PDA

Zobrazit normální verzi : ZidiPan --> k1x



Asirsian
04-10-16, 20:10
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 198391)
[AMXBANS] Mas 1 hodinu, 22 minut a 37 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '31102'
[AMXBANS] Duvod banu: 'SC'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ZidiPan >
[AMXBANS] Tvuj nick: ZidiPan
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1185888184
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1185888184
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 86.49.174.1
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 86.49.174.1
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < k1x >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Dobry vecer,
chci se zeptat jak je to se serioznosti vasich sluzeb? Asi pred 2 hodinami jsem dostal ban za to ze jsem zabil admina ci jeho kamarada! To je jako vazne normalni?! Vite proc detem nepatri do ruk sirky? protoze moc v rukou ditete je nebezpecna. Nevim jestli tento admin nema soudnost, ci je mentalne zaostaly, kazdopadne by byt adminem nemel.
Tak si tu prosim udelejte poradek, jednotlivec dokaze zkazit praci celemu tymu. Ted s dovolenim vypadate jako volove vsichni.

Tutinko
04-10-16, 20:47
Ban si dostal za spawn camp. Pockaj na vyjadrenie admina.

Asirsian
04-10-16, 20:50
hh... Žádný spawn camp neexistuje! Na to je camp meter. Pokud není položená bomba je aktivovaný... Kryl jsem záda svému týmu podle domluvy. Co tam dělal on pokud byl CT? nemají CT hlídat jen plant místa? Takže, taky dostal nesmyslný ban?

Burak1
04-10-16, 21:03
Proč se vůbec banuje spawn kemp na dustech? V banlistu to vidím docela často, nevěřím, že by tak často kempili hráči s bombou na spawnu.

Asirsian
04-10-16, 21:10
Jžš. Takže když, CT vyhrají 3 hry za sebou protože nám v běhnou do zad... a na počtvrté se domluvíme že dva na výhodné pozici budeme hlídat záda, tak dostaneme bana? Prosím myslete lidi... Spawn kemp je úplně něco jiného... a pokud je navíc na serveru camp mater, tak ten tomu brání... proto byl vytvořen! Kdyby CT neběhali kam nemají, vydržel bych na jednom místě 30s a musel bych jít... Takže, pokud na tom trváte. Tak prosím i ban pro admina co mě zabanoval a hráče, které jsem tam zabil. Nehlídali plant místa a to byla jejich povinost, jako je moje zajistit položení bomby. Já to činil tak, že jsem kryl záda svému týmu, jakou omluvu si najdou oni pro své chování jsem zvědav...

Koprakek
05-10-16, 19:49
Vypršel.