PDA

Zobrazit normální verzi : Stažnosť na admina s nickom Samčo



because
04-10-16, 20:40
Dobrý večer
takže jelikož som upútal Vašu pozornosť príhodným názvom threadu a smajlíkom tak mám v podstate taký takzvaný návrh.
O čo sa jedná? Viete, veľa ľudí sa chce podielať na adminovaní na týchto serveroch atď. a už to prekračuje medze. Aby som to upresnil viacej tak keď sa sem dá nejaké hlasenie, tak už nie, že admini, nie že spešlovia ale už normálny hráči píšu lock. Ako to už je fakt na hlavu, vyjadrujú sa tam kde ich názor má cenu, menej než 1 forint. Týmto by som chcel navrhnúť aby sa v akej koľvek stažnosti/hlásení vyjadrovali len admini/spešlovia. Lebo niektorých výroky čo tam padajú, že LOCK, ma normálne strašia cez deň.

PS: Samčo si šmatlák.
bEcause

E: Nejedná sa o sťažnosť na Samča, Samčo je dobrý známy (kamarátov nemám).

Burak1
04-10-16, 20:58
Přesně tak. Pokud nemáte k témě nic důležitého, vůbec nepište... Spamy typu podle mě je to na ban, podle mě by se to nemělo banovat nebo potvrzuji, že hráč dělal bordel, jsou nám k ničemu a jsou úplně nepodstatné... Admin by měl sám vědět, jestli to na ban je nebo není... Jestli na demu je porušení pravidel jb nebo ne...

B!g 5m0k3
04-10-16, 21:09
Súhlasím.

_Koker_
04-10-16, 21:12
Proč se tedy sekce Hlášení cheaterů, stížnosti nezablokuje ? Aby se tam mohli vyjadřovat jen admini, jako je to v žádostech o Unban ?

hofy
04-10-16, 21:32
nastavil jsem to

Koprakek
27-11-16, 10:23
nastavil jsem to

Vydrželo to tak dlouho, že se to nedá ani spočítat.