PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na Classic



djkofi
06-02-12, 16:48
Ahoj všem příznivcům CSka, adminům, mistru Kotlovi a všem co toto budou číst.

Už pár týdnů přemýšlím o tom, že bych touto cestou požádal o práva na server kotelna classic popřípadě tam, kde se střílí (ostatní mody mi moc neříkaji), ale až teď jsem se konečně odhodlal. Nejdřív tedy něco o mě.

Jmenuju se Michal a momentálně hraju pod nickem M!KO, ale většina mě bude znát jako Taťku KOF!ho nebo jen KOF!ho.. co se věku týče, mladík už taky v dnešní hráčský komunitě přece jen nejsem, za pár dní oslavim 24. narozeniny :) Csko hraju sice oproti jiným jako je NemikD, Goldy, Vince atd. sice krátce, cca 3 roky, když počítam i NS, ale i za tu krátkou dobu si myslím, že už jsem něco odehrál. Odpovídá tomu i čas, který mi ukazuje počítadlo u cska na steamu.od dubna 2010 co jsem ho pořídil to dělá cca 3200hodin... Mám odehráno spoustu CW, Mixů, TG, gatherů a stovky hodin na pubu...

hráli jsme ligy jako PZ, SFT, U2...

A teď k tomu, přoč právě kotelna a proč bych chtěl být součástí admin teamu...už nejsem rozjívenej mlaďas, a život mě dost sklidnil, přece jen puberta už je pár let za mnou :) Mám zkušenosti s AMX modem, dělal jsem admina na Kinotipu a E-sportu, kde se amx používal...Věci se vždy snažím řešit s nadhledem a objektivně, vzhledem k tomu, že hraju většinou po práci, tj. od cca 20:00 do brzkýho rána, kolikrát mě mrzí, že na kotelně není takhle ráno moc adminů, a co si budem povídat, většinou pozdě v noci rejdí cheatři na pubech nejvíc...proto jsem schopný pohlídat server i v době, kdy většina adminů spí, nebo má na práci jiné věci...

Myslim že kotelna je super server, kam si rád chodim zahrát, líbí se mi složení map i to, že skill hráčů je tady čím dál na vyšší úrovni a tak nemám problém pochytit kolikrát dost nových věcí od místních střelců :) Další věcí je i atmosféra, člověk sem chodí rád, protože ho lidi začínaj poznávat a vládne tu i hráčský přátelství, vtip a rozum.. proto mě štve, když se na server připojí "šašek", který tuhle komunitu nabourá ať už nemístnými poznámkami na hráče a jeho rodinu, server, mapy atd...

STEAM_0:1:31943062
http://forfairplay.com/STEAM_0:1:31943062

TaBudu doufat, že vás to zaujme, každopádně se budu těšit na jakoukoliv zpětnou vazbu :)

Díky Kotelňáci,
KOF! alias M!KO :DD

ZombieBot
06-02-12, 16:53
Na serveru se podle chatloggeru chováš slušně, žádost hodně dobrá, v mozku něco máš. Jenom to, že na foru máš první příspěvek ti to kazí. Hmmmmmmmmmmmmmmmm..... Pro.

Charon35
06-02-12, 16:57
Daj si verejný profil na steame.

A ako dlho tu hráš?

Luccy
06-02-12, 17:14
Jo Velký Kofi :) Určitě jo :)

ZEUS
06-02-12, 17:54
Žádost pěkná i ten věk je nadprůměrný. Jen mě zaráží tohle a jestli by to šlo, tak bych to chtěl od Tebe vysvětlit.

http://amxbans.cservers.cz/ban_list.php?bid=11999
http://hlbans.berlinhauptquartier.de/ban_list.php?bid=28

djkofi
06-02-12, 18:30
Ahoj, teď poslední dobou každý den několik hodin, jinak na kotelně jsem hrával už cca před 2 lety, k serveru mě přivedli známí jako GDQ...ale teď tu hraju nevím, tak rok? vážně nedokážu odhadnout...dřív jsem nehrál tak často pub..

Ahoj Die :D Rád vysvětlím..na cservers jsem dřív hrál hrozně moc, znám majitele i všechny původní adminy..majitel ICE, admini co jsem znal, Koma tauri, Potkat, Ivosek, Greener, Smrťák atd..- možná je znáte...pak se kluci mezi sebou nepohodli a jako admini odešli, tím se stalo to, že admini byli nabráni noví...věk cca kolem 15 let, zkušenost 0 a velké EGO díky právům kickovat a banovat...když mi dal ten Prochy ban, dostal jsem ho za výtku, právě vůči němu..ke svým kámošům se choval jinak, než k ostatním hráčům...tak jsem mu to vytkl, pak se do mě obul, jako šílený a otevřel si ústa na i na moji rodinu...mám skoro 4-letého syna, a to je jediná věc, kterou nezkousnu a jsem na ni háklivý, tak jsem odepsal, že je dement či tak něco, proto ban...snad to stačí

+ na tom německém serveru, pokud si pamatuji, jsem dostal Ban, když jsme hráli mix, a kluci z Němec neunesli prohru :) misto kicku, banned..jinak cheat nesnesu, už jsem kvůli tomu zavrhl i lidi, který jsem považoval za kámoše, teď už s nima nahraju..nesnáším cheat a lidi, co se sníží k tomu, to zapnout...jediný co beru, je stažení WH za účelem časování dema a paradoxně odhalení cheatera...jinak perma všem hadům co to kdy měli v PC!!

zombie..příspěvek je to první, ale jinak vaše forum čtu..skvělý jsou třeba videa od Vinceho, pro začínající lidi, bomba věc...proto si myslim, že skill kotelny roste..

NemiKD
06-02-12, 18:43
Jsem PRO. Je to schopný člověk a pár hodin už s nim mám nahráno a můžu říct, že neni lama ani začátečník. Chování má velmi slušné a vůbec bych nehleděl na první příspěvek na fóru.

baf
06-02-12, 18:53
Urco PRO vic takovych lidi tady.

ZEUS
06-02-12, 18:55
Ok, díky :) Jinak jsem pro.

djkofi
06-02-12, 19:04
Páni, musím říct, že tolik pozitiv jsem nečekal, a všem moc dík za podporu...:) už tohle je pro mě úspěch :DD no nic, je po práci, jde se pařit na classic.. ;)

GoldaQ*
06-02-12, 19:13
Jedno velke ano, jinak se k tomu nemam co vyjadrovat. Jeden z mych skutecne nejlepsich kamaradu, takze by nekdo mohl mit kecy.

Giussepe
06-02-12, 19:15
Tak já jsem ho potkal asi 2x. Jednou na classicu a dnes na war3ftu.

Hrát nejspíš trochu umí, jinak jsem ho nijak blíže nepoznal, ale tak je mu 24let tak nějaký ten rozum už snad bude mít :D

A když má toho čtyřletého syna, tak smysl pro zodpovědnost mu asi taky chybět nebude. :)

Žádost se mi taky líbí, je hezky sepsaná. Já bych byl PRO.

BiA Fz
06-02-12, 19:29
M!KA neznam, ale KOF!mu dávam pro :D má na to skill a dobrou povahu co ho znam z nějakýho toho mixu

Johny Pampeliska
06-02-12, 21:49
Jasáááán, Kofi je super člověk, neni co dodat, ANOOOO :mrgreen::ike:

djkofi
06-02-12, 23:03
vážně všem moc díky za skvělý komenty :D PS: goldy, seš muj kluk! :DDD

MAGi
07-02-12, 01:37
Zatim jediny, po dlouhe dobe, kdo se mi libi, ANO.

TheFinrod
07-02-12, 07:25
Určitě PRO :))

t.twisted
07-02-12, 09:48
Jestli tě zná Goldy, a zaručí se za tebe tak nemám nejmenší problém s tím abych řekl YOP. Na serveru sem tě taky viděl, chování v poho, věk +, není co řešit.

djkofi
07-02-12, 10:11
Hoj, Twistede, myslim že Goldy mě zná mnohem líp než moje máma :)) PS: nemám rád tvoje AWP! :DD

mecky
07-02-12, 10:38
Kofiho znám odehráli jsme spolu pár mixů, takže určitě ANO

djkofi
07-02-12, 14:42
Daj si verejný profil na steame.

A ako dlho tu hráš?

profil = veřejný ;)

Kotel
08-02-12, 22:00
Beru.

djkofi
08-02-12, 22:12
Díky moc! Je to čest ;)