PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadam o práva admina



zavo
07-02-12, 01:51
Prajem dobrý DEŇ
Vek: 16
MENO: Martin Závodský
MENO V HRE: **ZavO**
STEAM MENO: martinzavo
STEAM ID: STEAM_0:1:29811284
SKÚSENOSTI: som server admin na jednej stránke a na nej som získal skúsenosti (ovládam AMX), riadil som sa radami Charona a veľmi mi pomohli Ďakujem. Ostaté veci ovládam ako napr.: bindovanie, točenie prehrávanie DEM, .......

Som aktívny na fóru v nočných hodinách, chodím na gymnázium do 2. ročníka strednej školy.

S viacerými z vás som sa nepohodol no ak mi neveríte, že toto všetko ovládam tak si ma vyskúšajte.

Chcel by som byť server adminom, ak by to však nevyšlo tak JB adminom (nechodíte sem už skoro vôbec a často sa tu dejú nekalé veci, pravidla ovládam PERFEKTNE).

PS: viem, že som už podal viacej žiadostí o práva admina o unban a, že tu niesom najdlhšie no prosím VÁS vyjadrite svoj názor.

Ďakujem vám za vaše dobré a aj za zlé hodnotenia, BOLA by to pre mňa česť spolupracovať s vami.

MAGi
07-02-12, 02:32
Ne

kashpi
07-02-12, 11:14
JB nevím, ale na střílející servery asi ne

BiA Fz
07-02-12, 11:25
Proč takovej velkej pozdrav? x) Myslim, že sis to zkazil těma předchozíma žádostma. Kdybys ji podal až teď jak sem ti říkal, měl bys podle mě slušnou šanci, protože až na ten pozdrav je žádost dobrá; jelikož se máme na steamu, tak vim že si za poslední dobu nabral brain (to točení dem apod.), že máš už i nějaký ty schopnosti (zarezervovat server a dát dohromady menší mix.) Možná bych přidal, že abys získal zkušenosti si se stal i adminem jak si mi říkal na tom jednom menším portále, (pokud Ti to tady vyjde, musel by ses jich tam samozřejmě vzdát) což pokud bys měl tam odtud nějaký dobrý výsledky by mohlo být plus.

Za mě bys měl na JB ano, ale s těma předchozíma žádostma sis nevybudoval dobrou reputaci a je to ještě moc krátká doba co se to stalo. Zkusil bych na Tvym místě počkat ještě 2 měsíce, protože tohle asi nevyjde. Dávám Ti PRO na Jailbreak, protože znalosti toho serveru máš nadprůměrný, ale moc nevěřím, že to vyjde.

Luccy
07-02-12, 14:01
Jsi admin jinde a chceš práva tu? Tak to asi ne ...

ZEUS
07-02-12, 14:12
Na JB ano, tam adminů není nikdy dost, ale na ostatní asi ne, ten pozdrav sem ti říkal, že ho máš zmenšit a dát mu jinou než modrou barvu, že to bije do očí :)

Na normálních střílecích serverech by to byl problém, že seš admin jinde, ale u JB nevím.
/edit: http://exile-servers.eu/viewpage.php?page_id=1 a http://steamcommunity.com/profiles/76561198019888297

zavo
07-02-12, 15:13
Bia: viem co si mi povedal a lutujem ze som to vtedy podal bola to chyba len som bol nervozny a nedockavy/- bal som sa ze zavru ziadosti + bal som sa ze bude trvat dlho kym ich znovu otvoria/, no nedockavostou uz netrpim.
Lucca: kludene odtial odidem je nas tam malo + takmer nikdo tam nechodi

VSETCI: JB by fakt nevadilo, bavi ma + prava ovladam


MAGI otazocka preco si hned napisal ne?

MAGi
07-02-12, 15:21
Promin, ale nelibis se mi

zavo
07-02-12, 15:25
nevadi ved kazdy ma svoj nazor, verim ze si mozem zato aj ja - pomohlo aj to ze som predtym popodaval tie prihlasky

MAGi
07-02-12, 15:29
Reknu ti to takhle ne ze se mi nelibis vyslovene ty, ale proste tvoje mysleni. Chcete jeste hodne hrat :) Casem bys urcite mohl delat admina, jako kazdy jiny :)

zavo
07-02-12, 15:56
co narobim som aky som, no za poslednu dobu som sa dost zmenil




Moje zaluby atd som sem nepisal lebo moc nesuvisia s CS adminovanim alebo mam aj tie napisat?

NemiKD
07-02-12, 18:03
Za mě ne, nemáš odehráno tolik, kolik by měl admin mít.

zavo
07-02-12, 18:14
A kolko by som mal mat odohrane?

Ked som sa ta toto spytal v chate tak si odpovedal:
- ze vela, ale ked som sa ta spytal v chate kolko je vela povedal si ze nevies, a kde? si neodpovedal.
- potom si mi napisal ze ma nechces lebo podla teba neviem hrat (- sa nehadam nejsom najlepsi ale ani najhorsi), + na JB pokial viem potrebujem vediet pravidla a tie ovladam a strielat natolko viem aby som niekoho kdo neskoro reaguje zabil.


Nechcem nijak napadat co napises ale napis nabuduce zrozumitelne co tym chces vyjadrit.

NemiKD
08-02-12, 15:46
Chcel by som byť server adminom, ak by to však nevyšlo tak JB adminom (nechodíte sem už skoro vôbec a často sa tu dejú nekalé veci, pravidla ovládam PERFEKTNE).


Tohle jsi napsal, tak mi řekni, proč tu mluvíš jen o JB když chceš být admin všude. Prostě nevěřim tomu, že máš schopnosti na to, abys mohl dělat admina.

zavo
08-02-12, 16:22
Ak si precitas tie odpovede nad tebou uvidis ze vecsina je za JB a ja stym suhlasim nemam nijaky problem
a napisal som tiez toto
ak mi neveríte, že toto všetko ovládam tak si ma vyskúšajte. myslim ADMINOVANIE

- Na steame napr. si ma vyskusaj ak chces

djkofi
09-02-12, 16:23
Vzhledem k tomu, že je vidět nějaká snaha dokázat, že to myslíš vážně, a myslim, že lidi by měli dostávat druhou šanci, na JB, za mě proč ne, jinam si myslim, že na to máš čas...ale samozřejmě musís skončit s adminováním tam, kde píšeš, že máš práva aktuálně...dále nechápu velikost pozdravu, ale budiž..nicméně, jsem tu krátce, takže nechávám hlavní slovo kolegům ;)

zavo
09-02-12, 18:42
Thx djkofi, admini
Ten pozdrav som si skusil ci mi to vobec pojde, je jasne ze by som odtial odisiel ved aj tak sa tam nic nedeje a jediny kdo chodi na tie servery tak su cheatery a tam som nanich ziskal aj skusenosti, a viem ze som jeden z najaktivnejsich hracov na kotelne denne tu hram okolo 5h 3min a viac.

Zabudol som vypisat servery na ktorych hravam: Oldschool, BB, jasne je ze JB, classic, raz za cas Paintbal a AWP.

ZEUS
09-02-12, 21:37
Já bych mu dal práva na JB, jestli se odsvědčí, tak bych mu dal šanci i na ostatní servery.

zavo
09-02-12, 23:12
Dakujem ZEUSI ak ich dostanem nesklamem teba a ani ostatnych adminov budem sa snazit ako to len pojde.

Charon35
12-02-12, 14:07
Tak na JB neviem, neviem. Rosi ich nedostal a to tam je (bol) podľa mňa častejšie.

Na iné určite nie:
http://csko.cz/forum/showthread.php?5280-Awp
+
Classik: http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=2045
Kills per Death: 0.6463 (0.65*)

zavo
12-02-12, 15:02
http://csko.cz/forum/showthread.php?5280-Awp toto som nepochopil.
ale aktivita je dobra.
Dakujem Charone za vyjadrenie, no ako server admin viem pomoct emusim byt najvecsi Bored no adhalovat cheaterov viem + pravidla viem.

Charon35
12-02-12, 15:22
http://csko.cz/forum/showthread.php?5280-Awp toto som nepochopil.
ale aktivita je dobra.
Dakujem Charone za vyjadrenie, no ako server admin viem pomoct emusim byt najvecsi Bored no adhalovat cheaterov viem + pravidla viem.

http://csko.cz/forum/showthread.php?5280-Awp toto som nepochopil. - sry mal som otrorených viac okien naraz. Som sa sekol :D

No ako pomôcť môžeš aj tak, ale podla mňa potrebuješ aj vedieť hrať. Inak by sa stalo, že by bola polovica zabanovaná, len tak. Na fóre si nenahlásil nikoho, takže trochu mám pochybnosti...

A ano, aktivita: Total Connection Time: 0d 11:23:00h - preto sa mi moc nepáči Kills per Death: 0.6554 (0.65*)

zavo
12-02-12, 15:26
Ale nahlasil som http://csko.cz/forum/showthread.php?5269-***-*GATYAMAzZAG*-KokoJamb&p=72419&viewfull=1#post72419, dalsich na oldschoole ale napisal som adminovy d3r0v4c(nvm ci je to spravne ale nahlasil som mu dvoch).

NemiKD
12-02-12, 16:07
Jsem silně proti, aby zavo dostal práva, hru vůbec neovládá a neví která bije i když píše opak, kdyby cs hrál 5,5 roku na NS a 2 roky na steamu, takl by musel mít nahráno více jak 273 hodin, to svědčí o tom, že si vymýšlí.

zavo
12-02-12, 20:36
no ty zas vies toho vela. Prekrucas pravdu a vyberas si z nej to co sa ti hodi. Ak nevies ratat tak 5.5 + 2 = 7.5 lenze ja hram 6rokov a steam mam 0.5roka.
Mozno ti nesluzi pamet ale ak si myslis ze klamem a nevies si zapametat presne o com sme si pisali na steame vcera tak bud prosim ta ticho.
pisali sme si vcera na steame aja som ti napisal: TENTO TYZDEN SOM SI DAL DO OPRAVY POCITAT MAM S NIM PROBLEM A PO TYZDNI MI POVEDALI ZE MI HO DONESU a dnes som si bol pren po skoro tyzdni (v pondelok som ho tam dal a dnes som si pon prisiel) a dnes som ti napisal: ZE MAL SOM PEKNE SKORE 14:3 NA CLASSICU (lebo si my povedal ze neveris ze by som mohol mat niekedy dobre skore na classicu) A ZE HRAM NA POCITACI (tu si si zapametal ze mam na tyzden v oprave pocitac a ze ho namam pri sebe ze hram na NTB lenze som si dnes pon isiel a necel si prekusnut ze by to tak mohlo byt).

NemiKD
12-02-12, 22:28
Nechci to delat, ale ja to vcera preposilal meckymu aby videl co si zac, neva log z TSka ti preposlu a vyfotim.

LOG máš zde! (http://nemec.masteride.cz/CS_soubory/log.txt)
OBRAZEK MAS ZDE! (http://nemec.masteride.cz/CS_soubory/log.png)

Tady to máš ještě v obrázkový verzi abys videl, ze jsem to nepřepsal a teď mi něco řikej.

mecky
12-02-12, 22:31
Na serveru jsem tě několikrát potkal a přišlo mi že jsi vůbec nevěděl o co jde takže NE.
btw: Nevěřím ti že to hraješ 6 let kdyby jsi to hrál 6 let je to někde vidět.

Dlouhis
12-02-12, 22:31
Zavo podle toho co píšeš mi nepříjde že by jsi měl myšlení na to dělat tu admina za mě NE

zavo
12-02-12, 23:42
Myslenie nato mam len neviem az tak dobre hrat ako ty alebo ostatny ale niesom najslabsi (- na JB server nepotrebujem az tak moc davat heady tam to aj zaciatocnik udrzi (- vzburu ak po tebe nejdu vsetci)) a (cheaterov odhalovat viem tiez) , mecky hral som vtedy na NTB a tam to neni naj uz mam komp spet potom budem hrat, NemiKDe to dokazuje co som napisal ze som mal komp v oprave a ze som hral tyzden na NTB len inym sposobom som to napisal.

Ake by mali byt vlastnosti admina:
1. nieco vediet o hre
2. aspon trochu vediet hrat
3. ovladat pravidla, amx, tocenie DEM
4. rozmyslat pred zabanovanim hraca a pri hre
5. nenadavat kazdemu hracovi (vediet sa ovladat)
6. to je vsetko, a vsetko zvladam(splnujem)

Pokial viem admin nemusi byt najvecsi borec v hrani. Viacery ma tu hodnotite podla toho ci viem hrat dobre CSko. Ak si myslite ze to je podla toho tak berte kazdeho kdo ma naj skore, vie trochu amx a nebudete mat nedostatok adminov. Ja mam zaujem a snahu a prajem si byt adminom a dufam ze aj budem no ak si myslite ze ked nebudem davat headu za headou tak neviem.

Zacal som robit pre to aby som bol admin maximum: Ucil som sa amx, pravidelne som zacal chodit na forum, podal som ziadost o prava admina na inom servery aby som nazberal skusenosti lebo som vedel ze keby som ich nemal nezobrali by ste ma no zabudol som sa pilne ucit mat najvecsie skore v hre PREPACTE MI TO no ak ma budete len podla toho hodnotit tak neviem. Pozrite si co som pre to spravil a nie ake mam skore.
Dakujem za vase prispevky.

NemiKD
13-02-12, 00:04
Já nikdy nekoukám na skóre, taky mám na serveru špatné skóre a co, ty o té hře moc věcí nevíš, admin by o té hře měl vědět hodně a ne NĚCO. Je super co jsi proto udělal, udělej ještě víc, nauč se tu hru a bude to OK.

zavo
13-02-12, 00:11
no co sa mam vediet o CS? napis mi to co neviem

MAGi
13-02-12, 09:45
zavo pouzival jsi nekdy cheaty?

zavo
13-02-12, 14:31
Iba na cheat servery SH a WH(u kamarata), AB som este nepouzil no je pomerne lahke objavit ho ako aj ostatne. Najtazsie je odhalit WH no to sa da tiez. Osobne cheaty nemam na pocitaci a nikdy som nemal a ani sa nechystam mat ich.

Ciper
13-02-12, 16:59
Iba na cheat servery SH a WH(u kamarata), AB som este nepouzil no je pomerne lahke objavit ho ako aj ostatne. Najtazsie je odhalit WH no to sa da tiez. Osobne cheaty nemam na pocitaci a nikdy som nemal a ani sa nechystam mat ich.

Podle mě se mají skušenosti získávat jinak než používat cheaty, proto NE.

zavo
13-02-12, 18:46
Ale ak si precitas otazku co mi polozil tak zistis ze sa pytal ci som nejaky pouzil, na tu som mu odpovedal skusenosti nemam len z pouzitia ale aj z banovania , pomahania odhalovania atd cheaterov

Ciper
13-02-12, 19:16
Tak ok, ale tady se jedná o JB ne?

zavo
13-02-12, 20:05
aj o server admin, tam mam zaujem tiez a hlavny JB ma bavi a casto tam nejsu admini. keby ten server admin nevisiel tak aspon na JB by som chcel ale ako server admin by som sa podla mna uplatnil viac :D

Dlouhis
13-02-12, 20:13
Na JB se nedávno přijal admin Leryx který tam je každý den a když né tak tam skočím já problém mi to nedělá.Tudíž nevidím důvod aby jsi se stal adminem.

zavo
13-02-12, 20:18
No a kdo ti povie ze tam je nejaky problem? ked pisem cez ! nikdo nepride som to uz vzdal a dnes som tam bol pomerne dlho a nikdo tam nebol ziadny admin, az ked som vas otravoval PM, a Leryx alebo Pep!no tam su no neskor na vecer.

Leryx
13-02-12, 20:29
A ty nechodíš do školy? ty tam budeš i dopoledne? Nemůžu tam být pořád, pepča taktéž a jakýkoli jiný admin taky ne, prostě existuje i reallife a nejvíce hráčů tam je právě ve večerních hodinách a to tam jsem. Nvm, k této žádosti jsem se nechtěl vyjadřovat ale nakonec ti to přece jen řeknu. Je ti 16 let ale podle mně se nechováš jako lidé tohoto věku. Prostě tě ze hry znám ale moc si mě zrovna neoslovil. Ten nadpis už větší napsat nešel? Několikrát ti Zeus i na chatu psal ať to změníš, já čekal až se to stane, ale nic.. Myslíš si že nás oslovíš velkým nadpisem? Pokud ano mám pro tebe taky něco: NE

Promiň...

Dlouhis
13-02-12, 20:35
Když jsem ve hře tak tam příjdu dneska jsem byl na JB 2x jen kvůli tomu že se vám tam pořád něco nelíbí.A když je nejhůř existuje steam. ;)

BTW:naprosto souhlasím s Leryxem.

zavo
13-02-12, 21:01
O.K. sa nehadam a tu PMku som poslal cez steam, Lero ja som povedal ze tam si az na vecer sa nehadam je ich vtedy najviac a tiez chodim do skoly no domov chodim po obede asi okolo 12-13hod. Nemieril som s tym nikam no ak to chces takto tak to ja som ti minule povedal a to si tam bol tiez ze bol MFK tri kola za sebou a ty si mi povedal nemam cas no za T si hral(nieco si asi mal nehadam sa).
Dlouhisi a na kolko tam chodis 5min? nieco vyriesis a potom odides? tam treba byt dlhsie(nehovorim ze to tak je).
Pozrite nechcemno sa s vami hadat no mam naozaj VAZNY zaujem o ADMIN prava robim pre to vela, ale ked mi budete pisat ze ma nechcete lebo sa vas nieco dotkne co poviem alebo to ze nedavam len heady tak nvm jak to tu skonci, no ja dufam ze budem medzi vami.

Dlouhis
13-02-12, 21:12
První věc v jednom příspěvku tvrdíš že píšeš přes ! a ve druhém že přes steam ? Tak to mě trochu mate. A druhá věc na jaké střední škole se končí v 12-13 hodin ? Ještě ke všemu když jde o gymnázium.

MAGi
13-02-12, 21:12
Otazka zda si uz pouzival cheaty byla zamerne polozena. Chtel jsem vedet zda vis co jsou cheaty. Ty si rekl ze ne, pak ale nevim jak chces poznavat zda se jedna o cheat.
Ja myslim, ze kazdy admin musi zkusit cheaty. Ja osobne jsem kdysi cheatoval.
Myslim, ze jeste nemas dost zkusenosti na adminovani servru typu classic, dm...
Co se tyce JB tak vubec nevim, to se nebudu vyjadrovat.

zavo
13-02-12, 21:20
Ked nikto nepride cez ! tak napisem cez steam adminovy ktori viem ze pravidla na JB ovlada. Koncime tam skor lebo mame chripkove obdobie (3moje ucitelky cakaju dieta a 2 su chore dost dlho) stale nam odpadavaju hodiny dnes nam odpadla 6a7hod zajtra 6 a pozajtra 7a6 dalej nam nepovedali.
FENOMEN som napisal ze cheaty som pouzil(u kamosa) ale som proti nim tak preco ich nadalej pouzivat? a stahovat si ich? a jak som napisal SH AB ti odhalim ale WH budem mat trochu problem ale ak si hrac nebude davat pozor tak aj to zistim(bude hrat moc napadne) alebo si zavolam niekoho na pomoc.

NemiKD
13-02-12, 21:59
Ked nikto nepride cez ! tak napisem cez steam adminovy ktori viem ze pravidla na JB ovlada. Koncime tam skor lebo mame chripkove obdobie (3moje ucitelky cakaju dieta a 2 su chore dost dlho) stale nam odpadavaju hodiny dnes nam odpadla 6a7hod zajtra 6 a pozajtra 7a6 dalej nam nepovedali.
FENOMEN som napisal ze cheaty som pouzil(u kamosa) ale som proti nim tak preco ich nadalej pouzivat? a stahovat si ich? a jak som napisal SH AB ti odhalim ale WH budem mat trochu problem ale ak si hrac nebude davat pozor tak aj to zistim(bude hrat moc napadne) alebo si zavolam niekoho na pomoc.
U wh si dava kazdej pozor aby nebyl odhalen, no offence.

Dlouhis
13-02-12, 22:00
Určitě ty učitelky nebudou těhotný a nemocný na furt ;)

zavo
13-02-12, 22:18
Jn no tie co su tohotne - s nimi mame posledne hodiny a povedali nam este 3tyzdne budeme tak, a potom tie co su chore nvm co presne majju ale chybaju uz 2tyzdne.
A NemiKDe ako je mozne ze ich objavujete, a nedava si kazdy?

NemiKD
13-02-12, 22:55
Jn no tie co su tohotne - s nimi mame posledne hodiny a povedali nam este 3tyzdne budeme tak, a potom tie co su chore nvm co presne majju ale chybaju uz 2tyzdne.
A NemiKDe ako je mozne ze ich objavujete, a nedava si kazdy?
Protoze ty lidi vědí jak to ty dotyčný maskujou, ty podle tvých slov víš prd.

zavo
13-02-12, 23:23
Jn lenze objavit ich viem aspon s kamosom na tom druhom servery sme to robili tak ze on sa niekam zakempil tak ze ho nomohol vidiet a ten hrav ak ho dal a presne nan mieril mal WH ale to nas tam bolo malo tu by som to objavil tak ze by som poriadne pozeral kam pozera on a ak by som si nim nebol isty tak by som ho nahlasil medzi cheaterov alebo by si mi poradil lebo ty toho vies vela.

NemiKD
13-02-12, 23:25
Jn neviem o nich moc ak myslis ucitelky ale vobec ma to netrapi. a jak si myslel ze to maskujou?

To Wh.....

Dlouhis
13-02-12, 23:28
No já si myslím že jestli se nikdo nechce už vyjádřit může se to locknout ...

zavo
13-02-12, 23:34
Poprosil by som este Kolta k vyjadreniu Dakujem.
Dakujem vsetkym za vase positivne a aj negativne odpovede. Dufam ze budeme spolu adminmi a keby sme boli tak vas presvedcim ze ste spravili dobre a presvedcim aj NemKDa ze sa vo mne mylil.

Charon35
13-02-12, 23:48
Jn lenze objavit ich viem aspon s kamosom na tom druhom servery sme to robili tak ze on sa niekam zakempil tak ze ho nomohol vidiet a ten hrav ak ho dal a presne nan mieril mal WH ale to nas tam bolo malo tu by som to objavil tak ze by som poriadne pozeral kam pozera on a ak by som si nim nebol isty tak by som ho nahlasil medzi cheaterov alebo by si mi poradil lebo ty toho vies vela.
To spraví len ten, čo má stiahnuté csko týždeň a WH dva týždne. Len pozerať kam pozerá absolútne nestačí. Len trochu keď vie s Whkom, tak nebude čumeť na hráča, ale .... no návod tu dávať nebudem. Ale to len taký môj postreh. :)

Poprosil by som este Kolta k vyjadreniu Dakujem.
Dakujem vsetkym za vase positivne a aj negativne odpovede. Dufam ze budeme spolu adminmi a keby sme boli tak vas presvedcim ze ste spravili dobre a presvedcim aj NemKDa ze sa vo mne mylil.
Možno v budúcnosti, teraz mám pocit, že to nevíde. :/

Kotel
13-02-12, 23:57
Ne.

zavo
13-02-12, 23:57
Aj ja mam takyy pocit no SNAHA bola a este pretrvava a stale dufam v male zrnko nadeje. WH si stahovat nechcem som proti tomu no ak to je potrebne tak stiahnem. No to
Len pozerať kam pozerá absolútne nestačí. som tak nemyslel myslel som to ak uvidi je ich tam moc stiahne sa alebo nikdo tam neni pojde atd tak takto by som ho odhalil aspon dufam. No ako som napisal ak by som si nebol isty zavolal by som si pomoc + daval by som to na forum pokial by som sa to nenaucil.
Charone napis mi PM jak nato pls

NemiKD
14-02-12, 00:01
Aj ja mam takyy pocit no SNAHA bola a este pretrvava a stale dufam v male zrnko nadeje. WH si stahovat nechcem som proti tomu no ak to je potrebne tak stiahnem. No to som tak nemyslel myslel som to ak uvidi je ich tam moc stiahne sa alebo nikdo tam neni pojde atd tak takto by som ho odhalil aspon dufam. No ako som napisal ak by som si nebol isty zavolal by som si pomoc + daval by som to na forum pokial by som sa to nenaucil.
Charone napis mi PM jak nato pls

Chapes ze tohle se neda naucit? to musis znat proste a nekde si nakou situaci musis nahrat a musis vedet kdy a kam se kouka kdyz vylezas tam a odtamtud kde jsi videt a kdy se mas kam podivat, sledovat radar a vsecko? Tohle se neda naucit.

zavo
14-02-12, 00:11
Jak je teda mozne ze to vies? ak odpovies zaloz novy Thread tu to nebudeme spamovat. Za pol roka sa naucim vsetko a budeme spoluadmini tomu VER a tes sa!!!

grEy
14-02-12, 00:30
Bim bam zvonec a rozpravky je koniec. Locknite to.

Charon35
14-02-12, 01:11
Zavo, cvičiť, cvičiť, cvičiť. Na to nie sú žiadne tabuľkové pravidlá a postupy. Je rozhodnuté. Ak máš nejaké otázky, smeruj ich na adminov. Kebyže niečo radím ja, bolo by zas kecov, že do toho nemám čo hovoriť. Určite sa nájde niekto, kto ti pomôže, aj keď rady si už dostal aj tu. :)

Lock.