PDA

Zobrazit normální verzi : Demence, neznalost pravidel, MFK



DeadJoyCZ
03-10-16, 20:54
Fair_Esencia [Nebelgrimm]
JB1
VALVE_0:0:1481055615 90.210.171.214

http://csko.cz/dema?UPD=gTdhehlm

Demo začíná od 34:00 do 35:00 .. za tuhle minutu udělal 2 dementní věci: 1. Dal nám příkaz at si čupnem, všichni kolem si čupli ale jenom jednoho mám pocit jednoho z No Cry zabil, aniž by mu Esencia řekl, proč.
2. MFK na konci, který si nejspíš užíval a přečetl to z chatu..

Děkuji za případně zabanování. :)

FairEsencia
03-10-16, 21:01
Omluvil sem se ... dostali ste hvd .. mel sem lag :) rikal sem vam to :) nevim co resis

FairEsencia
03-10-16, 21:02
Navic toho No Cry sem zabil protoze neuposlechl prikaz na cupnuti :)) po dobe 4 sekund :) mel nato 2 sekundy coz je dost casu :))

DeadJoyCZ
03-10-16, 21:07
Znám Tě už hodně dlouho, neděláš to jednou za čas, děláš tyhle hovadiny skoro pořád .. Vždy když s Tebou hraju a jsi u CT, děláš stejný blbosti a nebereš si z toho ponaučení.. a to že si nečupnul do 2 sekund ? .. Tady nejsme na Games***, aby se fragovalo takto zbytečně, ne všichni mají takové dokonalé reflexy .. + Jsi mu ani neodpověděl, když se Tě ptal a navíc ještě nadával ..

FairEsencia
03-10-16, 21:16
1. rikal sem mu to nejmin 2x i ten Since se ptal proc sem ho zabil a rekl sem mu to :)) Mym ukolem bylo zabavit hrace coz jsem udelal :) nikdo si nestezoval HVD ste dostali :)) Na Games** sem nehral nevim jak se tam hraje ci co .. nebyl afk nic .. dal sem posledni reakci na cup a zustanete cupet byl posledni .. -.- jeho vec to uz neni muj problem :)) rikal sem ze mam lag :) a omluvil sem se :) upozornoval sem vas nato potom se nekdo priblizil a zacal sem strilet z reflexu a vsichni byli v rade tak sem jim ''rozdal'' hlavy :) dostali hvd nevim co furt resis :D :) Hrat jako simon prenasi i hrat pozitivne a ne jak robot :) ocividne ze ses ty nebavil to uz muj prblem neni :)

FairEsencia
03-10-16, 21:17
Navic sem za ct dost dlouho nehral z technickych duvodu :D :)) ale ok a asi nato mas stesti ze me vidis porad jen u ct :D:D:D moc tam nejsem .. :D

DeadJoyCZ
03-10-16, 21:22
Necháme to posoudit od adminů .. Kdyžtak se předem omlouvám, ale mě to prostě přišlo dementní, co jsi udělal. :D
Navíc :D prostě, já se nebavim o Tý poslední reakci, bavím se o tom příkazu, co jsi dal, at si čupnou a on si čupnul a Ty ho za to zabiješ, prostě nechápu.

FairEsencia
03-10-16, 21:31
Jenze on prave ze necupl :D:DD i kdyby byl prikaz zustat v cupu takze :D

Britny
04-10-16, 12:57
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=198349

Podle dema to neúmyslně určitě nebylo, na lagy se jdi vymlouvat jinam. Hráč si čupnul a na to si ho hned zabil = fragování. Když se tě někdo zeptá, proč ho zabiješ, tak mu odpovíš style "protože neplníš příkazy kokote" U ct nemáš vůbec co dělat. Ted to máš na 14 dní, ale nebráním se určitě ti v budoucnu dát delší ban.