PDA

Zobrazit normální verzi : qvsaa.



qvsaa.
28-09-16, 22:49
Vypis z konzole:


Hráč qvsaa-
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:408433
IP adresa 85.237.229.120
Udělen 16-08-2016 - 11:50
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod [zakaz k CT] Porusovani pravidel
BAN dal Admin :_Koprakek_: (Koprakek)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)





Poznamka:






Dobry vecer, z chyby som sa poucil a viackrat to opakovat nebudem. Prepac koprakek za to spravanie na servery. O permu som ziadal sam, takze bolo by spravodlive mi dat unban. Koprakek mi pisal ze mam pockat mesiac, pockal som tak to skusim. Dakujem za vsetky odpovede.

_Koker_
28-09-16, 23:33
Nevim jak ostatní , ale ja bych pro UB byl nebo minimálně pro zkráceni.

qvsaa.
29-09-16, 18:48
Ďakujem za vyjadrenie. Mohol by som požiadať o vyjadrenie banujúceho admina ? Ďakujem.

Samco
29-09-16, 18:50
Ja si myslím, že ešte na to nie je vhodná situácia. Závisí to však od Kopríka ako sa rozhodne.

qvsaa.
29-09-16, 18:53
Prečo by nemala byť ? Zmenil som sa a žiadny ban som už dlhšiu dobu nedostal.

Nakladana Okurka
29-09-16, 19:03
Ja jsem pro UB pod podmínkou jakou měl Kubelas, jeden prohřešek a bez možnosti UB perma.

qvsaa.
29-09-16, 19:12
Túto podmienku mám, ale tento ban bol na vlastnú žiadosť + hodenie zbrane Tčku, z chyby som sa poučil a viackrát to opakovať nebudem. Ďakujem okurka za vyjadrenie.

^SeaBi
29-09-16, 19:13
Daj mi unban a potom mi das permu ked nieco zle spravim dobre?

Asi víš, kdo to napsal :) jinak souhlasím s Okurkou.

qvsaa.
29-09-16, 19:16
Písal som to ja sa mi zdá že v starej žiadosti o ub, s touto podmienkou súhlasím, keďže mám podmienku aj od Hella ktorá stále platí ohľadom správania na serveroch (chatlog, atp). Ďakujem za vyjadrenia.

Koprakek
29-09-16, 19:17
V téhle žádosti jsi dělal s prominutím téměř tupého člověka,, UB zatím v nejbližší době nečekej, souhlasím se Samčíkem, ještě není pravá chvíle na to ti to udělit.

http://csko.cz/forum/showthread.php?50731-qvsaa

qvsaa.
29-09-16, 19:25
Ak si dobre pamätám, písal si mi v ten deň keď som dostal ub (možno trošku neskor) že mám počkať mesiac a potom požiadať, tak som to skúsil, dosť adminov súhlasí s unbanom, nebolo by možné mi dať unban pod tou podmienkou ktorú tú spomínaju všetci admini ? Svoj trest som si odpykal ešte dlhší než by som dostal za hodenie zbrane tčku.
//Keď tak žiadam aspoň o skrátenie na 2mesiace.

Koprakek
29-09-16, 19:47
Nejspíš si mě pleteš, protože tobě a ani těm ostatním ( Daxer,Chosen a spol s.r.o.) bych tuhle větu nikdy nenapsal.
Jenže je to jen názor adminů, poslední slovo by tady měl mít banujicí admin, což jsem v tomhle případě bohužel? já. A já jsem řekl, že není ještě správná příležitost, viz Samčo.

qvsaa.
29-09-16, 19:49
Neskrátil by si mi to aspoň ?

Ban mám presne 43dní, čo je dosť dlhá doba :)

Nakladana Okurka
29-09-16, 20:04
Pro tebe ale nikdy správná příležitost nebude, takže to je asi bez šance. Každopádně ať je to jak je, můžeš si za to qvsaa sám.

Qvsaa: to "Pro tebe" bylo pro Koprakeka

qvsaa.
29-09-16, 20:05
aha dobre myslel som si ze to je na mna

Britny
29-09-16, 20:52
Vzhledem k tomu, že mi stále píšeš, aby sem zhubla a že jsem tučná, tak když mi ukážeš jedinou mou fotku, na které jsem tučná, tak ti zařídím UB :gabe:


Dobre, počkaj 2hodinky

Jj ale musí být opravdu má a originální neupravená fotka, tak hledej :doge:

qvsaa.
29-09-16, 21:01
Dobre, počkaj 2hodinky

//nejdem robiť pičoviny :D normalne žiadam o ub :)

DiEAcE
30-09-16, 04:40
Spise to delas neustale, prispevek za prispevkem.. Za Tvoje bany si muzes jen ty sam, kdybys porad zbytecne nevyrypoval, nemusel bys mit uz 10x zadost o ub.. Zrejme tedy nebude chyba v adminech, tak se trochu zamysli sam nad sebou a podle toho se i chovej (povest je casto vecna).

qvsaa.
30-09-16, 14:46
Čo robím neustále ? :D Pozri si moje príspevky, vyjadrujem sa tam k názorom adminov. ;) Viem že za svoje bany si môžem sám, ale tento ban bol z veľkej časti na vlastnú žiadosť, keby ma koprakek banuje za to čo som spravil tak mi môže dať maximálne týždeň. ;)

Pikii :D
30-09-16, 16:15
Nezabúdajme, že to je len hra.
A ak chce dotyčný hrať s tým, že nebude robiť problémy tak mu v tom nemusíme brániť.
UB.

Burak1
30-09-16, 16:20
Hodně otravný a "neposlušný" hráč. No já bych mu dal další šanci. Souhlasím s pikiim.

Britny
30-09-16, 16:32
No taky koukám na jeho banlist, jestli nemá někde více banů na jiných účtech, tak vlastně dostal jen 2 zákazy k CT a druhý na vlastní žádost + tento je 3 a už je perma. Což podle mě permu mají dostávat zvláštní případy, jako dítě bez zubů, které ani za ten rok nevyroste, než se mu ten ban smaže. Jestli by byl natolik problémový u CT, měl jich mít víc na permu. Už ju má měsíc, takže bych byla pro UB. Pokud se však chová nevhodně, tak s tím nemá mít zákaz k CT nic společné, ale má se mu dávat ban za chování. Takže proč má kopr tu permu? Krom toho že ti to řekl a hodil zbran vězni.

qvsaa.
30-09-16, 17:19
Dôvod je ten pretože som bol u ct a chcel som permu, tak som hodil tčku zbraň a koprakek mi dal permu. ďakujem za vyjadrenia.

qvsaa.
30-09-16, 17:20
Viem že ub nedostanem, Koprakek si pôjde stále za svojim, a túto žiadosť nechá zapadnúť, ako niektoré ostatné.

Koprakek
30-09-16, 17:39
Viem že ub nedostanem, Koprakek si pôjde stále za svojim, a túto žiadosť nechá zapadnúť, ako niektoré ostatné.

Dej mi 3 příklady.

qvsaa.
30-09-16, 21:00
Vela mojich ziadosti si nechal zapadnut. Cakam na koncove vyjadrenie :)

qvsaa.
30-09-16, 21:49
Inak, tu máš tie príklady.
1 priklad (http://csko.cz/forum/showthread.php?47710-situace-k-posouzen%ED-deagle1981-gt-Koprakek)
2 priklad (http://csko.cz/forum/showthread.php?51294-%26%23269%3Bek%E1n%ED-na-admina-Chosen1-gt-Koprakek)

Koprakek
01-10-16, 10:26
Matematika ti určitě šla, jak tak vidím, mé rozhodnutí jsem napsal spolu se Samčíkem, ještě není vhodná doba.

qvsaa.
01-10-16, 10:33
Pre teba vhodná doba nebude nikdy, tak ako napísal Okurka. Väčšina adminov súhlasi s unbanom, a ty si stále musíš ísť svoje. :)

qvsaa.
01-10-16, 11:01
Tak si to zhrnieme,
Tu je môj prvý ban k ct (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=154466) a další je tento (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=193662) od Koprakeka, čiže nevidim dôvod prečo mám mať permu k CT keď aj táto perma bola z vlastnej žiadosti. Píšeš že neni vhodná doba ale pri tebe nikdy vhodná doba nebude, hore som ti dal príklady ako si sa vysral na tie ostatné žiadosti a to chceš spraviť aj s mojou. Veľmi dobre vieš že ten ban je z veľkej časti na vlastnú žiadosť, ale ty mi ten unban nevieš dať. Aha som zabudol ty si ten Koprakek čo prišiel, a začalo sa banovať všetko. Viem že to lockneš a viac sa to už riešiť nebude, proste sa to "len tak" stratí. ;)

qvsaa.
03-10-16, 16:31
Refreshh.. Ziadam o vyjadrenie niekoho vacsieho ..

Nakladana Okurka
03-10-16, 19:48
Někdo vyšší je už jen Kotel. Jestli se banujici admin rozhodl, že teď ještě prostě ne, tak tohle ti uškodí do tvé případné budoucí zadosti o UB. Měl by jsi to asi respektovat a počkat.

qvsaa.
03-10-16, 19:51
Tak lock. Skúsim o mesiac.