PDA

Zobrazit normální verzi : dust2 only4



SOPEL1
05-10-16, 19:41
Chcem nahlasit hraca (d) odkedy sa pripojil na server a zabil som ho neustale ma provokuje obtazuje a zabrda chate do mna a admin :moqq ako vzdy nic nerobi ...

d STEAM_0:1:1525786 31.192.85.7 CZ

Koprakek
05-10-16, 19:52
Co jsem tak prohlížel vzájemně chatlog, tak nejsi o nic lepší, navzájem se provokujete a ty dokonce vyhrožuješ banem.

Samco
05-10-16, 19:54
Zopakujem ti to opätovne. Banovať hráčov za nadávky, ku ktorým ich vyprovokuješ nie je možné.

SOPEL1
05-10-16, 19:56
ak si dobre pozres on mi začal vypisovať a provokovať ja som sa len obranoval logika tu fakt neni spravodlivost

aha takze samco moj pekny ja som ho zabil a on zacal do mna hustit ne ja do neho hej tak sa laskovo zamysli nez nieco napises a ked jha som minule zabil a zacal hustit tak automat ban a on nic? to je dobre nespravodlive toto ked ja som ho zabitim neprovokoval zabit ho je normalne a ked zacal hustit tak som sa obranoval

toto tu fakt neni normalne

Samco
05-10-16, 19:58
Ak sa ti neľúbi, nehraj tu. Nikto ťa tu nasilu nedrží. Keď sa budeš chovať aspoň trochu slušne, tak môžme diskutovať ďalej.

SOPEL1
05-10-16, 20:00
ja sa chovam slusne naroydiel od teba a tvojej arogancie yze nevidis ze on zacal do mna hustit zato ze som ho zabil tak som sa obranoval a ked som mu povedal ze idem pisat na forko za ban a ptm som ho ignoroval a furt nedal pokoj furt mal pripomienky a otravoval

nikto ta nenuti byt adminom odid ked sa ti nelubi ale vtomto mam pravdu ja zasluzi si aspon hodinu ban

SOPEL1
05-10-16, 20:11
vies co samco? nedavaj mu ban zavri temu a hotovo neboj sak aj na teba raz v zivote dojde a vrati sa ti to pretoze teraz som za nic nemohol ale on hej a ban si mu nedal

Samco
05-10-16, 20:19
Jediná urážka (ak sa to dá považovať) v jeho CHL na tvoju adresu je, že ti napísal namiesto pudinček gaydinček.

Čo sa týka tvojho chatlogu, tak v každej druhej vete musíš niekomu nadávať. Obdržal si už 11 banov a je to stále len horšie. Pre pár dňami ti posledný ban vypršal, ale tebe to zjavne jedno a furt musíš niekoho v hre slovne atakovať. Myslím si, že ban si zaslúžiš: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=170960

Ak nesúhlasíš, máš možnosť požiadať o unban, kde bude ale mizivá šanca o skrátenie. O celkovom unbane ani nemožno hovoriť...