PDA

Zobrazit normální verzi : Sandic --> Okurka



Sandic
29-09-16, 20:05
Vypis z konzole:





Detaily banu





Hráč
Sandic


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:0:154626236


IP adresa
62.24.90.180


Udělen
29-09-2016 - 18:57


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
[zakaz k CT] Co k tomu vic dodat, umyslny MFK, vysmivani se speslovi, ktery s MFK muze udelat minimum, jeste se tim chlubis, nezaslouzis si hrat za CT


BAN dal Admin
Nakladana Okurka (Nakladana Okurka)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak









Poznamka:




cs, nevim kde je ten blby vypis z konzole ale okurka vi o co se jedna. Takze jestli by jsi byl tak ochoten a klidne mi ten ban zkratil tak by mi to nevadilo. Zase tady nebrecim abys mi ho zrusil uplne ale na takove dobre 2 mesice abych se vzpamatoval by to urcite stacilo. Predem dekuji a podotykam ze ten MFK nebyl umyslny. Vsemi milovany Sandic

KeYo
29-09-16, 20:34
vzpamatujes sa tak, ze ti ban ostane a k CT uz nikdy neprides.. Okurka, UB mu nedavaj, dik

E: Vyjadrenie od Operaka

"Sandicu, toto ti k UB opravdu nepomůže. Okurka čeká na trochu něco jiného než je tvoje vyjádření. Uvědom si co jsi napsal do chatu na forko, možná ti dojde proč jsi dostal permu a né "pouhý" ban za MFK. Kdyby to byl pouze MFK neřešilo by se to permou. Stačí ti jedna krátká věta a je možné nějak ban zkrátit. Tvojí permu jsem osobně řešil s Okurkou Já a prozradil mi i podmínku zkrácení banu a toto to opravdu neni :)"

Dodatok odomna, MFK, umyselny, na permu je.. vzdy som to tak robil :gabe:

Nakladana Okurka
29-09-16, 20:53
Ahoj, funkce spešl ma pouze /přesun takže Operak s tebou nemohl nic dalšího dělat. Kdyby jsi dal MFK tak to dostaneš na tři týdny, ale ty si napochodujes na fórum jak pan a zacnes se tu vysmívat spešlovi a ještě se tím chlubit, pockam ještě na další vyjádření adminu a na základě toho udelim UB/zkratim ban.
E: tak tak jak píše Operak, čekal jsem ze prijdes s něčím jiným

Nakladana Okurka
02-10-16, 20:50
Vyřešeno zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?51706-Sandic