PDA

Zobrazit normální verzi : Vrácení itemu AWP Sniper



^nismo
07-10-16, 11:16
Zdravím!

Určitě si říkáte proč by se to mělo vracet když se to nedávno změnilo.
Jednoduše..
Pokaždé když dostanu tento item, tak po napsání /drop, ho stále mám. I po několika respawnech.
Žere zbytečně -20 kondičky.

Já osobně jsem pro navrácení "celku" než takto pitomého rozdělení.
Vaše názory příjmám.

Loke.

Fracek
07-10-16, 14:39
Ahoj, mám také takový názor...rád hraju comando...ale když dostanu item AWP tak mám -20 a pro příkazu /drop stále mám...

SpLaXS
07-10-16, 14:40
Po dropnutí doporučuju kliknout "G" a změnit classu. Poté opět zpět na tu classu, kterou jsi měl. Pak by ti to nemělo brát kondici.

^nismo
07-10-16, 15:01
Po dropnutí doporučuju kliknout "G" a změnit classu. Poté opět zpět na tu classu, kterou jsi měl. Pak by ti to nemělo brát kondici.

Čauky. Já jen tolik že jsem to zkoušel hned prvně co se mi to buglo na dust2_long a nic. Wipo jsem měl a kondičku stále -20.

Kotel
07-10-16, 15:01
Už tam není ten bug s tím, že to dávalo náhodně awp?

^nismo
07-10-16, 15:34
S tím co píšeš jsem se ani nesetkal. Ale jak píšu, po dropu ho stále máš.

CokoladovyKarambit
07-10-16, 17:47
Jsem pro navrácení. (ano, taky hraju CODko :doge: )

Kotel
07-10-16, 17:54
Ten bug nevím, kde se vzal, ale řeším to už nějakou dobu.

Seeky
07-10-16, 21:02
Vrácení ZAMÍTNUTO

^nismo
07-10-16, 23:38
Vrácení ZAMÍTNUTO

Ty si co ? Kotel či tak něco? :-) Podle mého názoru tady nerozhoduješ Ty, ale Kotel.

Seeky
08-10-16, 00:06
Ty si co ? Kotel či tak něco? :-) Podle mého názoru tady nerozhoduješ Ty, ale Kotel.

Ty si kdo? Berzox či nějaká taková nula? :-) Tvůj názor nikoho nezajímá.

JoK123
08-10-16, 09:05
Wow tu začína hustnut atmoška. Ako o tom bugu viem ale kotel to spravi chce to čas a KLUD (seeky) :D

CokoladovyKarambit
08-10-16, 10:20
Ty si kdo? Berzox či nějaká taková nula? :-) Tvůj názor nikoho nezajímá.

Tady jde o to, že jsi napsal : ZAMÍTNUTO

Nechtěl jsi napsat PROTI ? Zamítnuto píšou Admini, či lidi z vyšší pravomocí.

^nismo
08-10-16, 10:24
Ty si kdo? Berzox či nějaká taková nula? :-) Tvůj názor nikoho nezajímá.

Drsný si chlapče.. Budeme tu řešit náše osobní spory či je to thread o itemu a ne psaní sraček? :-)

Seeky
08-10-16, 10:51
Drsný si chlapče.. Budeme tu řešit náše osobní spory či je to thread o itemu a ne psaní sraček? :-)
Drsný jsem, o tom žádná. Osobní spory tu neřeším, ty jsi tu začal psát sračky o tom kdo co je, tak jsem ti napsal co jsi ty.

^SeaBi
08-10-16, 10:57
Já jsem pro návracení itemu, v minulém threadu bylo v anketě více hlasů pro nechání než pro odebrání.

btw. jestli máte mezi sebou problém tak si to napiště v chatu, nikoho tady to nezajíma a jenom spamujete.

Connan
08-10-16, 20:08
nn

E: Seabi, co to množné číslo

Seeky
09-10-16, 22:24
v minulém threadu bylo v anketě více hlasů pro nechání než pro odebrání.
Nejspíše je to tím, že si víc a víc hráčů uvědomuje, že bez toho nedají jediný frag.
Při hlasování před změnou itemu bylo více hráčů k smazání/upravení itemu.

^SeaBi
10-10-16, 09:32
Nejspíše je to tím, že si víc a víc hráčů uvědomuje, že bez toho nedají jediný frag.
Při hlasování před změnou itemu bylo více hráčů k smazání/upravení itemu.

Nj ale zase si tam nehrajte na nějaký "krále" módu, je to jako každej jinej expící mód, větší level=víc killu a když tady čtu, co tady píšete, tak se na mě nezlobte, vystupujete jako největší skilly co tam kdy hráli a nic ve zlým, ale bez těch levelu by Vám to tak nestřílelo. (To si neberte ve zlým a nechci aby se tady z toho stal flame, tak se prosím přestantě chovat tak povýšeně k hráčům, kterým to tak nejde) a jestli je více lidí pro navrácení itemu, tak nevidím důvod, proč by se tam kvůli pár jedincům nemohl vrátit.

Seeky
10-10-16, 12:53
Nj ale zase si tam nehrajte na nějaký "krále" módu, je to jako každej jinej expící mód, větší level=víc killu a když tady čtu, co tady píšete, tak se na mě nezlobte, vystupujete jako největší skilly co tam kdy hráli a nic ve zlým, ale bez těch levelu by Vám to tak nestřílelo. (To si neberte ve zlým a nechci aby se tady z toho stal flame, tak se prosím přestantě chovat tak povýšeně k hráčům, kterým to tak nejde) a jestli je více lidí pro navrácení itemu, tak nevidím důvod, proč by se tam kvůli pár jedincům nemohl vrátit.

Tady jde hlavně o to, jak sám říkáš- je to expící mód= mělo by to být čím větší level= tím víc killů, jenže díky tomuhle itemu to tak není. Ať hraješ daný mód minutu nebo osm let, máš level 200 nebo 1, jsou díky tomuto itemu naprosto bezvýznamný faktory. Jasně že chci, aby byl item zrušen, protože s AWP trefí i šimpanz (viz. RADIOHEAD, který si odexpil všechny současné levely jen díky AWP sniper). Itemu se můžeš bránit jen pomocí notesu, popřípadně neomexu, a dle mého je špatné že je (nevím jak papírově, ale prakticky) těžší získat obranu proti AWP itemu, než samotný AWP item. K těm největším skillům- Nemyslím si, že bych byl nějak dobrej, ale jelikož tam pár minut hraju, a vidím jak tam hráči přemýšlejí a míří, vydedukuju že patřím k té hrstce, která u té hry dokáže používat mozek a něco k tomu i trefí. Teď je to, alespoň si myslím, udělaný dost dobře, našel se kompromis. Co to hraju od změny awp itemu, potkám to každou cca 3. mapu a má to jen jeden člověk ( z mého odhadovaného průměru). Nevím jak tebe, ale nás, hráče co tam hrají více než 1h/měsíčně to docela odrazuje od módu, když jak krypl expím půl roku level, a pak nějakej šimpanz co dostane item po prvním killu hry může dát absolutně bez jakékoliv snahy toho, co investoval několik měsíců času do expení. Díky tomuto itemu není smysl hrát classu sniper. Chceš hrát s AWP? Hraj snipera. Proč bych hrál snipera? Radši si vezmu nesmrtelné kommando, s nejvyšší rychlostí, co může zabíjet na ránu a nepotřebuje k tomu ani level..

E: Král módu? Spíš jeden z hrstky lidí co ten mód už nějakou dobu hraje, a trošku tomu i rozumí.

tacek20
15-10-16, 17:18
Tady jde hlavně o to, jak sám říkáš- je to expící mód= mělo by to být čím větší level= tím víc killů, jenže díky tomuhle itemu to tak není. Ať hraješ daný mód minutu nebo osm let, máš level 200 nebo 1, jsou díky tomuto itemu naprosto bezvýznamný faktory. Jasně že chci, aby byl item zrušen, protože s AWP trefí i šimpanz (viz. RADIOHEAD, který si odexpil všechny současné levely jen díky AWP sniper). Itemu se můžeš bránit jen pomocí notesu, popřípadně neomexu, a dle mého je špatné že je (nevím jak papírově, ale prakticky) těžší získat obranu proti AWP itemu, než samotný AWP item. K těm největším skillům- Nemyslím si, že bych byl nějak dobrej, ale jelikož tam pár minut hraju, a vidím jak tam hráči přemýšlejí a míří, vydedukuju že patřím k té hrstce, která u té hry dokáže používat mozek a něco k tomu i trefí. Teď je to, alespoň si myslím, udělaný dost dobře, našel se kompromis. Co to hraju od změny awp itemu, potkám to každou cca 3. mapu a má to jen jeden člověk ( z mého odhadovaného průměru). Nevím jak tebe, ale nás, hráče co tam hrají více než 1h/měsíčně to docela odrazuje od módu, když jak krypl expím půl roku level, a pak nějakej šimpanz co dostane item po prvním killu hry může dát absolutně bez jakékoliv snahy toho, co investoval několik měsíců času do expení. Díky tomuto itemu není smysl hrát classu sniper. Chceš hrát s AWP? Hraj snipera. Proč bych hrál snipera? Radši si vezmu nesmrtelné kommando, s nejvyšší rychlostí, co může zabíjet na ránu a nepotřebuje k tomu ani level..

E: Král módu? Spíš jeden z hrstky lidí co ten mód už nějakou dobu hraje, a trošku tomu i rozumí.

Ehm, nehraji CoD nějakou chvilku AWP sniper mě neodrazoval ani když jsem hrál proti němu i s ním, proč nechceš odstranit notes i lvl 1 s notesem může zabít lvl 200 (tímto chci jen podotknout že odůvodnění že mě zabije lvl 1 i když mám lvl 200 na 1 ránu úplně zbytečné a nesmyslné) proč když hráči chtějí AWP tak proč nehrají snipera, proč hráči kteří mají raketomet nehrají FS proč hráči kteří mají lékárnu nehrají medika proč hráči kteří mají commandos knife nehrají commando... Protože nechteji hrát za tu danou classu nýbrž chtějí jen její skilly nebo zbraň. Takže jsem pro aby se vrátilo AWP sniper zpět jak bylo. Ještě k tomu RADIOHEADOVI řekl bych že ty by jsi se taky nevyexpil do lvlů 200 a podobně bez určitého itemu nebo skillu classu. :doge:

Connan
15-10-16, 17:58
Ehm, nehraji CoD nějakou chvilku AWP sniper mě neodrazoval ani když jsem hrál proti němu i s ním, proč nechceš odstranit notes i lvl 1 s notesem může zabít lvl 200 (tímto chci jen podotknout že odůvodnění že mě zabije lvl 1 i když mám lvl 200 na 1 ránu úplně zbytečné a nesmyslné) proč když hráči chtějí AWP tak proč nehrají snipera, proč hráči kteří mají raketomet nehrají FS proč hráči kteří mají lékárnu nehrají medika proč hráči kteří mají commandos knife nehrají commando... Protože nechteji hrát za tu danou classu nýbrž chtějí jen její skilly nebo zbraň. Takže jsem pro aby se vrátilo AWP sniper zpět jak bylo. Ještě k tomu RADIOHEADOVI řekl bych že ty by jsi se taky nevyexpil do lvlů 200 a podobně bez určitého itemu nebo skillu classu. :doge:

Lvl 1 nikdy nezabije lvl 200, počkej, vlastně může, když si sračka s commandem. Ta věta mě dostala xD Jdi na ns, zabij mojí 200 s lvlem 1 a koupím ti vip na rok.
Jinak hráči co chtěj hrát např. s raketometem a baví je, ale nechtěj hrát fs, tak jsou jednoduše dementi no, to si napsal pěkně.
A k tomu RADIOHEADOVI, co si napsal je zase další sračka, my jsme vyexpili classy s jakýmikoliv itemy, zatím co on hrál s awp sniper, vím že tvůj mozek to pobírá pomaleji, ale to přijde.

Seeky
15-10-16, 18:41
Ehm, nehraji CoD nějakou chvilku AWP sniper mě neodrazoval ani když jsem hrál proti němu i s ním, proč nechceš odstranit notes i lvl 1 s notesem může zabít lvl 200 (tímto chci jen podotknout že odůvodnění že mě zabije lvl 1 i když mám lvl 200 na 1 ránu úplně zbytečné a nesmyslné) proč když hráči chtějí AWP tak proč nehrají snipera, proč hráči kteří mají raketomet nehrají FS proč hráči kteří mají lékárnu nehrají medika proč hráči kteří mají commandos knife nehrají commando... Protože nechteji hrát za tu danou classu nýbrž chtějí jen její skilly nebo zbraň. Takže jsem pro aby se vrátilo AWP sniper zpět jak bylo. Ještě k tomu RADIOHEADOVI řekl bych že ty by jsi se taky nevyexpil do lvlů 200 a podobně bez určitého itemu nebo skillu classu. :doge:

Začneme tím, že pokud chceš používat interpunkční znamínka, používej je tam, kde být mají. Pokud jsi se to ještě ve škole neučil, tak je dávej alespoň tak, aby ty věty/souvětí dávaly smysl.


řekl bych že ty by jsi se taky nevyexpil do lvlů 200 a podobně bez určitého itemu nebo skillu classu. :doge:
Pokud tím určitým itemem myslíš AWP sniper, tak tě zklamu, vyexpil jsem se bez něj. Bohužel tě zklamu i podruhé, skill na sharpshooterovi nejde vypnout :sad:


proč když hráči chtějí AWP tak proč nehrají snipera
Správná otázka, odpověď je tu přibližně v 300 příspěvcích, protože awp sniper je silnější než sniper a tak není důvod ho hrát.


AWP sniper mě neodrazoval ani když jsem hrál proti němu
To chápu, hráči jako ty, kteří se nechávají tahat silnějšíma hráčema to neodrazuje, protože na nich ta hra nezávisí.


Protože nechteji hrát za tu danou classu nýbrž chtějí jen její skilly nebo zbraň.
Tady udělal chybu ten, co přidal takové itemy. Chceš hrát s AWP? Hraj snipera. Kde je vyvážení v tomto příkladu: Lvl 200 Sniper X Lvl 200 Commando s AWP sniper, které dá snipera na ránu, ale sniper musí dát commanda tuším že na 3 rány?

JoK123
15-10-16, 22:38
Normálne sa smejem z toho čo tu píšete :D Hádate sa ako malé deti. Neviem kdo tu napísal že aký debil pridal itemy ako sú skilly na classách ale čo si ja pamätám tak tie itemy tu už boli keď to začalo má to svoj dôvod. 2-3 ľudia dostali na prdel od awp s levlom 1 a mali 2oo a už tu plačú, anketa ukázala že awp chcú tak neviem prečo by sa nemalo vrátiť. A tie tliakaniny o tom že tam votovali ufňukane deti čo bez toho itemu nedajú si nehajte. Takže je to na kotlovi či pôjde s väčšinou alebo sa bude držať 3 ufňukaných deti. To je asi všetko z mojej strany a nezabudnite ma urážať.

because
15-10-16, 22:46
Mne sa páči ako niektorí jedinci si stále myslia, že to je chyba v iteme a nie v nich. Item AWP sniper som samozrejme za to, aby sa vrátil a bol taký istý ako predtým. Kľudne som aj za to aby sa zosilnil ten item nejáko, len aby som videl tupcov plakať ako dostávajú po hlave. Lebo ako tak vidím, tak niektorým ľuďom vadí to, že vôbec niekto ma nejaký item. Tuto hubujú do hráčov, ktorí si nechajú item raketomet. Zachvíľku sa tu vytvorí thread na to, že nech sa zruší raketomet, načo to je keď je tu FS, a potom neskôr nech sa zruší item doublejump, načo to je keď tu je na to Rambo a tak ďalej. Máte 200 levely ale budete tu vyplakávať kvôli posratému AWPčku, vôbec Vás nezaujíma, že kým ste neboli level 200 ale začínali ste tak tam ten item bol, a vtedy ste prečo neprišli sa pošťažovať? Prečo sa sem nedojde sťažovať nejaký týpek s levelom 1 až 20? Lebo to vadí plačkom, ktorí neznesú, že ich zabije týpek s levelom 5. Je mi Vás lúto, kam táto komunita zašla. Congratulation, dojebali ste mod.

Grakon2702
15-10-16, 23:13
Jediný problém v itemu AWP sniper byl ten, že vlastnit tento item bylo mnohem výhodnější, než hrát za samotnou classu sniper. O nic víc nešlo. Nalejme si čistého vína, momentálně stojí classa sniper za jedno velké hovno. Klidně tu ten item nechte, ale buffněte konečně pořádně toho snipera.

Connan
16-10-16, 01:38
Mne sa páči ako niektorí jedinci si stále myslia, že to je chyba v iteme a nie v nich. Item AWP sniper som samozrejme za to, aby sa vrátil a bol taký istý ako predtým. Kľudne som aj za to aby sa zosilnil ten item nejáko, len aby som videl tupcov plakať ako dostávajú po hlave. Lebo ako tak vidím, tak niektorým ľuďom vadí to, že vôbec niekto ma nejaký item. Tuto hubujú do hráčov, ktorí si nechajú item raketomet. Zachvíľku sa tu vytvorí thread na to, že nech sa zruší raketomet, načo to je keď je tu FS, a potom neskôr nech sa zruší item doublejump, načo to je keď tu je na to Rambo a tak ďalej. Máte 200 levely ale budete tu vyplakávať kvôli posratému AWPčku, vôbec Vás nezaujíma, že kým ste neboli level 200 ale začínali ste tak tam ten item bol, a vtedy ste prečo neprišli sa pošťažovať? Prečo sa sem nedojde sťažovať nejaký týpek s levelom 1 až 20? Lebo to vadí plačkom, ktorí neznesú, že ich zabije týpek s levelom 5. Je mi Vás lúto, kam táto komunita zašla. Congratulation, dojebali ste mod.

Because, já nevím, jestli to hraješ, nebo si sedíš na vedení... Píšeš tu nesmysly o tom, že když má FS rakety, proč se nezruší raketomet, když má rambo doublejump, proč se nezruší ninja notes, nevím jestli to v tom fakt nevidíš, ale já ti to prozradím. FS, má rakety, ale má i mp5, Rambo, má dvojskok, ale má i famas. Ale co má Sniper kromě AWP? Nic. Už tomu rozumíš?

K Jokerisovi se ani vyjadřovat nebudu.

E: Seabi vždyť ty si u "lamek" od začátku. Jinak jsem hrál s levlem 45 a celej server časem odešel, takže to s tím velkým lvlem nebude tak žhavý :))))))
Víc se snaž

radim5275
16-10-16, 08:57
Jediný problém v itemu AWP sniper byl ten, že vlastnit tento item bylo mnohem výhodnější, než hrát za samotnou classu sniper. O nic víc nešlo. Nalejme si čistého vína, momentálně stojí classa sniper za jedno velké hovno. Klidně tu ten item nechte, ale buffněte konečně pořádně toho snipera.

Se sniperem se hraje vpoho, i když nemám full int, mám lvl cca 85 a jde to, tk si nestěžuj, stačí trefovat to co máš.

^SeaBi
16-10-16, 09:37
S hrdostí se přidávám k těm "lamkám", co ten item chtějí vrátit, protože bez něj, Vás velký levely nemáme šanci porazit.... jste moc velký skilly na nás :(
Jinak souhlasím s tím, co tady píše because, líp bych to nenapsal.

JoK123
16-10-16, 12:04
Because, já nevím, jestli to hraješ, nebo si sedíš na vedení... Píšeš tu nesmysly o tom, že když má FS rakety, proč se nezruší raketomet, když má rambo doublejump, proč se nezruší ninja notes, nevím jestli to v tom fakt nevidíš, ale já ti to prozradím. FS, má rakety, ale má i mp5, Rambo, má dvojskok, ale má i famas. Ale co má Sniper kromě AWP? Nic. Už tomu rozumíš?

K Jokerisovi se ani vyjadřovat nebudu.

E: Seabi vždyť ty si u "lamek" od začátku. Jinak jsem hrál s levlem 45 a celej server časem odešel, takže to s tím velkým lvlem nebude tak žhavý :))))))
Víc se snaž
To bude tým že mám pravdu ....

^SeaBi
16-10-16, 12:15
Because, já nevím, jestli to hraješ, nebo si sedíš na vedení... Píšeš tu nesmysly o tom, že když má FS rakety, proč se nezruší raketomet, když má rambo doublejump, proč se nezruší ninja notes, nevím jestli to v tom fakt nevidíš, ale já ti to prozradím. FS, má rakety, ale má i mp5, Rambo, má dvojskok, ale má i famas. Ale co má Sniper kromě AWP? Nic. Už tomu rozumíš?

K Jokerisovi se ani vyjadřovat nebudu.

E: Seabi vždyť ty si u "lamek" od začátku. Jinak jsem hrál s levlem 45 a celej server časem odešel, takže to s tím velkým lvlem nebude tak žhavý :))))))
Víc se snaž

Promin, víme my všichni jsme slabý a neumíme to tak jako ty... hlavně že jak mile jsem dostal ten awp sniper item, tak si z toho serveru utekl jak uplakaný děcko :( promin :'((

btw. Ty budeš asi hodně namyšlenej viď ? :)

Connan
16-10-16, 12:50
Jokerisi, nevyjadřuju se k tobě, protože jsi vlastně nic nenapsal, ale jestli to mělo nějakou hlubší myšlenku, tak se ti omlouvám.

Seabi, ty docela dost lžeš :taunt:, protože jsi mě určitě NIKDY nedával s awp sniperem, z dvou jasných důvodů, ten první, nemohl jsi mě dát ani jednou, protože tě mám ještě ve friend listu, první věc která setřela lež cos napsal, a druhý, určitě si mě nedával.

A jinak nevím, co jsem napsal v tom cos vyznačil tak namyšlenýho, "lamky" jste se nazvali sami.

E: To je už pár měsíců, celkem smutný, že si pomatuješ tuhle větu, asi tě dost zajímám, njn.
Jinak uznávám, je plno lepších hráčů než jsem já, ale na CoDu je nehledej.

^SeaBi
16-10-16, 12:53
hm, když myslíš, tvoje ego ti vlezlo asi do palice, protože ještě ted si pamatuju, že když mi na fy server padlo wipo, tak si napsal že tady nebudeš když mají lidi awp item ale ani mě to nepřekvapuje, že neuznáš že je někdo lepší než ty, kdyby si měl aim stejně na vysoké úrovni jako máš ego, tak by jsme se o ničem mohli bavit ale bohužel není tomu tak :) #peace

E: přestaň se schovávat za ty levely, hrát obyčejný aim, kde je to vyrovnaný tak by si tak silácký řeči neměl ;) a ano pamatuju si to, protože se řešila ta tvojé téma se zrušením awp itemu :) který se zrušil protože tě s tím chodil plakat na forko jak tě dávají měnší lvl, jako např. já :)

Shakespeare
16-10-16, 13:21
Libové čtení popravdě :-)
CoD teď už nějak extra nehraji :-D ale furt mi nejde hlavou to jak tu všichni povyšují lvl nad itemy :-)
jak má sundat lvl 50 třeba 160 ? .... ty itemy sou od toho aby to těm nižším lvlům zpříjemnilo hru a ne aby např. Conan
tam lítal jak **** s protem a střílel po všem co se hejbe ...
Item je prostě základ toho módu nedokázal bych si představit ty itemy tam nemít :-)
Všichni brečí že awp padá stále ale nts to samé... takže nevidím nic špatného :-)
ani nevíte jak je to příjemné když nízkej lvl najde konečně něco s čím si zahraje...
takže s radostí bych ten item vrátil :-) ať si každý hraje s čím chce :-)

JoK123
16-10-16, 13:40
Konečne niekto kto napísal nieco co ma hlavu aj pätu (shakespeare). Ale ako to čítam dalej tak tu sa uz nerieši awp ale povaha ludi.

Shakespeare
16-10-16, 13:49
tu se celou dobu neřešilo awp ... :-)
ale ego a lvl ostatních lidí... takže mě musíš pochopit :-D

aby Seeky hystericky začal někoho ponižovat kvůli tomu že chce navrátit awp :-)
to už nelze pochopit...

JoK123
16-10-16, 13:51
tu se celou dobu neřešilo awp ... :-)
ale ego a lvl ostatních lidí... takže mě musíš pochopit :-D

ja som ta pochopil len som dodal čo sa tu rieši tojť vše ...

Seeky
16-10-16, 15:34
aby Seeky hystericky začal někoho ponižovat kvůli tomu že chce navrátit awp :-)to už nelze pochopit...
Prosímtě, kde jsem někoho ponížil kvůli tomu že chce navrátit awp sniper?

JoK123
16-10-16, 16:50
Ty si kdo? Berzox či nějaká taková nula? :-) Tvůj názor nikoho nezajímá.

Ak toto nebolo nič tak potom neviem už.

Seeky
16-10-16, 17:18
Ty si co ? Kotel či tak něco?

Ty si kdo? Berzox či nějaká taková nula?

Drsný si chlapče.. Budeme tu řešit náše osobní spory či je to thread o itemu a ne psaní sraček? :-)

Osobní spory tu neřeším, ty jsi tu začal psát sračky o tom kdo co je, tak jsem ti napsal co jsi ty.

Nevidím že by chtěl vrátit AWP sniper

CokoladovyKarambit
16-10-16, 17:53
Nevidím že by chtěl vrátit AWP sniper

ehm.. ._. Koukni se na název threadu :DDD

^nismo
16-10-16, 18:07
Ježíš.. Vy jste fakt jebnutí.. Má se tady projednávat navrácení AWP itemu a ne nějaké osobní spory. S TÍM ŽE MÁ CONNAN VELKÝ EGO SOUHLASÍM.. NAMYŠLENÝ TO ČLOVĚK. ALE I TAKOVÍ LIDI HRAJÍ NA SERVERECH..




Tak kdyžtak si to vyříkejte v PM/steamu boiz..
Jokeris, k Tobě se fakt nemá cenu vyjadřovat. Ze Seekym jsme si v klidu popsali a pak jednuduchý unfriend.. To co mu vadilo, to jsem mu odůvodnil, je tak Seeky?..

Connan
16-10-16, 18:15
Tak si shrňme, čeho jste v těchto třech stránkách dosáhli.
Odmyslíme si Seabiho nemístné a od věci posty.

Podstata threadu je vrátit AWP Sniper, takový, jaký byl. Ale přečetli jste si, proč vůbec chce Berzox vrátit AWP Sniper takový, jaký byl?
Jediný problém je ten, že se buguje, když ho dropnete, AWPčko vám zůstane, to je, aspoň podle Berzoxe, jediný problém, nikde jsem od něho nečetl nějaké toky slz o tom, že mu je bez awp sniperu smutno.(jako většině, co zde napsala)

AWP Sniper je takový, jaký býval, ale to vaše mozky nedokážou pochopit, což asi nijak neovlivním no.
Prvotní cíl byl odstranit AWP Sniper, důvody jsem napsal, jinak nikdo nedokázal napsat argument, proč vlastně neodstranit.
Ale zpět k tématu. AWP Sniper by měl být jako nano vesta (i když vím, že když tu bylo nano, tak tu většina ani nebyla), item dává obrovskou výhodu hráči, který ho vlastní. A vlastně jediná úprava je ta, že funguje jako nano vesta, má malou šanci na padnutí a při změně classy vám item zmizí, tak mi tu někdo schopný napište, co je na tom špatně. To, že se buguje a tak, není můj problém, tahle vlastnost itemu není žádná novinka, už to tu bylo zavedeno, takže nevím, kde se stala chyba.

Grakon2702
16-10-16, 18:38
Se sniperem se hraje vpoho, i když nemám full int, mám lvl cca 85 a jde to, tk si nestěžuj, stačí trefovat to co máš.

Trefit někoho AWPčkem mi na CODu rozhodně nedělá problém. Já to myslel trošku jinak a to tak, že rozpoložené staty a schopnosti snipera jsou tak blbé, až jsou zbytečné. Za prvé by měl sniper většinu hráčů zabít na jednu ránu. To momentálně někdy není ani s full int možné. Za druhé, sniper by měl být rychlý a zároveň papírový. Tato classa speciálně zaměřená na boj na dálku nepotřebuje HP ani obranu. Hráč, který za tuto classu hraje by si sám měl dát pozor, ať se mu nikdo nedostane do zad. Za třetí, 50% šance instakill knifem pro tuto classu je absolutní zbytečnost, vůbec se to ke sniperovi nehodí.

Shakespeare
16-10-16, 19:08
pokuď vím argumentů měl každý dost i anketa odhlasovala že to chtěli nechat :-)
a odpusť nevím jaký je teď awp item :-) jelikož sem to nějak nestihl ani ještě zjistit :-)
ale když to chcou lidi vrátit ? :-) lidi co zde něco píší popravdě hlasují pro....
jen pár je proti :-) a jestli byli nějaké změny a sniper je furt stejný tak
většině se to určitě nebude páčit podmínkou bylo že se změní až bude sniper za něco stát ne ? :-)

SpLaXS
17-10-16, 05:57
Myslím, že už se tu moc neřeší AWP item (Jo, sem tam vidím nějakou tu narážku..), spíš tu jde o to kdo má pravdu, a kdo zas ne.. Hele, tahle téma byla založena na "AWP item" ne na to, aby jste se tu hádali... Jestli se chcete hádat, udělejte si "forumWars"... Fakt jestli tu chcete něco psát ohledně tématu pište.. Jestli se tu chcete hádat, rovnou to lockněte... Zbytečně tu serete další X věcí..

Zapojte prosím Vás mozek.. -_-

^nismo
19-10-16, 20:04
Hmh. Bude se s tím něco dělat či to jen tak padne ladem a hráči budou mít stále o 20 méně kondičky a bugující se awp v rukou? :-)

Exot
20-10-16, 09:35
Ty si kdo? Berzox či nějaká taková nula? :-) Tvůj názor nikoho nezajímá.


presne ako tvoj názor....