PDA

Zobrazit normální verzi : Boti.



Tommy_Oxcore
29-09-16, 09:51
Zdarec, určitě jste si toho všimli, na JB serverech jsou čím dál častější takoví ti vyplňující boti (Stella, Sofia, Natalia atd.), kteří blokují reálným hráčům přístup na server. Vím, že spousta adminů to vyhazuje a nějakým způsobem se to snaží řešit, nicméně moje otázka zní, jestli se s tím nedá dělat něco trvale? Dík předem. :)

Kotel
29-09-16, 11:56
Kdyz by se dali podle neceho identifikovat, tak ano.

Giussepe
29-09-16, 12:02
nemají českou ani slovenskou ip. většinou to je nějaky bulharsko, srbsko a další divnosti. Problém je, že pár hráčů tu hraje z GB, DE atd... těm by se asi musela nastavit výjimka.

Nakladana Okurka
29-09-16, 13:02
A co jim prostě dávat permu na IP? Ikdyz nevím jestli by to vyresilo, asi se ty boti furt množí a množí.
Nebo zakázat napojeni hráčům z cizích zemí a když by byl nekdo z cizí země co by chtěl hrát tu na JB, tak by přišel na forko a nějak by se mu to umožnilo, ale nevím jestli to tak jde.

Britny
29-09-16, 13:09
Oni se nemnoží, to jsou stále ti stejní, jen prostě si mění stále IP a ID. To by musel kotel nějak globálně vyřešit zákazem té země, nebo cizích zemí. Stejně tu hrá minimum cizinců a většinou jsou i tak zapatí

Nakladana Okurka
29-09-16, 13:42
No jasně a ještě k tomu potřebuji rozumnet Česky na JB, ale jde mi spíš o hráče, který jsou češi/slovaci a hrají že zahraničí

Tommy_Oxcore
29-09-16, 16:04
Pokud se nepletu, je tak 99,9% hráčů z Česka a Slovenska. Ti, co jsou cz/sk a hrajou ze zahraničí, je naprosté minimum a těch, co jsou ze zahraničí, je taky velmi málo. Pokud je to možné, to, co navrhoval Okurka se mi zdá fajn - blokovat přístup na kotelnu hráčům s jinou než CZ/SK IP adresou a udělovat výjimky v závislosti žádostí na fórku...? Pokud to jde? Nemyslím si, že bych těch žádostí bylo tolik, jak říkám 99,9% lidí jsou Češi a Slováci.

teecko
29-09-16, 16:16
Nesouhlasím však polovina Svk komunity jsou stejně maďaři :gabe:
Ale ne dobrej nápad to je škoda že už nebude fungovat farma na HP :D