PDA

Zobrazit normální verzi : povinnosti adminov



Gore
06-02-12, 20:00
Caute, na tychto serveroch som viac menej novacik (objavil som ich zhruba 3 tyzdne dozadu), vratil som sa k CS zhruba po 4 rokoch a vsimol som si par veci, ktore verim ze nevadia iba mne.

Jedna sa hlavne o adminov, ktori obcas mam pocit zabudaju naco na serveroch su. Jedna sa najma o DM server, kde velmi casto vznika situacia typicka pre servery kde sa stretavaju aj dori aj vyslovene zli hraci: Kazdy kto sa pripoji sa automaticky radi k teamu, kde je viac ludi s pozitivnym skore, co vedie za par minut k nehratelnej overkill situacii, kde je vysloveny hunt jednej strany na druhu. Zhruba 2 dni dozadu som bol presne v takejto situacii, viem urcite ze tam nejaky admin bol, pretoze mutoval jedneho vola co kazdemu detekoval cheaty. Vzapati niekto kto tu evidentne hrava dlhsie skonstatoval ze (citujem) smrdi tu 5 adminov na 1 serveri. Ani jedneho situacia absolutne netrapila.
Asi 2 krat som napisal do say nieco v style aby par normalych hracov jonnlo druhu stranu, nech sa hra vyrovna (a upozornujem ze takmer presne ako pisem tu, nepuzil som nic vulgarne alebo urazlive). Chvilu nato som bol kicknuty zo servera. (mozno admin, mozno sa napojil niekto s VIP, pokial to tu funguje takym stylom ze niekoho kickne, ale zaujimava zhoda nahod, konzolu som nepozeral, skratka som sa na to vysral a isiel off, ked ma clovek zlu naladu neoplati sa hrat)

Mili admini: nieste na serveri len preto aby ste sem tam dali niekomu ban/kick/mute, ale aj na dohliadanie nad hrou. Na klasickom serveri tento problem vyriesi server samostatne a hracov poprehadzuje, ale na DM nie. Obcas si to skuste sledovat, adminovanie neprinasa iba vyhody ale aj povinnosti, ste adminmi dobrovolne, tak si trochu vsimajte.

Druha vec co mi vadi je automaticky system mute ked niekto napise nejaku nadavku. Resp by mi nevadil vobec, ale vyslovene urazlive je to co vypise server miesto vas. Dnes som v ramci diskusie napisal nieco v duchu ze u T sa neda umriet preto, ze su u CT dobri hraci ale u T je par kretenov co blokuju. Uznavam ze som to asi pisat nemal, ale po 5. umrti kvoli spoluhracovi ma to nastvalo. Samozrejme prisiel minutovy mute, ktory beriem ALE je ubohost aby server napisal ze rodicia urobili chybu ked ma pocali alebo nieco v podobne inteligentom duchu.
Trest za napisanie nejakej nadavky by mal byt iba mute, ta hlaska mozno pripada vtipna dotycnemu co ju pisal, ale v principe zo seba urobil uplneho vola, inteligencne nizsie ako hrac ktory je trestany (slovo kreten si myslim ze az taka nehorazna nadavka nieje a neutocil som na nikoho konkretneho, bolo to skor v zmysle povzdychu).

Dakujem kompetentnym za precitanie a pripadne odpovede/zmeny, s pozdravom K.

Giussepe
06-02-12, 20:39
Tak jestli se k tomu můžu vyjádřit:

No, s tím DM ti toho asi moc nepovím, tam moc nehraju, tak nevím jak to tam mají kolegové pod palcem.

Co se týče těch hlášek, když napíšeš něco sprostého do chatu, většinou tam bývají vtipy o Chucku Norrisovi, ale ano všiml jsem si, že jich tam je pár takových, který asi nejsou příliš vhodné. Tuším, že tam je jedna ve stylu: Poučte se z chyby mých rodičů, používejte ochranu.

Na jednu stranu uznávám, že tě to může urážet, ale když si to vezmeš z té druhé strany, proč cpeš ty nadávky do chatu? prostě si zanadávej klidně na celej barák, ale když nechceš aby to tam psalo takové "sprostoty" tak do chatu piš jen slova, která mají smysl.

A že to vypadá, že z tebe ta hláška udělá úplného vola z nízkou inteligencí? Víš, ona to je částečně pravda, protože lidi s vyšší inteligencí se umí chovat trochu na úrovni.

Aligator
06-02-12, 20:59
od adminov na tomto portáli moc nečakaj, dnes som si cheatoval na classicu s wh+ab, celý čas tam bol so mnou grEy, ja si hádžem jeden headshot za druhým a on proste nič, ani len trošku podozrivé mu to neprišlo.

P.S. neberte to ako výsmech, ale ako upozornenie. A je mi jedno že mi dáte ban, mám dynamickú ip ;)

http://img62.imageshack.us/img62/9687/hl2012020620344608.jpg

spinn
06-02-12, 21:02
s tim aimbotem sme hráli 2v2 na shifters.. dobrá sranda..

Aligator
06-02-12, 21:05
@Aligator: Ty si ten bezMOZOg že?

Budeš admin, neboj ;)

ZEUS
06-02-12, 21:05
21:22:04 <STEAM_0:1:15199020><193.110.186.120> K. : na druhej strane budme este radi, lebo si zas kokoti navotuju nejaky dust:D
15:09:54 <STEAM_0:1:15199020><193.110.186.120> K. : tunajsi cheathunteri ti diagnostikuju sem tam AB po prvom kille:D
19:36:34 <STEAM_0:1:15199020><193.110.186.120> K. : omg tu clovek neumiera lebo u T su dobri hrace ale preto ze u CT su uplni kreteni

ze dne 2.2.2012
18:04:46 <STEAM_0:1:15199020><193.110.186.120> K. : no to je bohove tak su tu admini a podporuju over stav..:D:D
Na serveru byl přítomen Svacinář

Myslím si, že na DM je úplně je jedno, zda hraješ za CT nebo T

Co se týče toho druhého bodu, tak myslím, že je to v pořádku. Normální člověk nebude nadávat.

Svacinar
06-02-12, 21:11
ze dne 2.2.2012
18:04:46 <STEAM_0:1:15199020><193.110.186.120> K. : no to je bohove tak su tu admini a podporuju over stav..:D:D
Na serveru byl přítomen Svacinář

Nějak si nejsem vědom toho, že bych tam něco takovýho viděl. A i kdyby, nic s tim neudělám, nikdy jsem nedělal. Nikdo, nikdy s tim nic nedělal.



od adminov na tomto portáli moc nečakaj, dnes som si cheatoval na classicu s wh+ab, celý čas tam bol so mnou grEy, ja si hádžem jeden headshot za druhým a on proste nič, ani len trošku podozrivé mu to neprišlo.

P.S. neberte to ako výsmech, ale ako upozornenie. A je mi jedno že mi dáte ban, mám dynamickú ip ;)

http://img62.imageshack.us/img62/9687/hl2012020620344608.jpg

Tohle je ovšem velkej výsměch od m0zo cr3w :D

Aligator
06-02-12, 21:12
jj, budem modrý, fialový, červený, ružový, alebo aký len chceš ale ešte som nevošiel do dostatočného množstva prdelí že? :)
Vlastne takí sú všetci čo si nemyslia že všetci admini sú tuční gayovia, alebo sa snažia trošku pomôcť Kotelne. Holt, každý má svoju logiku.

(toto môžte rovno locknúť, zas tu bude thread na 10 strán [všímol si si, ďalšie vriťolezectvo h1h1])

Už si takmer dnu, len si nie som istý či tam po zombiebotovi ešte ostalo miesto

Krispo
06-02-12, 21:14
Mili admini: nieste na serveri len preto aby ste sem tam dali niekomu ban/kick/mute, ale aj na dohliadanie nad hrou. Na klasickom serveri tento problem vyriesi server samostatne a hracov poprehadzuje, ale na DM nie. Obcas si to skuste sledovat, adminovanie neprinasa iba vyhody ale aj povinnosti, ste adminmi dobrovolne, tak si trochu vsimajte.

jaký výhodz to má mi řekni?m to že místo vyhrávání na GunGamu musíme natáčet zkur*ence (Cheatery) jako je tady PAN Aligator??

EDIT: Děkuji Aligátorovi za T-down, + další anonymous T-downers!

Zdravím jurobe :-) :bye:

Aligator
06-02-12, 21:15
pôvodne som chcel takýchto screenov spraviť zo desať, na rôznych serveroch a s rôznymi adminmi, ale keď sa dnes naskytla takáto príležitosť, prečo ju nevyužiť? :D

Giussepe
06-02-12, 21:16
Hoši,hoši,

Nechtěli byste se vyjadřovat k tomu, k čemu bylo původně tohle vlákno založený?

MAGi
06-02-12, 21:19
Na DM je to uplne jedno!

grEy
06-02-12, 21:31
od adminov na tomto portáli moc nečakaj, dnes som si cheatoval na classicu s wh+ab, celý čas tam bol so mnou grEy, ja si hádžem jeden headshot za druhým a on proste nič, ani len trošku podozrivé mu to neprišlo.

P.S. neberte to ako výsmech, ale ako upozornenie. A je mi jedno že mi dáte ban, mám dynamickú ip ;)

http://img62.imageshack.us/img62/9687/hl2012020620344608.jpg

20:24:19 <STEAM_0:0:42325456><95.102.197.229> (ADMIN) grEy : kto je hej nie?
20:33:04 <STEAM_0:0:42325456><95.102.197.229> (ADMIN) grEy : spectovali ste uz toho hej nie?
Nie, vobec si mi neprisiel podozrivy. Nabuduce si to najprv over. Predomnou (respektive somnou) tam boli dvaja admini, takze som necakal, ze tam bude clovek s AB alebo WH. Pozeral som ta tusim 2 kola a neprislo mi nic divne.

Gore
06-02-12, 21:37
21:22:04 <STEAM_0:1:15199020><193.110.186.120> K. : na druhej strane budme este radi, lebo si zas kokoti navotuju nejaky dust:D
15:09:54 <STEAM_0:1:15199020><193.110.186.120> K. : tunajsi cheathunteri ti diagnostikuju sem tam AB po prvom kille:D
19:36:34 <STEAM_0:1:15199020><193.110.186.120> K. : omg tu clovek neumiera lebo u T su dobri hrace ale preto ze u CT su uplni kreteni

hh tusim mi sem tam ujde mimovolne co by nemalo, myfail za toto sa ospravedlnujem:D To ze normalny clovek sem tam nezanadava je hlupost, ale ok berem.
kazdopadne tie hlasky by bolo fajn prejst, kedze mute je na minutu a ked uz je niekto nasrany tak ho nieco take vytoci este viac a potom pise zase a pouceny to uz obchadza, ked tak to mute by som predlzil a hlasky odstranil.

Krispo: vyhoda je v tom ze sa napojis kedy chces a ked je na serveri niekto otravny/chaeter/spamer/afk mozes s tym nieco robit. Pokial ta to nebavi nerob to, ked som CS na strednej fetoval tak som tiez chvilu adminoval a chce to mat trpezlivost sem tam:)

A pls nerieste s tu osobne spory, nemam zaujem o flame, povodny zamer bol pokus o trochu konstruktivnu kritiku/debatu, thx

sILV3
06-02-12, 21:47
Traja admini na serveri a nepríde im divné že dám hneď po sebe headshoty dvom 10metrov od seba stojacim hráčom, dobrí CHEATHUNTERI !!!!

A ZEUS, ty si to zaklinocval s tým reasonom "AB + WH + screen na foru " :D:D:D:D

Ty si čo za experta? Na PZ, alebo U2 sú tisícky aktívnych hráčov a možno polovica z nich haxuje a nemá ban. Keď hráš tak, aby si to zakryl, tak sa môžu CHH aj pokrájať. Na pube je to to isté.

DM = nechápem, ako sa môže na DM spraviť over. Však tam nehráš teamovo. Akurát stále dostávaš, ak si slabý.

Cenzúra = je to vtipné, fajn. Pokiaľ nechceš, aby ťa nedávala dole automatická cenzúra, nenadávaj. Mne tie urážky nevadili nikdy, neberiem ich osobne. A asi ani nikto z hráčov. Ale sto ľudí, sto chutí.

ZEUS
06-02-12, 22:12
Vraťte se prosím k tématu. Zbytečný příspěvky budu mazat. Pokud máte mezi sebou problém, řešte si je přes PM.

Dwane Dibbley
06-02-12, 22:31
Vraťte se prosím k tématu. Zbytečný příspěvky budu mazat. Pokud máte mezi sebou problém, řešte si je přes PM.

fajn, začni u sebe

k tématu -> over na DM je celkem často, ale je to spíš v morálce hráčů než v povinnostech admina imo

Charon35
06-02-12, 22:37
od adminov na tomto portáli moc nečakaj, dnes som si cheatoval na classicu s wh+ab, celý čas tam bol so mnou grEy, ja si hádžem jeden headshot za druhým a on proste nič, ani len trošku podozrivé mu to neprišlo.

P.S. neberte to ako výsmech, ale ako upozornenie. A je mi jedno že mi dáte ban, mám dynamickú ip ;)



Tak to je potom jasné, že Jurobovci sú čistýýýýýýýýýý a nepoužívajú cheeeeeeeeeeaty. A ty máš DIP, tak to si frajer, že neunesieš následky za svoje správanie. Si c()()L!!!

K veci: Na DM mi to ani raz nevadilo. Niektorí (ako ja) vždy mrknú kde je koľko ľudí a idem vždy tam kde je menej. Veď tak mám viac cieľov predsa :D

grEy
06-02-12, 22:46
Hracom treba priniest vsetko "na zlatom podnose". (inak to nazvat neviem) Keby neni kemp meter, tak hraci kempia. Keby neni automaticke vyvazovanie, tak hraju v overi. Ked to neni v pravidlach, tak to proste neplati. Potom sa hraci cuduju, ze su obmedzovany a nevedia ani dodrzovat zakladne pravidla, a hrat samozrejme bez cheatov. (co nikdy nepochopim) Ale to som dost odbocil od temy, ospravedlnujem sa.

Kotel
06-02-12, 23:31
O overu na dm slysim poprvy. Neni to na kola, takze nemuze nikdo vyhrat. Kdyz urazis hrace, tak jak ti muze vadit, ze server urazi tebe. Kdyby ti server mohl dat facku, tak to tak nastavim.
@aligator A doufam, ze tohle uvidi i dtr a spol., kterym jste nakecali, ze jste cisti jako standa gross, co si koupil prava v Plzni. Podle chatlogu se na tebe divali, takze te asi neignorovali.

Montty non skill
07-02-12, 00:18
@aligator Nebyl tam jedinej Grey, já tam byl taky a toho jsi si asi nevšiml zase ty. Nikdo není dokonalý a třeba tě neodhalíme na první pokus, ale neboj, jak říkával můj děda "Na každou svini se vaří voda"

susa-troubky
07-02-12, 08:53
nejakak nechapu over na DM...jestli se pletu tak se omlouvam ale co sem byl posledne na DM tak tam laicky receno hraji vsichni proti vsem a hraci se toci v teamech jak na bezicim pasu...mozna uz je tu jiny TDM o kterem nevim...jestli sem placl hovadinu tak mi to smazte :-) at nemam trapas

Dwane Dibbley
07-02-12, 09:09
nejakak nechapu over na DM...jestli se pletu tak se omlouvam ale co sem byl posledne na DM tak tam laicky receno hraji vsichni proti vsem a hraci se toci v teamech jak na bezicim pasu...mozna uz je tu jiny TDM o kterem nevim...jestli sem placl hovadinu tak mi to smazte :-) at nemam trapas

máš pravdu, ale je to spíš o tom, že když se napojíš k teamu dementů, tak ti nic nepokryjou a team z overu na tebe tlačí ze všech stran a tebe to nutí stáhnout se a tolik nevytahovat

dám ti příklad, jdou s tebou 2 pepíci proti 3 lepším hráčům z overu, i když to ovládáš, pepíci začnou fulloutit a protihráči je hned oddělaj, najednou to je 1 proti 3

zkrátka, vyžaduje to mnohem víc pozornosti a opatrnosti a body lezou pomalu, toť asi vše

kashpi
07-02-12, 09:39
Na DM se stejně na nikoho nemůžeš spolehnout, nevím co tu řešíte.
Jediný na co je tým ve kterým hraju, jen to, že mi vzžírají oběti :D
Fak si nemzslím, že se na DM dá udělat over, protože to není o týmové práci, ale spíš o tom jak jsi na tom sám se skillem

t.twisted
07-02-12, 09:44
Pokud si myslíš, že je na dm over, tak asi děláš něco špatně. To není mód kde spoléháš, že něco uhrajou tvoji spoluhráči. Tam jde jen o tvůj vlastní skill, pokud tedy dostáváš na prdel tak to nebude kvůli overu...

Kotel
07-02-12, 10:48
Pokud se hraci cpou jen na jednu stranu, tak pak jim fragy vyziraji ti lepsi a nijak si nepomuzou. Za zabiti lepsiho hrace je vic bodu, takze se to tim trochu kompenzuje.

ZombieBot
07-02-12, 13:31
Pokud se hraci cpou jen na jednu stranu, tak pak jim fragy vyziraji ti lepsi a nijak si nepomuzou. Za zabiti lepsiho hrace je vic bodu, takze se to tim trochu kompenzuje.

Všiml jsem si. Já za kill 4 body a někdo za mě 12 bodů =). Btw - co znamená to [-nejake cislo] ?

ZEUS
07-02-12, 14:52
Všiml jsem si. Já za kill 4 body a někdo za mě 12 bodů =). Btw - co znamená to [-nejake cislo] ?

Třeba, když sestřelíš lepšího hráče, kterej je před tebou v ranku, tak za něj dostáváš víc bodů.

Kotel
07-02-12, 15:13
Asi to znamena o kolik prisel/dostal on.

Lynviy
07-02-12, 15:54
Mě se někdy zobrazuje: Dostal jsi 4 [-3] body. Nějak tak.

HoracioKeine
07-02-12, 19:01
Ano ten kdo tě zabije, a nebo naopak, vždy dostane dvojnásobek bodů než to mrtvému enemy sebere. Takže ty dostaneš cca 12 bodů a mu to 6 vezme. :)
Tím si taky zlepšuješ rank.

ZEUS
07-02-12, 20:33
Mě teda tohle nepíše :) Akorát nad crossem mám kill :D :)

I-Mouse
07-02-12, 20:46
Mě se někdy zobrazuje: Dostal jsi 4 [-3] body. Nějak tak.

Tie 3 body jemu zobere, a tebe pridá :)

HoracioKeine
08-02-12, 14:19
Mě teda tohle nepíše :) Akorát nad crossem mám kill :D :)
:D zkus napsat do chatu /body1

Charon35
08-02-12, 15:23
Bože Charon.

Problém? Pripájaš sa k nim? Alebo prečo ten total OT post?