PDA

Zobrazit normální verzi : pravidla jb



deagle1981
28-09-16, 12:56
Som za pridanie nových pravidiel na jb servery
1.zákaz jazdiť s autíčkom do areálu ciel,boxu a to pre VD a hlavne pre CT--- trestá sa smrťou aj VD aj CT
Predišlo by sa tým zbytočným hádkam a banom

Ak ma niekto nejaký nápad treba písať možno sa niečo zmení .

Karadak
28-09-16, 12:58
Zase sa zviraznujes a robis sa dolezitym?

Grakon2702
28-09-16, 12:59
Auto startuješ na tlačítko, díky kterému později můžeš někoho zabít. Netřeba dalšího pravidla.

deagle1981
28-09-16, 13:16
Zase sa zviraznujes a robis sa dolezitym?

1.nepísal som to pre teba
2.ja sa nepotrebujem zvýrazňovať
3.niesom vôbec zvedaví na tvoj dementný názor

Giussepe
28-09-16, 13:31
nesmysl a zbytečnost

deagle1981
28-09-16, 13:51
nesmysl a zbytečnost

Ani by som nepovedal lebo simon nemôže VD-čku dávať príkazy mnohým banom by sa predišlo a za prejdenie simona CT-čkom je tiež ban takže ako píšeš "nesmysl a zbytečnost" mi príde ako nelogické keďže si ako taký admin ale aj tebe by to ušetrilo robotu s banovanim,nemusel by si na forum riešiť demo prejdenie simona a pod.

Giussepe
28-09-16, 13:57
já tyhle koniny nebanuju, takže s tím žádnou robotu nemám. Ale v pravidlech je jasně napsaný, že VDčko nemá rušit simona. Když ho ruší autíčkem, tak Simon ho prostě může napomenout at s tím vypadne jinak dostane kill.

Uvažuj trochu selským rozumem a neřiď se furt nějakýma pravidlama. Když tě bude VDčko vyrušovat při simonování a ty ho zastřelíš, tak žádnej rozumnej admin ti zakaz/ban nedá. A vdčko ať si kafrá. Varoval jsi ho předem.

deagle1981
28-09-16, 14:02
já tyhle koniny nebanuju, takže s tím žádnou robotu nemám. Ale v pravidlech je jasně napsaný, že VDčko nemá rušit simona. Když ho ruší autíčkem, tak Simon ho prostě může napomenout at s tím vypadne jinak dostane kill.

Uvažuj trochu selským rozumem a neřiď se furt nějakýma pravidlama. Když tě bude VDčko vyrušovat při simonování a ty ho zastřelíš, tak žádnej rozumnej admin ti zakaz/ban nedá. A vdčko ať si kafrá. Varoval jsi ho předem.

1.pozeral si temu kde sa rieši predchádzanie čiže nejake pravidlo treba
2.ak sa nemam stale riadit pravidlami prečo mám ban za porušenie pravidiel daj mi ub

Koprakek
28-09-16, 14:32
CTčka ani pro autička nemají chodit, mají hlídat Simona.

deagle1981
28-09-16, 14:47
CTčka ani pro autička nemají chodit, mají hlídat Simona.

Ved aj preto som napisal ze by sa mohlo pridat pravidlo

Koprakek
28-09-16, 14:47
Ved aj preto som napisal ze by sa mohlo pridat pravidlo

Jenže na to netřeba pravidlo ale selský rozum.

KajSinek
28-09-16, 15:48
Ved aj preto som napisal ze by sa mohlo pridat pravidlo

Deagle, prosím ťa .....všetky pravidla sa prekrývajú a všetko spolu súvisieť. Načo je pravidlo, ktoré už tam je?

zdenekkaspar
08-10-16, 00:20
Já si myslím že co tu uvedl deagle1981 je blbost. Přece jenom potom je tam větší zábava... .

Eidam
08-10-16, 13:15
co to je za pičovinu? :D:D nechceš rovnou třeba zakázat dělat vzpoury?

Fropo
13-10-16, 16:08
Zbytečný pravidlo... Admini kotelny mají úroveň a dokážou posoudit zda se bude banovat nebo ne.
Pak je to taky na simonoj kterej je "kapitánem" hry takže pokud řekne nejezdi tu a furt tam bude jezdit tak ho zabije a je po problémech. Přesně jak řekl Giussepe.

Kuzli
19-10-16, 09:57
Nečetl jsem to všechno, ale v pravidlech je jasně dáno, že VD má zakázáno jakkoliv rušit Simona, tudíž znamená, že i když zajede autíčkem do areálu cel, tak tím ruší Simona jak hlukem, tak i Simonovu "obezřetnost", tudíž ruší Simona a Simon mu může dát oprávněný kill. Ovšem záleží na Simonovi, jestli přemýšlí a řekne mu opusť areál cel, nebo ho ignoruje.

E: Tak jsem si to celé přečetl, a jak psal Džuzepe, je třeba používat rozum. Což už se ale na JB neděje, protože proto. Přišla nová éra hráčů, kteří slovíčkaří na pravidlech a nepoužívají mozek. Tudíž co není doslova napsané, to se smí. Kravina, už jsem to psal milionkrát, ale to "dnešní" hráči zřejmě nechápou.