PDA

Zobrazit normální verzi : Server ? Bug ? HELP



Spyware
06-02-12, 21:32
Ahoj mam problem keď som mal BAN na 3 hodiny za spam tak som sa nudil skúšal som všeliake serveri po nete žiadni nešiel ale potom mi jeden išiel no ale po 5 minútach ma vyhodili no a problém je vtom skončil mi ban išiel som na CSKO a mal som pomenené nastavenia keď som chcel napísať do chatu stlačil som I a prepojilo ma to hneď na ten server z ktorého ma kopli stále ma to prepájalo až som si dal štandartné nastavenie na csku to už tak ako išlo no teraz sa mi prehodila zbraň do lavej ruky stlačil som H a išiel som si ju zmeniť no ale MENU nebolo také aké bolo, bolo anglické ako angličtina mi nerobí problém no vždy keď som na niečo stlačil stále ma to prepájalo na ten servér prosím čo mám robiť to menu vyzerá takto prikladám prílohu dopredu ďakujem. | DR | Spyware

Spyware
06-02-12, 22:04
Obrazok asi neprikladám nejde ... prosím pomoc

Svacinar
06-02-12, 22:06
Dej si default nastavení v cs. Když to nepomůže, smaž cfg, připoj se na kotelnu a měl by jsi mít default a mělo by to být v pořádku.

Spyware
06-02-12, 22:10
co je to cfg ?

Svacinar
06-02-12, 22:15
Config. Najdeš ho tam, kde máš nainstalované cs ve složce /cstrike.

Spyware
06-02-12, 22:19
no vymazal som idem skusit

Spyware
06-02-12, 22:20
stale to iste ja uz neviem co mam robit

Kotel
06-02-12, 23:08
Napis na serveru /configreset

Spyware
07-02-12, 14:24
no tak klávesy idú ale stále keď stlačím H mám to anglické menu a keď tam na niečo kliknem hneď sa všetko zmení ... :think: