PDA

Zobrazit normální verzi : FK alebo nie ?



deagle1981
02-10-16, 20:15
ak CT hodi zbran T je za to ban ak ano tu je demo nebol simon hodil mi zbran simon mu nič nepovedal aby tak urobil nemohol vedieť kto ma zbran boly sme dvaja v cele s gunou mohol ju vziať aj druhy a hodit niekomu a podla to FK bol ani VD som nedostal a on mi zbran hodil čiže jasny ban

bEK0X STEAM_0:0:157914502 89.176.106.112
https://uloz.to/!IIECQFGETudJ/ct-demencia-dem

bEK0X
02-10-16, 20:23
Po otevreni cel jsem si jako vzdy peclive zkontroloval celu s gunou (TMP) a nasledne i hrace co v ni byly. Sledoval jsem kazdy pohyb tebe i toho hrace co se tam s tebou spawnul (GreeN0). GreeN0 ale nasledne pri reakci v boxe zemrel, tudiz jsem si byl na 100% jistej, ze ji mas ty. Nasledne jsem ti hodil zbran jelikoz jsem si to uz jen chtel overit a vida - mel si ji, spravedlivy kill. Give me back my minute.

deagle1981
02-10-16, 20:28
Po otevreni cel jsem si jako vzdy peclive zkontroloval celu s gunou (TMP) a nasledne i hrace co v ni byly. Sledoval jsem kazdy pohyb tebe i toho hrace co se tam s tebou spawnul (GreeN0). GreeN0 ale nasledne pri reakci v boxe zemrel, tudiz jsem si byl na 100% jistej, ze ji mas ty. Nasledne jsem ti hodil zbran jelikoz jsem si to uz jen chtel overit a vida - mel si ji, spravedlivy kill. Give me back my minute.

nebol si simon tudiš nemaš čo hadzať T zbran maš mať ban a mohly sme ju niekomu hodit ani nevidno že ju mam :D

bEK0X
02-10-16, 20:32
:slap:

Hybrid
02-10-16, 20:32
Sice tady nemám co dělat, ale dělej něco s tou gramatikou deagle...

Britny
02-10-16, 20:32
Pokud si je CT 100% jisté tím, že má někdo zbran, může ho zabit. Ty nemáš tu zbran co brát, že ti hodil zbran jen pro kontrolu a ta tebou proletěla ještě neznamená, že má dostat ban, taky to tak zkouším u lidí, co mám tušáka že by ji mohli mít :)

deagle1981
02-10-16, 20:36
Pokud si je CT 100% jisté tím, že má někdo zbran, může ho zabit. Ty nemáš tu zbran co brát, že ti hodil zbran jen pro kontrolu a ta tebou proletěla ještě neznamená, že má dostat ban, taky to tak zkouším u lidí, co mám tušáka že by ji mohli mít :)

nevedel že ju mam to po 1 a po 2 kde si prišla k tomu že ju nemam brať ked je v cele nechapem :taunt: a po 3 on nebol simom nemal to čo riešiť mal povedať simonovi

deagle1981
02-10-16, 20:37
Sice tady nemám co dělat, ale dělej něco s tou gramatikou deagle...

nemam dovod

bEK0X
02-10-16, 20:38
Ten kluk uz nevi co by. Lock.

deagle1981
02-10-16, 20:39
Ten kluk uz nevi co by. Lock.

prečo lock lebo mam pravdu ? ked niesi simon nemaš to čo riešiť ukaž mi ty demo kde vidno že ju berem

Britny
02-10-16, 20:39
On ti to snad napsal, že vás oba sledoval a když ten první umřel a zbran nikde, tak bylo jasné, že ji máš ty. Ta zbran tam sice je, ale globálne snad mají vězni zakázané je brát, na tom si byl ty kde, že to tak být nemá? On má za úkol Simona chránit a i sebe, takže tě mohl zabit. Ještě něco co nechápeš na tom modu?

deagle1981
02-10-16, 20:43
On ti to snad napsal, že vás oba sledoval a když ten první umřel a zbran nikde, tak bylo jasné, že ji máš ty. Ta zbran tam sice je, ale globálne snad mají vězni zakázané je brát, na tom si byl ty kde, že to tak být nemá? On má za úkol Simona chránit a i sebe, takže tě mohl zabit. Ještě něco co nechápeš na tom modu?

asi ty nechapeš že prvy ju mohol niekomu hodiť nešli sme naraz z cely takže nemal 100% dokaz a zabiť ma može ked vidi že ju beriem alebo ju mam v ruke nie ked ma iba pocit že ju mam ved ty si ako policajt v amerike mysli si že černoch ma zbran tak ho radšej odjebe aj ked ju nemal :taunt:

Britny
02-10-16, 20:46
Ok tak ještě jednou pro ty méně chápavé, se to zvýrazní v textu:


Po otevreni cel jsem si jako vzdy peclive zkontroloval celu s gunou (TMP) a nasledne i hrace co v ni byly. Sledoval jsem kazdy pohyb tebe i toho hrace co se tam s tebou spawnul (GreeN0). GreeN0 ale nasledne pri reakci v boxe zemrel, tudiz jsem si byl na 100% jistej, ze ji mas ty. Nasledne jsem ti hodil zbran jelikoz jsem si to uz jen chtel overit a vida - mel si ji, spravedlivy kill. Give me back my minute.

Byl si 100% jistý, takže tě mohl zabit. Tady jsme na herním portále, to co děláš s černochama venku nás nezajímá.

bEK0X
02-10-16, 20:47
Ja te zabil az po tom, co jsem videl, ze tu zbran mas. Jeste neco?

because
02-10-16, 21:01
Aj keď by nevedel, že ju máš ty a zabil ťa náhodou a zbraň by z teba vypadla tak to freekill neni lebo si tú zbraň mal. Proste nebude čakať kým tou zbraňou začneš strielať po CTčkach tak ťa zabil no čo. Dúfam, že za tým počítačom neplačeš veľmi kvôli jednému OPRAVNENÉMU killu? Nechápem jak to, že si taký sprostý ale to už je mimo tému.

deagle1981
02-10-16, 21:15
Ok tak ještě jednou pro ty méně chápavé, se to zvýrazní v textu:



Byl si 100% jistý, takže tě mohl zabit. Tady jsme na herním portále, to co děláš s černochama venku nás nezajímá.

a ty čo s nimi robiš ? načo sa tu hadať ideš zbytočne ked jasne hodil zbran T šak to vidno na deme a nebol simon ani prikaz od simona nemal a nedal ani demo kde vidno že mam zbran