PDA

Zobrazit normální verzi : Slabé Commando- Potřebuje trošku buff



Seeky
02-10-16, 17:31
Zdravím!

Jak je všeobecně známé, tak commando hrají jen silní hráči co u hry umějí přemýšlet, proto tu mám revoluční návrh aby jsme to mohli hrát i my, ti slabší.

Staty: Ty bych nechal, přeci jen s takovýma statama to nebude zas tak OP, a bude se muset přemýšlet
Skill: Nejen že by to zabíjelo nožem na ránu, ale ještě bych k tomu přidal instakill na glocka+deagla, aby to vyvážilo ty staty přece.
Speciální skill: Jelikož to má být i pro slabší hráče, kteří se neumí hýbat tak bych tomu dal schopnost, kterou má Pyramid zombie ( nebude možné ho trefit do hlavy)
Ultra mega super speciální skill: No slowdown

Snad by to mohlo být dobré vyvážení. Přeci jen, nyní je to příliš slabá classa, těžká na zahrání.

-t0m4s-
03-10-16, 02:47
Instakill na glocka i deagle je pěkná hloupost... když nepůjde trefit do hlavy, tak bude strašně OP...Žádný slowdown? a jak mu teda uteču? když nedostane ani slow, nepůjde trefit do hlavy a bude rychlejší než já?
Zkus si zahrát s medicem proti commandu a uvidíš, jaká je to hloupost, protože medic skoro žádný slow nedává.

Grakon2702
03-10-16, 07:09
Instakill na glocka i deagle je pěkná hloupost... když nepůjde trefit do hlavy, tak bude strašně OP...Žádný slowdown? a jak mu teda uteču? když nedostane ani slow, nepůjde trefit do hlavy a bude rychlejší než já?
Zkus si zahrát s medicem proti commandu a uvidíš, jaká je to hloupost, protože medic skoro žádný slow nedává.

Don't feed troll.

radim5275
03-10-16, 10:41
No jo a další změny a změny...

SpLaXS
06-10-16, 21:09
Je tu už spousty návrhu.. Commando není slabé, možná kapičku podprůměrné, ale s commandem nemůžeš hrát bez mozku... Musíš vědět, co děláš a ne jak idiot vyrážet do skupinky lidí... Instantní sebevražda.. Jinak to říct nejde.. Používej mozek a máš OP classu ;).

babovka
07-10-16, 18:46
Podle mně to je blbost... Commando je si myslím už tak dost silná class a ještě kdyby se to bufflo takhle, tak by to totálně rohrabalo tu hru... Jako commanda hraji, ale nehodí na všechny mapy, proto mám 2 nebo 3 classy co hraju nejvíce a ty classy si vybírám na jednotlivé mapy zvlášť. A pokud trochu víš co dělat, tak jsou skoro na všech mapách takové ty "spoty" kde se s commandem dá zabít každý :)

Seeky
07-10-16, 21:04
No jo a další změny a změny...

No jo další dement

Kotel
07-10-16, 21:35
Zrušim ho.

JoK123
08-10-16, 09:11
Commando je slabe ? Od kedy? Skus ramba to je sranda ked vystrilas 4 zasobniky do trupu a commando žije

Grakon2702
08-10-16, 09:46
Jestli se bude commando fakt rušit, tak poprosím přesun všech expů na snipera. Jinak commando v momentální podobě je vyvážené.

SpLaXS
08-10-16, 16:48
Jestli se commando bude rušit, přeju si svou 200 rozdělit do určitých class.. :)

radim5275
08-10-16, 19:57
Jestli se teda fakt bude rušit comanndo, tak bych prosil přesunout lvl na dema, ale pokud by se daly sčitat xp tak na ramba.

Connan
08-10-16, 20:04
Rovnou zruš i awp sniper, ať to máme z krku :gabe:

BetheS
08-10-16, 20:19
pokud se commando zruší chci si něják rozdělit jeho levely a to všechny level z commanda na rushera

^nismo
08-10-16, 20:32
Tak samo jak tady hráči píší. Pokud se bude rušit, chci staty na medica.

tacek20
13-10-16, 16:23
Pokud se bude rušit comm tak chci zrušit protectora, sappera, dema, ramba, a ostatní krom snipera :doge:

Seeky
13-10-16, 17:24
Pokud se bude rušit comm tak chci zrušit protectora, sappera, dema, ramba, a ostatní krom snipera :doge:

Jestliže chceš rušit všechno s čím netrefíš, nedává mi smysl proč jsi tam nechal toho snipera.

Mr.BlackDay
16-10-16, 21:20
Tento post mi príde trocha ako troll :gabe: Commando OP ako sviňa a nebudem sa ďalej vyjadrovať , nemá to cenu :)

LusS
25-02-17, 15:22
další troll... bezmozek

SpLaXS
19-05-17, 10:34
Commando je OP jen tehdy, pokud ho umíš hrát a umíš využívat taky mozek..
Ale pro lidi, co spoléhají na to, že tam naběhnou a myslí si, že všechny rozseká, tak to OP nikdy nebude..

Grakon2702
19-05-17, 11:34
Nedávno jsem napojil na server, kde se hrál huntic a šel jsem hrát za comm, protože je to moje momentální main classa, kterou chci vyexpit na maximálku. První kill: notes 5, Druhý kill: Autodestrukce. Nikdo neměl šanci, když jsem nabíhal na enemy spawn. Vždycky jsem odstřelil minimálně 2 lidi. Comm samo osobně není OP, vlastně je dost slabé. OP je jenom se správnými itemy.

SpLaXS
24-05-17, 09:00
Nedávno jsem napojil na server, kde se hrál huntic a šel jsem hrát za comm, protože je to moje momentální main classa, kterou chci vyexpit na maximálku. První kill: notes 5, Druhý kill: Autodestrukce. Nikdo neměl šanci, když jsem nabíhal na enemy spawn. Vždycky jsem odstřelil minimálně 2 lidi. Comm samo osobně není OP, vlastně je dost slabé. OP je jenom se správnými itemy.

přesně tak :) A pokud na tebe lidé nadávali, že máš autodestrukci a jsi noob, tak to je problém lidí, není těžké se zakempit na 10-20s na spawně, než se odbouchneš...

Grakon2702
25-05-17, 22:31
Když už tu na tu classu tak všichni nadávají a toužíte po classe, která by měla scout, tak bych navrhl pár změn na comm. Je to hlavně kvůli tomu, aby se mi za ni dobře hrálo a nahrabal si expy, protože si ji teď expím :gabe:.

Staty ponechat, zrušit glock (aby bylo složitější použit fart), změnit vzorec na knife instakill na lvl/2 a přidat scout(+150% + int dmg) s 1/6 šancí na instakill při zásahu do těla a 1/2 šancí na instakill za zásah do hlavy. Zakázat AWP sniper, autodestrukci a megazásobník. Instakill z knifu i scouta by procnul všechny itemy.

A napadl mě nový item s název supertlumič, který by naprosto ztišil výstřely ze zbraní.