PDA

Zobrazit normální verzi : Vypnutí / Zapnutí RANK SYSTEMU



babovka
06-10-16, 16:41
Zdravím, mám tu jeden návrh a myslím si, že by to mohlo trochu zlepšit průběžnost serverů. Návrh je takový..... Co kdyby jste přidali možnost zapnutí nebo vypnutí rank systému. Myslím tím to, že bych např. napsal příkaz /rankon a začali by se mi přičítat a odečítat body v ranku. Možná Vám to přijde trochu jako zbytečný nápad, ale jelikož jsou ranky vypnuté pouze na Furien5 a F6, tak si myslím, že by se tímhle krokem vylepšila i trochu průběžnost serverů, jelikož se myslím většině hráčů stává, že chtějí třeba jenom trénovat, nebo nemají ještě moc velký skill a chtějí prostě jen cvičit a neztrácet zbytečně rank to, že na zmíněném Furienu 5 nebo 6 nejsou momentálně hráči nebo je tam jen prostě nevhodná mapa... Myslím, že by to hodně hráčů ocenilo. Takže to shrnu... zkrátka by šlo o to, že by se na všechny servery na kterých je rank systém přidala možnost vypnutí a zapnutí ranku pro inviduální hráče, aby si mohl vklidu trénovat na jakém koliv serveru. Samozřejmě, že to píšu na Furien, ale myslím tím i třeba také AIM, AWP, Public atp.... :) Nevím jak se Vám tento nápad zalíbí, ale chci jen vidět reakce adminů a jaký by o to byl zájem! :) Děkuji za pozornost! :yay::thumsup4: -bábovka

^SeaBi
06-10-16, 18:08
Proti, proč ? Protože hráč který hraje na rank (k/d) si vypne rank, potom tam příjde a počká si, až si vydělá nějaký peníze a teprve pak začne hrát na rank, blbost. Další důvod, když si to nabinduje na tlačítko, tak pokaždý, když bude vědět že umře, tak jednoduše zmáčkne tlačítko a vypne si rank, tudíž mu to nic nezapočte. Nechce se mi tu rozepisovat ale těch důvodu je víc, prostě blbost. (nic ve zlým)

Baxo15
06-10-16, 18:28
určite nie.. viz seabi


No já to myslel, tak, že by to šlo dát jen jednou za mapu, že po připojení si zvolí jestli chce započítávat rank nebo ne, víte? :)
Stačí si zmeniť nick.. a netreba vymýšlať kktiny.

babovka
06-10-16, 18:33
No já to myslel, tak, že by to šlo dát jen jednou za mapu, že po připojení si zvolí jestli chce započítávat rank nebo ne, víte? :)

Dimitri19
06-10-16, 22:27
nie.

Grakon2702
06-10-16, 23:22
Ne, hráči hrajou na takovém ranku, který si zaslouží. Pokud ztratí rank tím, že jenom trénuje, tak si ho pak může dohnat (pokud na ten rank má).

_Koker_
06-10-16, 23:24
Proti, když chceš trénovat dej si za nick "." a až budeš chtít hrat na rank tak si dej své jméno , viz výš .

Darongodx
06-10-16, 23:34
zmazať rank

babovka
07-10-16, 19:38
Jak myslíte no, byl to je takový návrh :D

TheRockO.o
12-10-16, 13:21
Proti viz. SeaBi