PDA

Zobrazit normální verzi : DJ WHICH --> [H]e||



Batma
04-10-16, 17:01
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 197995)
[AMXBANS] Mas 3 dnu, 2 hodin, 59 minut a 3 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '56763'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Neustaly voice spam, otravovanie hracov, zneprijemnovanie hry'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < DJ WHICH >
[AMXBANS] Tvuj nick: DJ WHICH
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1810014475
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1810014475
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 185.133.60.13
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.133.60.14
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < [H]e|| >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 4 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






YVelmi by som vas chcel poprosit o unban ja to naozaj uz nevydrzim chcem si zahrat prosim vas zmylujte sa mikrofon uz nemam a naozaj som to uz olutoval prosim do piatku naozaj nevydrzim Dakujem

Burak1
04-10-16, 17:32
Hráč se omluvil, já bych mu ten unban klidně dal.

Awesome^.
04-10-16, 17:46
Na jeho ID je asi 10 banov za zneužívanie voicu, nemyslím si, že je unban vhodný, aj keď sa ospravedlnil, nemyslím, že sa poučil.

Samco
04-10-16, 17:55
Tentokrát som aj ja proti unbanu. Už v minulých žiadostiach sa ospravedlňoval s tým, že viac sa to nebude opakovať. No skutočnosť je iná.

Batma
04-10-16, 18:09
Prosim chlapci naozaj nebudem ja sa už tu ospravedlnujem od soboty naozaj nemam mikrofon viem že som to pokaslal ale naozaj už nemam mikrak a nebudem robit zle viem že mam tam dost banov za voice ale taky dlhy ban som este nemal a naozaj som urobil hlupost s dom ponaučeny prosim ak budete počut na mna stažnost akukolvek dajte mi aj trvaly a nebudem sa za to hnevat kedže bude to opravnene prosim vas chcem normalne si zahrat

Koprakek
05-10-16, 20:08
Jelikož to není tvůj první prohřešek, tak jsem také proti UB, už minule jsi mě osobně slíbil, že se tomuto vyhneš a o pár dní je tady zase žádost o UB se stejným příběhem.

Poprosím tě, abys nespamoval i zde žádosti o UB. Rozhodnutí už je u konce.