo chcú a hlavne nemajú žiadnu autoritu. Dovolím si povedať, že skôr admini majú strach z hráčov a nie naopak. Admini sa tam s hráčmi kamikujú, nevravím, že to nemôžu. Každý admin si berie svoju úlohu admina inak, ale! Hráči tam môžu kempiť koľko chcú, nadávať do nekonečna a aj tak obdržia maximálne grab/mute. Netuším, o ktorého admina šlo, čo banoval deagla za tie vulgárnosti, ale ak by prišiel na furien, tak prečistí server o polovicu hráčov minimálne. Taktiež ide o to, že adminom nedochádza, že najmenším trestom(mute,grab) hráčov nezastavia v ich činnosti. Teda, možno áno, ale jedine v ich prítomnosti, ak admin odíde, tak hráč pokračuje v svojej predošlej činnosti. Nerátam tu Kokera, on si jediný podľa môjho názoru udržal autoritu a vie veci riešiť celkom v pohode. Vyzná sa vo všetkých cheatoch a nerobí mu problém ich hocikedy vyriešiť. Je síce pravda, že Klacek má cheaty taktiež v maličku, ale podľa môjho názoru píše dosť často veci, ktoré by si mohol nechať na steam/fb chat. Vlastne, keď sme už u nich dvoch, prečo stále niesu SA? Pretože banovali autobhop, v ktorom sa ani raz nezmýlili? Pretože si ostrejšie vyjadrili názor na adminov, ktorí nemali ani tušenie, aký je rozdiel medzi dvomi rozdielnymi autobhopmi? Ale to je už na vás. Ale určite by bolo vhodné oživiť F AT novou krvou, viz Dimitri.

Admini sú na furien dosť úražliví, nedá mi nespomenúť situáciu, ktorá sa nedávno odohrala medzi mnou a Delikom. S Dimitrim sme hlásili jasného zapatca. Prekvapivo admin prišiel na hlásenie, ale prešla minúta, dve, päť minút a zapatec stále nemal ban, aj keď sa jednalo o default AB. Tak som sa spýtal Delika, či ho plánuje zabanovať ešte dnes, on začal ako zvyčajne písať sračky, ktoré nedávno už preniesol aj na forko a prešiel zo spectu do hry a začal hrať. Tak wtf? Ak by neprišiel Kopra, tak ten ban dodnes nemá.
Taktiež minule, keď som mu pod fejk steamom nahlásil kemp, tak som dostal len odpoveď "a?" predtým došlo síce k menšiemu konfliktu, ale aj tak je admin a má si plniť svoju povinnosť.
Neplánoval som preniesť toto na fórko, kedže by som sa dočkal maximálne odpovede, že adminovi sa dohovorí a to je mi fakt u prdele, kedže aj tak bude o pár dni fungovať tak ako predtým.

Ešte kedysi za adminovania Dextera, maršouna, neskôr Eusta a Virpa, dovolím si povedať, že ešte nedávno za môjho, delikovho, cmbrovho a ideovho adminovania si hráči nedovolili ani zďaleka to čo dnes. Vulgarita bola o väčšie percento menšia a o kempe ani nehovorím, takže by sa terajší admini mali zamyslieť, čo je prvoradé. Či si rozšíriť práva na aim a onedlho na spešla, či sa venovať modu, ktorý je hlboko zanedbaný. A nie není to tým, že vtedy hráči nepoznali nadávky, oni poznali rešpekt k nadriadenej osobe.

Väčšina, čo hráva furien, tak si určite všimla, že mirec a delik sú kamky, takže určite by som nepochyboval o tom screene a ani o celom tomto threade.

A tí, čo tu píšete o tom, že sa stačí s adminom dohodnúť, tak by ste si mali uvedomiť, že daný hráč sa chcel s adminom dohodnúť, ale admin nepristúpil k dohode.

Del!k98
28-09-16, 06:37
Vysvetlenie : To hlasenie tvoje som nevidel,vtedy som si spustil csko a isiel do hry akurat, kde mal byt ten cheater. Potom somm hral nejake kola a napisal si ci ho zabanujem, pritom koker bol v specte v tu chvilu este predomnou. Ked je admin v specte, teoreticky z toho plynie ze spectuje. Potom ked si ho nahlasil aj 3 krat zacal som ho spectovat, nato si napisal, preco tak dlho spectim. Ak chceš hodim ti tu demo, aby si nenapísal niečo, že som ho netočil.

Píšeš tvoje a ostatních adminovanie ale je smutné, že si tam mňa nespomenul po toľkých rokoch. Škoda no ...

Tá vec s Mircovím grabom, Mirec ho dal grabom z T spawnu preč,a keď je v grabe nemoze strielat a ja som ich rašoval so sk a zabil som ho, ked sa nemohol brániť, to nieje moja chyba.

Ak si prišiel tu aby mi zobrali práva ok,ja si to priznam že nebanujem tak ako by som mal, každého za kemp + aktivita je skoro nič. Tak vyhral si, nech ic zoberú mne aj Mircovi, bude aspon o dalších nanič adminov menej.

Darongodx
28-09-16, 07:34
Myslím, že keď môžeš využívať "!" aj ten server admin chat, tak si sa mohol spýtať Kokera, či ho specuje alebo afkuje. To, že si nevidel hlásenie som nevedel, stačilo to napísať a predišlo by sa zbytočnému konfliktu. Pretože z mojej situácie som nemohol tušiť, že si nevidel hlásenie, kedže si došiel na server presne po hlásení. Tú druhú situáciu si nevysvetlil, ale ok no, to ma až tak nesralo.
Nespomenul som ťa pretože, je síce pekne, že máš práva dlho, ale práve teraz sa poukazuje na to, že keď teraz nebanuješ kemp / nadávky, tak určite si to nerobil ani v minulosti. Ešte mesiace dozadu by som ťa určite spomenul, ale po posledných týždňoch som si uvedomil, že kemp a nadávky pre teba na serveri nikdy nič neznamenali. Je síce pekné, že zabanuješ cheatera, ale to nestačí pre udržanie hráčov na serveri.E: No okay, dopíšem ťa tam, kedže v minulosti sme spolu odviedli fakt kus práce, dobre sa mi s tebou adminovalo, dobre sme sa dopĺňali, len teraz by to chcelo trošku pritvrdiť.
Tú situáciu s Mirecom nemôžem nejak riešiť, kedže som nebol na serveri, takže k tomu sa teraz vyjadrovať nebudem.

Nepíšem nič o tom aby vám mali zobrať práva.Ani o tom, že ste nanič. Ja píšem skôr o tom, že ak nemáš čas na furien, ale predsa tam raz prídeš, tak by to chcelo si vybudovať rešpekt a uvidíš, že ak na furien serveroch aspoň z polovice zmizne kemp a nadávky, tak sa dosť hráčov vráti. A k Mirecovi som len napísal, žeby bolo vhodné sa začať srať na iný mod až, keď furien server bude v optimálnej podobe..

mirecc
28-09-16, 08:33
nwm prečo tu vyťahuješ moje práva na aime a spešla na jb, chodím síce aj na iné módy ale na furiene som najaktívnejší admin s delikom, to je asi zle, asi by bolo lepšie keby tam zavítame raz za týždeň a možno by sa niečo takéto neriešilo, ale dobre, dík za upozornenie, budem sa snažiť to riešiť trochu prísnejšie,

to s grabom, určite som ho grabol pred delika aby ho zabil, také niečo by som si k hráčom nikdy nedovolil

Burak1
28-09-16, 10:14
To, proč ještě koker s klackem nemají SA je v af. K věci, na jednu stranu chápu stížnosti, admin si neměl "hrát" s grabem, ještě k tomu na hráči, co očividně hraje na rank. Na druhou stranu se toho nestalo tolik... Vždyť grabl hráče, který mu stál celou dobu za zadkem. Možná by mě to taky nasralo... K věci ohledně adminů na furienech. Nemyslím si, že jsou nynější admini horší než ti předchozí, každý si tu hru řeší jinak a každý dobře. V tomto bych žádný problém neviděl. A kemp? Že se neřeší kemp? Dojdu na server, hráči mi začnou psát, že tam ti kempí, ať je zabanuju... Jdu do spectu a ti, co brečeli, že někdo kempí, kempí taky. Co se na tom dá potom banovat? To bych musel vybanovat celý server. Následně když někoho zabanuju, tak přijde buď stížnost na fóru, že "proč jsem dostal jen já ban, když kempili aj oni" a nebo ještě líp, ostatní ve hře začnou psát, že proč jsi zabanoval tam toho, ten nekempil a podobné. To potom ta chuť banovat kempery přejde... Ale tak můžu to začít banovat přísněji.

Darongodx
28-09-16, 11:13
Mirecc, vždy je najlepšie sa porovnávať s adminmi, čo nemajú toľko času, že? Určite majú nejaký dôvod, pre ktorý sa furienu nemôžu venovať toľko ako VY!
Burák vždy je najlepšie napísať "veď sa nič nestalo", že? Hráčovi to vadí, to že za Mirecom ten hráč behal, tak na tom tiež nič zle nevidím. Ak sa nad tým zamyslím, tak furien je teamová hra, takže vlastne tak by sa mal chovať každý. A myslím si, že ty tam ten rozdiel nevidíš len preto, pretože si za éry predošlých adminov nehral. Ako som už písal autorita pre terajších adminov je neznáme slovo.
Kemp? Obyčajná sračka, ktorá nechápem ako ti mohla vypadnúť z "úst". Hrám furien 5?, 6? rok. A nikdy som sa nestretol s tým, že by kempil celý server. Vždy sa nájde len pár expertov. A inak, uveďme si 1 príklad. 2 hráči kempia, ostatní sa začnú sťažovať, že kempia, ale vidia, že admin je prítomný, ale nič nerobí, tak je samozrejme, že sa prídaju aj ostatní hráči. A z 2 kemperov sa stane 5 kemperov. Takže to je len demencia adminov, že si toto nevedia ustrážiť.
A wtf? Aké stiažnosti. Forko sledujem dlho. Ale možno raz, dvakrát som videl sťažnost, že hráč dostal neprávom ban za kemp. A inak, stačí sa naučiť ignorovať sračky, ktoré píše väčšina furien hráčov a neprejde ťa chuť ich banovať. Btw 95% furien hráčov, ani netuší, že csko má vlastnú stránku.

mirecc
28-09-16, 11:37
Hráčovi to vadí, to že za Mirecom ten hráč behal, tak na tom tiež nič zle nevidím. Ak sa nad tým zamyslím, tak furien je teamová hra, takže vlastne tak by sa mal chovať každý.
týmto si si nasral do úst, sam som bol na serveri keď ti jeden typek začal písať že bude chodiť zatebou, ty na to že nech sa neopováži, inak sa prehodíš a budeš ho stále zabíjať, takže nehraj sa na svätého že by ti to nevadilo, a to že som ho trošku odhodil za to grabom, tak to nieje nič strašné

Darongodx
28-09-16, 11:53
Áno to som napísal, ale nikdy by som nepoužil adminske práva na to aby som sa ho zbavil =). Totižto ja mám u toho hráča autoritu narozdiel od teba a stačilo napísať túto 1 vetu a ten hráč za mnou nebehal ;).

mirecc
28-09-16, 12:07
stačilo ho trošku odsunúť a tiež hneď prestal

Baxo15
28-09-16, 14:16
potvrdzujem aj bezdôvodné grabovanie na F serveroch od niektorých adminov !

F admini celkom na ten furien "serú" až na mireca, del1ka a podľa mojho názoru aj buráka a kopra.. To už aj Jarny urobil na tom furiene toho viac jak pár jedincov. (trz nenarážam na old school adminov) Pár krát sa mi stalo, že som prišiel na server a atmin Klacek ma len tak z piči graboval celé kolo za CT po mape.. Fakt neviem, či si tým chcel vystreliť ego až do oblakov alebo si chcel vybiť zlosť na mne. Vlastne deje sa mi to na F dosť často, ale nebudem to tu rozpisovať, kedže nemám žiadný dokaz. Delik je podľa mna admin, aký by mal byť. Má autoritu, vždy má iný názor ako ostatný, je to pánko, je s ním sranda atď.. Mirec mi príde skôr taký, že sa dá ľahko ovplivniť, ale zas o F sa stará to mu neberem.. Vlastne tie práva ho dosť zmenili a stal sa z neho skor taký debilko. :) Fakt si tam admini si robia čo chcú a bolo by to začať aj riešiť. :) Za čias darona, chambera tam bola radosť hrať, ale teraz už fakt ne.. nečudujem sa, že hráči to aj prestavajú hrať. :)

btw. dimitri s tým furienom niečo spraví snad. :)

mirecc
28-09-16, 14:44
Mirec mi príde skôr taký, že sa dá ľahko ovplivniť, ale zas o F sa stará to mu neberem.. Vlastne tie práva ho dosť zmenili a stal sa z neho skor taký debilko. :)
debilko sa snaží vychádzať s každým, tým to asi bude, ale zmením sa, budem prísnejší, nebudem grabovať, môže sa to locknuť

Noha
28-09-16, 15:14
Nechapu te Samco. "ak ti to prekáža, tak myslím si, že sa stačí s adminom dohodnúť a nabudúce ťa už nebude presúvať po mape" hned po tom, co me mirecc grabnul jsem mu napsal, at toho necha. Jeho reakce? Je mu pry jedno ze mi to vadi. Komu by to nevadilo?

Delik: "Tá vec s Mircovím grabom, Mirec ho dal grabom z T spawnu preč" Není pravda!!! Bezel jsem smerem z CT spawnu s mirecem prez celou mapu, a kdyz jsme dobehli zpatky a vylezli z podchodu, mirec me grabnul a tahl se mnou smerem ke dverim, u kterych jsi me zabil kdyz jsem nemohl nic delat! A to ze jsem celou dobu bezel s jinym hracem a otacel se, tak se furien hrat nema? O tom to presne je, behat v male skupince CT a branit se pred furieny! Resite tady jak vsichni kempi, ale kdyz nekdo hraje poctive, tak ho za to grabujete jak pubertalni smradi, co delaji bordel jen proto, ze muzou. Furien je hra TEAMOVA, neni to deathmatch.

Mirec: "týmto si si nasral do úst, sam som bol na serveri keď ti jeden typek začal písať že bude chodiť zatebou, ty na to že nech sa neopováži, inak sa prehodíš a budeš ho stále zabíjať, takže nehraj sa na svätého že by ti to nevadilo, a to že som ho trošku odhodil za to grabom, tak to nieje nič strašné" nechapu jak toto muzes Daronovi napsat ... je snad rozdil mezi tim kdyz jsem za tebou bezel ja v ramci TEAMOVE HRY kdy jsem te nijak neobtezoval a kdyz za daronem tenkrat behal ten idiot co ho stale slashoval nozem? Uvedomis si ted ten rozdil mezi provokaci a teamovou hrou?

Mirec: "stačilo ho trošku odsunúť a tiež hneď prestal" neodsunul jsi me trosku, ale trosku vic a v ramci toho me delik zabil. Nahoda? Mozna, o tom se hadat nebudu. Ale prestan sem psat ty demagogie, na to nejsem zvedavej. A ten pes? Kdyz se na prvni nadavku clovek brani nadavkou, zaslouzi si mute jen proto ze ten co zacal je admin?

mirecc
28-09-16, 15:30
pamätám si to dobre, vôbec som ťa negraboval po celej mape, keby hej tak by som musel behať s tebou nie?, odhodil som ťa jednoducho gčkom preč, to isté ako by ho daron zabíjal tým že by sa prehodil (len ja som ťa iba odhodil), robíš z toho veľku vedu za to že som ťa gčkom odhodil, btw. nezdá sa mi, že by som ťa držal aj keď ťa delik zabíjal, keď niekoho grabujem preč, a vidím že ho ide zabiť tak ho hneď pustím, takže mi to príde ako dorábanie aby ťa niekto lutoval, čo strašné ti spravil admin, ak som písal, grabovať len tak po kole nebudem

E: napísal som že mi to je jedno lebo som vedel, čo sa stalo minule, keď mi ty povieš niečo smrdíš ty chuj tak si nemal čakať normálnu odpoveď, odpovedal som ti tak že mi to je jedno

Samco
28-09-16, 15:35
Nechapu te Samco. "ak ti to prekáža, tak myslím si, že sa stačí s adminom dohodnúť a nabudúce ťa už nebude presúvať po mape" hned po tom, co me mirecc grabnul jsem mu napsal, at toho necha. Jeho reakce? Je mu pry jedno ze mi to vadi. Komu by to nevadilo?

Nakoľko si podal na neho sťažnosť, tak si myslím, že už si dá pozor a nebude ti týmto znepríjemňovať hru. Skús mu dať ešte šancu.

Darongodx
28-09-16, 15:41
Myslím si si, že to nie je to isté, kedže ty si zneužil svoje práva, ja som nezneužil nič.

mirecc
28-09-16, 15:44
ja som ich využil, robíš z toho aj ty vedu, ako keby mu dam zato ban, pritom som ho odsunul nič viac

Darongodx
28-09-16, 15:48
Tvoja teória je dosť divná, podľa nej vlastne môžem zapnúť cheaty, a ak dostanem ban, tak sa môžem odvolať na argument, veď som len zapol cheaty, nerobte z toho vedu. Vidím, že toto sa nikam ďalej nepohne, takže by bolo vhodné sa aspoň poškodenej osobe ospravedlniť.

because
28-09-16, 16:05
Ak som dobre pochopil na furiene je grab? Ak hej tak ma napadá otázka: Načo kurva tam ten grab je? Chcel by som sa spýtať aké je jeho využitie? Keď sa zamyslím nad modom, tak fakt nejako mi uniká jeho využitie.

Applicek
28-09-16, 16:08
Asi tak because.

Noha
28-09-16, 16:08
No, dobre, jelikoz tady padl evergreen vsech vykecavani "robite z toho vedu" a zacina se tady prekrucovat to, co se stalo, asi nema smysl se tu dal hadat jelikoz jedine dva screeny, kterymi muzu podporit svou verzi jsem jiz poskytl. Na zadnou omluvu od mirece necekam, hadam, ze ted mi uz hru otravovat nebude. To je jedine ceho jsem chtel na foru, ktere je muj jediny zpusob obrany proti tomuto adminovi, dosahnout. Prosim tedy Darona o lock, diky za podporu a ahoj.

Burak1
28-09-16, 16:14
Ten grab je tam k ničemu, taky jsem si říkal, jak je možné, že se vůbec přidal i tam. Postupem času jsem ho začal využívat na zabíjení kemperů.

mirecc
28-09-16, 16:15
Ak som dobre pochopil na furiene je grab? Ak hej tak ma napadá otázka: Načo kurva tam ten grab je? Chcel by som sa spýtať aké je jeho využitie? Keď sa zamyslím nad modom, tak fakt nejako mi uniká jeho využitie.

na kemp je to super vec

dobre teda sry za neprijemnosti s grabom

daron porovnávať zaptca s grabom, cg ak je to take strašne tak mi odoberte prava, ďalej to riešiť nejdem svoje som napísal vyššie

^SeaBi
28-09-16, 16:21
Odstranit grab, je to k ničemu, na jiných módech, kde se kempí mnohem víc, taky není grab a není tam potřeba, vše se dá vyřešit slayem.

because
28-09-16, 16:28
Na camp je to super vec? Vážne? Tak teraz ma napadá zopár príkazov, ktoré su kvôli grabu úplne k hovnu. Medzi ne patrí napríklad: amx_slay, amx_slap, amx_kick, a ešte potom nechápem: Načo je camp meter? Nerobíte z toho campu už niečo viac ako cheaty? Príde mi to úplná zbytočnosť s tým čo i len niečo robiť, každý má svojský štýl hry, niekoho baví stáť na mieste, iných baví huntiť. Mám 1:30 na to aby som splnil úlohu mapy (neviem koĺko je to na furiene, ale to je jedno), tak prečo tú 1:30 nevyužiť tak aby ma to bavilo.
Dám čistý príklad: Určite poznáte všetci COD server a mapu huntic. Tam sa banuje za spawn camp ale nikoho nenapadne, že na plante si na tej mape za 10 sekúnd. Teda je 1:00 a už tam admini davajú slaye, bany atď. lebo campia zatiaľ čo je čas na to, stihnem si ísť urobiť aj popcorn a aj tak plantnem včas.
A ďaľší problém týchto takzvaných camp problémov je ten, že rushujú hráči ktorí to nemajú robiť, napríklad: CTčka na mape dust 2. A potom samozrejme tie CTčka skapú a bum hneď spam: Ty stupený camper, stojíš tam ako hovno v záchode atď. Ale to že CTčka majú campiť/chrániť plant a Téčka rushovať/položiť, tak to už nikoho netrápi...

Ja som riešil camp len v prípade jednej mapy a to bolo de_greece na serveri oldschool (a to tiež 95% tych ludí campilo na texture), inde mi bol camp uplne u riti.

Ešte dôležitá vec čo som zabudol v tomto slohu napísať: Je to public, tuto proste ľudia využívajú toho, že tupci to narushujú na spawn. Mne môže byť jedno či som vyhral alebo prehral, nedostanem peniaze za kolo, ježiš maria pokakám sa z toho.

Novic
28-09-16, 17:24
Riešenie odhodenie hráča.... fakt to stojí za tie slohy? xD
Daronov attak by som riešil a z toho si zobral podstatné to je vec ktorá by sa mala riešiť a nie grab hráča ktorý to neberie ako zábavu, sulliwan nie raz mi dal admin kill za to že som mal score "40:0" vyriešilo sa to jedným pohlavným orgánom na steam profile a bolo...

Ps. Chudák delik si konečne dal kill a ty napíš sťažnosť.... ale nie delik nieže ťa odradí neunášač...

Dimitri19
28-09-16, 18:19
Pre becausa :ten grab je tam asi nato aby sa hráčom najprv tzv "dohovorilo" aby nekempili . Bol si niekedy na furiene? Vieš ako to tam vypadá ? Tam veľa ludí často kempí a keby mali furt využívať admini slay ,tak by došli hráči plakať na forko prečo ich furt admini slayuju.
Ten grab je užitočný a som zato aby tam aj ostal naďalej

^SeaBi
28-09-16, 18:29
Já teda nevím hoši, na CTF grab není a určitě se tam kempí mnohem víc než na furienu a dokážu to vyřešit i bez grabu, takže vím že grab není potřeba.

mirecc
28-09-16, 18:31
Já teda nevím hoši, na CTF grab není a určitě se tam kempí mnohem víc než na furienu a dokážu to vyřešit i bez grabu, takže vím že grab není potřeba.
lenže na ctf ti neplače polka serveru aby si riešil kemp, a ak ho nevyriešíš, hráči začnú písať že načo tam si

^SeaBi
28-09-16, 18:37
lenže na ctf ti neplače polka serveru aby si riešil kemp, a ak ho nevyriešíš, hráči začnú písať že načo tam si

že ne ? :D na CTF něco nahrané mám a ze všeho nejvíc, se tam řeší spawn kemp a nepovídej mi, když do teď to šlo zvládat bez grabu, že to teď zvládat nejde ?

mirecc
28-09-16, 18:38
ide, ale s grabom to ide oveľa lepšie, takže nevidím dôvod prečo ho rušiť

Dimitri19
28-09-16, 18:44
Už to ide troška mimo tému.