PDA

Zobrazit normální verzi : Doplňování HP,Prozrazování Pozice,No mic u ct.



SirValecekLuis
02-10-16, 15:49
Ahoj dost často hraju na JB no a vždy u modu si doplňují HP, i ti "lepší" hráči si doplňují HP. Bohužel se to nějak nebanuje, nikdo to neřeší i když tam byl někdy admin tak se to taky neřešilo. +Nikdo neřeší prozrazování pozice pravda že já sem to asi taky 2x řekl, ale jsou lidi kteří to dělaj neustále a furt to dělají : na JB uteču a jdu pro gunu a schovám se a prostě pár kámošů ct pokud jsou mrtví tak jim řeknou kde jsem, samozřejmě že někteří to říkají jenom tak, nebo dokonce že se někdo naschvál zabil aby mě mohl prozradit, tohle nechápu. Proto jenom upozorňuju že by se to mělo více hlídat a tvrději banovat. Dále je tu že o půlnoci si chodí děti na JB a nemají mikrofon, problém je že o půlnoci neseženete admina ani za zlatý prase. A když chcete jít k ct vy a máte mic, tak nemůžete což mě dost štve.
Ano také pravda že sem byl několikrát banován za to že nemám mikrofon ale ten už dávno mám.


Sir Valecek Luis.

Grakon2702
02-10-16, 17:14
Já bych doplňování v módech povolil. Ten zákaz je hovadina.

KajSinek
02-10-16, 19:08
Admini a spešli pri mojej skúsenosti to stále riešili killom Tčka. Prezraďovanie pozície to veľa ľuďom nevadí a už to je ako na dennom poriadku ....vie to síce naštvať ak si T a újdeš a ťa prezradí Tčko, ale je to len hra a úplne vážne to veľmi nie je. A večer o polnoci ak hráči nemajú mik a dávajú MFK alebo sa nechovajú, tak ako majú, tak natoč demo a na ďaľší deň to pošli adminovy na forko/steam/založ nové téma s týmto demom, SteamID a poprípade aj meno.

Nakladana Okurka
02-10-16, 21:27
Zdar,
Doplňování HP při módu řeší každý admin individuálně. Já třeba doplňování nebanuju, ale slapuju/killuju. Každý má na tohle jiný pohled, každopádně banovat na tři hodiny to, že si někdo doplní pár HP je blbost (pokud to není opakovaně)
Prozrazovaní polohy se buď kickuje (ti mírnější) nebo banuje (ti zlejší). Pokud to je fakt spam polohy tak ban, jestli to napíše jednou tak kick. Zatím ze zkušeností to pomáhá a hráč si uvědomí, že dělá něco špatně.
No a to poslední, s tím bohužel nic neuděláš, proti tomu nelze bojovat. Jedině snad natocit demo a hodit sem na forko, kde dany hráč dostane ban.